رفتن به مطلب

سفارش بدید ،،،،، وارد کنیم !!!!

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ! شما چرا میخواید بیشتر هزینه کنید ؟ این مدل مد نظر شما با مدل هایی که در لیون موجوده ، فرقش فقط در 6 دهم اینچ بزرگتر بودنه ! یعنی از مدل 23 اینچی که لیون داره ، فقط شش دهم اینچ بزرگتره . این شش دهم اینچ اینقدر براتون مهمه ؟ ( البته فکر کنم مدل 23 اینچ شو لیون تموم کرده ، بازم باید از اقای حسینی بپرسید ولی مدل 22 اینچش انگار موجوده )

لینک مدل 23 اینچ /

سلام

دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما.

اصلا فکرش را نمی کردم.

3 ماه پیشتر من برای این مدل از آقای حسینی تقضا کردم و ایشون فرمودند که نمی توانند وارد کنند.

فکرش را نمی کردم که خودشان الان در فروشگاه این را داشته باشدند.

پس آقای حسینی لطفا قیمت بدهید.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • ارسال 529
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام

من یدونه GTX 580 میخوام کسی میتونه وارد کنه ؟ هر برندی هم میتونه باشه ولی قبلش باید مشخص بشه چیه ؟ :دی

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

من یدونه GTX 580 میخوام کسی میتونه وارد کنه ؟ هر برندی هم میتونه باشه ولی قبلش باید مشخص بشه چیه ؟ :دی

ممنون

درود

در حال حاضر تهیه این کارت که هنوز در بازار جهانی همه گیر نشده سخته ولی تا چند هفته دیگه میشه تهیش کرد و اگر خواستید پیگیری کنید مدام تا یاداوری بشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
من هم 2 عدد کارت گرافیک gainward 460 gtx 1gb glh میخواستم آیا باز هم میارید ؟

خود شركت در ايران فكر كنم بياره عزيز .

asus rt-n13u

http://usa.asus.com/...8alKdC7I2FAs2FQ

چند در میاد

با تشکر

تو همين ايران براتون ميپرسم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود آقای حسینی. از این سفارش ما خبری نشد؟

لینک به دیدگاه

درود آقای حسینی. از این سفارش ما خبری نشد؟

چرا عزيز تو امارات هستش كه فكر كنم تا چند روز ديگه بياد ايران

لینک به دیدگاه

سعید جان قبلا ازتون قیمت خواستم ولی مثل اینکه موجود نبود

پیگیری کنید ممنون میشم هرچند توی دبی و امارات با قیمت متعادل وجود داره

لینک به دیدگاه

سعید جان قبلا ازتون قیمت خواستم ولی مثل اینکه موجود نبود

پیگیری کنید ممنون میشم هرچند توی دبی و امارات با قیمت متعادل وجود داره

چشم دادم بررسي بشه عزيز

لینک به دیدگاه

سلام من یک مدل کتابخوان رو میخواستم به مشخصات ذیل اما در اون سایتها پیدا نکردم اگه این کتابخوان رو بشه با قیمت کمتر از 400 به ایران اورد مشتری های زیادی از جمله من رو داره اما به هر حال میخواستم ببینم این کتابخوان 250 دلاری رو چند میشه سفارش داد.

Nook Color

Meet_Nook_4.jpg

کتابخوان 7 اینچی با سیستم عامل اندروید صفحه ال سی دی لمسی با قابلیت اتصال وای فای

فروش توسط خود سایت سازنده

250 $ ( هزینه احتمالی یعنی همون 60 درصد 400 )

http://www.barnesandnoble.com/nookcolor/index.asp

فروش توسط امازون با یک کارت حافظه

310$ ( هزینه احتمالی یعنی همون 60 درصد 500 )

http://www.amazon.com/Barnes-Noble-Reader-SanDisk-microSD/dp/B004D1OBFW/ref=sr_1_5?s=electronics&ie=UTF8&qid=1293709023&sr=1-5

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

بعد از تاخيري زياد اين كالاها رسيد و دوستانيكه سفارش داده بودن ميتونن بيان كالاهاشون رو بگيرن . يه سري از كالاها رو اينجا ميگذارم و اگر كالايي جزئ اينها نيستش حتما با من تماس بگيرن .

VGA PNY FX580

NOTEbook MSI GX660R

kill A watt

VGa Quadro FX3800 and FX4000

m.b evga 4way

GPS garmin

switch 48 port TRENDnet

باطري نوت بوك اسوس و اچ پي

و ساير دوستان هم اگر كالاشون در اين ليست نيستش بهم پي ام بدن

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی . این دماسنج رو دیدم که در یکی از سایت ها تبلیغ میکنند. البته بنده خودم احتیاجی ندارم ولی گفتم شاید برای شما و دوستان جالب باشه.

post-7143-038073900 1294127030_thumb.jpg

این هم از اطلاعات تکمیلی

http://www.xoxide.com/white-lcd-temp-sensor.html

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی . این دماسنج رو دیدم که در یکی از سایت ها تبلیغ میکنند. البته بنده خودم احتیاجی ندارم ولی گفتم شاید برای شما و دوستان جالب باشه.

post-7143-038073900 1294127030_thumb.jpg

این هم از اطلاعات تکمیلی

http://www.xoxide.com/white-lcd-temp-sensor.html

من نفهمیدم انگلیسی چی نوشته اگه میشه شما یه توضیحی بدید

لینک به دیدگاه

من نفهمیدم انگلیسی چی نوشته اگه میشه شما یه توضیحی بدید

این یک دماسنج دیجیتالی ساده هستش که تغذیه لازم رو از پاور کامپیوتر میگیره. یک سنسور هم داره که به یک سیم 50 سنتی متصل هست .یک قاب /پنل مخصوص هم داره که در جلوی کیس و در محل ODD نصب میشه. شما با قرار دادن سنسور در داخل کیس میتونی دمای داخلی کیس را در هر لحظه بدونی. البته در کیس های درست و حسابی معمولا این دماسنج رو روی بدنه نصب کرده اند و ولی در کیس های قدیمی این دماسنج وجود نداره. در ضمن backlight هم داره

لینک به دیدگاه

این یک دماسنج دیجیتالی ساده هستش که تغذیه لازم رو از پاور کامپیوتر میگیره. یک سنسور هم داره که به یک سیم 50 سنتی متصل هست .یک قاب /پنل مخصوص هم داره که در جلوی کیس و در محل ODD نصب میشه. شما با قرار دادن سنسور در داخل کیس میتونی دمای داخلی کیس را در هر لحظه بدونی. البته در کیس های درست و حسابی معمولا این دماسنج رو روی بدنه نصب کرده اند و ولی در کیس های قدیمی این دماسنج وجود نداره. در ضمن backlight هم داره

درود

كالاي خوبيه ولي متاسفانه زياد به كار نمياد و مورد استقبال زياد قرار نميگيره

لینک به دیدگاه

قیمت اینو می خواستم بدونم ببینم میارزه بخرم یا نه

http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=7091952&CatId=3669

لینک به دیدگاه

قیمت اینو می خواستم بدونم ببینم میارزه بخرم یا نه

http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=7091952&CatId=3669

تا چند وقت ديگه وارد بازار ميشه

واين نويد رو هم به دوستان بدم تا الان ما خيلي صبر كرديم كه راه بهتر و ارزونتر پيدا كنيم . خوشبختانه پيدا كرديم و در حال تست هستش وقتي تست بشه همه چيز رو براتون توضيح ميدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود آقای حسینی . کار من بدجوری لنگ اینه : لینک شما

اگه بشه وارد کنید دوبرابر قیمتم شده میخوامش. خواهش می کنم سعیتون رو بکنید :mad:

لینک به دیدگاه

بهمن جان در مورد اين كالا بيشتر توضيح ميديد عزيز ؟ ممنونم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان در مورد اين كالا بيشتر توضيح ميديد عزيز ؟ ممنونم

راستش مین بورد من دو تا اسلات pci-e داره که وقتی دوتا کارت sli میکنم به هم میچسبن و باعث میشه کارت بالایی چون هوای کافی بهش نمیرسه خیلی داغ میکنه. با استفاده از این وسیله که pci-e extender هستش میشه کارت پایینی رو به چند اسلات پایینتر منتقل کرد و راه هوای کارت بالایی باز میشه.

اگه بتونین واردش کنین منو از تعویض اجباری مین بورد خلاص کردین. ممنونم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستش مین بورد من دو تا اسلات pci-e داره که وقتی دوتا کارت sli میکنم به هم میچسبن و باعث میشه کارت بالایی چون هوای کافی بهش نمیرسه خیلی داغ میکنه. با استفاده از این وسیله که pci-e extender هستش میشه کارت پایینی رو به چند اسلات پایینتر منتقل کرد و راه هوای کارت بالایی باز میشه.

اگه بتونین واردش کنین منو از تعویض اجباری مین بورد خلاص کردین. ممنونم

سلام ;)

خوب داداش اگه دقت کرده باشی وقتی کارت رو متصل میکنی قسمت پاینی کارت که درون اسلات قرار میگیره فاصله ی کمی با مادربورد داره و حالا اگه این وسیله رو متصل کردی اوردی به محل مورد نظر اونجا خازن یا چیپ و ... وجود داشت چی ؟

تازه اگه تو اون محل قطعه ای نبود با توجه به وزن کارت چطوری کارت ثابت بمونه ؟

به نظرم این وسیله برای کارهای تست و کیس های اسکلت باز (Open Frame) مناسب هست .:mad:

=D> =D> @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام ;)

خوب داداش اگه دقت کرده باشی وقتی کارت رو متصل میکنی قسمت پاینی کارت که درون اسلات قرار میگیره فاصله ی کمی با مادربورد داره و حالا اگه این وسیله رو متصل کردی اوردی به محل مورد نظر اونجا خازن یا چیپ و ... وجود داشت چی ؟

تازه اگه تو اون محل قطعه ای نبود با توجه به وزن کارت چطوری کارت ثابت بمونه ؟

به نظرم این وسیله برای کارهای تست و کیس های اسکلت باز (Open Frame) مناسب هست .:mad:

=D> =D> @};- @};- @};-

با تشکر از توجه و علاقه شما :o باید بگم که برد من asus rampage ii gene هستش و پایینتر از اسلات pci-e دوم (که مورد نظر من هستش) فقط یه اسلات pci هست که بعد از اون برد تموم میشه Oh%20Go%20On.gif چون micro-atx هستش. بنابر این از بابت مساله اول مشکلی نیست. در مورد مساله دوم هم براکت کارت برای همین ساخته شده که به وسیله پیج کردن به بدنه کیس سر جاش محکم بشه و نیاز زیادی به تکیه کردن به مین برد نداشته باشه. این وسیله در اصل برای کیس های mini-itx هستش. شما دعا کن به دستم برسه اون مشکلاتو خودم حل میکنم برادر Oh%20Go%20On.gif:D @};-

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود آقای حسینی. تونستید کاری در این مورد انجام بدید؟ واقعا به این قطعه نیاز شدید دارم. ;)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...