رفتن به مطلب

مشکل نشناختن هارد اکسترنال

amirff1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من هاردامو برده بودم مسافرت این دم آخری جفتشون افتادن زمین یکیشون که یه هارد 500 گیگ بوفالو یو اس بی دو هست دیگه شناخته نمیشه ، در واقع به سختی تونستم یو اس بی رو توش بکنم و فکر کنم قطعاتش آسیب دیده ، ولی خود هاردش سالمه و هدش سالم میچرخه و صدای بد یهم نمیده ولی شناخته هم نمیشه ! نمیدونم چه کنم

روش فایل دارم اساسی مهم که خدا منو بکشه اگر ازش در بیارم قول میدم این دفعه رایتش کنم

همین جا قول میدم:دی

راستی اینم عکس های خاری که در ورودی هارد از نا کجا آباد درومده

post-9773-0-18013000-1396509869_thumb.jpgpost-9773-0-38081500-1396509877_thumb.jpgpost-9773-0-54184400-1396509886_thumb.jpgpost-9773-0-94402500-1396509898_thumb.jpg

ویرایش شده توسط amirff1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هاردهای شما ضربه خورده 100 درصد گارانتی قبول نمیکنه 

پس بازشون کنید و وصل کنید به سیستم ببینید نتیجه میده یا نه 

لینک به دیدگاه

به نظر من بی گدار به آب نزن حتمن با یک متخصص فن مشورت کن حیف هستش

ویرایش شده توسط mehdidolaty
لینک به دیدگاه

هاردهای شما ضربه خورده 100 درصد گارانتی قبول نمیکنه 

پس بازشون کنید و وصل کنید به سیستم ببینید نتیجه میده یا نه 

از اونجایی که مطمئن هستم که هارد توش سالمه ، حتما باید حواب بده ولی هرچی میگردم جای پیچ برای باز کردن روش نیست

از طرفی این هارد گارانتی نداره از دبی خریدم

به نظر من بی گدار به آب نزن حتمن با یک متخصص فن مشورت کن حیف هستش

بله حرف شما هم درسته

راستی امروز قشنگ بهش نگاه کردم ، متوجه شدم یک خار آهنی بالای پلاستیک پورتش (توی خود پورت بالای پلاستیک) اومده که دیروز باعث شد با زحمت مینی یو اس بی توش فرو بره ، و وقتی به سیم میکرو یو اس بی نگاه کردم فهمیدم اون آهنه میکرو یو اس بی رو سوراخ کرده

فکر کنم مشکل از پورت ورودیش باشه

عکس هم میزارم

لینک به دیدگاه

کسی راهی نداره؟

سلام دوست عزیز به گفته دوستمون هاردو در بیارید.میتونید با ناخن ویا کارت تلفن این کارو انجام بدید اگر قاب سفته وباز نمیشه حتما از این طریق باز کنید و هاردوبه ساتا بردتون وصل کنید ببینید چه نتیجه ای میده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از روی قاب و دوربرش هم عکس بزار تا ببینیم چطوری باید بازش کرد 

لینک به دیدگاه

از روی قاب و دوربرش هم عکس بزار تا ببینیم چطوری باید بازش کرد 

از کمکتون متشکرم ، قاب رو به سختی باز کردم و مشکل اون پین رو که عکس هاش رو پیوست کردم رو رفع کردم

سلام دوست عزیز به گفته دوستمون هاردو در بیارید.میتونید با ناخن ویا کارت تلفن این کارو انجام بدید اگر قاب سفته وباز نمیشه حتما از این طریق باز کنید و هاردوبه ساتا بردتون وصل کنید ببینید چه نتیجه ای میده.

خیلی ممنونم همین کار رو انجام دادم و مشکل رفع شد با تشکر از دوستان

در واقع مشکل اصلی این بود که به صورت عجیبی قسمت فنر مانند نگهدارنده ی یو اس بی خم شده بود و نمی گذاشت سیم به طور کامل فرو رود و درست کار کند

اینم از عکس ها ، سومی اون مشکل رو به خوبی نشون میده

post-9773-0-27346700-1396523214_thumb.jpgpost-9773-0-42836200-1396523220_thumb.jpgpost-9773-0-18559200-1396523226_thumb.jpgpost-9773-0-44996100-1396523244_thumb.jpg

راستی کسی میدونه این اعداد چین؟

post-9773-0-79423200-1396523251_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...