رفتن به مطلب

فروش گرافیک دوست داشتنی Sapphier 5850 1G DDR5 !!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان

یک عدد گرافیک SAPPHIRE Radeon HD 5850 1GB 256-bit GDDR5 جهت فروش موجود میباشد .

گرافیک بسیار تمیز هست . دارای جعبه و متعلقات و در سلامت کامل میباشد . متعلقات گرافیک هنوز دست نخورده در کارتنش داره میچرخه !

قیمت پایه 349 ، فروش فوری 369 ، گام افزایش 5 و پایان مزایده 24 ساعت بعد از اخرین پیشنهاد میباشد .

02.jpg 01.jpg

03.jpg    eug.png

549.png766.png

لینک به دیدگاه

من تهرانم قیمت فوری خریدارم هزینه ارسال بافروشنده البته.مبلغشم البته اگه ساری هستید خیلی ناچیز میشه.

با توجه به قوانین کسی هم نمیتونه بالا قیمت فوری پیشنهاد بده

لطفا پاسخ بدید

لینک به دیدگاه

من تهرانم قیمت فوری خریدارم هزینه ارسال بافروشنده البته.مبلغشم البته اگه ساری هستید خیلی ناچیز میشه.

با توجه به قوانین کسی هم نمیتونه بالا قیمت فوری پیشنهاد بده

لطفا پاسخ بدید

سلام و عرض ادب .

خواهش میکنم . تقدیم شما میشه . 

-----------------------------

عزیز PM دادم .

لطفا جواب بدین .

منتظرم .

09124779409

:excl: ویرایش مدیریت: لطفاً قوانین خرید و فروش را رعایت فرمایید و تاپیک را بی دلیل بالا نیارید. :excl:

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

متاسفانه کاربر MiLad-S جواب نمیدن !!

فروش پیگیری میشه .

تا فردا ظهر بالاتر نباشه تقدیم دوستی که قیمت پایه خواستن میشه .

لینک به دیدگاه

سلام

این کارت قویتره یا 6870؟کمتر از پایه هم جا داره؟

لینک به دیدگاه

سلام

این کارت قویتره یا 6870؟کمتر از پایه هم جا داره؟

سلام مجدد .

در حالت معمول قدرت 5850 و 6870 نزدیک به هم هست و 6870 در بعضی بازی ها 3 تا 5 فریم بیشتر میده .

ولی 5850 با یه اور کوچولو از 6870 هم قویتر میشه . ولی در حالت معمول ضعیفتر حساب میاد .

خیر زیر پایه راه نداره .

.............................................................................

دوستان خواهشا پیشنهادات خودشون رو جدی بگیرند ! اگر قصد خرید ندارید تاپیک رو خراب نکنید .

ممنونم .

لینک به دیدگاه

من نبودم تازه(23:10) دیدم تماس میگیرم..واقعا هم قصد خرید دارم..

ویرایش شده توسط MiLad-S
لینک به دیدگاه

سلام دوستان، من به قیمت 354 خریدارم.

شرایط رو پخ کنید

سلام و عرض ادب دوست عزیز .

در پست قبلی اعلام کردم فروخته شده .

لینک به دیدگاه

جالبه من ساعت 3 بعد از ظهر گفتم کارتو میخوام و رفتم شب اومدم یعنی حدود 7 ساعت بعد!! تماس گرفتم صاحب تاپیک زده بود فروش تا فردا ظهر ادامه دارد.بعد تماس گرفتم اول گفتن شما جواب ندادید منم به کس دیگه میخوام بدم بعد گفتم کارتو میخوام  الان .تا دیدند نه جدی جدی خریدار هستم سری از حربه دبه استفاده کردن ...ایشون گفت همین الان پیش پای شما خریدنش!!!!!! دروغ به این واضحی جهت دبه کردن!دوستان اگه طالب قطعه ای هستید صراحتا نگید چون اگه فروشنده اهل دبه باشه مطمئنا از فرصت دبه استفاده میکنه!

بی انصافترین کاربری که تو این تالار دیدم بعد 3 سال ایشون هستن.کلا هم اگه 20 دقیقه حرف بزنن 19 دقیقه 59 ثانیه از خودشون تعریف میکنن که من اینکارم من معروفم من خدام ...میتونی بری از دیگران بپرسی و ازین حرفا فقط برا ایشون متاسفم که اخلاق و انسانیتو بخاطر یه کارت گرافیک میزارن زیر پا

یا حق

ویرایش شده توسط MiLad-S
لینک به دیدگاه

جالبه من ساعت 3 بعد از ظهر گفتم کارتو میخوام و رفتم شب اومدم یعنی حدود 7 ساعت بعد!! تماس گرفتم صاحب تاپیک زده بود فروش تا فردا ظهر ادامه دارد.بعد تماس گرفتم اول گفتن شما جواب ندادید منم به کس دیگه میخوام بدم بعد گفتم کارتو میخوام ایشون گفت همین الان پیش پای شما خریدنش!!!!!! دروغ به این واضحی جهت دبه کردن!دوستان اگه طالب قطعه ای هستید صراحتا نگید چون اگه فروشنده اهل دبه باشه مطمئنا از فرصت دبه استفاده میکنه!

بی انصافترین کاربری که تو این تالار دیدم بعد 3 سال ایشون هستن.کلا هم اگه 20 دقیقه حرف بزنن 19 دقیقه 59 ثانیه از خودشون تعریف میکنن که من اینکارم من معروفم من خدام ...میتونی بری از دیگران بپرسی و ازین حرفا فقط برا ایشون متاسفم که اخلاق و انسانیتو بخاطر یه کارت گرافیک میزارن زیر پا

یا حق

سلام و درود .

فکر کنم اگر فونت نوشته هاتون رو انقدر بزرگ هم نمیکردین همه دوستان میتونستن بخونند و بی انصافی من رو ببینند .

میشه بفرمایید کجا نوشتم فروش تا فردا صبح ادامه داره ؟

شما تماس نگرفتید و SMS دادین ! فرمودین گرافیک رو میخوام . زمانی SMS دادین که من گرافیک رو فروخته بودم .

ضمنا بنده قبلش بارها به شما PM دادم و حتی در تاپیک هم اعلام کردم در حالیکه شما تا نیم ساعت بعد ON بودی و داشتی تاپیک خرید پاور 850 وات دوستان رو میدیدی !!!

لازم نیست شما برای من ادعای انسانیت کنی . خدا رو شکر دوستان اینجا منو میشناسند و همین جا میگم اگه کسی از من حرف بدی یا حرکت زشتی تا بحال دیده بیاد و اعلام کنه .

کسی که بخاطر 350 تومن پول میاد و به یه نفری SMS رکیک میده نشون میده در چه حد از انسانیت درک داشته .

ایشالا بهترین ها بتونید به بهترین قیمت تهیه کنید .

شب خوش .

لینک به دیدگاه

قیمت پایه 349 ، فروش فوری 369 ، گام افزایش 5 و پایان مزایده 24 ساعت بعد از اخرین پیشنهاد میباشد .

فکنم این جملرو شما زدی ساعت 2 بعد از ظهر امروز.چیشد شبونه تموم شد؟ فونت من مشکلی نداره این شما هستی که مشکل داری

دروغ به این واضحی!اخرم زدی بیرون تاپیک فروش رفت!چون کسی نمیتونه ثابت کنه دروغه!بیا شماره یکی از رفیقاتم بده بگو این خرید ازم هرکی باور نمیکنه زنگ بزنه سوال کنه!هه

ویرایش شده توسط MiLad-S
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکنم این جملرو شما زدی ساعت 2 بعد از ظهر امروز.چیشد شبونه تموم شد؟ فونت من مشکلی نداره این شما هستی که مشکل داری

دروغ به این واضحی!اخرم زدی بیرون تاپیک فروش رفت!چون کسی نمیتونه ثابت کنه دروغه!بیا شماره یکی از رفیقاتم بده بگو این خرید ازم هرکی باور نمیکنه زنگ بزنه سوال کنه!هه

سلام دوست عزیز . 

بهتره این مورد را با آرامش بیشتری حل کنیم . 

من دیروز با استارتر محترم تماس گرفتم و خاستم حظوری ازشون خرید کنم ، ایشون گفتن " بی ادبی هست که یکی داخل تاپیک درخاست کنه و من خارج از فرو بگم که فروخته شد " 

ایشون اضافه کردند که " اگر تا فردا به من وقت بدید ، چون داخل لیون یکی به قیمت فوری (که شما باشی ) خاستن ! ، اگر ایشون منصرف شدند ، تقدیم شما میکنم " چون من هم به قیمت فوری میخاستم . 

حالا خودتون قضاوت کنید دوست عزیز ! 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...