رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک بسیار قوی Sapphire RP 290X مناسب گیمرها و ماینرهای عزیز با قیمت خوب

ROULY
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک عدد گرافیک Sapphire R9 290X بسیار تمیز بفروش میرسه

کلا دو روز هم نیست که ازش استفاده کردم

گارانتی الماس هستش تا اواسط 2015

علت فروش هم اینه که میخوام انویدیا 780ti بخرم

لینک شرکت سازنده:

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1227&pid=2085&psn=&lid=1&leg=0

عکسها:

46502607751789087894_thumb.jpg

51094133326693927697_thumb.jpg

قیمت :1،500،000 تومان

پخ بدید یا با این شماره تماس بگیرید:

09373883283

ویرایش شده توسط ROULY
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز نو کارت ام اس ای که کولر بهتر و کلاک بیشتر داره به قیمت 1750 به فروش میرسه اینم لینک به نظرم در قیمت باید تجدید نظر کنید 

http://lioncomputer.ir/product/3712/MSI%20R9%20290X%20Gaming%20Twin%20Frozr%20IV%204GB%20GDDR5/

لینک به دیدگاه

ممنون از حسن توجهتون

شما خریدارید یا اصلاح کننده قیمتها..اگر خریدارید قیمت مد نظرتون رو بگید و اگه نه پس لطفا دیگه پست نذارید

لینک به دیدگاه

درود

طبق قانون 20 خرید و فروش فروم لیون تصویر کالای فروشیتون باید همراه با نام کاربری و تاریخ باشه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد.

لینک به دیدگاه

درود

طبق قانون 20 خرید و فروش فروم لیون تصویر کالای فروشیتون باید همراه با نام کاربری و تاریخ باشه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد.

اصلاح شد........................

لینک به دیدگاه

دوست من در صورتی که فروش به صورت شرایطی براتون مقدور هست در خدمتتون هستم .

لینک به دیدگاه

دوست من در صورتی که فروش به صورت شرایطی براتون مقدور هست در خدمتتون هستم .

دوست عزیز چجور شرایطی؟

پخ بدید یا تماس بگیرید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...