رفتن به مطلب

گیمر های pc معذرت!طاقت تمام شد!!

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

باید پارکینگ های جدا رو بخرید د سطح دنیای بازی -پارکینگ ها ی خونه ها برای لود کردن ماشین اصلی شخصیت طراحی شدن

لینک به دیدگاه

• ارسال 66
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

باید پارکینگ های جدا رو بخرید د سطح دنیای بازی -پارکینگ ها ی خونه ها برای لود کردن ماشین اصلی شخصیت طراحی شدن

ولی من پارکینگ های که در سطح شهر بود رو میخریدم ولی وقتی ماشین داخلش میزاشتی دفعه ی بعد نبودش .من تو نت دیدم همه این مشکل رو دارن وحتی خود راک استار هم قبل از انتشار بازی این خبر رو منتشر کرده بود که از پارکینگ های در سطح شهر استفاده نکنید.

من که هر چی پول داشتم از دست دادم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا من ماشین هام هست شاید مال کسی باگ گرفته!!!

لینک به دیدگاه

بتلفیلد اونلاین بهتره از Gta v?? دیگه درسته اونم سرگرم کننده  ولی نه داستانی نه  چیزی هی میزنیم با خمپاره وتوپ توی صورت هم--!!!!اون که نسخه Pc  هم داره بعدش اونلاینه -نمیشه مقایسه کرد-gta v  اخر الزمان داستان پردازی  و شبیه ساز زندگیه-یک شخصیتش به اسم ترور عالمی بتلفیلد می ارزه!نفرمایید-

شما چون از وسطاش بازی کردی در جریان داستان ها و ماجرا ها و شخصیت ها   نبودی داستان ور دنبال نکردی این حالت بهت دست داه من خودم یک هفته دنیاش برای غریب بود از بس بزرگه --چند برابر اسکایرمه--!!

Gta v ویژگی اصلی بازی ها یعنی سرگرم کردن رو به نهایتش رسونده شک نکنید.

اولا مقایسه ی سینگل پلیر با مولتی پلیر خیلی اشتباه هست 

چون این دوبازی کاملا متفاوت هست 

یکی ساخته شده که مولتی باشه یکی ساخته شده که دنیایی بی نظیر باشه ( توی سینگل ) 

ولی gta v رو نمی شه گفت نهایت سرگرمی 

چون که مود مولتی پلیر ساخته شده که نهایت سرگرمی باشه نه سینگل شما چه مقدار می تونی هی سنگل پلیر رو بازی کنی من بیشترین مقداری که بازی کردم برای masseffect 3 بود 200 ساعت فقط سینگل و نزدیک 280 ساعت هم coop بازی masseffect ولی gtav رو نتونستم بیشتر از 40 ساعت بازی کنم و 2 دفعه هم رفتم نه یک دفعه 

ولی بتل بحثش جدا هست شما اگر فقط 1 ساعت مولتی رو تجربه کنی حرفتون بر می گردد مولتی واقعی نه کرک مولتی پلیر 

هیچ تجربه ای شیرین تر و هجان انگیز تر نیست توی بازی 64 نفر توی سرور - گرافیک بی نظیر - لولوشن ( هر کار کوچیکی که انجام بدی توی محیط بازی تاثیر داره بازی زنده هست ) - یاد می گیری چه جوری توی تیم باشی - جنگ چقدر می تونه کثیف و خطر ناک باشه - وجود هم تیمی ایرانی و چت کردن با هاش توی بازی ( باید خودت تجربه کنی ) - خبری از هوش مصنوعی نیست همه بازیکن هستن و تو رو به چالش می کشن و نشون می دن توی زنگی کجا ها ضعف داری ) 

یه مثال : خیلی از ما ها توی خیابون که راه می ریم حواسمون به اطرف نیست و یا از خیابون که می خواهیم رد بشیم با دقت نگاه نمی کنیم  من خودم یک نفر رو می شناسم که خیلی بی دقت از خیابان رد می شد ولی بعد از 60 ساعت پای بتل هر وقت می ریم بیرون حواسش به همه جاهست و بی خیال اطرافش نیست این دقیقل یکی از چیز های هست که وقتی می روید کلاس دفاع شخصی به شما یاد می دهند که حواست به اطراف باشه من بعد از تجربه 140 ساعت توی مولتی خیلی بیشتر هواسم به خوانواده و اطرافیانم هست مخصوصا توی این مملکت تمام این حرف ها توی یکی از سری های reality check gamespot بحث شد بود و نشون داد که اولا مولتی پلیر سرگرمی بیشتر برای گیمر ها می اورد و توی زندگی دقیق تر و اگاه تر و اماده تر هستن 

ولی من چیزی توی gta v نمی بینم که به خواهد من رو توی بازی نگه داره نهایتش 40 ساعت چون چیز خاص به جز 2 تا ufo و یه اسب اتشی و روحی وگنج های توی اب هوا پیمای زیر اب و چند مرحله فرعی متوسط و کلا چیز هایی توی این مایه ها چیز خاصی نداره به جز مراحل اصلی بازی که حرف نداشت مخصوصا بانک دزدی که توی خارج یک بانک از همین روش های استفده شده توی بازی زده شده است  =)) ( دوستان حرف من رو اشتباه بر داشت نکنید مراحل اصلی حرف نداشت ولی وقتی تموم می شد بجز چیز های بلا برای پیدا کردن که بهشون می گن easter eggs و مراحل فرعی چیز دیگری نداره ) البته شاید کسی بیاد بگه بتل چی داره فقط هم رو باید بگشید خوب این حرف رو از کسی باید شنید که ندانسته نسبت به همه چیز زود قضاوت می کنه  :)

در کل این رو باید بگم که مولتی پلیر نباید با سینگل پیلیر مقایسه بشه چون سینگل پلیر درست شده تا ادم رو توی داستان و گیم پلی فرو ببره و ساعت های به یاد ماندنی برای ادم باقی بگذارد 

ولی مولتی ساخته شده برای دست یافتن به نهایت سرگرمی و هیجان و خوش گذرانی با دوستان و همیشه نهایت سرگرمی توی مولتی هست نه توی سینگل پلیر یا هوش مصنوعی 

اگر این حرف اشتباه هست پس چرا 1 بیلیون ساعت مردم توی بتل 3 بودن http://bf3blog.com/2013/05/battlefield-3-multiplayer-1-billion/

بتل 4 رو خدا می دونه چند ساعت می شه 

البته wow رو مثل اینکه بیشتر از 6 میلیون سال مردم بازی کرده اند http://kotaku.com/5891421/nearly-6-million-years-of-world-of-warcraft-healthy-for-players-brains

آخرین حرف 

سینگل رو با مولتی مقایسه نکنید چون هر دو یک چیز متفاوت هستن 

و جبه نگیرین به نوشته ی من اگر مولتی بازی نکرده چون توی ایران حداقل 400 نفر رو می شناسم که بتل دارن و می فهمن که من چی میگم و نگید که پول ندارم 70 بدم کسی که کارت 770 داره و حتما باید 70 داشته باشه یکم به دنیایی که براتون ارزش داره یعنی game احترام بگذارید و بازی هایی رو که از ته دل دوست دارید رو اوریجینال بگیرید من حداقل سعی می کنم یکی از قوانین خدا رو رعایت کنم و دزدی نکنم با خرید بازی کرک تا جایی که می تونم    چون خودم توی کار 3d و انیمیشن هستم می دونم بازی سازی حتی از کار توی معدن هم سختره چون توی معدن برای 2 روز بودم  :crying:

موفق باشید  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

اولا مقایسه ی سینگل پلیر با مولتی پلیر خیلی اشتباه هست 

چون این دوبازی کاملا متفاوت هست 

یکی ساخته شده که مولتی باشه یکی ساخته شده که دنیایی بی نظیر باشه ( توی سینگل ) 

ولی gta v رو نمی شه گفت نهایت سرگرمی 

چون که مود مولتی پلیر ساخته شده که نهایت سرگرمی باشه نه سینگل شما چه مقدار می تونی هی سنگل پلیر رو بازی کنی من بیشترین مقداری که بازی کردم برای masseffect 3 بود 200 ساعت فقط سینگل و نزدیک 280 ساعت هم coop بازی masseffect ولی gtav رو نتونستم بیشتر از 40 ساعت بازی کنم و 2 دفعه هم رفتم نه یک دفعه 

ولی بتل بحثش جدا هست شما اگر فقط 1 ساعت مولتی رو تجربه کنی حرفتون بر می گردد مولتی واقعی نه کرک مولتی پلیر 

هیچ تجربه ای شیرین تر و هجان انگیز تر نیست توی بازی 64 نفر توی سرور - گرافیک بی نظیر - لولوشن ( هر کار کوچیکی که انجام بدی توی محیط بازی تاثیر داره بازی زنده هست ) - یاد می گیری چه جوری توی تیم باشی - جنگ چقدر می تونه کثیف و خطر ناک باشه - وجود هم تیمی ایرانی و چت کردن با هاش توی بازی ( باید خودت تجربه کنی ) - خبری از هوش مصنوعی نیست همه بازیکن هستن و تو رو به چالش می کشن و نشون می دن توی زنگی کجا ها ضعف داری ) 

یه مثال : خیلی از ما ها توی خیابون که راه می ریم حواسمون به اطرف نیست و یا از خیابون که می خواهیم رد بشیم با دقت نگاه نمی کنیم  من خودم یک نفر رو می شناسم که خیلی بی دقت از خیابان رد می شد ولی بعد از 60 ساعت پای بتل هر وقت می ریم بیرون حواسش به همه جاهست و بی خیال اطرافش نیست این دقیقل یکی از چیز های هست که وقتی می روید کلاس دفاع شخصی به شما یاد می دهند که حواست به اطراف باشه من بعد از تجربه 140 ساعت توی مولتی خیلی بیشتر هواسم به خوانواده و اطرافیانم هست مخصوصا توی این مملکت تمام این حرف ها توی یکی از سری های reality check gamespot بحث شد بود و نشون داد که اولا مولتی پلیر سرگرمی بیشتر برای گیمر ها می اورد و توی زندگی دقیق تر و اگاه تر و اماده تر هستن 

ولی من چیزی توی gta v نمی بینم که به خواهد من رو توی بازی نگه داره نهایتش 40 ساعت چون چیز خاص به جز 2 تا ufo و یه اسب اتشی و روحی وگنج های توی اب هوا پیمای زیر اب و چند مرحله فرعی متوسط و کلا چیز هایی توی این مایه ها چیز خاصی نداره به جز مراحل اصلی بازی که حرف نداشت مخصوصا بانک دزدی که توی خارج یک بانک از همین روش های استفده شده توی بازی زده شده است  =)) ( دوستان حرف من رو اشتباه بر داشت نکنید مراحل اصلی حرف نداشت ولی وقتی تموم می شد بجز چیز های بلا برای پیدا کردن که بهشون می گن easter eggs و مراحل فرعی چیز دیگری نداره ) البته شاید کسی بیاد بگه بتل چی داره فقط هم رو باید بگشید خوب این حرف رو از کسی باید شنید که ندانسته نسبت به همه چیز زود قضاوت می کنه  :)

در کل این رو باید بگم که مولتی پلیر نباید با سینگل پیلیر مقایسه بشه چون سینگل پلیر درست شده تا ادم رو توی داستان و گیم پلی فرو ببره و ساعت های به یاد ماندنی برای ادم باقی بگذارد 

ولی مولتی ساخته شده برای دست یافتن به نهایت سرگرمی و هیجان و خوش گذرانی با دوستان و همیشه نهایت سرگرمی توی مولتی هست نه توی سینگل پلیر یا هوش مصنوعی 

اگر این حرف اشتباه هست پس چرا 1 بیلیون ساعت مردم توی بتل 3 بودن http://bf3blog.com/2013/05/battlefield-3-multiplayer-1-billion/

بتل 4 رو خدا می دونه چند ساعت می شه 

البته wow رو مثل اینکه بیشتر از 6 میلیون سال مردم بازی کرده اند http://kotaku.com/5891421/nearly-6-million-years-of-world-of-warcraft-healthy-for-players-brains

آخرین حرف 

سینگل رو با مولتی مقایسه نکنید چون هر دو یک چیز متفاوت هستن 

و جبه نگیرین به نوشته ی من اگر مولتی بازی نکرده چون توی ایران حداقل 400 نفر رو می شناسم که بتل دارن و می فهمن که من چی میگم و نگید که پول ندارم 70 بدم کسی که کارت 770 داره و حتما باید 70 داشته باشه یکم به دنیایی که براتون ارزش داره یعنی game احترام بگذارید و بازی هایی رو که از ته دل دوست دارید رو اوریجینال بگیرید من حداقل سعی می کنم یکی از قوانین خدا رو رعایت کنم و دزدی نکنم با خرید بازی کرک تا جایی که می تونم    چون خودم توی کار 3d و انیمیشن هستم می دونم بازی سازی حتی از کار توی معدن هم سختره چون توی معدن برای 2 روز بودم  :crying:

موفق باشید  @};-

ما مقایسه نکردیم دوستمون مقایسه کرد ما هم نظردادیم:اون تجربه 200 ساعت مولتی پلیر پیوسته نیست!فرق داره با 200 ساعت اسکایرم یا 100 ساعت دارک سولز یا 100 ساعت gta اینا تجربه پیوسته هستن

اینجا تاپیکه gta v هستش ما در باره بتل صحبت نمیکنیم-اصلا مقایسه اینا درست نیست-2 میلیار د ساعت هالو بازی شده ؟؟؟خوب که چی؟چی بدست امده؟؟تجربه باید پیوسته باشه

شما باز اومدی بگی که مولتی پلیر زدی؟؟ میدونیم بابا =)) =)) منهم خیلی بازی کردم حال نمیکنم

شاید برای شما تجربه اش جالب باشه برای من نبوده -باز هم میگم من مقایسه نکردم دوستمون  یک سری نکات گفت یکدفعه گفت بتل زدم ؟؟!!گفتم چه ربطی داشت این به اون؟؟!

اون یک میلیارد فروش هم احتمالا چیز جالبی نجستن توی gta V!! جالبه!!داداش میخوای از بتل تعریف کنی دیگه Gta v, رو ول کن!!!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

شما اولین کسی هستی که می گی از مولتی خوشت نمی اید شاید تجربه ی واقعی رو نداشتی  :eek:  :eek:  :eek:

بگذریم 

کلا بازی های open world باید توی pc باشه نمی دونم این چه سیاستی هست که راک استار پیش گرفته خودش هم خوب می دونه که اگر برای pc بده بیرون بیشتر از فروش کنسول ها فروش می کنه 

من هم احتمال می دم توی E3 بیادش ولی نمی دونم چون خودش کنفرانس نداره و به احتمال بالای 80 درصد باید توی کنفرانس ماکروسافت بیاد 

یاد gta san andreas بخیر چقدر توی کامپیوتر بازی کردم 

من با امید بالا منتظر معرفیش توی E3 هستم امید وارم درست پورت بشه که من از گرافیکش توی XBOX حال نکردم و البته مشکل XBOX بود نه بازی  :crying:  تکسچر های خیلی بی کیفیت بود خدایش 

در ضمن تجربه ی اون بازی ها پیوسته نیست به یاد ماندنی هست  :x  :x  :x  

در ضمن نظرت چیه فکر می کنی توی کدوم کنفرانس بیاد چون من 2 تا بازی در ذهن دارم یکی RED DEAE یکی هم GTA PC نظرت بیشتر به کدوم هست من خودم با GTA چون دیگه XBOX ندارم  :crying:

اون دوست عزیز که مشکل پارکینگ داشت یه باگ بود یا رو می رفت تمام پولش رو می داد برای اسپرت بعد ناپدید می شد خود راک استار تایید کرده بود که البته یه آپدیت هم داد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

شما اولین کسی هستی که می گی از مولتی خوشت نمی اید شاید تجربه ی واقعی رو نداشتی  :eek:  :eek:  :eek:

بگذریم 

کلا بازی های open world باید توی pc باشه نمی دونم این چه سیاستی هست که راک استار پیش گرفته خودش هم خوب می دونه که اگر برای pc بده بیرون بیشتر از فروش کنسول ها فروش می کنه 

من هم احتمال می دم توی E3 بیادش ولی نمی دونم چون خودش کنفرانس نداره و به احتمال بالای 80 درصد باید توی کنفرانس ماکروسافت بیاد 

یاد gta san andreas بخیر چقدر توی کامپیوتر بازی کردم 

من با امید بالا منتظر معرفیش توی E3 هستم امید وارم درست پورت بشه که من از گرافیکش توی XBOX حال نکردم و البته مشکل XBOX بود نه بازی  :crying:  تکسچر های خیلی بی کیفیت بود خدایش 

در ضمن تجربه ی اون بازی ها پیوسته نیست به یاد ماندنی هست  :x  :x  :x  

در ضمن نظرت چیه فکر می کنی توی کدوم کنفرانس بیاد چون من 2 تا بازی در ذهن دارم یکی RED DEAE یکی هم GTA PC نظرت بیشتر به کدوم هست من خودم با GTA چون دیگه XBOX ندارم  :crying:

اون دوست عزیز که مشکل پارکینگ داشت یه باگ بود یا رو می رفت تمام پولش رو می داد برای اسپرت بعد ناپدید می شد خود راک استار تایید کرده بود که البته یه آپدیت هم داد 

منفی توی تاپیک خودمون؟؟  :-?  داریم صحبت میکنیم اگر منفی باشه که طرفدار های Gta v بدن به شما که برای دفاع از بازی نه چندان خوب بتل ،یکی از بزرگ ترین بازی های عرضه شده رو توی یک مقایسه اشتباه دست انداختید! ;) ;)

حالا بگذریم اون ایرادی که فرمودید خیلی عجیب و از روی عجله بود   در جواب نوشتید توی Gta مگرچی میکنن!!!!!!!!!!40 ساعت؟ ؟ما 100 ساعت فقط ماشین تیونینگ کردیم !!!! !!!gta v  سطح بازی های کامیپوتری رو یک سطح برد بالاتر-- بقول منتقد گیم اسپات  حالا دیگه سازنده ها یک خط مشی دارن!ضمنا من اون باگ رونددیم تا الان و آپدیت هم نکردم-

والا من فکر میکنم e3 میاد میره راک استار برای pc هیچی نمیده بیرون!!

درود برشما موفق باشید

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

منفی توی تاپیک خودمون؟؟  :-?  داریم صحبت میکنیم اگر منفی باشه که طرفدار های Gta v بدن به شما که برای دفاع از بازی نه چندان خوب بتل ،یکی از بزرگ ترین بازی های عرضه شده رو توی یک مقایسه اشتباه دست انداختید! ;) ;)

حالا بگذریم اون ایرادی که فرمودید خیلی عجیب و از روی عجله بود   در جواب نوشتید توی Gta مگرچی میکنن!!!!!!!!!!40 ساعت؟ ؟ما 100 ساعت فقط ماشین تیونینگ کردیم !!!! !!!gta v  سطح بازی های کامیپوتری رو یک سطح برد بالاتر-- بقول منتقد گیم اسپات  حالا دیگه سازنده ها یک خط مشی دارن!ضمنا من اون باگ رونددیم تا الان و آپدیت هم نکردم-

والا من فکر میکنم e3 میاد میره راک استار برای pc هیچی نمیده بیرون!!

درود برشما موفق باشید

ناراحت نشید من از وقتی که توی سایت عضو شدم ام به تمام تاپیک های بررسی و ریویو و کلا هر مقاله ای که دادید مثبت دادم فکر کنم بیشتر از 100 مثبت من به شما  داده ام حالا یه دونه منفی هم دادم فکر نکنم یک دونه منفی در مقابل اون 100 چیزی باشه  :-?

اون 40 ساعت به خاطر این هست شاید توی xbox بوده اگر توی کاپیوتر بود که بیشتر از 200 ساعت رانندگی می کردم 

یه چیزی که خیلی رفت روی اعصاب من همین رانندگی بود چرا چون توی iv تخریب پذیری یا هر چیکه که شما بهش می گید توی ماشین ها بیشتر بود ماشین ها بیشتر و واقعی تر توی iv در تصادف ها صدمه می دید ولی توی v ماشین ها کم تر مچاله می شد  :laughing:

یه چیزی دقت کردید با ماشین برید روی یکی بعد چرخ رو روی سر یا رو بگذارید بعد تا می تونید بکسوباد کنید خداست به جای دود خون می پاچه  =))

البته کلا سری های gta به قول بعضی ها overrated بود کاری به فروش بازی ندارم ولی کمی نمره هاش از روی تعصبات و این که همه این بازی دوست دارن و ... 

http://www.ign.com/boards/threads/grand-theft-auto-overrated.453431445/

http://www.gamespot.com/forums/system-wars-314159282/is-gta-overrated-29441252/

البته نظرات کاملا مختلف هست 

بهترین نقد توی کانال angry joe show شده بود که سینگل بازی 9 داده بود و به نظر من نمره ی 9 کافی بازی بود 

البته overrated به gta v نمی گن چون عالی بود به بازی مثل titan fall می گن 

اون باگ رو من یادم نمی ره یه ماشین خیلی شاخ توی یکی از فرودگاه های متروکه بازی بود که من این رو برده بودم توی خونم بعد 2 روز که گذشت ناپدید شد مثل این که سر یک سری از ماشین های خاص این اتفاق می افتاد 

درضمن ناراحت نباشید چون اولین نفری که به مقاله ی بعدی شما بدون هیچ منتی مثبت خواهم داد من هستم  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  :x  :x  :x  :x  :x

دیگه کارت گرافیک رو زیر تست فورمارک نبر عمر کارت رو خیلی کم می کنه 

منتظر مقاله بعدی هستیم 

:x  :x  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

اقا چه بحثیه

کلا شما یه سرچ بکنید ببینید GTA V Online چه عکسایی میبینید

واقعا معرکه

بتل درسته شما کلی باحاش حال کردی من خودم بتل 3 رو 5بار تا اخر رفتم ولی چیز خواصی یاد نگرفتم و در کل اگر بخوای پیوسته بازی کنی حالت بد میشه

گاهی ادم عقده میگیره همه ی اعضای گروه خودشو میبنده به رگبار

چرا چون یک نواخته

اما همین الان یک بازی فراموش شده است

هر موقع هوس گیم میکنم همون iv رو میزنم 2ساعت

ببینید gta کلا دست شما رو برای اعمالتون باز گذاشته این خیلی خوبه که از خودت اراده داری و توی بازی دستور بگیر نیستی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه فرجام جان هنوز نسخه نسل بعدی نداره شاید عرضه بشه ولی هنوز pc , و نسل بعدیش خبری نیست

حالا یه سوال سوپر مسخره و شدیدا" آماتور... نمیشه روی ps4 بازیه ps3 رو اجرا کرد؟ :دی

چون در این مقطع خیلی مسخرست برم کنسول نسل قبل رو بخرم واسه gta v در صورتی که کنسول ps4 موجوده و همه بازیها دیگه واسه این میان....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا یه سوال سوپر مسخره و شدیدا" آماتور... نمیشه روی ps4 بازیه ps3 رو اجرا کرد؟ :دی

چون در این مقطع خیلی مسخرست برم کنسول نسل قبل رو بخرم واسه gta v در صورتی که کنسول ps4 موجوده و همه بازیها دیگه واسه این میان....

شاید در اینده با آپدیت های جدید سونی اجازه بده هرچند اجرای بازی Ps3 روی ps4 فقط به خاطر اینکه هر دو کنسول سونی هستن قرار نیست ممکن بشه!سخت افزار کاملا متفاوتی دارن اصلا پردازنده هاشون هیچ شباهتی به هم نداره و معماریشون فقط توی یک درایو بلو ری مشابهه!!!!!!!!!!!نه خیر فرجام جان ممکن نیست-

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

درود برهمه دوستان کمی وقت ازاد داشتم گفتم شاهکار ناتی داگ رو که کار کرده بودم ولی بازی نکرده بودم تجربه کنم یک عدد ازش خریداری کردم آکبند-تا Evil within بیاد دستم گفتم یک گیم ناب بزنم!

pbei0qsyuiinq6220uiw.jpg

h25nmxz6iccqadns5shd.jpg

آخرالزمان سبک کاوش و بقاست این بازی!!!

لینک به دیدگاه

درود رضا جان منم به تازگی نسخه PS4 این بازی رو گرفتم ول هنوز بازی نکردم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود رضا جان منم به تازگی نسخه PS4 این بازی رو گرفتم ول هنوز بازی نکردم.

بازی کن که بعضی وقتها نفست بند میاد/ ما داریم رو PS4 بازیش میکنیم.

یه چیزی که آزار دهنده هستش ، هدف گیریشه ولی خوب عادت میکنی بهش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عالیه خیلی گیم پلیش خوبه ولی اگر بوردرلندز بزاره!!

لینک به دیدگاه

این بازی بهترین گیم سال 2014 دراومد با بیش از 200 جایزه! 

تنها بازی کنسولی که اشک منو دراورد :crying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود برهمه دوستان کمی وقت ازاد داشتم گفتم شاهکار ناتی داگ رو که کار کرده بودم ولی بازی نکرده بودم تجربه کنم یک عدد ازش خریداری کردم آکبند-تا Evil within بیاد دستم گفتم یک گیم ناب بزنم!

pbei0qsyuiinq6220uiw.jpg

h25nmxz6iccqadns5shd.jpg

آخرالزمان سبک کاوش و بقاست این بازی!!!

بازی کن که نکنی از دست میدی / امروز تمومش کردیم/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...