رفتن به مطلب

خریدار gtx780 رفرنس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با درود یکی از دو مدل زیر رو خریدارم ترجیحا کارکرده گارانتی دار   اکبند قیمت مناسبم بود شاید خریدم

gtx 780 رفرنس از برندهای asus  msi  giga  evga

gtx 770 oc از برندهای asus giga msi evga

قیمتاتون رو پ.خ بدید با تشکر

post-13016-0-80169800-1397388982_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا رفرنس؟با کمی اختلاف حتما غیر رفرنس تهی کنید شما 10 دلار اضاف میدید !10 درجه اختلاف دما دارید!!مدل های رفرنس برای کارت های highend خوب نیستند.سعی کنید از dcII ایسوس یا تواین فریز msi تهیه کنید

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

چرا رفرنس؟با کمی اختلاف حتما غیر رفرنس تهی کنید شما 10 دلار اضاف میدید !10 درجه اختلاف دما دارید!!مدل های رفرنس برای کارت های highend خوب نیستند.سعی کنید از dcII ایسوس یا تواین فریز msi تهیه کنید

اینجا ایرانه 10 دلار اختلاف قیمت بود که میگرفتم  الان رفرنسش 1670 اکبندشه ولی مدلهای دگه زیر 1880 کمتر ندیدم!!!!!!!! :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینجا ایرانه 10 دلار اختلاف قیمت بود که میگرفتم  الان رفرنسش 1670 اکبندشه ولی مدلهای دگه زیر 1880 کمتر ندیدم!!!!!!!! :(

باشه موقع خرید کارت گرافیک با این سطح قیمت دیگه مهم نیست !کارایی و دما خیلی مهمه!خدمت شما بگم که توی سری 7 انویدیا از چیزی استفاده کرده به نام gpu boot 2.0   توی تاپیک هایی  که  کارت های گرافیک انویدیا رو کار کردم میتونید بخونید دربارش .در این سیستم هرچه دمای هدف پایین تر باشه کارایی بالاتر میره.یعنی مثلا کارت رفرنس که دماش شده 80 درجه دیگه بدمای هدف رسیده و جای بوست اتوماتیک نداره ولی کارت رفرنس 65 تا 70 درجه هنوز به دمای هدف توی نهایت لود نرسیده  و جا داره که خودش رو اور کلاک کنه تا فرکانس های بالاتر .پس فقط ظاهر یا کمی دمای پایین تر نیست ،GPU boost 2.0 خیلی مهمه و ضمنا وحشتناک به دما بستگی داره.پس اون اختلاف قیمت می ارزه!شک نکنید بهرحال من فقط راهنمایی میکنم انتخاب با خودتونه.من خودم همیشه از کارت های غیر رفرنس ایسوس گینوارد لد تک  و اسپارکل و Pny توی محدوده زمانی 15 سال استفاده کردم و همیشه نسبت به رفرنس ها برتری داشتن.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...