رفتن به مطلب

نظر شما در مورد VGA gigabyte HD5870 چیه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

نظرتون در مورد وارد کارتهای گرافیک مدل gigabyte HD5870 پارت نامبر GV-R587D5-1GD-B چیه این هم لینکش

http://www.gigabyte.com.tw/Products/VGA/Products_Overview.aspx?ProductID=3221

در ضمن چند میارزه بفروشیم . قیمت جهانیش 380 دلاره و حدودا 25 درصد حمل و گمرکیش میشه و ما چند بفروشیم ؟

اصلا میخوام بدونم که کسی دنبال چنینی چیزی هستش ؟

vga_productimage_gv-r587d5-1gd-b_big.jpg

لینک به دیدگاه

چیز خیلی عالی هست اما الان قیمت بالا هست (جهانی) بزارید یکم قیمت پایین تر بیاد بعد وارد کنید یا الان سفارشی وارد کنید مثلا 6 نفر میخوام 6تا وارد کنید

لینک به دیدگاه

چیز خیلی عالی هست اما الان قیمت بالا هست (جهانی) بزارید یکم قیمت پایین تر بیاد بعد وارد کنید یا الان سفارشی وارد کنید مثلا 6 نفر میخوام 6تا وارد کنید

پیشنهاد خوبیه و من برای وارد کردنش خیلی کم وارد میکنم تا قیمتش بهتر بشه و لی الان لازمه چون از 295 که قویتر هستش و قیمت 295 الان توی بازار ارزونترینش 580 تومانه و این کارت 380 دلاره و حدودا 25 درصد هزینه حمل و گمرکی میخوره در میادش 480 تومان و اگر سودمون و هزینه گارانتی رو روی 480 تومان بکشیم باز هم انتخاب بهتری نسبت به 295 هستش

لینک به دیدگاه

سلام

اقای حسینی برند دیگهایی نمیتونید وارد کنید؟ معمولا گیگا یکم گرونتره از بقیه

لینک به دیدگاه

با قیمت 498000 تومان نظرتون چیه مقطوع و بدونه تخفیف ؟ :|

لینک به دیدگاه

بد نیست ولی اگه بازم بتونید ارزونتر وارد کنید بهتره چون این قیمت ادمو ترغیب به خرید نمیکنه!

لینک به دیدگاه

498 تومن قيمت معقولي هست البته براي شروع؛

با اين حساب مي شه قيمت 5850 رو هم حدود 390 تومن در نظر گرفت، كه اين كارت هم از كارت 285 حدود 10 تا 15 درصد قويتره.

لینک به دیدگاه

بد نیست ولی اگه بازم بتونید ارزونتر وارد کنید بهتره چون این قیمت ادمو ترغیب به خرید نمیکنه!

به نظر من این قیمت فعلا خوبه عزیز حالا هر کسی که نیاز داره دنبالش میادش

لینک به دیدگاه

به نطر من با برند های بهتری مثل HIS یا Sapphire می اومد بهتر بود.

من که گیگا دل خوشی ندارم!!!

لینک به دیدگاه

به نطر من با برند های بهتری مثل his یا sapphire می اومد بهتر بود.

من که گیگا دل خوشی ندارم!!!

گیگا عالیه و به نظر من در رفرنس هیچ فرقی اینها با هم ندارن . مگر اینکه در اینده تغییراتی در ظاهرش بدن

لینک به دیدگاه

به نظر من فعلا به تعداد محدود وارد کنید یا برای کسانی که سفارش میدن چون قیمت بالایی دارن به تبع اگه از برندهای معروف باشه خریدار ترسی از بابت کیفیتش نداره وباید دید سری 300 nvidia چطور میشه:|

لینک به دیدگاه

به نظر من فعلا به تعداد محدود وارد کنید یا برای کسانی که سفارش میدن چون قیمت بالایی دارن به تبع اگه از برندهای معروف باشه خریدار ترسی از بابت کیفیتش نداره وباید دید سری 300 nvidia چطور میشه:|

ورود

فعلا که 5870 سفارش داده شده و سری 300 هم وارد بازار جهانی هنوز نشده

لینک به دیدگاه

گیگا عالیه و به نظر من در رفرنس هیچ فرقی اینها با هم ندارن . مگر اینکه در اینده تغییراتی در ظاهرش بدن

من کارت خودم 4870X2 مارک گیگا هست همه برند ها مدل مرجع با فن مرجع رو تا 850 و به بالا میتونن اور کنن ولی این کارت با این برند سر 830 هم کم میاره

همین ViViD خودمون 4870 X2 رو که هسته دیفالتش 750/900 هست رو با مارک کلاب روی 900/1000 آورده ولی اگه گیگا بود شاید میسوخت

لینک به دیدگاه

من کارت خودم 4870x2 مارک گیگا هست همه برند ها مدل مرجع با فن مرجع رو تا 850 و به بالا میتونن اور کنن ولی این کارت با این برند سر 830 هم کم میاره

همین vivid خودمون 4870 x2 رو که هسته دیفالتش 750/900 هست رو با مارک کلاب روی 900/1000 آورده ولی اگه گیگا بود شاید میسوخت

شاید مشکل از جای دیگست و یا شاید کارتتون خرابه . این کارت ساخت تایوانه و با یه دونه کالای خراب نمیشه گفت بقیه خوب نیست و من اصبلا اینو قبول ندارم و گیگا یک مارک معتبر مثل مارکهای دیگست . بعد از این همه تجربه دیگه اینو خوب میدونم مگر اینکه تغییرات در اون ایجاد شده باشه و واقعا مشکل داشته باشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود دوستان

VGA HD5870 Gigabyte رسید قیمت مقطوع برای مصرف کننده و همکار 498 تومان چون سود رو به کفش رسوندیم و جای چونه نداره متاسفانه تعداد بسیار بسیار محدود

دیر بجنبین از دستتون رفته :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...