رفتن به مطلب

مشاوره برای انتخاب کارت گرافیک تاپ

Recommended Posts

با درود چند وقته سیستمو 1150 کردمش فقط کارت گرافیک مونده قبلنا کارتم7950بودش ازش راضی بودم اما الان میخام تا1700هزینه کنم برای گرافیک ایا با این بودجه میتونم کارتی بخرم که تمام بازیها رو با رزولوشن فول اچ دی و جزعییات بالا بی مشکل جواب بده

فرقی نداره چه ای ام دی چه انویدیا پیشنهاداتونو با زکر قیمت بدین با سپاس فراوان.

لینک به دیدگاه

سلام - با بودجه ی 1700 انتخابی بهتر از R9 290 OC 4GB GDDR5 برای شما وجود نداره! مگر اینکه افزایش بودجه بدید برای خرید کارت بهتر از انویدیا یا AMD.

قیمت مدل های مختلفش رو هم از سایت بگیرین.

مشخصات سیستمتون رو می فرمایین؟

ویرایش شده توسط Hessam II
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست گلم

بودجتون بودجه ی کمی مناسبیه اما اگر بتونین حدود 200 تومن دیگه روش بندازید میتونید کارت گرافیک 780 بگیرین بنظر من برای 200 تومن نمونید و حتما همون کارت گرافیک انویدیا 780 رو انتخاب کنید حتی اگه بخواد یکی الی دو هفته ای منتظر جور کردن پولش باشید ارزش داره 

من کمی توضیح در این مورد بدم خدمتتون !

کارت گرافیک 780 دارای برندهای مختلفی هست اما این برندها هیچ تفاوتی تو فریم دهی بازی ها ندارند و شاید خیلی خیلی کم حدود 2 فریم اختلاف داشته باشند از جمله ی این برند ها رو میشه به برند گیگابایت ، لایتینگ ، ایسوس ووو اشاره داشت اما شما که یک گیمر هستید و کارت رو برای اورکلاک نمیخاین پیشنهاد من GIGABYTE GTX 780 OC WF 3X 3GB GDDR5 هست که این کارت حدود 280 دیگه باید روی بودجتون ندازید دارای کولینگی فوق العاده ارزشمند و خنک کنندگی عالی هست اما اگر از این کارت بگذره در حله ی دوم کارت 780 ایسوس dcii رو بهون پیشنهاد میدم :)

انشالله موفق باشید 

همچنین لازم به ذکره که بگم با ایم کارت گرافیک راحت میتونید تو اکثر یا میشه گفت تمام بازی ها فریم 60 به بالا رو روی تنظیمات اولترا بگیرید و از بازی های روز لذت ببرید !

در آینده مثلاا 2 سال دیگه هم میتونید یکی دیگه از همین مدل بگیرید و در کنار این بندازید و sli کنید خیلی خیلی اونجوری قدرتمندتر میشه اما حالا حالاها نیاز به این کار نیست و خرج اضافست :)

همچنین کارتای AMD رو برای گیم پیشنهاد نمیکنم چون هیچ وقت تو گیم از لحاظ حس واقعی بودن به انویدیبا نمیرسند این تجربه ای که من داشتم 

ویرایش شده توسط Zalman1313
لینک به دیدگاه

به نظرتون 2تا 760 اس ال کنم قدرتش بیشتر از 780 نیست؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرتون 2تا 760 اس ال کنم قدرتش بیشتر از 780 نیست؟؟؟

درود دوست عزیز 

دو تا 760 برای حال حاضر شاید دو کارت خوب حساب بشه و شما بتونید راحت بازی ها رو اجرا کنید اما دوسال دیگه که کم بیاره دیگه شما بخاین یکی دیگه بندازین کنارش خیلی مشکلات دخیل میشن و این مشکل هست باید فکر آینده هم باید کرد ;)

بنظر بنده اگه شما همون 780 رو بردارید میتونه بهترین انتخاب باشه 

همچنین چرا کمی دو تا 760 قدرتمند تر از 7890 هست اما دیگه اون در آینده نمیتوئنین یکی دیگه بندازید یعنی شاید بتونین اما دردسر داره سه تا sli 

اما الان یه دونه 780 بگیرید در اینده راحت میتونین یکی دیگه هم بگیرید و بندازید کنارش 

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز 

دو تا 760 برای حال حاضر شاید دو کارت خوب حساب بشه و شما بتونید راحت بازی ها رو اجرا کنید اما دوسال دیگه که کم بیاره دیگه شما بخاین یکی دیگه بندازین کنارش خیلی مشکلات دخیل میشن و این مشکل هست باید فکر آینده هم باید کرد ;)

بنظر بنده اگه شما همون 780 رو بردارید میتونه بهترین انتخاب باشه 

همچنین چرا کمی دو تا 760 قدرتمند تر از 7890 هست اما دیگه اون در آینده نمیتوئنین یکی دیگه بندازید یعنی شاید بتونین اما دردسر داره سه تا sli 

اما الان یه دونه 780 بگیرید در اینده راحت میتونین یکی دیگه هم بگیرید و بندازید کنارش 

پاورم 700 واته جواب میده

م از برند ام اس ای که مدل780 از همه برندها ارزونتره جی مناسب هستش با قیمت 1700؟؟؟

لینک به دیدگاه

با نظر جناب زالمن موافقم! آینده رو از دست میدین!

البته پاورتون برای SLI اصلاً جواب نمیده! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاورم 700 واته جواب میده

م از برند ام اس ای که مدل780 از همه برندها ارزونتره جی مناسب هستش با قیمت 1700؟؟؟

دوست عزیز با 1700 نمیتونید کارت گرافیک 780 بگیرید اگه یه کارت 780 در حد اکبند بگیرید ولی بنظر من همون اکبند بگیرید بهتره 

شما بنظر من این مبلغ 200 تومنو جمع کنید و روی این 1700 بندازید و همون 780 حالا چه گیگابایت چه ایسوس بگیرید 

کارت msi لایتینگ  780 هم هست که قیمتش کمی بی منطقه و بیشتر برای اینکه تازه وارد کشور شده و برای اورکلاک استفاده میشه گرونه که برای شما اصلا پیشنهاد نمیشه و نمیتونید بگیرید 

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

با درود چند وقته سیستمو 1150 کردمش فقط کارت گرافیک مونده قبلنا کارتم7950بودش ازش راضی بودم اما الان میخام تا1700هزینه کنم برای گرافیک ایا با این بودجه میتونم کارتی بخرم که تمام بازیها رو با رزولوشن فول اچ دی و جزعییات بالا بی مشکل جواب بده

فرقی نداره چه ای ام دی چه انویدیا پیشنهاداتونو با زکر قیمت بدین با سپاس فراوان.

شما میتونی یک کارت MSI GTX 780 3GB GDDR5 با قیمت حدود 1700 بگیری . البته سری رفرنس هست . ولی اگر بیشتر هزینه کنی گزینه هایی که دوستان پیشنهاد دادن هم میتونی انتخاب کنی .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله همانطور که اقا حامد فرموندند میتونید رفرنس بگیرید اما بنده رفرنس رو پیشنهاد نمیکنم شاید در اینده که بخاین sli کنید با مشکل دما مواجه بشید 

لینک به دیدگاه

دوستان فرق کارت رفرنس با مدلهای دیگه چیه چند درصد تفاوتشونه میارزه پول بیشتری داد؟

لینک به دیدگاه

کسی نمیدونه فرق رفرنس 780 با بقیه مدلها در چیه و چند درصد قویترن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرقشون تو کولینک و فرکانس رم و gpu هست 

تو رفرنس از همون نمونه مرجع استفاده میشه 

ولی غیر رفرنس با کولینگ طراحی شده توسط خود شکرتها و فرکانسهای تقویت شده استفاده میشه

لینک به دیدگاه

لایتنینگ رو که اصلا خراب کرده، هم تو OC  هم توی برقش. یعنی هیچ کسی شکی نداره که EVGA  بهترین برند گرافیک. اما این رویو رو ببینید چطور گیگابایت شونه به شونه ش راه میاد 
http://us.hardware.info/reviews/5002/4/three-super-fast-gtx-780s-evgas-classified-gigabytes-ghz-edition-and-msis-lightning-benchmarks
واقعا برام جالبه .گیگابایت سال گذشته رو خیلی خوب پیش رفته و به نظرم سیاست هاشون برای جذب همه جانبه بازار تغییر کرده. توی 770 و 780 حرف اول رو گیگابایت  میزنه. 

لینک به دیدگاه

بنظرتون 770 اوور بخرم بهتره یا 780 رفرنس    درمورد کارتهای ای ام دی هم نظر بدین با تشکر

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...