رفتن به مطلب

انتخاب بهترین فن برای کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقا ایکس 7 من کجا می تونم پیدا کنم؟الان قیمتش چنده؟اصن این ایکس 5 رو ببرم نمایندگی گرین بگم اینو بدار روش یه مقدارم پول ایکس 7 میده؟اصن نمایندگی گرین کیس خودشو بر میداره؟!شرمنده دوستان وقتتونو می گیرم

لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

آقا این کیس x7 این مشکل x5 در بستن کارت گرافیکو نداشته باشه؟!یکی از دوستان هم گفته بود که این هم انگار همچین مشکلی داره باس اینم خم کنیم؟!

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز درباره بلور از تهران تهیه کنی خیلی بهتره جنس با گارانتی دار و درست حسابی می تونی بگیری از حسن آباد.

شما اول عرض کارتت رو ببین چند سانت بعد کیس پیدا کن من فکر کنم ایکس 6 یا ایکس 4 به درد شما می خوره که برای کارت تا 41 سانت جا گذاشتن.ایکس 7 و 9 31 و 34 سانت جا داره.

کیس بالا 50 سانت هم بود کنار میز بزاری مشکلی نداره.

لینک به دیدگاه

نه عرض کارت که 30 40 سانت نمیشه شما احتمالا طولشو گفتی اصلا نگرفتی مشکلو من وقتی می خواستم گرافیکو جا بندازم تو مادربورد می رفت  ولی نه کامل واسه همین تصویرو نشون نمیداد با جاانداختن کارت تو مادر بورد بیرون کیس فهمیدم که مشکل از کیسه که نمیذاره کارت خوب بره جاش اگه دوستانی هستن که این کیس ایکس 7 رو تجربه کردن لطف کنن بگن که آیا به همچین مشکلی برخوردن یا نه ممنون میشم من یه سوال اساسی دیگه هم دارم اونم اینه که این کیس ایکس 7 علاوه بر فن های کوگار چه مزیت دیگه ای نسبت به ایکس5 داره؟آیا می ارزه من دوست تومن ضرر کنم؟بدنه اش جنسش فرق می کنه یا چی؟

لینک به دیدگاه

شهرتون اگه کیس پیدا نمی کنید از لیون تهیه کنید 

یا بیاید تهران بخرید !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...