رفتن به مطلب

ممنون میشوم لطفا سریعتر راهنمایی کنید.کامپیوتر ایرادات زیر را دارد

tarranom
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

کامپیوترم ایرادی پیدا کرده هست.از مهندسها و حاضرین در سایت ممنون خواهم شد راهنمایی فرمایید تا درست اش کنیم.ده روز پیش ناگهانی صفحه ویندوزم مشکی موقع کار کردن با اسکایپ تصویری میشود و مداوم ری استارت مجبور بودم بزنم و ویندوز بالا نمیومد.خطوط آبی و قرمز بطور کمرنگ دیده میشد.مشکل عمده و نارضایت کننده هنگام کار با اسکایپ دارم که مداوم وقفه تصویری و گفتاری در آن هست و تصویر غیر واقعی هست.VGA Compitable هم هرچقدر تلاش نمودم نصب نشد و علامت زرد دارد و با نرم افزارها که سریال نامبر نداشتند سعی کردم آپدیت درایوها کنم ولی چون کرک شده بودند و بعضیهایشون سریال نامبر نداشت نمیوانند دانلود کنند یکیش سریال داشت ولی اونم fail نوشت.ممنون میشوم لطفا سریعتر راهنمایی کنید.کارت گرافیکی زیر را دانلود کردم و میزنم صفحه مشکی میشود و ویندوز بالا نمیاد.

نوع کارت گرافیکی جدا که بورد نیست:nvidia gforce8500gt

بقیه مشخصات سیستم را یادم نمونده فاکتور هم دور انداخته شده.ممنون میشوم اونم لازم بود بگید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درایورهای سیستم را نصب کردید ؟ 

ظاهرا که درایور کارت گرافیکتون نصب نیست . 

لینک به دیدگاه

درایورهای سیستم را نصب کردید ؟ 

ظاهرا که درایور کارت گرافیکتون نصب نیست . 

درایوها را چجوری نصب بزنم؟

چون ellit group که VGA تویشه میزنم نصب نمیشه

کلوب را هم میزنم صفحه مشکی میشه

چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

با توجه به رزولوشن مانیتور، روی کمترین حالت قرار بدین، بعدش درایور گرافیک رو نصب کنبد!

باید درست بشه!

لینک به دیدگاه

با توجه به رزولوشن مانیتور، روی کمترین حالت قرار بدین، بعدش درایور گرافیک رو نصب کنبد!

باید درست بشه!

رزولویشن مانیتور را از کجا به کمترین حالت قرار بدهم؟

ویندوز اکس پی نصب دارم

لینک به دیدگاه

روی دسکتاپ کلیک راست، بعدش پروپرتیز، بعدش به تب ادونس یا ستینگ میرین، اونجا رزولوشن هست

http://windows.microsoft.com/en-us/windows-xp/help/setup/change-monitor-resolution

لینک به دیدگاه

با سلام

کامپیوترم ایرادی پیدا کرده هست.از مهندسها و حاضرین در سایت ممنون خواهم شد راهنمایی فرمایید تا درست اش کنیم.ده روز پیش ناگهانی صفحه ویندوزم مشکی موقع کار کردن با اسکایپ تصویری میشود و مداوم ری استارت مجبور بودم بزنم و ویندوز بالا نمیومد.خطوط آبی و قرمز بطور کمرنگ دیده میشد.مشکل عمده و نارضایت کننده هنگام کار با اسکایپ دارم که مداوم وقفه تصویری و گفتاری در آن هست و تصویر غیر واقعی هست.VGA Compitable هم هرچقدر تلاش نمودم نصب نشد و علامت زرد دارد و با نرم افزارها که سریال نامبر نداشتند سعی کردم آپدیت درایوها کنم ولی چون کرک شده بودند و بعضیهایشون سریال نامبر نداشت نمیوانند دانلود کنند یکیش سریال داشت ولی اونم fail نوشت.ممنون میشوم لطفا سریعتر راهنمایی کنید.کارت گرافیکی زیر را دانلود کردم و میزنم صفحه مشکی میشود و ویندوز بالا نمیاد.

نوع کارت گرافیکی جدا که بورد نیست:nvidia gforce8500gt

بقیه مشخصات سیستم را یادم نمونده فاکتور هم دور انداخته شده.ممنون میشوم اونم لازم بود بگید

سلام داداش به احتمال زیاد مشکل همون درایور کارت گرافیک هست که دو ستان می گن البته اگه مشکل سخت افزاری نباشه . 

متن پیامتون شبیه ترجمه گوگل شده !!! 3 بار خوندم تا یه چیزی دستگیرم شد !

لینک به دیدگاه

دیروز در تاپیک مشکل کامپیوترم را طرح نمودم ولی قسمت نشد تا ایرادش را برطرف کنم و ایرادات جدی زیر را کامپیوتر پیدا کرد:

1-ویندوز به سختی بالا میاید.صفحه مشکی اش در هنگام شروع بکار ویندوز بیشتر از چند ثانیه طول میکشد در حالیکه در نصبهای قبلی ام اینجوری نبود

2-درایو E باز نمیشود و RAW نوشته.اطلاعتش شاید برای بقیه پوچه ولی برای من خیلی مهمه.لطفا بگید چجوری بدون اینکه از اطلاعات درایوام کم بشه بازش کنم.

مینویسه نیاز به فرمت دارد

3-خیلی ویندوز دیر بالا میامد در حالیکه قبل دیشب اینجوری نبود به مراتب وضعش از الان بهترتر بود

4-صفحه و کلیدهای گیر کارکردی دارند و تاخیر دارند.

لینک به دیدگاه

شما یک بار ویندوز نصب کن . ممکنه خود ویندوز مشکل پیدا کرده باشه .

لینک به دیدگاه

شما یک بار ویندوز نصب کن . ممکنه خود ویندوز مشکل پیدا کرده باشه .

باشه حتما دوباره میزنم هرچند در عرض این ده روز فکر کنم دو هزارمین باره. دیشب کامپیوتر بالا نمیومد و صفحه آبی 00.stop نشان داد و نمیگذاشت نصب کنم ولی اینتر زدم و بالاخره شروع به بوت از سی دی کرد.

به قول شما الان باز باید بزنم ولی قبلش ایرادات در حین کار را مطح کنم تا انشالا دیگر ایندفعه کلا ویندوز بالا بیاد

موقع نصب ویندوز در قسمت نهایی نصب فایلهای دیگر از سی دی نمیتوانند لود بشوند و پیام خطا میدهند:c://program file رجیستری و outlook و .dll و از این قبیل.6 موردی میشوند

2-ویندوزم بعد نصب خیلی دیر بالا میاید و گیر دارد و آن صفحه مشکیه خیلی قبل استارتش میماند.

3-راستی درایو E را چیکار باید کرد؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

احتمال داره هارد مشکل پیدا کرده باشه . برنامه  HD Tune Pro رو بگیر و نصب کن . هارد رو چک کن .

لینک به دیدگاه

اول یه ویندوز جدید بگیر شاید این ویندوزت مشکل داره یه ویروس کش خوب هم نصب کن احتمالا درایو e به خاطر ویروس باشه درایور nvidia رو از اینترنت دانلود و نصب کن اگه درست نشد یه گرافیک دیگه گیر بیار بنداز روش ببین درس میشه یا نه...

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام.من به مشکل برخوردم.درایورهای لپتاپ رو دانلود کردم و همشم نصب شده.حتی NVIDIA هم نصب شده.فقط VGA نصب نمیشه و تصویر و اندازه صفحه ی من غیر عادیه.ارروری که میده اینه : 

THIS COMPUTER DOSE NOT MEET THE MINIMOM REQUIREMENTFOR INSTALLIN THE SOFTWARE

لپ تاپ ایسوس ه و سری X54H

لطفا کمک کنید خیلی ضروریههههه

لینک به دیدگاه

اون پیام یعنی اینکه شما درایور رو به درستی دانلود نکردید.

لینک به دیدگاه

نه من دوباره دانلود کردم با هم همون اررو رو داد.تازه دفعه قبل که ویندوز عوض کرده بودم مشکلی نبود فعه اینجوری! این اینجوری شد !!  :(

لینک به دیدگاه

تو دسکتاپ کلیک راست کن screen reso رو بزن بعد advanced setting روکلیک کن و از صفحه ی باز سده ی اسکرین بزار

لینک به دیدگاه

az device manager nega kardam ye standard vga graphic adaptor nasbe 

YEDUNE AM generic pnp monitor 

لطفا فارسی تایپ کنید

لینک به دیدگاه

یعنی سیستم شما امکانات یا سخت افزاره مورد نیاز برای نسب کردن نرم افزار ذکر شده را ندارد که این مشکل به دلیله مقایرت Driver و Windows هستش سعی کن driver که داونلود می کنی برای همون windows باشه

لینک به دیدگاه

در کل توجه کردی laptop شما Graphic Nvidia نداره و Graphic=Onboard ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/X54H/specifications/

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

من از سایت خود ایسوس دانلود کردم همه رو.این لینکی که گذاشتید رو دیدم.بیشتر اینا اصلا نبود و دانلود نکردم :( 

لینک به دیدگاه

اگر NDIVIA  نداره پس چجوری دفعه ی پیش نصب شد و کار کرد ؟ نزدیک 6 ماه از ویندوزی که نصب کرده بودم استفاده کردم !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...