رفتن به مطلب

Recommended Posts

شرکت Super Flower پاور 850 واتی سری 80 Plus Leadex Platinum خود را روانه ی بازار کرد. این پاور توانایی تغذیه ی سه کارت گرافیک متوسط به صورت همزمان، و یا دو کارت گرافیک High End را داراست.

jmxbn48kzn9yucpc66ce.jpg

طراحی فول ماژولار، مجهز بودن به 2 کابل 8 پین EPS (برای تغذیه CPU) از دیگر ویژگی های این پاور است.

از دیگر کابل های موجود می توان به مجموع 6 کابل برق 2+6 برای تغذیه کارتهای گرافیک، 10 اتصال برق SATA و 7 اتصال برق Molex و یک اتصال Berg مخصوص تامین برق فلاپی درایو اشاره کرد.

eem990qev13e6rx93ne.jpg

این پاور مجهز به تک ریل 12+ ولت با 70.8 آمپر قدرت است، و توانایی پشتیبانی از حالات C پردازنده های خانواده ی هسول را داراست. فن این پاور 14 سانتیمتری است و مطابق با دمای پاور دور آن متغییر است.

قیمت این پاور حدودا" 220 دلار است.

منبع: Techpowerup

مترجم: آرمین ابیشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود آرمین جان ممنون برای خبر

من هم اتفاقا دارم EVGA G2-750W رو بررسیش رو کار میکنم EVGA هم با SUPER FLOWER شریک هست  و پاور هاشون خصوصیات مشترک زیاد دارن و از قطعات هم استفاده میکنن و عجب پاور هایی هم زدن تک هستن  حتی چند تاشون از پاور های کولر مستر سایلنت پرو ها هم کارایی بالاتری نشون دادن .خلاصه آخر کیفیت منبع تغذیه هستن متاسفانه از برند و EVGA پاور  وارد نمیشه .

باز هم خسته نباشید

لینک به دیدگاه

فکر کنم بدک نیست با این خوش ذوقی دوستان توی ترجمه ی مطالب قشنگ، ما هم یکی دو تا مطلب از موارد مورد علاقمون یا شایدم مطالب غیرمورد علاقمون ترجمه کنیم...  :D

لینک به دیدگاه

درود آرمین جان ممنون برای خبر

من هم اتفاقا دارم EVGA G2-750W رو بررسیش رو کار میکنم EVGA هم با SUPER FLOWER شریک هست  و پاور هاشون خصوصیات مشترک زیاد دارن و از قطعات هم استفاده میکنن و عجب پاور هایی هم زدن تک هستن  حتی چند تاشون از پاور های کولر مستر سایلنت پرو ها هم کارایی بالاتری نشون دادن .خلاصه آخر کیفیت منبع تغذیه هستن متاسفانه از برند و EVGA پاور  وارد نمیشه .

باز هم خسته نباشید

رضا جان، کولر مستر خیلی تو مبحث پاور خوب عمل نکرده، هرچی باشه خودش تولید کننده نیست. مدل سایلنت پرو ها که اصلا" خوب نبودند ومن خودم یکی داشتم و اصلا" افتضاح بود، مدلهای GX بهتر هستند. از مدلهای هیبریدی سایلنت هم خوشم اومد اما هیچ کدوم EVGA نمی شوند. و متاسفانه در ایران نداریم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...