رفتن به مطلب

خبری بد برای دارندگان cpu سری FX از ای ام دی

Recommended Posts

چی بگم؟ اینم هست که اکثرا طرفدار اینتل هستن

نه والا از قدیم گفتن حرف حساب ج نداره اخوی

حالا من

AMD FX-9370 AM3+ Processor چیه؟ آیا 8350 بگیرم بهتر نیست؟ 9590 که به خاطر گرمای بیش ار حد جمع شد ولی این چی؟ بگیرمش؟AMD FX-9370 AM3+ Processor یا نه؟ واسه کارهای معمولی و گیم و قیلم و اینترنت

کدومو بگیرم؟

لینک به دیدگاه

حالا من

AMD FX-9370 AM3+ Processor چیه؟ آیا 8350 بگیرم بهتر نیست؟ 9590 که به خاطر گرمای بیش ار حد جمع شد ولی این چی؟ بگیرمش؟AMD FX-9370 AM3+ Processor یا نه؟ واسه کارهای معمولی و گیم و قیلم و اینترنت

کدومو بگیرم؟

سلام دوست عزیز اولا بودجت چقدر است بعدش بهت میگم چی بخری چون خودم 8350 داشتم و الان هم 4770 دارم 

لینک به دیدگاه

حالا من

کدومو بگیرم؟

9590 خیلی گرما تولید می کنه درش شکی , ولی کسی چراش هیچ موقع توضیح نداده دلیل گرمای تولید شده فرکانس کاری 9590 هست که بالاترین فرکانس رو داره 5 گیاهرتز بدون اور! اون هم با هشت هسته فعال !

شما می تونتید با یک 9550 + یک خنک کننده 400 هزار تومانی چیزی به دست بیارید شبیه هیولا :D 9590 هم خوبه در بهترین حالت 20% بهتر 8350 هست

ویرایش شده توسط mr saeed
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز اولا بودجت چقدر است بعدش بهت میگم چی بخری چون خودم 8350 داشتم و الان هم 4770 دارم 

بودجه مشکلی نیست فقط amd میخوام خب بخوام انقد خرح کنم intel میگیرم به حای پوله ختک کننده بدم

لینک به دیدگاه

9590 خیلی گرما تولید می کنه درش شکی , ولی کسی چراش هیچ موقع توضیح نداده دلیل گرمای تولید شده فرکانس کاری 9590 هست که بالاترین فرکانس رو داره 5 گیاهرتز بدون اور! اون هم با هشت هسته فعال !

شما می تونتید با یک 9550 + یک خنک کننده 400 هزار تومانی چیزی به دست بیارید شبیه هیولا :D 9590 هم خوبه در بهترین حالت 20% بهتر 8350 هست

9890 رو amd جمعش کرد از بازار میخواستم بگیرم تو فکرش بودم

لینک به دیدگاه

این خبر قدیمیه

ولی به نظر من APU های AMD خیلی افتضاح هستند و نهایتا در حد i3 هستند

FX و  Phenom خیلی شاخ هستند

من FM2 سری A10 داشتم که واقعا اشغال بود

لینک به دیدگاه

بودجه مشکلی نیست فقط amd میخوام خب بخوام انقد خرح کنم intel میگیرم به حای پوله ختک کننده بدم

اگه مشکل بودجه نداری به نظرم 4770k بگیر مثل خودم  من تجربه استفاده از سی پی یو 8350 رو داشتم به نظرم در مقایسه با اینتل حرفی برای گفتن نداره حتی این 9590 هم با این گرما و مصرف بالای برق قدرتش تقریبا با 4770 برابر است البته تو زمینه بازی 4770 سر تر است در کل خودتون تصمیم میگیرید از ما گفتن بود 

لینک به دیدگاه

ولی بنظر من 8350 هم قیمتش خوبه هم کارایش

لینک به دیدگاه

بنده الان يه بورد نو همراه با يه پردازنده 8350 FX دارم كه فكر كنم بخوام بفروشمش بخاطر اينكه قسمت نشد ازش استفاده كنم

ولى نظر شخصى و تجربه من اينكه با اينكه ملاقات كمى با پردازنده هاى 8320 و 8350 داشتم اينكه حتماً و بايد براشون يه خنك كننده و فن بگيرى و دما و صدايى كه فن استوكش توليد ميكنه اصلا قابل تحمل نيست بنده وقتى يه پردازنده 8320 خريدم بعد از چند روز پلمپش رو باز نكرده به دوستم فروختم و اون دوستم اصلا اينجورى بگم اصلا اهل اين نيست كه اعتقادى به كيس و فن و دما و اينجور حرفا داشته باشه تا جايى كه كمتر از يك ماه سيستمش در هنگام اجراى بازيهاى ريستارت ميكرد داد به من يه خمير براش انداختم كه اين مشكلش حل شد ولى به اين نتيجه رسيد كه اين دو مقوله (كيس و تهويه) (خنك كنندگى و فن پردازنده) خيلى مهمن...

لینک به دیدگاه

بنده الان يه بورد نو همراه با يه پردازنده 8350 FX دارم كه فكر كنم بخوام بفروشمش بخاطر اينكه قسمت نشد ازش استفاده كنم

ولى نظر شخصى و تجربه من اينكه با اينكه ملاقات كمى با پردازنده هاى 8320 و 8350 داشتم اينكه حتماً و بايد براشون يه خنك كننده و فن بگيرى و دما و صدايى كه فن استوكش توليد ميكنه اصلا قابل تحمل نيست بنده وقتى يه پردازنده 8320 خريدم بعد از چند روز پلمپش رو باز نكرده به دوستم فروختم و اون دوستم اصلا اينجورى بگم اصلا اهل اين نيست كه اعتقادى به كيس و فن و دما و اينجور حرفا داشته باشه تا جايى كه كمتر از يك ماه سيستمش در هنگام اجراى بازيهاى ريستارت ميكرد داد به من يه خمير براش انداختم كه اين مشكلش حل شد ولى به اين نتيجه رسيد كه اين دو مقوله (كيس و تهويه) (خنك كنندگى و فن پردازنده) خيلى مهمن...

گرمای تولید شده دلیل داره خوب الکی نیست این گرما فرکانس کاری خیلی بالا هست ! می تونید از خننک ککنده های مایع استفاده کنید صدایی نداره خیلی هم بهتر جواب میده

سیستم حرفه ای قطعات حرفه ای می خواد پاور کیس ماردبرود رم هارد خنک کننده و... همه باید در یک سطح باشن .

لینک به دیدگاه

این خبر قدیمیه

ولی به نظر من APU های AMD خیلی افتضاح هستند و نهایتا در حد i3 هستند

FX و  Phenom خیلی شاخ هستند

من FM2 سری A10 داشتم که واقعا اشغال بود

APU های هشت هسته ای اگه بزودی بیاد حرف زیادی برای گفتن خواهند داشت ولی این سری های که اومدن زیاد جالب نیستن .

لینک به دیدگاه

گرمای تولید شده دلیل داره خوب الکی نیست این گرما فرکانس کاری خیلی بالا هست ! می تونید از خننک ککنده های مایع استفاده کنید صدایی نداره خیلی هم بهتر جواب میده

سیستم حرفه ای قطعات حرفه ای می خواد پاور کیس ماردبرود رم هارد خنک کننده و... همه باید در یک سطح باشن .

بله دوست عزيز بنده به اين مقوله آگاه هستم و اين مشكل رو ندارم چون كيسم X7 V2.0 هست و خنك كنندم هم حرف نداره اينرماكس چند حالته فقط يه خمير خوب كم دارم..... :cool:

لینک به دیدگاه

یک سوال پردازنده های 8 هسته ای سری FX 9000 از پردازنده های i7 رده پایین بهتر جواب نمیدن؟

لینک به دیدگاه

یک سوال پردازنده های 8 هسته ای سری FX 9000 از پردازنده های i7 رده پایین بهتر جواب نمیدن؟

کلا در یک نگاه میتوان گفت 9590 تا حدودی با 4770 برابر است البته به غیر از گیم واز 4770 پایین تر میشه i5 که سری 9000 ای ام دی بهتر است 

لینک به دیدگاه

مقایسه سی پی یو بهتر نیست باید نیاز رو ببنید بعدش خرید کنید کاری هست i5 از 9590 قوی تر هست ولی در عوض جای دیگه 9590 5 برابر i5 قوی تره

باید ببنید برای چه کاری خرید می کنید آیا سی پی یو که می خرید می تونه چند سال شما رو بی نیاز می کنه و.. از همه مهم تر همه قطعات در یک سطح باشن

ویرایش شده توسط mr saeed
لینک به دیدگاه

برای گیم که اغلب بازی ها نمی تونند به خوبی از مالتی کور پشتیبانی کنند. مثلا روی Battle Field 4 کامپیوترم بیشتر لود رو یک Core می آورد

ولی پردازش واقعی فرق می کنه زمانی که تمامی Core ها دست کم برای 2 روز بره روی 100% لود

لینک به دیدگاه

برای گیم که اغلب بازی ها نمی تونند به خوبی از مالتی کور پشتیبانی کنند. مثلا روی Battle Field 4 کامپیوترم بیشتر لود رو یک Core می آورد

ولی پردازش واقعی فرق می کنه زمانی که تمامی Core ها دست کم برای 2 روز بره روی 100% لود

داداش قاعدتا cpu که چند هسته داره وقتی روی یه دونه هسته اون لود بشه قاعدتا بهتر کار میده تا سی پی که یه هسته داره

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

MREZAN ببخشید نمی تونم با گوشی نقل قول مستقیم بزنم. APU شما دقیقا چی بود؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...