رفتن به مطلب

سفارش بدید ،،،،، وارد کنیم !!!!

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 529
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

مشکلی نداره فقط چیزی که هست من خیلی عجله دارم برای اینکه زودتر زحمت آوردنشو بکشید باید چکار کنم؟حاضرم هزینش را هم پیشاپیش نقدا تقدیم کنم که برای آوردنش اطمینان داشته باشید.حالا هرطورکه شما امر کنید در خدمتم.

امير جان ايا كالاي شما همينه :

http://www.superbiiz.com/detail.php?name=AS-687_2DP&title=Asus-ATI-Radeon-HD6870-1GB-DDR5-2DVI-2x-DisplayPort-PCI-Express-Video-Card

اگر همينه يه مقدار طول ميكشه تا بياد و متاسفانه ما كار عجله اي بلد نيستيم انجام بديم عزيز چون كار از دقتش كم ميشه و بارها به مشكل برخوديم

لینک به دیدگاه

امير جان ايا كالاي شما همينه :

http://www.superbiiz...ress-Video-Card

اگر همينه يه مقدار طول ميكشه تا بياد و متاسفانه ما كار عجله اي بلد نيستيم انجام بديم عزيز چون كار از دقتش كم ميشه و بارها به مشكل برخوديم

با عرض سلام مجدد. بله دقیقا خودشه، خوب پس من منتظر پیام بعدی شما هستم.

لینک به دیدگاه

با عرض سلام مجدد. بله دقیقا خودشه، خوب پس من منتظر پیام بعدی شما هستم.

چشم به محض اينكه خواستم سفارش بدم از اين سايت اينجا اعلام ميكنم

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

با سلام

خواستم بدونم این مادربور رو میتونید بیارید http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813157189&cm_re=lga_1366_motherboard-_-13-157-189-_-Product

هزینش تقریباً چقدر میشه ؟

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم متاسفانه لينكهاتون رو نتونستم باز كنم

لینک به دیدگاه

با سلام

خواستم بدونم این مادربور رو میتونید بیارید http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813157189&cm_re=lga_1366_motherboard-_-13-157-189-_-Product

هزینش تقریباً چقدر میشه ؟

اين كالا فكر كنم موجود باشه با قيمت حدودي 265 تومان

لینک به دیدگاه

اين كالا فكر كنم موجود باشه با قيمت حدودي 265 تومان

اگه منظورتون ابنه که در ایران موجوده من یافت نکردم -- اگرم منظورتون اینه که میتونید وارد کنید ، زمان وارد کردن چقدره ؟-- شایدم منظورتون این باشه که همچین بردی رو قبلاً وارد کردید و الان موجود دارید و زمانی برای وارد کردن نمیبره .. بهرحال دقیق متوجه نشدم لطفاً راهنمایی کنید

مرسی

لینک به دیدگاه

اگه منظورتون ابنه که در ایران موجوده من یافت نکردم -- اگرم منظورتون اینه که میتونید وارد کنید ، زمان وارد کردن چقدره ؟-- شایدم منظورتون این باشه که همچین بردی رو قبلاً وارد کردید و الان موجود دارید و زمانی برای وارد کردن نمیبره .. بهرحال دقیق متوجه نشدم لطفاً راهنمایی کنید

مرسی

فكر كنم من اشتباه كردم الان تو ايران مدل زير موجوده :

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=3131

لینک به دیدگاه

باسلام

اقای حسینی اگه بخواید برای بنده کارت گرافیک 470 یا 480 وارد کنید (رفرنس باشه فقط حالا asus ,giga, zotac فرقی نمیکنه)چقدر در میاد چون قیمت جهانی دراپ خورده بخاطر ورود سری500 اما توی ایران هیچ خبری از دراپ نیست

ویرایش شده توسط R.Sh
لینک به دیدگاه

باسلام

اقای حسینی اگه بخواید برای بنده کارت گرافیک 470 یا 480 وارد کنید (رفرنس باشه فقط حالا asus ,giga, zotac فرقی نمیکنه)چقدر در میاد چون قیمت جهانی دراپ خورده بخاطر ورود سری500 اما توی ایران هیچ خبری از دراپ نیست

درود

دوست گلم اين كارتها ارزش خريد در حال حاضر ندارن عزيز چون سري 500 داره وارد ميشه .

دليل اينكه تو ايران دراپ نميخوره چون در ايران اين كالاها قبل از دراپ وارد شده واسه همين قيمتش پايين نمياد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود آقای حسینی

کیت بسیار خوب و خوش قیمتی هستش :

XSPC Watercooling

اگه امکانش باشه من یکی میخوام. قیمتش طوری هست که بشه تعداد هم بیارید برای فروش. @};-

لینک به دیدگاه

بهمن جان به شخصه ممنونم از بابت لینک .... من قبلا ادرسشو داشتم و میخواستم اینجا بزارم که به کل یادم رفت ^^ . اقای حسینی اینو بیارید چقدر تموم میشه ؟ اصلا امکانش هست ؟

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

بهمن جان و سالار عزيز ببخشيد كه دير جواب ميدم . من داشتم بررسي ميكردم و بر طبق قولي كه داده بودم ميخوام تا چند وقت ديگه خريد كنم از اين سايت و دوستان اوركلاكر رو ساپورت كنيم . صبر كنيد من از اين سايت تا هفته ديگه اعلام ميكنم هر چي بخوايد براتون ميارم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام آقای حسینی عزیز

در صورتیکه برای وارد کردن این محصول به کشور مشکلی ندارید ، لطفا هزینه تمام شده و همینطور مدتش رو بفرمائید .

THANKS

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی عزیز

در صورتیکه برای وارد کردن این محصول به کشور مشکلی ندارید ، لطفا هزینه تمام شده و همینطور مدتش رو بفرمائید .

THANKS

درود

دوست گلم ما فقط در زمينه واردات كامپيوتر و الكترونيك در خدمتيم عزيز

لینک به دیدگاه

با سلام

من میخوام یک کامپیوتر بخرم که قیمتش خیلی برای من اهمیتی نداره.

تمامی وب سرور ها میزان زیادی RAM و همین طور به تعداد CPU رو پشتیبانی میکنند ولی هیچکدام گرافیک بالا قبول نمیکنند و اکثرا Onboard هستند.

بنده در واقع نیاز به یک Render Box دارم و قیمتش رو بین 15 تا 35 میلیون تومان پرداخت خواهم کرد

اگر بالاتر باشه هم در محدوده ای پرداخت میکنم.

امکان تهیه چنین سیستمی را دارید.

ضمنا من djcsaeed هستم. ولی رمز عبورم رو فراموش کردم و چند بار برای بازیابی اقدام کردم و نشد

بخاطر عجله یک user جدید ساختم.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام من چند وقته بدنبال (الیاژ حافظه دار نایتینول) هستم میخواستم بدونم شما میتونید کمکم کنید این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد اگر دارید قیمتش رو هم بی زحمت بدهید ممنونم8-}@};-@};-

لینک به دیدگاه

جناب آقای حسینی با سلام مجدد

لطفا بفرمایید که امکان درخواست بنده وجود دارد یا خیر.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما آقای حسینی عزیز.چند هفته پیش کارت EVGA GTX580 Superclocked رو 655تومن آورده بودین و موقعی که نیاز داشتم تموم شد که گفتین بازم میارید.مدل ASUS این کارت رو هم آوردین اما ضعیفتره نسبت به Evga superclocked خواستم ببینم امکان واردکردنش هست؟

البته MSI هم یک مدل اورکلاک شده عالی هم ساخته اگه اون هم بتونید بیارید خیلی عالیه.این هم لینکش از Superbiiz.com : لینک شما

ویرایش شده توسط Captcha
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما آقای حسینی عزیز.چند هفته پیش کارت EVGA GTX580 Superclocked رو 655تومن آورده بودین و موقعی که نیاز داشتم تموم شد که گفتین بازم میارید.مدل ASUS این کارت رو هم آوردین اما ضعیفتره نسبت به Evga superclocked خواستم ببینم امکان واردکردنش هست؟

البته MSI هم یک مدل اورکلاک شده عالی هم ساخته اگه اون هم بتونید بیارید خیلی عالیه.این هم لینکش از Superbiiz.com : لینک شما

درود

فعلا اينورر سال اين كارتها نمياد متاسفانه عزيز .

لینک به دیدگاه

سلام اگه بخوام یه دونه از اینا:

http://www.amazon.com/dp/B003BIFI6E/ref=asc_df_B003BIFI6E1453049?smid=ATVPDKIKX0DER&tag=hyprod-20&linkCode=asn&creative=395093&creativeASIN=B003BIFI6E

برام بیارید چقدر باید بیانه بدم؟! یا کلاً چقدر باید بدم؟

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی

من یه موس رازر مامبا میخوام

http://store.razerzone.com/store/razerusa/en_US/pd/productID.169418100/categoryId.35208800

هزینش چقدر میشه و ایا موجود هست یا باید وارد بشه

و اگه وارد شه کی دستم میرسه

لینک به دیدگاه

درود

دوستان گلم موس ريزر فقط دو مدل زير موجوده :

razar Imperator = 97000

razer orachi = 107000

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...