رفتن به مطلب

سفارش بدید ،،،،، وارد کنیم !!!!

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اگر لطف کنید مین برد asus p6x58d premium رو برای بنده سفارش بدید.

مبلغ بیعانه نیز به حساب شما واریز شد .

ممنون

لینک به دیدگاه

• ارسال 529
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

اگر لطف کنید مین برد asus p6x58d premium رو برای بنده سفارش بدید.

مبلغ بیعانه نیز به حساب شما واریز شد .

ممنون

ممنون از سفارش شما سفارشتون رو ثبت کردم و خبر خرید رو تا هفته اینده بهتون میدم

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

میخواستم بدونم میتونید این مدل نت بوک رو وارد کنید و هزینش چه قدر میشه؟؟

و حدودا چند روزه تا خرید و تحویلش زمان میبره؟؟

http://www.shopping.hp.com/product/notebooks/mini311_series/rts/4/computer_store/VM257UA%2523ABA

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

میخواستم بدونم میتونید این مدل نت بوک رو وارد کنید و هزینش چه قدر میشه؟؟

و حدودا چند روزه تا خرید و تحویلش زمان میبره؟؟

http://www.shopping.hp.com/product/notebooks/mini311_series/rts/4/computer_store/vm257ua%2523aba

یه دونه حدودا 550 در میادش دو تا حدودا 520 در میادش عزیز اگر بخوایم وارد کنیم اگر تو بازار باشه خوب فکر کنم اینها تعداد بالاتر میارن و ارزونتره

لینک به دیدگاه

یه دونه حدودا 550 در میادش دو تا حدودا 520 در میادش عزیز اگر بخوایم وارد کنیم اگر تو بازار باشه خوب فکر کنم اینها تعداد بالاتر میارن و ارزونتره

امکان داره یک تحقیقی بکنید و ببینید که در بازار ایران موجود هست یا نه؟؟

بعد در صفحه قبل یکی از دوستان هم همین سری نت بوک رو که مدش هم از این بالاتر بود شما قیمت داده بودید 480 تا 490 تومن.

لینک به دیدگاه

امکان داره یک تحقیقی بکنید و ببینید که در بازار ایران موجود هست یا نه؟؟

بعد در صفحه قبل یکی از دوستان هم همین سری نت بوک رو که مدش هم از این بالاتر بود شما قیمت داده بودید 480 تا 490 تومن.

تو بازار موجود نبودش عزیز ولی مقدار هزینه ای که برای هر کالا و نحوه کالا مهمه عزیز دلم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلامو درود به دوستان.

یکی از دوستام این مدل کارت گرافیک چشمشو گرفته

میخواد بدونه این کارت گرافیک بخواد به واسطه شما به دستش برسه چقدر واسش آب میخوره

راستی قصد خریدش اسفند ماه هست

http://pden.zotac.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=154&category_id=71&option=com_virtuemart&Itemid=1

همچنین بگم شما یک مدل از این کارت گرافیک رو دارید ولی این نسخه اصلاح شدشه

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی میخواستم قیمت این قطعات رو بدونم

G.Skill DDR3 2200 MHz C7 PI

MSI P55 GD80 Big bang Trinergy

asus 5870

crucial ddr3 2200

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

دوستا عزیزم ما که 4670 agp اوردیم چی شد پس ؟ :D

با تشکر فراوان ؛ لطفاً قیمت رو برای بنده پیغام خصوصی کنید و همینطور روش خرید رو.

بنده شهرستان هستم

لینک به دیدگاه

درود به آقای حسینی عزیز و گل >:D<

آقای حسینی میتونید این کولر رو برام بیارید ؟ اگر بیارید هر چقدر قیمتش تموم بشه مشکلی نداره چون بد جوری چشمم رو گرفته :eek:

اسمش اینه : Titan Fenrir Xmas Edition

اینم لینک و مشخصاتش :

http://www.frozencpu.com/products/10058/cpu-ttn-04/Titan_Limited_Edition_Fenrir_Universal_CPU_Cooler_Socket_LGA_775_LGA1156_LGA1366_and_K8_AM2_AM2_AM3_-_TTC-NK85TZCS_RB.html?tl=g40c14s1037

i13120_fenrirxmas02.jpg

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی .. امکان وارد کردن این کولر وجود داره ؟ یکی از دوستان هم فکر کنم بخواد میشه 2 تا ...

لینک به دیدگاه

رضا جان فعلا داریم روی ترمال رایت کار میکنیم عزیز

لینک به دیدگاه

آقای حسینی خواهشاً قیمت 4670 agp که تازه آوردید رو بگین من هنوز منتظر پیغام خصوصی شما هستم!

لینک به دیدگاه

آقای حسینی خواهشاً قیمت 4670 agp که تازه آوردید رو بگین من هنوز منتظر پیغام خصوصی شما هستم!

عزیزم اورده بودیم تموم شد و دفعه بعد اگر بیاد قیمت جدید بهش میخوره و دفعه قبل 145 بود

لینک به دیدگاه

سلام به آقای حسینی

اگه مانیتور زیر را که در آمازون 305 دلار است وارد کنید قیمتش چقدر تموم میشه ؟؟ و گارانتی چطوره ؟؟

http://www.amazon.com/NEC-EA231WMI-BK-NEC-EA231WMI-BK-23-inch-Ws-LCD-1920X1080-1000-1-VGA-Black-14MS-Monitor/dp/B002LARVYK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=electronics&qid=1263228030&sr=8-1

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید جناب حسینی من یک دست اسپیکر logitech z 5500 میخاستم سفاش بدم

این هم شماره موبایلمه 09367176699

یکی از دوستان یه دونه داره بدون گارانتی داره میده 535 تومان حالا قیمتش خوبه یا بد مال ایشونه

لینک به دیدگاه

سلام به آقای حسینی

اگه مانیتور زیر را که در آمازون 305 دلار است وارد کنید قیمتش چقدر تموم میشه ؟؟ و گارانتی چطوره ؟؟

http://www.amazon.com/nec-ea231wmi-bk-nec-ea231wmi-bk-23-inch-ws-lcd-1920x1080-1000-1-vga-black-14ms-monitor/dp/b002larvyk/ref=sr_1_1?ie=utf8&s=electronics&qid=1263228030&sr=8-1

در کل اوردن مانیتور شامل هزینه زیادی میشه بین 200 تا 250 تومان روی تک وارد کردن هزینه میخوره

لینک به دیدگاه

در کل اوردن مانیتور شامل هزینه زیادی میشه بین 200 تا 250 تومان روی تک وارد کردن هزینه میخوره

چه خبره مگه

گمرک زیاد میگیره ؟؟ یا چیز دیگه هزینه رو زیاد میکنه

لینک به دیدگاه

چه خبره مگه

گمرک زیاد میگیره ؟؟ یا چیز دیگه هزینه رو زیاد میکنه

من در مورد این کالا هیچی نمیودنم و این کالا مال من نیستش اگر خواستید من باید از ایشون بگیرم و در مورد قیمت اصلا به من مربوط نمیشه

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی این کالا را برام وارد میکنی ؟

دستت درد نکنه جوابشو بهم بده :confused:

09367176699

درود

دوست عزیز اول از همه از شما خواهش میکنم که در 10 تا تاپیک یک سوال رو نپرسید و وقتی یک سوال رو مطرح میکنید منتظر جواب باشید و اگر جواب نگرفتید دوباره بپرسبد در مرحله بعد اینکه به عنوانهای فروم و تاپیکها توجه کنید .

این کالا رو متاسفانه به دلیل سنگین بودن نمیتونم بیارم ولی شما قیمتی که فرمودید 500 تومان از دید من مناسبه

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

لطفا مانیتور xl2370 رو برام وارد کنین

با تشکر

چشم ببنیم چی کار میکنم ولی هزینش زیاد میشه مشکلی ندارید هر مانیتور حدود 200 تومان تکیش بالاتر از قیمت جهانیش در میاد برای شما میصرفه ؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...