رفتن به مطلب

انتخاب بهترین فن برای کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
  • ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

فنهای کوگار رو نمایندگی های گرین دارن . اگر هم نداشته باشن سفارش میگیرن . اگر هم نشد که لیون داره .

blower هم ابزار یراق فروشی ها دارن . اونهایی که دستگاههایی مثل دریل و اره برقی میفروشن .

لینک به دیدگاه

فنهای کوگار رو نمایندگی های گرین دارن . اگر هم نداشته باشن سفارش میگیرن . اگر هم نشد که لیون داره .

blower هم ابزار یراق فروشی ها دارن . اونهایی که دستگاههایی مثل دریل و اره برقی میفروشن .

ممنون

لینک به دیدگاه

دوستان یه راهنمایی مشتی می خوام :)

من می خوام کیسمو عوض کنم منتها دو تا مشکل اساسی هس:

1-بنده همونطور که قبلا هم گفتم سر کیسم بلا آوردم یعنی اون قسمت پشتی که گرافیک رو بهش با پیچ می بندیم رو خم کردم تا کارت بره کامل تو برد بدون خم نکردن نمی رفت حالا سوالم اینه که کسی مایل میشه این کیس بی کیفیت خودشم با این حال و روز رو بخره؟!

2-من ارتفاع قسمت کیس میزم 50 سانت هس یعنی اگه بخوام کیس بذارم حداکثر باس ارتفاش 49 سانت باشه تا جا بشه اما هر کیس با کیفیتی که نگا می کنم همشون بالای 50 سانت ارتفاع دارن مثل ایکس 7 9 و....

اصلا به خاطر همین نتونستم یکی بهترشو بگیرم 

حالا دوستان می تونن واسه این دوتا مشکل جوابی بیابند؟آیا کیسی سراغ دارین که ارتفاش کم باشه عوضش طولش زیاد باشه و همچنین با کیفیت؟ 

لینک به دیدگاه

دوتا عکس بذارید بهتر متوجه بشیم در این شرایط باید کیس عوض میکردید نه جراحی  :D

در مورد خرید کیس باید عمق فاجعه دید شاید سطحی باشه خریدارم باشه البته قیمت پایین تر

در مورد کیس پهن و کوتاه بیشتر کیس ها حرفه ایی برای اینکه مادربوردها بزرگ  درونش قرار بگیره تهویه بهتر باشه ارتفاع زیاد تری دارند

کیس ایکس 3 و 5 فقط کوتاه قد هستن 

خودتون تو خرج نندازید به نظر من  :-? کیس ها من چک کردم کیس هایی که داخل ایران هست زیر 50 کلا ندیدم بینشون 

اینا هست البته چک کنید دقیق نگاه نکردم

http://lioncomputer.ir/product/106/GREEN%20FALCON/

http://lioncomputer.ir/product/2981/Case%20Enermax%20CLIPEUS/

http://lioncomputer.ir/product/108/GREEN%20HUNTER/

http://lioncomputer.ir/product/2987/ThermalTake%20Case%20V4%20Black%20%20Vm3000/

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

دوتا عکس بذارید بهتر متوجه بشیم در این شرایط باید کیس عوض میکردید نه جراحی  :D

در مورد خرید کیس باید عمق فاجعه دید شاید سطحی باشه خریدارم باشه البته قیمت پایین تر

در مورد کیس پهن و کوتاه بیشتر کیس ها حرفه ایی برای اینکه مادربوردها بزرگ  درونش قرار بگیره تهویه بهتر باشه ارتفاع زیاد تری دارند

کیس ایکس 3 و 5 فقط کوتاه قد هستن 

خودتون تو خرج نندازید به نظر من  :-? کیس ها من چک کردم کیس هایی که داخل ایران هست زیر 50 کلا ندیدم بینشون 

اینا هست البته چک کنید دقیق نگاه نکردم

http://lioncomputer.ir/product/106/GREEN%20FALCON/

http://lioncomputer.ir/product/2981/Case%20Enermax%20CLIPEUS/

http://lioncomputer.ir/product/108/GREEN%20HUNTER/

http://lioncomputer.ir/product/2987/ThermalTake%20Case%20V4%20Black%20%20Vm3000/

با سلام 

والا این قضیه مال 3 ماه پیشه من سیستمو خودم دونه دونه از لیون خریداری کردم و بار اولم بود که اسمبل می کردم واسه همین خیلی اذیت شدم و دیگه حوصله نداشتم برم دوباره از لیون بگم فرداش بفرستن بیاد می خواستم زود تموم شه ببندم دیگه الان فک می کنم می بینم حماقت بود!از هر کی می پرسیدم می گفت گرین ایکس 5 افتضاحه نخر منتها تو شهر ما فقط این بود اینم به هزار مصیبت پیداش کردم عکسم گرفتم نمی دونم چجوری تو فروم عکس می ذارن واسه همین یه جای دیگه آپلود کردم آدرسشو گذاشتم: 

http://www.xum.ir/images/2014/04/18/Image0208.jpg

شرمنده بابت کیفیت گوشیم مدلش خیلی پایینه  :(

همون طور که مبینیید کلی  روش مانور دادم وبا انبر ضربه زدم تا خم شه و بعدش با 3 تا بست بستمش بهتون بگم که از پیچم محکم تر شده  8-}

ولی به هر حال هر کسی نمیاد این ابوقراضه رو بخره 

اون مواردی که شما گفتین کیفیتشون بهتر از اکس 5 هس؟چون قیمتاشون خیلی پایینه 

لینک به دیدگاه

آقا این چطوره: raidmax SUPER AEOLUS

کیس خوبی هست 

ولی دلیل تعویض کیس خودتون چی هست ؟ 

سیستم خودتون مشخصاتش چیه؟ ارزش تعویض دوباره کیس داره؟ 

کیس زمانی تعویض میشه که نتونه سیستم به خوبی خنک کنه کیس ایکس 5 از نظر

کیفیت ساخت ضعیف هست اما کیس پهن و جا داریی هست از پس سیستم حرفه ای برمیاد

لینک به دیدگاه

کیس خوبی هست 

ولی دلیل تعویض کیس خودتون چی هست ؟ 

سیستم خودتون مشخصاتش چیه؟ ارزش تعویض دوباره کیس داره؟ 

کیس زمانی تعویض میشه که نتونه سیستم به خوبی خنک کنه کیس ایکس 5 از نظر

کیفیت ساخت ضعیف هست اما کیس پهن و جا داریی هست از پس سیستم حرفه ای برمیاد

والا من 3 ماه پیش سیستمو جمع کردم شد 5 تومن الانم می بینم که این کیس دمای داخلو بالا نگه می داره و به قول شما کیفیتش خوب نیس یعنی هوای درون خوب جریان نداره و بیرون نمیاد واسه همین بعدشم توش جادار نیس نسبت به این موردی که من الان گفتم خیلی جاش کمه توش پر سیمه شما فرضا رو کیس من چند قیمت میذارین؟

لینک به دیدگاه

والا من 3 ماه پیش سیستمو جمع کردم شد 5 تومن الانم می بینم که این کیس دمای داخلو بالا نگه می داره و به قول شما کیفیتش خوب نیس یعنی هوای درون خوب جریان نداره و بیرون نمیاد واسه همین بعدشم توش جادار نیس نسبت به این موردی که من الان گفتم خیلی جاش کمه توش پر سیمه شما فرضا رو کیس من چند قیمت میذارین؟

سیستم خیلی خوبی دارید 

پیشنهاد میکنم کیس ایکس 7 تهیه کنید 6 فن خیلی خوب داره هر فنش 42 تومن ارزش داره 

در مورد کیس شما محل قرار گیریی کارت متاسفانه خیلی خراب شده عملا هرکس این کیس بگیره با مشکل رو برو میشه 

من اگه کیس بخام این کیس اتنخاب نمیکنم چون مشکلات زیادیی جدا از این مشکل جدید که داره همراهش هست

اگه میتونید ایکس 9 تهیه کنید اگه درتوانتون نیست ایکس 7 

لینک به دیدگاه

سیستم خیلی خوبی دارید 

پیشنهاد میکنم کیس ایکس 7 تهیه کنید 6 فن خیلی خوب داره هر فنش 42 تومن ارزش داره 

در مورد کیس شما محل قرار گیریی کارت متاسفانه خیلی خراب شده عملا هرکس این کیس بگیره با مشکل رو برو میشه 

من اگه کیس بخام این کیس اتنخاب نمیکنم چون مشکلات زیادیی جدا از این مشکل جدید که داره همراهش هست

اگه میتونید ایکس 9 تهیه کنید اگه درتوانتون نیست ایکس 7 

عزیز گفتم که اون قسمت کیس میزم اجازه نمیده ارتفاع کیسم بالای 50 سانت باشه وگرنه من به هیچج وجه نمی رفتم اینو بخرم 

لینک به دیدگاه

بعدشم ایکس 7 6 تا فن نداره فک نکنم! 4 تا داش فک کنم اونم دو تاش کوگار بود

حالا اگه من قیمتو خیلی بیارم پایین چی؟هیشکی نمی خره؟

ویرایش شده توسط jangyijin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت نوش الان 300 هست 

اگه 30 درصد به خاطره کارکرد کم کنی و یه 30 ت ه واسه اون بلایی که سرش آوردی فکرکنم بشه فروختش 

اون سیسم ها رو که نکندی ؟ 

فقط کج کردی دیگه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

5 تا فن 12 روشه با 1 دونه 14 سانتی 

لینک به دیدگاه

قیمت نوش الان 300 هست 

اگه 30 درصد به خاطره کارکرد کم کنی و یه 30 ت ه واسه اون بلایی که سرش آوردی فکرکنم بشه فروختش 

اون سیسم ها رو که نکندی ؟ 

فقط کج کردی دیگه 

آره عزیز مثل تو عکسه اصلا نکندم فقط خمشون کردم ببینم میشه پایه کیس ایکس 7 رو دراورد؟که ارتفاش کمتر بشه من بتونم جاش بدم؟ شما قیمت نهایی رو کیس من چند میذاری؟اصلا میشه فروخت ؟

لینک به دیدگاه

5 تا فن 12 روشه با 1 دونه 14 سانتی 

آره دیدم احتمالا با یه کیس دیگه قاطی کردم متاسفانه اینجور کیسا تو خود تهران هم پیدا نمیشه چه برسه به تبریز اینجا اصلا این جور چیزا مطرح نیس 

لینک به دیدگاه

داخل سایت گرین قسمت کولینگ ایکس 7 تا اونجاییی که من دیدم زده 6 فن 

کیس شما 

160 تا 170 میشه قیمت گذاشت به نظر من

لینک به دیدگاه

داخل سایت گرین قسمت کولینگ ایکس 7 تا اونجاییی که من دیدم زده 6 فن 

کیس شما 

160 تا 170 میشه قیمت گذاشت به نظر من

:crying: 310 تومن خریدم اینو شما نصف قیمت میدی آخه چرا؟ :-S

لینک به دیدگاه

اگه خودم بتونم اونجاشو درست کنم یعنی با ضربه برگردونم تقریبا به حالت اول چی؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره عزیز مثل تو عکسه اصلا نکندم فقط خمشون کردم ببینم میشه پایه کیس ایکس 7 رو دراورد؟که ارتفاش کمتر بشه من بتونم جاش بدم؟ شما قیمت نهایی رو کیس من چند میذاری؟اصلا میشه فروخت ؟

پایه رو باز کنی پاور دیگه نمیتونه هوا بکشه داخل 

به نظر من بینه 160 70 میشه فروخت ولی خوب تو شهره خودت بیشتر هم باید بشه تا 200 چون تو شهرایه کوچیک ازین چیزا ندیدن شاید بیشتر بخرن 

لینک به دیدگاه

پایه رو باز کنی پاور دیگه نمیتونه هوا بکشه داخل 

به نظر من بینه 160 70 میشه فروخت ولی خوب تو شهره خودت بیشتر هم باید بشه تا 200 چون تو شهرایه کوچیک ازین چیزا ندیدن شاید بیشتر بخرن 

رو کفش که فن نداره اگه هم داشته باشه فوقش خاموشش می کنیم بابا تو شهر من کیس بالای 50 تومن نمیدن همه که مثل ما سیستم گرون نمی خرن که بیان این هزینه رو رو کیس بدن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رو کفش که فن نداره اگه هم داشته باشه فوقش خاموشش می کنیم بابا تو شهر من کیس بالای 50 تومن نمیدن همه که مثل ما سیستم گرون نمی خرن که بیان این هزینه رو رو کیس بدن

باید کمی بگردی جاهایه شلوغ تر برو 

پاور معکوس هست دیگه 

وقتی پایه ها رو باز کنی پاور نمیتونه هوا رو بکشه داخل و فشار بش میاد 

رو سایت باید تست کنی ولی در کل مگر خوشش شانس باشی که حدود 200 ردش کنی 

بیشتر باید تو شهرهایه اطراف خودت دنبال باشی تا طرف هزینه ارسالش کمتر بیفته تا از این طرف بتونی بشتر بفروشی 

لینک به دیدگاه

باید کمی بگردی جاهایه شلوغ تر برو 

پاور معکوس هست دیگه 

وقتی پایه ها رو باز کنی پاور نمیتونه هوا رو بکشه داخل و فشار بش میاد 

رو سایت باید تست کنی ولی در کل مگر خوشش شانس باشی که حدود 200 ردش کنی 

بیشتر باید تو شهرهایه اطراف خودت دنبال باشی تا طرف هزینه ارسالش کمتر بیفته تا از این طرف بتونی بشتر بفروشی 

آره راس میگی حواسم نبود اصن پاور پدرش درمیاد به هر حال نمی تونم اینارو بخرم گزینه ی بهتر با ارتفاع کمتر هم نباشه فک کنم باس بسوزیمو بسازیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظره من بگرد دنبال یه موقعیت خوب 

و بفروش بره 

تازه قبلش یه فکری به حال میزت کن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...