رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دنیای اقتصاد- هیات وزیران سود بازرگانی برای کالاهای مشمول ردیف‌های تعرفه‌ای، برای اجرا در سال 1393 را اعلام کرد.

بر اساس آنچه هیات دولت مصوب کرده و در کتاب مقررات واردات و صادرات به چاپ رسیده، سود بازرگانی اکثر اقلام کامپیوتری نسبت به سال 92 تغییر نداشته و تنها نرخ تعرفه و سود بازرگانی نوت بوک از 4 به 10 درصد افزایش یافته است.  در فصل هشتاد و پنجم کتاب مقررات واردات و صادرات 93، مجموع حقوق گمرکی و سود بازرگانی رایانه لوحی (تبلت) با قابلیت نصب سیم‌کارت 4درصد و PC کیفی (نوت بوک) 10 درصد تعیین شده است. 
همچنین تعرفه واردات کارتریج چاپگر لیزری 8درصد، ماشین‌های خودکار داده‌پردازی به صورت یکپارچه شامل چاپگر، اسکنر، فتوکپی، فاکس، تلفن و دیسک خوان نوری در یک محفظه 4درصد اعلام شده  است.
براساس این گزارش، مجموع حقوق گمرکی و سود بازرگانی انواع بوردها شامل بورد اصلی، گرافیک صدا و همچنین دستگاه کامل کامپیوتر (سرور) در کتاب مقررات واردات و صادرات 4درصد است.
تعرفه واردات سایر اقلام کامپیوتری نیز در کتاب جدید مقررات واردات و صادرات به این شرح است. کیس26 درصد، سی پی یو 4 درصد، پانل جلوی جعبه رایانه 15 درصد، دیسک خوان نوری4 درصد، گوشی تلفن همراه 6درصد، سوئیچ شبکه 4درصد، رک مربوط به تجهیزات ارتباطی و مخابراتی15 درصد، کارت شبکه بی‌سیم 4درصد و مانیتور با صفحه نمایش CRT نیز 26 درصد. همچنین مالیات بر ارزش افزوده کالاها نیز 8درصد تعیین شدهاست.

لینک به دیدگاه

خبر داغ و خوندنی ومفیدی بود.دست گلتون دردنکنه.جناب معتمدی بااین اوصاف شما بیشترین افزایش قیمت رو چه کالاهایی پیش بینی میکنید وکدوم بدون تغییره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیچی دیگه گل بود به سبزه نیز اراسته شد

لینک به دیدگاه

هیچی دیگه گل بود به سبزه نیز اراسته شد

ینی بدبخت شدیم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ینی بدبخت شدیم؟

حدودا ، وقتی به صورت رسمی زیاد میشه الباقی هم زیاد میکنند ، یعنی وقتی یه چیزی که به صورت رسمی 8 درصد زیاد شده وقتی دست ما میرسه 20 درصد زیاد شده

لینک به دیدگاه

محمد جان، نوت بوک گرون بشه آیا ممکنه روی دسکتاپ هم تاثیر بگذاره با اینکه در قطعات دسکتاپ تغییر محسوسی نداریم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

محمد جان، نوت بوک گرون بشه آیا ممکنه روی دسکتاپ هم تاثیر بگذاره با اینکه در قطعات دسکتاپ تغییر محسوسی نداریم؟

آرمین جان تا اونجا که من خبر دارم فقط تعرفه نوتبوک افزایش داشته و قطعات مثل سال گذشته هست.

لینک به دیدگاه

آرمین جان تا اونجا که من خبر دارم فقط تعرفه نوتبوک افزایش داشته و قطعات مثل سال گذشته هست.

خدا کنه همینطور بمونه دادا. @};-

لینک به دیدگاه

:clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

بزن به افتخارش.

من به نمایندگی از مردم شهرم آمادگی خود را برای هرگونه گرانی اعلام میدارم.(بالاتر از 100 درصدی نیست :D)

وقتی حالت عادی نمیتونیم بخریم حالا 10 برابر هم بشه واسه ما فرقی نداره!

روحانی مچکریم!  :clapping:  ^_^  @};-  :x

.

(همون سر به تنت نباشه خودمون میشه) :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...