رفتن به مطلب

فروش Q9550

ali_khosrojerdi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

فروخته شد سلام دوستان 

یک عدد Q9550   12m   1333   به فروش میرسد 

سی پی یو بسیار تمیز و بدون تعمیر است . اور هم نشده ( تضمینی و مطمئن ) 

لازم به ذکر است سی پی یو ، فن و کارتن ندارد .

قیمت پایه :     240     فروخته شد 

post-14230-0-84246800-1396863536_thumb.jpg

post-14230-0-15589100-1396863559_thumb.jpg

ویرایش شده توسط ali_khosrojerdi
لینک به دیدگاه

کسی cpu نمیخواد ؟

خدا وکیل حالا به نظر خودت فکرمیکنی کاردرستی انجام دادی تماس گرفتی گفتی میخوام هرطورشدامروز بفروشم من وقتی دیدم که میتونم کمی سیپیو را ارزونتربخرم گفتم بزار گرافیکهای که دارم را ارزونتر بفروشم اگه هم یادت باشه وقتی بهم زنگ زدی بهت گفتم 10دقه دیگه بهت خبرشومیدم وقتی شما قطع کردید بنده دوتا گرافیک داشتم یکی9500با تمام وسیلهاش واون یکی512که برای هردوتاش130قیمت داده بودم یکی ازدوستان هم بودپیشنهاده100 داده بودبرای هردوتاکارت وقتی شما اونجوری گفتید من هم گفتم اون طرف ضرر بدم حدقلش این طرف جبران میشه همون موقع که شما قطع کردید بهش زنگ زدم گفتم قبله شماره حساب هم براشون ارسال کردم مبلغ را واریز کردن گرافیکها هم همون بعدظهر که امدم بیرون برای شما پول را واریز کردم اونها هم برای خریدار ارسال کردم بعد شما داخل دو روز که من مبلغ را واریز کرده بودم یعنی شما وقت برای ارسال نداشتی که ارسال کنی یا وقت میخواستی ضرر را به ما بزنی علی اقا از ما که گذاشت اما کسی با این کارها به جای نمیرسه خداسرشاهد من خودم110تومن بالای اون گرافیکها پول داده بودم که خیر سرم بتونم یه مقدار بیشتر بفروشمشون که فروختم البته 100تومن 9تومنش هم برای ارسال رفت شد90 این از اعتماد به دوست کردن هست دیگه نمیدونم تا کی میخوام اعتماد کنم به کسانی مثل جنابعالی که به اینصورت جواب ادم را بدن

ویرایش شده توسط mohamad_PC
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...