رفتن به مطلب

دموی تکنیکی جدید از موتور گرافیکی Unreal Engine 4.1

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان علاقه مند به گرافیک و موتور گرافیکی ,اقعا اسم epic  رو نمیتونن از یاد ببرن و این شرکت همانند اسمش افسانه اییه .تکنولوژی هایی که این شرکت در غالب موتورهای آنریل نسخه 1-2-3 ارائه کرده همه به نوعی Hغازگر متد های جدید در طراحی و پردازش گرافیک سه بعدی بوده اند و تعداد ی از خاطره انگیز بازیها  هم با این موتورها مخصوصا در نسل 7 با نسخه 3 موتور فوق محبوب این شرکت توسعه داده شده اند.

حالا چند وقتی هست که این شرکت در حال توسعه نسخه چهار این موتور هستش و واقعا تونسته در نمایش های اخیرش به سطح عجاب انگیزی از گرافیک سه بعدی؛بافت های فوق العاده با کیفیت ،نورپردازی فوق پیشرفته  و افکت های ذره ایی خیره کننده دست پیدا کنه. دموهای مثل Infiltrator  که  سطحی جدیدی از واقع گرایی رو ارائه میداد  و انویدیا اون دمو رو روی یک کارت Geforce GTX 680 به خوبی اجرا کرده بود و این نشان میداد که این موتور چه گرافیک سطح بالایی رو روی  یک کارت گرافیک High-End محبوب میتونه براحتی اجرا کنه.

دوستانی که این دمو رو ندیدان میتونن از سایت جیفورس فایل ویدئویی با بیت ریت بالاش رو دانلود کنن این هم لینک و تصویر:

vv90ldw8lmi9v1q936x8.png

از آخر لینک میتونید دانلود کنید:

http://www.geforce.co.uk/whats-new/articles/infiltrator-gtx-680-powered-unreal-engine-4-tech-demo-unveiled

دموی elemental هم که خیره کننده است و روی gtx 680  به گفته انویدیا اجرا شده بود تصاویر در زیر هستن فقط امبینت اکلوژن روی بافتها و پارتیکل افکت ها یا ذرات اتش و یخ در این دمو خیره کننده بودند

yvecsmvj3kaagnb53b3p.jpg

r9x3x05hi3r2lbanisi.jpg

gz7cl59yi7w2umy42ci.jpg

این ه لینک این دمو

http://www.geforce.co.uk/whats-new/articles/stunning-videos-show-unreal-engine-4s-next-gen-gtx-680-powered-real-time-graphics

دیروز دموی تکنیکی جدیدی ارائه ش که توسط نسخه بتای موتور رندر میشد و اسمش هست Rendering Room Demo.

اپیک با  از نورپردازی واقع گرایانه داخل محیطی و   استفاده از تکنیک Global Illumination آنریل 4 و یک سری بافت های واقعا High-Res این دمو رو توسعه داده و جالبه که این دمو روی پردازنده انویدیا تگرا هم اجرا شده است.

w7vcrqxnqp0hcgvhvn64.jpg

1kag1wxarb1gydy5y513.jpg

خبر ها رو آپدیت خواهم کرد.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود

لینک 720P واسه

Unreal Engine 3 Tech Demo Samaritan

http://uploadboy.com/vaolqhv8tipy.html

لینک به دیدگاه

در اصل فكر كنم آخر سر بر گرديم به سخن شركت انويدا كه بازيها در سال 2015 بر اساس دايركس 12 خواهند بود همين موتور هم در اصل 4 بود الان كه شنيدم 4.1 هست ميدونيد كه شركتها ميان بجاى اينكه موتورى كه براش سالها زحمت كشيدن و خرجهاى هنگفتى دادن نابود كنن يا از پايه يه موتور جديد بسازن ميان انجين خودشون رو آبديت ميكنن كه به تكنولوژيهاى روز مجهزتر بشه خصوصاً انجينى كه هنوز كامل نشده باشه مثلا ميان انجين رو با قابليت ساپورت دايركس جديد يا تكنولوژى تراس يا منتل وغيره مجهز ميكنن اين انجين هم از اين قاعده مستثنى نيست خيلى منتظرم اولين بازى كه با اين انجين مياد بيرون رو با بالاترين تنظيمات تجربه كنم فكر كنم اولين بازى امسال مياد كه همون دى لايت باشه...

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

آقا رضا شما هم که خبرا رو داغ به داغ ترجمه میکنید واقعا ترجمتون خیلی روون و قابل فهم هستش. هر روز خبر خوب از دنیای گیم میارید من هر روز پست های شما رو دنبال میکنم چون همیشه خبرهای خوبی دارید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من متوجه نشدم دقیقا :D

این خبر جدید هست؟

چون تو منبع تاریخ خبر رو زده By Andrew Burnes on 2012-06-07
تقریبا 2 سال پیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یله گرامی اون دموی آخر نورپردازی در اتاق تازه عرضه شده من ار اول بررسی کلا یک نگاه کردم روی سیر تکامل موتور آنریل نسخه 4.

اون دموی های قبلی قدیمی تر هستن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا رضا شما هم که خبرا رو داغ به داغ ترجمه میکنید واقعا ترجمتون خیلی روون و قابل فهم هستش. هر روز خبر خوب از دنیای گیم میارید من هر روز پست های شما رو دنبال میکنم چون همیشه خبرهای خوبی دارید.

درود با تشکر از شما خوشحالم که مطالب مفید واقع شده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی عالی بود من همه ویدئو های فوق با کیفیتش با حج 3 گیگ و 5 گیگ و 1 گیگ رو گذاشتم برای دانلود  :cool:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...