رفتن به مطلب

له شدن پایه سوکت1150 برای بردASUS MAXIMUS VI Hero

مهمان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان گل لیونی :crying:

بزرگواران من این برد رو تقریبا 20روز پیش گرفتم  وتا دیروز که خواستم خمیرcpuرو با خمیر مرغوب عوض کنم که وقتی عوض کردم وسیستم هم کامل بستم با تعجب دیدم سیستم بالا نمیاد ووقتی زیادبا سیستم کلنجار کردم دیدم بله دو وسه پایه کج شدن ومن امدم خودم امدم اوستایی کنم که پایه ها را راست کنم که راست هم شدن ودوباره سیستم رو راه اندازی کردم که اینبار هم سیستم بالا نیومد وباز هم که cpuرو باز کردم دیدم باز هم پایه ها کج شدن ودوباره امدم راست کنم یک ی از پایه ها شکس وپایه های بیشتری کج شدن حالا من این تایپیک رو زدم که ببینم که ایا دوستان این برد تعمیر میشه یا نه اگر بله لطفا یک کمک اساسی اینجانب را بفرمائید تا از نگرانی در بیام تشکر

55005822289064642476.jpg81800713381347163450.jpg

ویرایش شده توسط مسلم قدیمی
لینک به دیدگاه

شرکت سازگار فکر کنم با گرفتن 80 تومن سوکت رو برات عوض می کنه.(البته 80 تومن مال چند سال پیشه الان نمی دونم چقدر می گیرن و آیا این کار رو می کند یا خیر)

چنتاش شکسته، عکس باکیفیت و نور مناسب از زاویه کنار بگیر اینجا بگذار. اگر از سازگار و تعمیرکاران نتیجه ای نگرفتی اعلام کن تا شاید بشه با روش های غیر متعارف درست کرد :D

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

شرکت سازگار فکر کنم با گرفتن 80 تومن سوکت رو برات عوض می کنه.(البته 80 تومن مال چند سال پیشه الان نمی دونم چقدر می گیرن و آیا این کار رو می کند یا خیر)

چنتاش شکسته، عکس باکیفیت و نور مناسب از زاویه کنار بگیر اینجا بگذار. اگر از سازگار و تعمیرکاران نتیجه ای نگرفتی اعلام کن تا شاید بشه با روش های غیر متعارف درست کرد

درود بزرگوار

به گمانم باید کلا عوض بشه اگه ممکنه شمارش رو برام پخش کنی

لینک به دیدگاه

درود بزرگوار

به گمانم باید کلا عوض بشه اگه ممکنه شمارش رو برام پخش کنی

http://www.sazgar.com/fa/contactus.htm

چرا پیغام خصوصی ، همه ببینن خوب :D

ولی ممکن جواب نگیری، شما یک عکس بگذار :D

لینک به دیدگاه

منم همين پارسال يه مادربرد گيگا سوكت 775 داشتم كه با بى دقتيم اين بلا سرش اومد البته فقط كج شدن بردم تعميركار برام صافشون كرد 20 تومن هم كار دستش گرفت با اينكه چشاش قيليچ شد و ذره بين انداخت و اعصابشم يخورده خط خطى شد ولى تستر در نهايت گذاشت قشنگ سيستم زنده شد مادربرد رو دست دو گرفته بودم و مفت 100ت بهم گفت اگه تستر جواب نداده بود و سوكت به فنا رفته بود قيمت سوكت 100 تومن ميشد..... :wacko:

لینک به دیدگاه

وای دلمو آتیش زدی برد منم ماکسیموس وی آی هیروهه  =((

لینک به دیدگاه

دوستان به نظرتون من چه کنم با توجه به شکسته شدن یکی یا دوتا پایه که به نظر من راست کردن دیگر پایه ها دیگه سودی نداره سوالم اینه که ایا پایه رو کلا عوض میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز 

چند نکته شما توجه نکردید این بوده که 

قبل از جا گذاشتن سی پی یو باید کامل توجه کنید تا هیچ اسیبی نبینه 

بعد اینکه کج شد قبلش که به درست کردنش بپردازید که متاسفانه خراب کردید باید تایپک میزدید اونجوری خیلی راحت تر بود کارتون 

حالا هم یه عکس همانطور که پوریا جان فرمودند بزارید 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز 

چند نکته شما توجه نکردید این بوده که 

قبل از جا گذاشتن سی پی یو باید کامل توجه کنید تا هیچ اسیبی نبینه 

بعد اینکه کج شد قبلش که به درست کردنش بپردازید که متاسفانه خراب کردید باید تایپک میزدید اونجوری خیلی راحت تر بود کارتون 

حالا هم یه عکس همانطور که پوریا جان فرمودند بزارید 

عکس به پست اول اضافه شد :crying:  :crying: :crying:  :crying:  

لینک به دیدگاه

يه چيزى وجوده داره كه بهش ميگن تعميركار فكر كنم با اين اوصاف ديگه رو گارانتى نميشه حساب كرد بايد ببرى نشون اون مورد اول كه عرض كردم بدى شما كدوم شهر تشريف دارين؟! حتماً تعميركاران مجربى بايد تو شهرتون باشه ولى هر چى باشه بهتر از اوضاع منه آخه مادربرد سوكتش عوض ميشه من چه كنم با اون داستان پردازنده AMD كه ضررم خيلى رفت بالا بخاطر....

لینک به دیدگاه

يه چيزى وجوده داره كه بهش ميگن تعميركار فكر كنم با اين اوصاف ديگه رو گارانتى نميشه حساب كرد بايد ببرى نشون اون مورد اول كه عرض كردم بدى شما كدوم شهر تشريف دارين؟! حتماً تعميركاران مجربى بايد تو شهرتون باشه ولى هر چى باشه بهتر از اوضاع منه آخه مادربرد سوكتش عوض ميشه من چه كنم با اون داستان پردازنده AMD كه ضررم خيلى رفت بالا بخاطر....

عزیز به نظرتون سوکتش رو عوض میکنن چون با وجود شکستن یکی از پایه ها امکان درست کردن این سوکت نمونده وحتما باید عوص بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

. اگر از سازگار و تعمیرکاران نتیجه ای نگرفتی اعلام کن تا شاید بشه با روش های غیر متعارف درست کرد :D

100% این روش های غیر متعارف جواب میده . من هم اینکارو کردم . یادته بورد ازراک ، من و شهاب و ... :D

لینک به دیدگاه

100% این روش های غیر متعارف جواب میده . من هم اینکارو کردم . یادته بورد ازراک ، من و شهاب و ... :D

دوست عزیز یعنی این برد من که پایش هم شکسته با روش غیر متعارف شما درست بشو است :crying:  :crying: :crying:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز یعنی این برد من که پایش هم شکسته با روش غیر متعارف شما درست بشو است :crying:  :crying: :crying:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  

قبل از هر اقدام غیر متعارف ، شما از گارانتی آمار دقیق بگیرید ، اگر بورد به این خوبی را با 150 تومن هم تعمیر کردند ارزش داره ؛ اما اگر این پروژه را قبول نکردند ، 

باید دست به دامن میکروسکوپ(تعمیرات موبایل) , سیم افشان و اعصاب راحت بشید .

استاد پوریا هم گفتند که " یک عکس واضح با فوکوس ماکرو بذارید (حجم عکس مهم نیست) وضوح تصویر بالا باشه که بشه کمک کرد. 

لینک به دیدگاه

قبل از هر اقدام غیر متعارف ، شما از گارانتی آمار دقیق بگیرید ، اگر بورد به این خوبی را با 150 تومن هم تعمیر کردند ارزش داره ؛ اما اگر این پروژه را قبول نکردند ، 

باید دست به دامن میکروسکوپ(تعمیرات موبایل) , سیم افشان و اعصاب راحت بشید .

استاد پوریا هم گفتند که " یک عکس واضح با فوکوس ماکرو بذارید (حجم عکس مهم نیست) وضوح تصویر بالا باشه که بشه کمک کرد. 

دوست گرامی من این برد رو از خود فروشگاه گرفتم ولی کج شدن پایه هم جزئ گارانتی محسوب نمیشه دیروز با اقای حسینی بزرگوار هم در این باره صحبت کردم ولی دیدم که شامل گارانتی نمیشه مسئله پول هم در میان نیست فقط برد درست بشه  در مورد عکس هم با موبایل عکس گرفتم رو بالاترین کیفیت ولی دیگه ازاین بهتر نمیشه کیفیت عکساش اگه لازمه جاهای که کج شدن رو علامت بزنم :crying:  :crying: :crying:  :crying:  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گرامی من این برد رو از خود فروشگاه گرفتم ولی کج شدن پایه هم جزئ گارانتی محسوب نمیشه دیروز با اقای حسینی بزرگوار هم در این باره صحبت کردم ولی دیدم که شامل گارانتی نمیشه مسئله پول هم در میان نیست فقط برد درست بشه  در مورد عکس هم با موبایل عکس گرفتم رو بالاترین کیفیت ولی دیگه ازاین بهتر نمیشه کیفیت عکساش اگه لازمه جاهای که کج شدن رو علامت بزنم :crying:  :crying: :crying:  :crying:  

بورد را ببرید به نزدیکترین عکاسی ، براتون خیلی واضح عکس میگیرن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهم نیست که جزو گارانتی قرار بگیره یا نه اگر بگیره یعنی اینکه رایگان براتون انجام میدن مهم درست شدن برده همانطور که خودتون گفتید اگه تو شهرتون نمایندگی سازگار هست یه سر برید و ببینید چی میگن 

تلفنی فکر نکنم بشه حل کرد باید حضوری برید بهتره 

شما کجا تشریف دارید؟

لینک به دیدگاه

بورد را ببرید به نزدیکترین عکاسی ، براتون خیلی واضح عکس میگیرن.

:-?

مهم نیست که جزو گارانتی قرار بگیره یا نه اگر بگیره یعنی اینکه رایگان براتون انجام میدن مهم درست شدن برده همانطور که خودتون گفتید اگه تو شهرتون نمایندگی سازگار هست یه سر برید و ببینید چی میگن 

تلفنی فکر نکنم بشه حل کرد باید حضوری برید بهتره 

شما کجا تشریف دارید؟

گارانتیش روی برگه گارانتی برای الماس ایران است

داخل پروفایلم است :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داخل پروفایلم است :crying:  :crying:

در جریان نیستم که نمایندگیش هست یا نیست ؟ :-?

اگه هست که حضوری ببرید اگرم نیست باید تماس بگیرید و قشنگ سوال کنین و بگم ارسالشم کنین به تهران خیلی طولش میدن حدود 20 الی 25 روز طول میدن !!! 

لینک به دیدگاه

من 6ماه پیش به گارانتی الماس ایران مراجعه کردم گفتند سوکت رو نمی تونند عوض کنند...

منم یه برد داشتم که 3 تا از پایه هاش کج شده بودند و یه دونشم شکسته بود اون 3تا رو که صاف کردم مادربورد درست شد

پس جای امید هست که درست شه...

در کل الماس ایران گارانتی جالبی نیست و زیاد به امید گارانتی نباشید  (تجربه شخصی)

46781762701345505398.jpg

لینک به دیدگاه

یه سشوار خیلی خیلی قوی داری؟ مخصوص تعمیرات موبایل هست قویاش

تو مترو تهران که میری یه کیسه هایی میفروشن روکش کنترل تلویزیون هست که سشوار میکشی جمع میشه شما یه کیسه نایلون شبیه به اون پیدا کن

بچسبون روی سوکت و روی ایسی زیرش یه مقوا بزار بعد سشوار کن و همینطور که این کیسه نایلون جمع شد و چسبید به خار ها پشت مادربرد رو بادمای خیلی بیشتر داق کن و برگردون بعد پیچ هاشو باز کن و قاب روشو درار

بعد سوکت کلا باز میشه و میبینی که چقدر قشنگ سوکت روی مین سوار شده مثل سوار شدن چیپ مادربرد مثلا z77 اینطوری وصل شده با گرم کردن اونم میشه کند

بعد یه سوکت 1150 سفارش میدی ازنوع z87 یه کمی پایه هاش فرق داره در زیر اروم میزاری روش خب به تب سرد شده از زیر گرما میدی و اروم اروم سوکت رو حل میدی به برد بعد دقت کن صاف رفته باشه تو و بعد پیچ هارو ببند اگه بازم قلع های پایه ها کم بود خودت لحیم بزن ولی با سشوار نه لحیم

لینک به دیدگاه

یه سشوار خیلی خیلی قوی داری؟ مخصوص تعمیرات موبایل هست قویاش

تو مترو تهران که میری یه کیسه هایی میفروشن روکش کنترل تلویزیون هست که سشوار میکشی جمع میشه شما یه کیسه نایلون شبیه به اون پیدا کن

بچسبون روی سوکت و روی ایسی زیرش یه مقوا بزار بعد سشوار کن و همینطور که این کیسه نایلون جمع شد و چسبید به خار ها پشت مادربرد رو بادمای خیلی بیشتر داق کن و برگردون بعد پیچ هاشو باز کن و قاب روشو درار

بعد سوکت کلا باز میشه و میبینی که چقدر قشنگ سوکت روی مین سوار شده مثل سوار شدن چیپ مادربرد مثلا z77 اینطوری وصل شده با گرم کردن اونم میشه کند

بعد یه سوکت 1150 سفارش میدی ازنوع z87 یه کمی پایه هاش فرق داره در زیر اروم میزاری روش خب به تب سرد شده از زیر گرما میدی و اروم اروم سوکت رو حل میدی به برد بعد دقت کن صاف رفته باشه تو و بعد پیچ هارو ببند اگه بازم قلع های پایه ها کم بود خودت لحیم بزن ولی با سشوار نه لحیم

بزرگوار میتونی برام درستش کنی شما کجا هستید

لینک به دیدگاه

بزرگوار میتونی برام درستش کنی شما کجا هستید

تهرانم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

تقریبن دو هفته پیش مادربورد گیگا مدل P85-D3 گرفتم فک کنم از اول چنتا از میخ هاش کج بود وقتی هم سی پی یو را گذاشتیم خاموش روشن میشد

بردیم گارانتی آواژنگ رایگان برامون عوض کرد همونجا هم تست کردیم -- خیلی از دوستان هم میگفتن گارانتی قبول نمیکنه ولی قبول کرد 

بنظر من قبل از اقدام بهر کاری بفرست گارانتی اگر هم قبول نکرد یه جایی پدر و مادر دار ببر برات درست کنند ولی نا امید نشو

انشاله درست میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...