رفتن به مطلب

فروش سیستم حرفه ای مخصوص گیم

Recommended Posts

سلام

مادربورد و سی پی یو هر دو با هم چند؟ قیمت جداگانه شون رو هم لطفا بگید.

سلام

مین:310

سی پی یو:460

لینک به دیدگاه

• ارسال 91
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

up.........................ودیگرهیچ.......!!!!

ویرایش شده توسط xxgg
لینک به دیدگاه

هارد وسترن 1 ترا رو قیمت آخرش رو اعلام کن برام  ممنون

پ خ تون رو جواب دادم

لینک به دیدگاه

با سلام
پست بنا به درخواست کاربر محترم xxgg و  پس از تماسشون با بنده اصلاح شد .

ویرایش شده توسط fereydoon61
لینک به دیدگاه

درود

از استارتر عزیز میخوام که در مورد مشکلی که برای کاربرfereydoon61  ایجاد شده رو برای شفاف سازی توضیح بدن

با تشکر منتظریم

لینک به دیدگاه

درود

از استارتر عزیز میخوام که در مورد مشکلی که برای کاربرfereydoon61  ایجاد شده رو برای شفاف سازی توضیح بدن

با تشکر منتظریم

با سلام

ممنون از پیگیری سریع مدیران محترم بخش و مدیر محترم سایت آقای حسینی

طبق پیگیری شما ایشون خودشون با من تماس گرفتند و مراتب پوزش و عذرخواهی شون رو اعلام کردند . توضیحشون هم این بود که گوشی شون رو در منزل جا گذاشته بودند و به همین دلیل با من تماس نداشتند .. 

بازهم از درایت و حسن رسیدگی مدیران محترم سپاس گذارم

لینک به دیدگاه

درود

با تشکر منتظریم

با سلام

ممنون از پیگیری سریع مدیران محترم بخش و مدیر محترم سایت آقای حسینی

طبق پیگیری شما ایشون خودشون با من تماس گرفتند و مراتب پوزش و عذرخواهی شون رو اعلام کردند . توضیحشون هم این بود که گوشی شون رو در منزل جا گذاشته بودند و به همین دلیل با من تماس نداشتند .. 

بازهم از درایت و حسن رسیدگی مدیران محترم سپاس گذارم

پیرو توضیحات کاربر fereydoon61  باید عرض کنم که بنده هیچ قراری با ایشان نگذاشتم

ایشان دیشب برای خرید کارت گرافیک با بنده تماس گرفتند که متاسفانه سر قیمت کنار نیامدیم وقرار شد اگر بنده نظرم بر روی قیمت عوض شد با ایشان تماس بگیرم

من صبح به ایشان پیام دادم که من کارت رو کمتر از قیمتی که گفتم نمیفروشم و ایشان هم پیام دادند که برای کاری دارند به این قسمت از شهر میان،که اگر امکانش هست حضوری برای معامله و توافق سر قیمت هم به منزل بنده مراجعه کنند،بنده هم به ایشان پیام دادم که در حال حاضر عازم محل کار هستم اما اگر به همان قیمتی که گفتم کارت رو میخواین ادرس منزلتون رو بدید من شب خودم براتون میارم ، که متاسفانه این پیام من به دست ایشون نرسیده بود، وبنده هم به خاطر دیر شدن کارم و عجله ای که داشتم گوشی ام رو در منزل جا گذاشتم

ایشون برای کاری که خودشون در این قسمت ازشهر  داشتند مراجعه کردند و بعد از انجام کار خودشون با بنده تماس گرفتند که متاسفانه همونطور که گفتم بنده گوشی ام رو در منزل جاگذاشته بودم ونتونستم جواب ایشان را بدهم

اما موقعی که برای صرف ناهار به منزل مراجعه کردم و بعد از اینکه متوجه شدم ایشان چندبار با بنده تماس گرفتند خود من با ایشان تماس گرفتم و موضوع پیش امده را به ایشان توضیح دادم و ازشون عذرخواهی هم کردم

وهمونطور که عرض شد ایشان برای کار خودشون به این قسمت از شهر امدند و درخواست داشتند که چون دارند این راه رو میان،حضوری برای خرید کارت هم به منزل بنده مراجعه کنند،پس بنده بنا به دلایلی که عرض کردم این وسط هیچ تقصیری ندارم و هیچ قراری با ایشان نداشتم اما باز هم همونطور که گفتم از ایشان عذرخواهی کردم

لازم به ذکر است که کاربر عزیز fereydoon61 اقا فریدون من جنسم رو اینجا برای فروش گذاشتم و قصدم اذیت کردن مردم نیست و اگر غیر از این بود خیلی پیش تر مدیران عزیز من رو از این فروم اخراج کرده بودند

عذر میخوام که متن طولانی شد،اما برای روشن شدن موضوع برای مدیران و کاربران عزیز فروم لازم بود

لینک به دیدگاه

عزیز فقط مثبت فیدبک ما فراموش نشه و در مقابل ما هم شما رو در میابیم

لینک به دیدگاه

عزیز فقط مثبت فیدبک ما فراموش نشه و در مقابل ما هم شما رو در میابیم

به رو ی چشم

لینک به دیدگاه

سلام

داداش بهتره تو قیمتاتون تجدید نظر بفرمایید . لطفا به پست زیر نگاه کنید 

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=28285

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...