رفتن به مطلب

سفارش بدید ،،،،، وارد کنیم !!!!

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

متاسفانه پیدا نکردم عزیز . اگر تو این سایتها باشه فعلا میتونم از این سایتها خرید کنم تا وقتی که سایتهای دیگه ای رو بهش اضافه کنیم

لینک به دیدگاه

• ارسال 529
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام من این مادربرد Asrock 880GM-LE و Asrock GMH-LE/USB3 رو میخوام.دربازار نیست.همچنین اگر موجود نبودند Biostar A880G+ .TA 88G+

لینک به دیدگاه

سلام من این مادربرد Asrock 880GM-LE و Asrock GMH-LE/USB3 رو میخوام.دربازار نیست.همچنین اگر موجود نبودند Biostar A880G+ .TA 88G+

درود

ما این مدل Asrock 880GM-LE رو یک عدد موجود داریم قیمتش شده 99 تومان

لینک به دیدگاه

قیمتش نشده .89 کل دنیا دارن میفروشن.شما محتکر و دلال سود جو هستی فروشنده نیستی

ویرایش شده توسط ami
لینک به دیدگاه

قیمتش نشده .89 کل دنیا دارن میفروشن.شما محتکر و دلال سود جو هستی فروشنده نیستی

با سلام به دوست گلم

با تمام توهینت برات ارزوی موفقیت میکنم و شما بسیار ادم خوبی هستید کاملا از لحنتون مشخصه . من فروشنده نیستم سود جو هستم و دلال ولی خدا ادب رو از آدم نگیره .

برات ارزوی موفقیت میکنم و برید با قیمت جهانی خرید کنید

لینک به دیدگاه

آدرس مغازتون رو میتونم بپرسم.یادم نمیاد توهین کردم.شما خودت بگو 1 هفته نگذشته شما قیمت جنس خرید قبلتو 10 تومن بردید بالا.اسم این اگه احتکار نیست چیه ؟

لینک به دیدگاه

آدرس مغازتون رو میتونم بپرسم.یادم نمیاد توهین کردم.شما خودت بگو 1 هفته نگذشته شما قیمت جنس خرید قبلتو 10 تومن بردید بالا.اسم این اگه احتکار نیست چیه ؟

من حسینی هستم و ادرس دفترمون در زیر تمام صقحات سایتمون هستش http://lioncomputer.ir

حتما در فرهنگ لغت شما سودجو , محتکر توهین نیست . جالبه شاید چیزهای دیگه هم موردی نداره برای گفتن پس اجازه میدید از فرهنگ لغت خودم استفاده کنم و در اخر بگم که توهین نیستش ؟

دوست من از این به بعد این مادربورد برای شما 150000 تومانه . اسمشو هر چی دوست دارید بگذارید . وقتی از بازار و اطلاعات و افزایش قیمت بازار خبر ندارید لطفا اینجا پست بیهوده ندید

لینک به دیدگاه

اگر کسی سود جویی کنه یا دلالی ،هر کسی حق داره او رو سودجو یا دلا ل خطاب کنه.پس اهانت نبوده من از نحوه افزایش قیمت های کاذب کاملا اطلاع دارم.اساسا فاکتور اول+سود معین باید قیمت رو تعیین کنه.در غیر اینصورت میشود سود جویی، قیمت کاذب و ایجاد تورم.

لینک به دیدگاه

اگر کسی سود جویی کنه یا دلالی ،هر کسی حق داره او رو سودجو یا دلا ل خطاب کنه.پس اهانت نبوده من از نحوه افزایش قیمت های کاذب کاملا اطلاع دارم.اساسا فاکتور اول+سود معین باید قیمت رو تعیین کنه.در غیر اینصورت میشود سود جویی، قیمت کاذب و ایجاد تورم.

بحث با شما فائده ای نداره .

دلار افزایش داشته و وارد کننده های محترم و شرکتهای بزرگی مثل اوازنگ و سازگار و الماس که نشیمنگاه اونها رو افرادی مثل شما گنده کردن کالاهاشون گرون کردن و این افزایش قیمت توسط ماا نیستش . و از اونجایی که فکر میکنم هیچ دلیل و برهانی شما رو متوجه نکنه متاسفانه باید شما رو بن کنم چون اینطور که متوجه شدم شما قصد خوبی در این انجمن ندارید . و چون فرد خشک و بدون انعطافی هستید شما رو با اجازه خودتون بن میکنم @};- بدرود

لینک به دیدگاه

دوست عزیز از عرف بازار که کار جناب حسینی اشتباه نیست ...

حتی اگر شما از لحاظ دینی هم بخوای بگی درست نیست و پولشون حرومه به ایشون تهمت زدی چون دین اجازه میده مغازه دار چه جنس رو قبلا ارزون تر هم خریده باشه میتونه به قیمت بازار فعلی بفروشه یعنی حالا هر چی هم گرونتر بشه ایشون میتونن بازم بکشن روش ...

لینک به دیدگاه

من نمیدونم این چه توقعی عجیبی است که بعضیها از فروشندها دارن و اینو خطاب به همون دوستی که بی احترامی کردن میگم که به نظر میرسه اصلا به وضعیت موجود توجه ندارن. شما انتظار دارید جناب حسینی به عنوان یک فروشنده به قیمت خرید اولیه جنس رو به شما بفروشن و بعدشم برای جایگزین جنس برن به قیمت روز جنس بیارن ؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!! لابد ما به تفاوتشم باید از جیبشون بزارن !!!؟؟؟؟ بفرمایید برن رسما خودشونو ورشکسته کنند که شما هم اونور تو خونه با سیستمت حال کنی.اگر همین دوستان خدای نکرده اصلا از بازار کامپیوتر کنار بکشن شما از کجا میخوای قطعات بگیری ؟؟ تا حالا به این مسئله فکر کردی ؟؟ وقتی از یک جا دیگه با 2-3 برابر قیمت مجبور شدی بگیری اون موقع میفهمی ! ممکنه اغراق امیز باشه ولی با این وضعیت اصلا دور از انتظار نیست.

به جای تشکر از بابت اینکه این همه محصولات را با قیمت مناسب در اختیارتون میزارن شما بی توجه به بازار و مسائل دیگر انواع و اقسام تهمتها رو به ایشون زدید.هیچ فروشنده ای حاضر نیست مشتریشو فراری بده چون این مشتری است که زندگی انها رو رونق میده.

یک خورده بشین فکر کن دوست من...جواب صادق بودن با مشتری تهمت و بی ادبی نیست.

واقعا برای کسانی که فقط به فکر جیب خودشون هستند متاسفم .

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

آقای حسینی خوبی؟ آقا اگه کارت گرافیک 4670 AGP داری حتماً خبرم کن دفعه پیش که آوردین ولی تا بجنبم تموم کردین 275.gif لطفاً حالا اگر دارین ، بفرماید تا سفارش بدم

لینک به دیدگاه

سلام ! سعید اقا میخواستم قیمت 3 قطعه زیر رو مشخص بفرمایید . ( هر سه از سایت provantage انتخاب شدن ) با تشکر !

eVGA 1200W Classified SR-2 Power Supply

ASUS Xonar Hdav 1.3 Deluxe

eVGA X58 CLASSIFIED3

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

آقای حسینی خوبی؟ آقا اگه کارت گرافیک 4670 AGP داری حتماً خبرم کن دفعه پیش که آوردین ولی تا بجنبم تموم کردین 275.gif لطفاً حالا اگر دارین ، بفرماید تا سفارش بدم

چشم در سفارش یاداوری کنیید تا براتون بیارم

لینک به دیدگاه

سلام ! سعید اقا میخواستم قیمت 3 قطعه زیر رو مشخص بفرمایید . ( هر سه از سایت provantage انتخاب شدن ) با تشکر !

eVGA 1200W Classified SR-2 Power Supply

ASUS Xonar Hdav 1.3 Deluxe

eVGA X58 CLASSIFIED3

درود

فرامرز جان این قطعات سر جمع 1600000 تومان براتون تو ایران تموم میشه عزیز و در ضمن دو تا از کالاهاتون اسپشیال ارودر هستش که یه مقدار بیشتر طول میکشن نسبت به سایر کالاهاشون

لینک به دیدگاه

من کیس antec-df85 حتما می خوام می تونید برام بیارید ؟

دوست عزیز در کل ما مانیتور , کیس و اسپیکر که حجم و وزن بالایی دارن رو وارد نمیکنیم

لینک به دیدگاه

درود

فرامرز جان این قطعات سر جمع 1600000 تومان براتون تو ایران تموم میشه عزیز و در ضمن دو تا از کالاهاتون اسپشیال ارودر هستش که یه مقدار بیشتر طول میکشن نسبت به سایر کالاهاشون

سلام ! سعید اقا دست گل تون درد نکنه ! فقط اگه براتون مقدوره ، قیمت قطعات رو بصورت تکی هم مشخص بفرمایید ! بازم ممنونم !

لینک به دیدگاه

اقای حسینی یه نمایشگر داشتین که دما و وضعییت کیس رو نشون می داد ؟ من می خوام حتما لابد اینم موجود نیست!×

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی

این کالا رو میتونید واسم وارد کنید ؟

http://www.superbiiz.com/detail.php?name=CA-VM400M1&title=Thermaltake-V9-BlacX-VM400M1W2Z-No-PS-Mid-Tower-Case-Black

قیمت تمام شدش چقدر میشه ؟

لینک به دیدگاه

salam aghaye hoseyni ..ye hard western digital sata 3 mikhastam vasam vared koni...chikar bayad anjam bedam? mamnooon misham rahnamaii koni...mer30

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

آقای حسینی با سلام

من یک عدد corei7 950  می‌خوام. می خواستم بدونم میشه حداکثر با 350 تومن تهیه کنم یا نه ؟

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

آقای حسینی با سلام

من یک عدد corei7 950  می‌خوام. می خواستم بدونم میشه حداکثر با 350 تومن تهیه کنم یا نه ؟

با تشکر از شما

درود مسعود جان

950 تو بازار هستش عزیز حدودا 390 تومانه و متاسفانه کالایی که توبازار به اینصورت هستش ارزش واردات نداره مگر اینکه تعداد باشه

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز اگر بخوای اینو واسه من بیاری چقدر هزینه اش میشه؟

تعداد باشه چطور؟

لینک کالا

ویرایش شده توسط real
لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز اگر بخوای اینو واسه من بیاری چقدر هزینه اش میشه؟

تعداد باشه چطور؟

لینک کالا

سلام ! شما چرا میخواید بیشتر هزینه کنید ؟ این مدل مد نظر شما با مدل هایی که در لیون موجوده ، فرقش فقط در 6 دهم اینچ بزرگتر بودنه ! یعنی از مدل 23 اینچی که لیون داره ، فقط شش دهم اینچ بزرگتره . این شش دهم اینچ اینقدر براتون مهمه ؟ ( البته فکر کنم مدل 23 اینچ شو لیون تموم کرده ، بازم باید از اقای حسینی بپرسید ولی مدل 22 اینچش انگار موجوده )

لینک مدل 23 اینچ / ASUS LED MS238H

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...