رفتن به مطلب

مشکل با هارد wd black 1tb 32mb

W/!\NTED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت کاربران و اساتید لیونی من یه چند سالیه هارد رو گرفتم اوایل هاردم مشکلی نداشت ولی الان یه چند ماهیه که به شدت افت سرعت در جابجایی اطلاعات و لود کردن فایل در سیستم دارم این هاردو هم فرمت کامل کردم با نرم افزار خود وسترن lowlevel format کردم ولی هیچ تغییری در هارد ایجاد نشد لطفا دوستان راهنمایی کنن مارو با تشکر :(

post-14806-0-93724300-1397636114_thumb.png

post-14806-0-91598100-1397636210_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این نرم افزار از وضعیت هارد ی عکس بزار 

Crystal Disc Info 

مثلا 

Main.png

لینک به دیدگاه

دوست خوبم، سه سال شده؟ 

نرم افزار HD Sentinel‌ رو دانلود و نصب كن از صفحه ى اولش يه عكس بگير ببينيم.

لینک به دیدگاه

اینم از صفحه اول به نظر سالم هارد بله بیشتر از سه ساله 

post-14806-0-05977500-1397642802_thumb.png

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

اینم عکس با این نرم افزار برای دوستمون CrystalDiskInfo

post-14806-0-92380100-1397643004_thumb.png

لینک به دیدگاه

اینم از صفحه اول به نظر سالم هارد بله بیشتر از سه ساله 

به نظر هارد مشکل داره. پیشنهاد میکنم کابل ساتا رو تعویض کنید .و مجدد تست بگیرید.

لینک به دیدگاه

داداش کابل خود مادربرد ساتا 3 هستش اینو عوض کنم از همین صفحه تست بگیرم 

لینک به دیدگاه

داداش کابل خود مادربرد ساتا 3 هستش اینو عوض کنم از همین صفحه تست بگیرم 

آره عوضش کن ببین درست میشه.

لینک به دیدگاه

دادا ش میگم ایا کابل ساتا 3 یا 2 باشه فرق داره چون هارد من ساتا 2 ساپورته این عکسم بعد از تعویض کابل   کابل قبلیم ساتا 3 بود یه کابل ساتا 3 دیگه داشتم عوض کردم هیچ تغییری نکرد به نظر من مشکل از خود هارده چون زمانی که سیستم می خواد بالا بیاد خیلی هم لودش طول میکشه هم خیلی صدا میکنه  :(

لینک به دیدگاه

دادا ش میگم ایا کابل ساتا 3 یا 2 باشه فرق داره چون هارد من ساتا 2 ساپورته این عکسم بعد از تعویض کابل   کابل قبلیم ساتا 3 بود یه کابل ساتا 3 دیگه داشتم عوض کردم هیچ تغییری نکرد به نظر من مشکل از خود هارده چون زمانی که سیستم می خواد بالا بیاد خیلی هم لودش طول میکشه هم خیلی صدا میکنه  :(

این هارد با این تفاسیر مشکل Communication داره. به نظرم که هر چه سریعتر اطلاعاتش رو به یک هارد جدید انتقال بدید. اگر گارانتی داره ببرید گارانتی، اگر هم نداره که هیچ.

لینک به دیدگاه

عزیز یک تست بکن ببین بد سکتور نداره.تا حالا هارد رو دفرگ کردید یا نه

البته اول کارهایی که ارمین عزیز میگن انجام بدید

ویرایش شده توسط MESSI
لینک به دیدگاه

همه اون کارایی که ارمین جان گفتن انجام دادم ولی تغییری حاصل نشد تستم گرفتم هیچ بدسکتوری نداره هر هفته هم دفرگ می کنم اصلا تاثیری نداره والا ما که دیگه عقل مون به جایی قد نمیده اگه خدا بخواد تو همین ماه دارم یه ssd 840 pro 128 می گیرم این هاردم میزارم کنار ارمین جان ممنون از راهنمایی تون :)

لینک به دیدگاه

همه اون کارایی که ارمین جان گفتن انجام دادم ولی تغییری حاصل نشد تستم گرفتم هیچ بدسکتوری نداره هر هفته هم دفرگ می کنم اصلا تاثیری نداره والا ما که دیگه عقل مون به جایی قد نمیده اگه خدا بخواد تو همین ماه دارم یه ssd 840 pro 128 می گیرم این هاردم میزارم کنار ارمین جان ممنون از راهنمایی تون :)

SSD رو حتما" بگیر اما اگر سرعت هاردت همچنان کمتر و کمتر شد به فکر تعویضش باش که خدای ناکرده اطلاعاتت از دست نره.

لینک به دیدگاه

دوست من شما به احتمال یقین یک کدوم از این کارها رو انجام دادین تا هاردتون دچار این مشکل شده

فرمت کردن زیاد .ضربه و تکان شدید . جابجایی هاردیسک موقعی که داغ است

اگر بدسکتور سخت‌افزاری باشه کارِ چندانی نمیشه کرد، شاید تنها راه تعویض سیلندر هارد باشه. ولی اگر نرم‌افزاری باشه از طریق نرم‌افزارهای مخصوص، مشکلو میشه برطرف کرد.
Flobo
Killdisk
ANADISK
HD repair

فقط یه نکته:بورو روی my computer راست کلیک بزن بعد manage بعد disk Management بعد کنار پارتیشنهات یه کادر مربع هست که نوشته Disk o و اندازه حجم پارتیشن هست راست کلیک propreties تب policies ببین گزینه اول تیک خورده و دومی تیک نخورده باشه این کار  باعث بالا بردن کش هارد میشه

ویرایش شده توسط mehdidolaty
لینک به دیدگاه

دوست عزیز  هاردم  رو باید low level درست و حسابی کنم که خیلی زمان میبره 2تا 3 روز که معمولا 90 درسد درست میشه ممنون بابت راهنمایی 

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

نمی دونم با چه نرم افزاری تست بد سکتور گرفتین ولی حتما hdd regenerator رو امتحان کنید که نرم افزار بی رقیبی هست (از حالت بوته نرم افزار استفاده کنید)

نکته بعدی که کاملا تجربی هست و هیچ منبعی نداره اینه که اندازه حجم درایو اولتون فضای هارد رو خالی بزارید، جوری که درایو C فعلی جای درایو D فعلی شما رو بگیره، شخصا ازین کار نتیجه بسیار خوبی گرفتم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

هر کاری بکنین فایده نداره بلاخره یه روز دیگه بالا نمیاد و مثل من زندگیت برباد میره .

هاردای منم همینطور شدن اول کند کند وکندتر شدن منم به چل جنوبی شک کردم تا ارتباطش کلا قطع شدشوالا

لینک به دیدگاه

مشکل برقراری ارتباط با برد مادر بد مشکلی هارد من حتی صداهم نداشتولی بالاخره منو نابود کرد همه چیزمم بر باد رفت هارد باید سه تا باشه یکی ویندوز یکی زاپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...