رفتن به مطلب

فروش بک آپ بازی ها به ویژه بازی زیبای Titanfall در 4 DVD

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز

همونطور که میدونید سرعت اینترنت برای دانلود بازی های آنلاین مانند بتلفیلد یا Titanfall بسیار پایین هست بنابراین میتونید این بازی ها زا به من سفارش بدید تا با بهترین کیفیت و حداکثر بعد 3 روز کاری بازی دسته شما باشد 

بک آپ بازی های زیر موجود هست که با کیفیت عالی به تمام ایران ارسال خواهد شد!!

هزینه پست به ازای هر بازی به صورت میانگین 5000 تومان در نظر گرفته شده که در صورت خرید بیش از یک بک آپ مبلغ 4000 تومان از هزینه پست محصول خریداری شده کم میشود 

تمامی قیمت ها با هزینه پست قرار داده شده و لازم به پرداخت هیچگونه وجه اضافه نیست

Battlefield 3 Limited Edition- 7DVD -15t-

Battlefield 3 Premium EU Edition- 11DVD- 20t-

Battlefield 4-  7DVD- 15t

Paradise Utimate- 1DVD- 7t-

Dead Space 3- 3DVD- 10t-

Medal Of Honor- 2DVD- 8t-

Medal Of Honor Warfighter- 4DVD-11t

Dota 2 2DVD- 8t

Left 4 Dead 2 3DVD- 10t-

Counter-Strike:Global Offensive- 1DVD- 7t

Far Cry 3- 3DVD- 10t

Call Of Duty Modern Warfare 3- 4DVD 11t

Call Of Duty Ghost- 7DVD 15t

Loadout- 1DVD- 7t-

TITANFALL- 4DVD- 12t

جهت اطمینان باید بگم تمامی بازی هایی که در اینجا قرار دادم خودم بازی میکنم و هیچونه جای نگرانی از لحاظ ناقص بودن بازی ها نیست

برای سفارش میتونید با شما 09389089508 تماس بگیرید و یا با ایدی یاهو من تماس بگیرید ramin463@ymail.com

ویرایش شده توسط ramin00747
لینک به دیدگاه

سلام تایتان فال رو کی تحویل میدین تهران هستم

لینک به دیدگاه

شما titan fall رو چه جوری توی 4 تا DVD جادادی من بک اپ اوریجین رو خریدم 50 گیگ بود 13 DVD بود 

اگر از این نسخه های فشرده شده هست ( فایل های صوتی بازی فشرده نشده اند توسط تولید کننده به همین دلیل بازی 50 گیگ هست ) امکان داره مشکل ساز باشه شما خودت توی اوریجین امتحان کردید بازی مشکل نداره چون بعضی از این ها رو وقتی می ریزی اوریجین یه اپدیت دانلود می کنه بعد وقتی می خوای بازی کنی وارد بازی نمی تومی بشی 

ممنون می شوم اگر کمی دراین باره توضیح دهید و برای مردم شفاف سازی کنید 

قیمت های خیلی خوبی دارید من همین TITANFALL رو 35 خریدم بدون پول پست با پست که شد 42 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

شما titan fall رو چه جوری توی 4 تا DVD جادادی من بک اپ اوریجین رو خریدم 50 گیگ بود 13 DVD بود 

اگر از این نسخه های فشرده شده هست ( فایل های صوتی بازی فشرده نشده اند توسط تولید کننده به همین دلیل بازی 50 گیگ هست ) امکان داره مشکل ساز باشه شما خودت توی اوریجین امتحان کردید بازی مشکل نداره چون بعضی از این ها رو وقتی می ریزی اوریجین یه اپدیت دانلود می کنه بعد وقتی می خوای بازی کنی وارد بازی نمی تومی بشی 

قیمت های خیلی خوبی دارید من همین TITANFALL رو 35 خریدم بدون پول پست با پست که شد 42 

با اجازه از استارتر محترم

احتمالا dvd ها باید 9 گیگ باشند

لینک به دیدگاه

با اجازه از استارتر محترم

احتمالا dvd ها باید 9 گیگ باشند

دوستان تایتان فال به صورت فوق فشرده هست که حدود 1 ساعت برای اکترکت کردنش زمان لازم دارین من خودم دارم تایتان فال رو و تا الان به چند نفر دادم . نسخه بازی تایتان فال استاندارد هست و هیچگونه dlc به همراه نداره . تنها مشکلش زمان اکسترک کردنش هست که زیاده تقریبا و اینکه بعد از استخراج از dvd ها یک فایل 18 gb تولید میشه که باید اونو دوباره اکسترکت کنید که به 50 گیگابایت افزایش حجم پیدا خواهد کرد 

لینک به دیدگاه

خود EA یه بکاپ اختصاصی فوق فشرده شده قرار داده که 18 گیگ هست و بعد از اکستراکت میشه 50 گیگ! 

اما به دلیل سود جویی بعضی افراد که سایت بک آپ دارن همچین نسخه ای قرار ندادن تا سود بیشتری بکنند همونطور که خودتون عرض کردید این بازی رو به قیمت باور نکردنی 35 تومان خریداری کردید که هزینه پست هم به این مبلغ اضافه کردن 

و در مورد تست من خودم تایتان فال بازی کردم با همین نسخه آموزش نصب بازی در DVD ها  براتون قرار داده خواهد شد 

لینک به دیدگاه

از زمان ارسال حد اکثر 3 روز کاری طول میکشه تا این بازی تقدیمتون بشه 

لینک به دیدگاه

اگر بازی مختص اریجین باشه اون بازی برای اوریجین ارسال خواهد شد به همین صورت برای استیم هم هست

اما اگر بازی مثل مدال 2010 که هم استی داره هم اوریجین باید نوع بک آپ رو تعیین کنید که برای چه کمپانی میخواید بازی رو

با سپاس

لینک به دیدگاه

خود EA یه بکاپ اختصاصی فوق فشرده شده قرار داده که 18 گیگ هست و بعد از اکستراکت میشه 50 گیگ! 

اما به دلیل سود جویی بعضی افراد که سایت بک آپ دارن همچین نسخه ای قرار ندادن تا سود بیشتری بکنند همونطور که خودتون عرض کردید این بازی رو به قیمت باور نکردنی 35 تومان خریداری کردید که هزینه پست هم به این مبلغ اضافه کردن 

و در مورد تست من خودم تایتان فال بازی کردم با همین نسخه آموزش نصب بازی در DVD ها  براتون قرار داده خواهد شد 

خیلی ممنون بابت شفاف سازی قیمت های شما بسیار عالی هستند

لینک به دیدگاه

شما کجایی هستی؟

بنده مشهدی هستم

دوست عزیز شما همون اقا افشین هستین که تایتان با مدال خرید 

لینک به دیدگاه

بنده مشهدی هستم

دوست عزیز شما همون اقا افشین هستین که تایتان با مدال خرید 

بله دست شما هم درد نکنه. البته تاریخ پست رو نگاه کنید مال قبل از زنگ زدن به شما بود.

دوستان؛ خرید از ایشون توصیه میشه. به صورت کاملا اتفاقی همسایه در اومدیم :D . بچه بسیار گلی هست.

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

سلام 

هنوز فروش دارین؟ این بازی ها رو میخواستم لطفا قیمت و اطلاعات برای وایز رو پخ کنید  @};-

Dota 2

TITANFALL

BF4

ویرایش شده توسط aminda
لینک به دیدگاه

سلام 

هنوز فروش دارین؟ این بازی ها رو میخواستم لطفا قیمت و اطلاعات برای وایز رو پخ کنید  @};-

Dota 2

TITANFALL

BF4

سلام 

بله موجود هست اما قیمت ها بروز نیست و فعلا تا بروز رسانی میتونید پیامک بدید یا در سایت پ خ کنید

عزیز این پست ماله خیلی وقت پیش هست اما چون دوستان پ خ میدادن من این پست رو بزودی بروز میکنم البته با بیش از 70 بازی حجیم دیگه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...