رفتن به مطلب

آیا میتوان با بودجه ای برابر کنسولهای نسل حاضر pc گیم بست؟

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

خوب سیستم عامل Pc برای گیم هم ویندوز هستش یادتون نره که 90 درصد فرایند توسعه بازی ها روی همین سیستم عامل صورت میگیره و به کمک همین API هاست.شما فکر میکنید اگر همون uncharted رو درست منظورم بهترین شکل ممکن پورت کنن برای Pc نمیتونه  اجرا کنه؟چرا خیلی بهتر اجرا میشه منتها مشکل توسعه است وقتی بازی رو سه سال روی یک پلتفرم توسعه دادی دیگه پورتش نمیتونه زیاد خوب باشه روی سخت افزارهای دیگه مخصوصا سیستم های متغییر Pc!بازی انحصاری اسمش انحصاریه .چرا بازی ای که لید پلتفرمش pc  بوده روی Pc بهتر اجرا میشه؟مترو رو ببیند  کرایسس- تیف - تامب ریدر-بیوشاک وهزار تا بازی دیگه .اینها همه از پایه روی pc توسعه داده شدن و بعد روی سیستم ها دیگه پورت شدن برای  همین بهترین تجربه رو در Pc ارئه میدن.اون Gta v هم که گفتید بالا د رجواب فرجام جان گفتم میتونید بخونید اگر از همون اول برای pc هم توسعه داده بشه روی همون سخت افزار عمومی توی بازار زمان عرضه باید بدون مشکل اجرا بشه پس همه چی به توسعه برمیگیرده ومیشه کاری کرد موقع توسعه  مثل همکاری نزدیک به سازندگان کارت های گرافیک و cpu که بازی چند برابر از نسخه کنسولی هم روی سخت افزار های متعارف بهتر  اجرا بشه.

آفرین !!!!!!!!!!

هرچی من میخواستم بگم ایشون گفت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کنسول ها قدرت کمی دارن ( ps4 یه cpu هشت هسته ای با تنها 2 گیگاهتز خروجی داره که در مقابل cpu های فعلی مضحکه !!! ) و از سیستم های جدا از pc استفاده میکنند به همین دلیل بازی هایی که برای این کنسول ها ساخته میشن نمیتونند توی pc به خوبی اجرا بشن این ضعف برمیگرده به کنسول و سیستم عامل چرتش نه pc .

لینک به دیدگاه

• ارسال 50
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

خب شما دوست عزیز حرفت یه جورایی صحیحه از نظر تجربه ولی از نظر برنامه نویسی عرض کردم

xbox xna

windows directx

sony edited opengl

wii opengl

steam opengl

psp opengl

osx opengl

خب حالا یه مثال ساده برات میزنم بازی ورد اف وارکرفت توی منابعش هم opengl داره directx هم داره که میتونی توی فایل کانفیگ تغییرش بدی شما برو اخرین نسخه opengl رو نصب کن و بازی رو با اون اجرا کن خودت خواهی فهمید که انگار داری بازی رو توی کنسول بازی میکنی و بازی گرافیکش خیلی بالاست ولی لگ نداره

درضمن نسخه شیدر کارت گرافیک دقیقا به نوع برنامه نویسی طرف ربط داره مثلا کرایسیس خروجیش opengl هست من نمیدونم شما ها چجوری با دایرکت ایکس دارین تحملش میکنین کلا دایرکت ایکس یک نسخه کتابخونه بیخودیه

ببین من بازی با کتابخونه xna بسازم فقط روی ایکسباکس به اون اوج گرافیکش میرسه نه توی یک فریم ورک دیگه

وقتی انچارتد رو با فریم ورک سونی ساختن هیچوقت نتونستن توی پی سی اجراش کنن

درضمن تمام این بازی های جدید پی سی شبیه سازی بازی توی محیط ویندوز هست کافیه یه نگاه به پوشه هاش بندازین مثلا جی تی ای ای وی دقیقا برای ایکس باکس بود وقتی نصبش میکنی خودکار فریم ورک xna برات نصب میشه

عزیز گفتم توسعه از اول ساخت مهمه فرق نداره که بازی روی چی توسعه داده شده این بازی های تست شده کراس پلتفرم بودن.چرا انچارتد اجرا نمیشه؟از کجا شما میدونید ؟مگر روی  pc عرضه شده؟!!من سه نسخه این بازی رو روی Ps3همین الان دارم و اعتقاد دارم جز بهترین های این کنسول از لحاظ  هستن ولی توی گیم پلی د رمقابل tomb raider اخرین نسخه خیلی کم میارن!اگر همون آنچارتد درست پورت بشه روی سیستم های عادی هم اجرا یمشه چه برسته به سخت افزار های قوی !wowگرامی  که گرافیکی نداره!ا اون تحت شبکه است از الگوریتم های متفاوتی موقعه توسعه موتورش استفاده شده باید سبک باشه لگ نداشته باشه روی dx یا opengl.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

عزیز گفتم توسعه از اول ساخت مهمه فرق نداره که بازی روی چی توسعه داده شده این بازی های تست شده کراس پلتفرم بودن.چرا انچارتد اجرا نمیشه؟از کجا شما میدونید ؟مگر روی  pc عرضه شده؟!!من سه نسخه این بازی رو روی Ps3همین الان دارم و اعتقاد دارم جز بهترین های این کنسول از لحاظ  هستن ولی توی گیم پلی د رمقابل tomb raider اخرین نسخه خیلی کم میارن!اگر همون آنچارتد درست پورت بشه روی سیستم های عادی هم اجرا یمشه چه برسته به سخت افزار های قوی !wowگرامی  که گرافیکی نداره!ا اون تحت شبکه است از الگوریتم های متفاوتی موقعه توسعه موتورش استفاده شده باید سبک باشه لگ نداشته باشه روی dx یا opengl.

درود

خب انگار برنامه نویسی چیزی نمیدونید

ببین دوست عزیز من یه کد برنامه بهتون میدم که این کد برنامه نویسی برمبنای سیستم sse4 نوشته شده شما میتونی اینو روی سیستم sse2 اجرا کنی؟!!!!!

پردازنده های سونی برای خودشون سیستم های پردازشی دارند که ناتی داگ اومد انجین بازی شو Naughty Dog برمبنای اون المان های برنامه نویسی نوشت

خب قضیه اینه

من روی sse2 میگم ببین مثلا من یه کد دارم روی نسخه 4 نوشته شده شما میتونی اینو روی پردازنده های نسخه 1 اجرا کنی یا حتی روی پردازنده هایی که این نوع رو ندارند ؟!

مثلا psp پردازندش این نوع رو ساپورت نمیکرد برای همین ناتی داگ انچارتد مخصوص پی اس پی رو با موتور بازی سازی havok نوشت

درضمن کراس پلتفرم هیچ ربطی به بازی نداره و یه اصطلاح برنامه نویسی هست که میرسه به کد مبدا که به این شکل هست 0x29F مثلا و این رو دوباره برای پلتفرم مقصد کامپایل میکنه که نیاز نباشه شما حتما توی پلتفرم مبدا این کارو انجام بدی

مثلا یه نرم افزار نوشتی توی مک میخوای تو ویندوز هم باشه ولی باید تو ویندوز دوباره کامپایل بشه ولی وقت اینارو نداری از اینکار استفاده میکنی درضمن اگه با برنامه نویسی موتور بازی اشناییت داشته باشین

میبین اصلا بازی های سونی یه فرم خواستی دارند یک فایل دارند برای تم دستگاه که در روت قرارداره و اسم بازی و اینارو نوشته و فرم دیگر فایل های باینتری بازی قرارداده شده که برنامه نویسی ها توشه و فرم دیگر منابع بازی هست

و فرم دیگر شیدر های بازی که اولین باری که در کنسول بازی رو اجرا میکنید شیدر ها کامپایل میشن و در رم دستگاه قرارمیگیرند و باینری ها میان روی حافظه موقت

برای همین اصلا امکان خروجی گرفتن برای پی سی نیست ( انچارتد مثلا ) ولی مثلا کرایسیس موتور کرای انجین رو داره و خوب کار میکنه و خودش کراس پلتفرم داره و خروجی چندین پلتفرم رو میده ولی بینه سازیش ضعیفه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خب انگار برنامه نویسی چیزی نمیدونید

ببین دوست عزیز من یه کد برنامه بهتون میدم که این کد برنامه نویسی برمبنای سیستم sse4 نوشته شده شما میتونی اینو روی سیستم sse2 اجرا کنی؟!!!!!

پردازنده های سونی برای خودشون سیستم های پردازشی دارند که ناتی داگ اومد انجین بازی شو Naughty Dog برمبنای اون المان های برنامه نویسی نوشت

خب قضیه اینه

من روی sse2 میگم ببین مثلا من یه کد دارم روی نسخه 4 نوشته شده شما میتونی اینو روی پردازنده های نسخه 1 اجرا کنی یا حتی روی پردازنده هایی که این نوع رو ندارند ؟!

مثلا psp پردازندش این نوع رو ساپورت نمیکرد برای همین ناتی داگ انچارتد مخصوص پی اس پی رو با موتور بازی سازی havok نوشت

درضمن کراس پلتفرم هیچ ربطی به بازی نداره و یه اصطلاح برنامه نویسی هست که میرسه به کد مبدا که به این شکل هست 0x29F مثلا و این رو دوباره برای پلتفرم مقصد کامپایل میکنه که نیاز نباشه شما حتما توی پلتفرم مبدا این کارو انجام بدی

مثلا یه نرم افزار نوشتی توی مک میخوای تو ویندوز هم باشه ولی باید تو ویندوز دوباره کامپایل بشه ولی وقت اینارو نداری از اینکار استفاده میکنی درضمن اگه با برنامه نویسی موتور بازی اشناییت داشته باشین

میبین اصلا بازی های سونی یه فرم خواستی دارند یک فایل دارند برای تم دستگاه که در روت قرارداره و اسم بازی و اینارو نوشته و فرم دیگر فایل های باینتری بازی قرارداده شده که برنامه نویسی ها توشه و فرم دیگر منابع بازی هست

و فرم دیگر شیدر های بازی که اولین باری که در کنسول بازی رو اجرا میکنید شیدر ها کامپایل میشن و در رم دستگاه قرارمیگیرند و باینری ها میان روی حافظه موقت

برای همین اصلا امکان خروجی گرفتن برای پی سی نیست ( انچارتد مثلا ) ولی مثلا کرایسیس موتور کرای انجین رو داره و خوب کار میکنه و خودش کراس پلتفرم داره و خروجی چندین پلتفرم رو میده ولی بینه سازیش ضعیفه

''گرامی شما انگار از اعضای شرکت ناتی داگ هستید ؟چه ربطی به برنامه نویسی های پیچیده ناتی داگ روی سل  داره؟!نه شما کارهایی که اونا کردن رو متوجه میشید نه من  !البته که هر پلتفرمی برای خودش از یک api خاص نه سیستم پردازشی که شما گفتید بهره میبره  چشم بسته غیب میگید؟عزیز اینایی که میگید همه به شکل ساده میدونن  و در حد توان گیمر قدیمی pc تمام این اصطلاحاتی که به کار رفته توی بحث ها بلده.

اینجا همه داریم با زبان های ساده با هم صحبت میکنیم نیاز نیست که بی احترامی بشه بنده به اندازه خودم  میدونم شما به اندازه خودت هر کسی قد خودش ولی ما اینقدر توی این کار ها بودیم که درک کاملا درستی از اوضاع داشته باشیم.حالا شما طرفدار کنسولی باش نظرتون رو مطرح کن  محترم هم هست  مشکلی نیست ما هم نظر مطرح میکنیم .

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

من مشکلی ندارم شما سه حرف های بنده نقض کردی و عیبی هم نداره حتما حرف شما درسته

مشکلی نیست فدات شم بای

لینک به دیدگاه

درود گرامی

اینجا اصلا بحث زیبایی مطرح نبوده ما هم میدونیم باید ارتقا پیدا کنن شما هم درست متوجه نشدید فکر کنم ببینید بحث این بوده که فقط میشه با بودجه اندازه کنسول چیزی بست که بتونه کراس پلتفرم ها رو اجرا کنه 1080 همینه در حد همین امروز!نه فردا حتی!چون معلوم نیست فردا گیم چی بیاد که سخت افزار قوی تر بخواهد !گرامی 500 دلار بوده بودجه اش میشه 1500.000 ما !شما با این  پول چی میتونی ببندی داخل ؟فقط 600 تومان میره جای کارت گرافیک!اونوقت از پاور ایراد  میگیرید !خیلی بودجه کمی بوده برای سیستم گیم!ملاک فقط اجرا بوده همین.وگرنه قرار نیست کسی با این pc  ها سر کنه!لینک ها رو توی پاسخ به کابر گرامی hex گذاشتم میتونیدبرید ررسی کنید ببنید نتایج فیک هستن یا نه.

همه میدونن مشکلات  ارتقا هست ولی اونی که گیمر pc باشه نمیره اینو ببنده که شما  می فرمایید بعد از یکسال کم بیاره میره سیستم توپ مینده و پولش هم براش مهم نیست خود من 9 میلیون پاییز دادم سیستم گیم !با خرج های تا الان از 11 تاهم گذاشته!کنسول ها رو هم دارم چرا چون گیمر Pcهستم و منتظر سال بعد نمیمونم.همیشه توی فروم گفتم شاید شما نخوندید گیمر pc بودن همه جا حتی توی خود آمریکا قلب سخت افزار ونرم افزار گرون تمام میشه برای کاربر Pc و کلا pc  بازی سخت تر  و گرون تر و کسانی رو جذب خودش میکنه که کمی تجربه داشته باشن  حرفه ای باشن از کپی کردن کرک steam.api کار reloaded ,skidrow  نترسن! بلد باشن بازی ها رو آنزیپ کن! daemon tools رو بلد باشن استفاده کنن!و چند بار کلیک کردن برای ادرس دادن براشون گرون تمام نشه!و با  دو تا نصب اشتباه    پایداری سیستم رو به باد فنا ندن!!!!

گرامی چطور پایداری سیستم با دو تا  نصب اشتباه از بین میبره؟؟!من روی ویندوز 7 sp1 x64که 9 ماه روی سیستم قبلیم  بوده بیش از  500 تا بازی از مینی گیم گرفته تا حرفه ای ترین بازی ها رو تست کردم روزی که خواستم کوچ کنم روی ویندوز 8.1  دو ماه پیش هنوز داشتم بازی ها رو توش بازی و اجرا میکردم! اصلا خراب هم نبود !هنوز داشت مثل ساعت کار میکرد چرا چون درست ازش استفاده کردم .اینایی که شما میفرمایید با نصب اشتباه ویندوز خراب میشه مربوط به کم تجربه گیه وگرنه کسی که در این حد مشکل داشته باشه که خوب معلومه همون کنسول رو انتخاب میکنه و طبیعی هم هست چه اشکال داره کار نکرده تجربه نداره اونم باید بازی که دوست داره انجام بده ;)

با سلام خدمت شما.

یه مثال میزنم.

ما میتونیم لباس رو با کهنه شور بشوریم. یا تو ماشین 2 تومنی بندازیم یا 11 تومنی. اگر فقط هدف شسته شدن لباسهاس با دست هم میتونیم بشوریم. اینجا ما به هدفمون رسیدیم ولی به مسیر دقت نکردیم.

اینی که بیان و یک سیستم ببندن که فقط امروز بتونه جوابگوی بازی ها باشه اونم نه جوابگو بلکه فقط اجرا کنه و نه از زیبایی بهره برده باشه و نه امکانات و امنیت، و تازه اونو هم با کنسولها مقایسه کنن ببخشید یا نشونه کم خردی این افراده یا به مسخره گرفتن مردم.

البته من عذر میخوام. نمیدونستم مال گیم اسپات هستش وگرنه به هیچ عنوان دخالت نمیکردم چون از این کارها کم و بیش میکنن.

فقط شما یه مورد رو توضیح بدین . هدف از این مقاله چیه ؟

نشون دادن قدرت کنسول ها ؟

یا نشون دادن قدرت PC ? منو یاد این میندازه که تو بچگی میگفتیم نوکر بابام بنز داره.

من هرجوری نگاه میکنم میبینم گروه هدف این مقاله نمیتونه حرفه ای ها باشه و بیشتر بهش میاد که افراد امی رو هدف قرار داده باشه یا خواسته مزاحی بکنه.

این از قسمت اول.

واما در مورد قسمت دوم فرمایش های شما عارضم که :

سیستم جدیدتون مبارک باشه. من هم سیستم Gaming Rig ام رو دارم به انجام میرسونم . خوشحال میشم نتیجه رو ببینین.

30 سالمه و از 9 سالگی به کنسول دست نزدم تا 2 سال پیش. تو این مدت فقط PC فن بودم اونم چند آتیشه. پس قطعا سوادم در حدی هست که بتونم قطعات رو سر هم کنم یا چند تا کرک کپی پیست کنم. یا سیستممو با چند تا کلیک اشتباه به باد ندم.

هر چند، بعد کنسول فن شدن هم سعی میکنم بازی ها رو تا جاییکه وسعم میرسه اریجینال تهیه کنم و احتیاجی به کپی کردن کرک نداشته باشم.

در مورد قسمت پایانی عرایض بنده هم شما فقط به کلمات دقت کردین نه عمق مطلب.

کنسول PS3 من که سال 2011 خریدمش تا حالا یبار هم نیاز به فرمت و ریکاوری و safe mode پیدا نکرده. پدرشم در آوردم. ولی تو این مدت آیا ویندوز میتونه دووم بیاره ؟

البته به هیچ عنوان قصد مقایسه ندارم چون ساده لوحانه و خنده دار هست این مقایسه. همونطوری که مقایسه گیم اسپات رو اینگونه میبینم.

پوزش میخوام که وقتتونو گرفتم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان میشه لینک های مربوط رو برام بذارید ؟

اگر 7850 بازی تیف رو روی 1080 الترا AA  میتونه 87 فریم بگیره پس نتایج سایتها دیگه چی میگه ؟

http://www.guru3d.com/articles_pages/asus_geforce_gtx_760_striker_platinum_review,12.html

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما.

یه مثال میزنم.

ما میتونیم لباس رو با کهنه شور بشوریم. یا تو ماشین 2 تومنی بندازیم یا 11 تومنی. اگر فقط هدف شسته شدن لباسهاس با دست هم میتونیم بشوریم. اینجا ما به هدفمون رسیدیم ولی به مسیر دقت نکردیم.

اینی که بیان و یک سیستم ببندن که فقط امروز بتونه جوابگوی بازی ها باشه اونم نه جوابگو بلکه فقط اجرا کنه و نه از زیبایی بهره برده باشه و نه امکانات و امنیت، و تازه اونو هم با کنسولها مقایسه کنن ببخشید یا نشونه کم خردی این افراده یا به مسخره گرفتن مردم.

البته من عذر میخوام. نمیدونستم مال گیم اسپات هستش وگرنه به هیچ عنوان دخالت نمیکردم چون از این کارها کم و بیش میکنن.

یا نشون دادن قدرت PC ? منو یاد این میندازه که تو بچگی میگفتیم نوکر بابام بنز داره.

من هرجوری نگاه میکنم میبینم گروه هدف این مقاله نمیتونه حرفه ای ها باشه و بیشتر بهش میاد که افراد امی رو هدف قرار داده باشه یا خواسته مزاحی بکنه.

این از قسمت اول.

سیستم جدیدتون مبارک باشه. من هم سیستم Gaming Rig ام رو دارم به انجام میرسونم . خوشحال میشم نتیجه رو ببینین.

30 سالمه و از 9 سالگی به کنسول دست نزدم تا 2 سال پیش. تو این مدت فقط PC فن بودم اونم چند آتیشه. پس قطعا سوادم در حدی هست که بتونم قطعات رو سر هم کنم یا چند تا کرک کپی پیست کنم. یا سیستممو با چند تا کلیک اشتباه به باد ندم.

هر چند، بعد کنسول فن شدن هم سعی میکنم بازی ها رو تا جاییکه وسعم میرسه اریجینال تهیه کنم و احتیاجی به کپی کردن کرک نداشته باشم.

کنسول PS3 من که سال 2011 خریدمش تا حالا یبار هم نیاز به فرمت و ریکاوری و safe mode پیدا نکرده. پدرشم در آوردم. ولی تو این مدت آیا ویندوز میتونه دووم بیاره ؟

البته به هیچ عنوان قصد مقایسه ندارم چون ساده لوحانه و خنده دار هست این مقایسه. همونطوری که مقایسه گیم اسپات رو اینگونه میبینم.

عزیزم تا حدودی حق با شماست اما چند نکته :

1 بهترین گرافیک بازی روی pc اجرا میشه که البته چنین pc ای خیلی گرون تر از کنسول میشه !!!

2 اگه pc های هم قیمت نمیتونن یازی رو اون شکلی که کنسول اجرا میکنه اجرا کنند به دلیل زبان نویسی و بهینه کردن کنسول ها برای بازی هستش که البته مورد اول 10 برابر مهمتره !

3 کسی منکر بعضی از مزایای کنسول مانند بازی های مخصوصشون نیست اما اگر درست به موضوع نگاه کنی میبینی که اگر کنسول ها نبودن این بازی ها با کیفیت بیشتر برای pc میومدن .

4 اگر شما از pc خودتون فقط برای گیم استفاده کنید ( مانند کنسول که فقط برای بازی کردن استفاده میکنید ) سیستم شما مدت زیادی نیاز به نصب مجدد ویندوز ندارید . و دیگه این که شاید خرابی ویندوز یک مشکل باشه اما در کنارش هزاران حسن داره که در بازی کردن چندان اهمیتی ندارند ! پس نمیشه که فقط خرابی ویندوز رو به حساب بیاریم ولی از محاسنش چیزی نگیم !!! اگر شما دقت کنید میبینید که به طور مثال موبایل هرچه سیستم ساده تری داشته باشه سگ جون تره . مثل 1100 نوکیا در مقایسه با موبایل های هوشمند امروزی !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان میشه لینک های مربوط رو برام بذارید ؟

اگر 7850 بازی تیف رو روی 1080 الترا AA  میتونه 87 فریم بگیره پس نتایج سایتها دیگه چی میگه ؟

http://www.guru3d.com/articles_pages/asus_geforce_gtx_760_striker_platinum_review,12.html

گذاشتم لینک رو که!باید برید روی setting بعد عکس صفحه تنظیمات بازی روگذاشتن میتونید ببنید .

شما چرا معین جان شما کهpc بازی !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت شما.

یه مثال میزنم.

این از قسمت اول.

'

گرامی لینک ارائه شده کاملا معتبره .شما چند ساله گیم اسپات کاربر بودی؟من نه ساله عضو سایتم نه دروغی دیدم نه اخبار کذبی شما روی چه ملاکی میگید ها گیم اسپاته؟اره گیم اسپاته که شما رو  از اخرین بازی ها باخبر میکنه!بازی ها رو بررسی میکنه نقد بررسی حرفه ایی ارائه میده تا شما اگاه بشی و الکی بازی نخری هرچند این چیز ها برای ما نیست  چون کپی رایت نداریم.

گرامی این یک بررسی ساده و حرفه ایی بوده همین میخواستن ببینن عملکرد استیم ماشین ها در آینده موفقت آمیز هست یا نه؟اگر اینجور بود که valve با اون همه سابقه استیم ماشین نمیساخت!من سال 2006 کنسول ps3 گرفتم من هم کپی خور نیستم اتقاقا بنده هم 31 سالمه ولی این کارهایی که شما میگید برای pc تا حالا انجام ندادم! ببخشید شرمنده اینو میگم شاید کسی دانش کامپیوتر نداشته باشه دم به دم سیستم اش رو خراب کنه مثل کسی که گواهینامه نداره هی مرتب میزنه به در دیوار!حالا باید بگیم pc بده چون باید هی ریکاوری کنیم یا safe mod کنیم؟؟والا کنسول کپی خور شده Ps3 اجرا بازی ها روش مشکل تره از بازی pc کرک شده!شما معلومه گیمر pc نیستید درسته؟خوب عزیز این برای شما نبوده اگر ساده لوحانه است این لینک ارائه شده در صفحه قبل میتونی تشریف ببری بررسی کنی.ضمنا شما داری از Ps3 استفاده میکنی که کنسول نسل قبله هدف از بررسی این بوده که با کنسول های نسل جدید روبرو بشیم با هزینه خیلی کم همین.

اتفاقا ارائه این مقاله برای حرفه ایی ها بوده دوستانی که خودشن توی فروم هستن کاربر های قدیمی Pc هستن  متوجه میش وشما یکم اتیشت تنده زود بهت بر خورده .راحت باش  خودتو ناراحت نکن یک بررسی ساده بوده!! :)

گرامی صحبت لباس شویی میکنی؟عزیز این بودجه 500 دلار بوده یک کیس کولر مستر الان توی بازار خودمون یک میلیون به بالاست!کیس چیه ؟زیبایی چیه ؟شما اصلا با این موضوع برخورد درستی نداشتی .اینجا باید تا میشه هزینه رو گذاشت روی cpu و گرافیک  نوشتم توی مقاله معلومه نخوندی اینجا اصلا بحث زیبایی نبوده!فقط توان اجرا برای یک سیستم خیلی معمولی که میتونه بازی ها رو اجرا کنه در حد آبرومند!.اگر مطلب برای شما مفید نبوده شاید برای خیلی از دوستان pc باز گیمر جالب باشه پس نمیشه شما به مطالب دیگران بگید ساده لوحانه با احمقانه.اینجا عزیز بحث خبر رسانی بوده ما هم اینجا دوستانی داریم که علاقه دارن به pc گیمینگ برای همین مطلب جالب ببنیم ارائه میکنیم با هم بررسی میکنیم اگر کسی اصلا علاقه نداره  به pc یا کنسول بازه اشکال نداره خوب مطالعه نکنه ناراحت بشه.همین شما چون گیمر Pc نیستید درک درستی از این مقاله ندارید بنابراین بیشتر از این نمیشه بحث کرد موفق باشید.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عکس ها از بررسی دمو ها د رگیم اسپات هست

ضمنا عکس تنظیمات که بازی ها با اون تنظیمات اجرا شدن گذاشتیم.

tposzyyzz4gbejbjrbt.jpg

68or8lbosncjb71ywf6i.jpg

عکس تنظیمات برای thief

5b7xcs43qazvzusljqg.jpg

acbf

4kdce832fi1phge86yx0.jpg

تایتان فال

zxvb118905sqjjuz2fxl.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما.

یه مثال میزنم.

این از قسمت اول.

شما علی جان بهتره این مثالهارو تو سایت بازی ترتر بزنی که حداقل تمام مدیراش کنسول فن که چه عرض کنم سونی فن هستن و مدام پی سی گیمرهارو مسدود میکنن

پس خواهشا با این مثالها سایت قدیمی لیون کامپیوترو مثل اونجا نکن ( اینجا اکثر کاربرا فرق بین 30 فریم و 60 فریم میفهمن عزیز :D  )

هرچند حیف اگه هات اورکلاک برقرار بود الان بهترن فروم پی سی گیمرها میشد

خوب اکثرا تو تمام فرومهای سخت افزاری فعالیت دارم دوستان همه میدونن بشدت روی پلتفروم PC تعصب دارم با اینکه خودم قوطی کنسول دارم اما خودمو قوطی باز معرفی نمیکنم

خوب PC از هر نظر از کنسول بهتره

اکثرا گیمر کنسولی ها فرق بین 30 با 60 فریم تشخیص نمیتونن بدن یا بهتر بگم تا حالا 60FPS فریم ندیدن ( بعد جالبه میگن مگه فرقی هم بیشون هست =)) ) و در ارزو 1080P با تنظیمات ULTRA هستن که خوب رزولوشن 4K دیگه ارزوست

کنسول از نظر من فقط برای بعضی از عناوین انحصاری که داره ارزش خرید داره

البته فراموش نکنید طرفداران ماکرو سافت نمیتونن بازیهای انحصاری سونی انجام بدن و برعکس همچنین فعلا کنسولها هک نشدن و باید بازی دونه ایی 250 تومن بخرید که اصلا بصرفه نیست

تعداد بازی های PC حتی از تعداد کل سه کنسول دیگه بیشتره بازیهای نابی همچون  Company Of Heroes و SC و........ صدها بازی دیگه هرگز برای قوطی کنسول عرضه نمیشه

من دوست دارم بازی Star Citizen که انحصار پی سی هستو در رزولشون وحشتناک 4K در اینده تجربه کنم چیزی که کنسول فنها خوابشم نمیتونن ببینن

شما فقط کافیه یکبار گرافیک CRYSIS 3 دوسال پیشو ببینی بعد با گرافیک بازی انحصاری بازی کنسولی همین امسال خندت میگیره . شما میتونی یه ارشیو غول روی هارد کامپیوترت از بازیهای قدیمی تا جدید داشته باشی

چیزی که برای ما خاطرس برای کنسول بازا ارزوست

با توجه به ساختمان معماری کنسولهای جدید که همون X86 هستند براحتی در اینده شبیه سازشون برای کامپیوتر طراحی خواهد شد

در کل من هنوز وارد بحث نشدم  صحبتی باشه در خدمت دوستان هستم

موفق باشید

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

شما علی جان بهتره این مثالهارو تو سایت بازی ترتر بزنی که حداقل تمام مدیراش کنسول فن که چه عرض کنم سونی فن هستن و مدام پی سی گیمرهارو مسدود میکنن

پس خواهشا با این مثالها سایت قدیمی لیون کامپیوترو مثل اونجا نکن ( اینجا اکثر کاربرا فرق بین 30 فریم و 60 فریم میفهمن عزیز :D  )

هرچند حیف اگه هات اورکلاک برقرار بود الان بهترن فروم پی سی گیمرها میشد

خوب اکثرا تو تمام فرومهای سخت افزاری فعالیت دارم دوستان همه میدونن بشدت روی پلتفروم PC تعصب دارم با اینکه خودم قوطی کنسول دارم اما خودمو قوطی باز معرفی نمیکنم

خوب PC از هر نظر از کنسول بهتره

اکثرا گیمر کنسولی ها فرق بین 30 با 60 فریم تشخیص نمیتونن بدن یا بهتر بگم تا حالا 60FPS فریم ندیدن ( بعد جالبه میگن مگه فرقی هم بیشون هست =)) ) و در ارزو 1080P با تنظیمات ULTRA هستن که خوب رزولوشن 4K دیگه ارزوست

کنسول از نظر من فقط برای بعضی از عناوین انحصاری که داره ارزش خرید داره

البته فراموش نکنید طرفداران ماکرو سافت نمیتونن بازیهای انحصاری سونی انجام بدن و برعکس همچنین فعلا کنسولها هک نشدن و باید بازی دونه ایی 250 تومن بخرید که اصلا بصرفه نیست

تعداد بازی های PC حتی از تعداد کل سه کنسول دیگه بیشتره بازیهای نابی همچون  Company Of Heroes و SC و........ صدها بازی دیگه هرگز برای قوطی کنسول عرضه نمیشه

من دوست دارم بازی Star Citizen که انحصار پی سی هستو در رزولشون وحشتناک 4K در اینده تجربه کنم چیزی که کنسول فنها خوابشم نمیتونن ببینن

شما فقط کافیه یکبار گرافیک CRYSIS 3 دوسال پیشو ببینی بعد با گرافیک بازی انحصاری بازی کنسولی همین امسال خندت میگیره . شما میتونی یه ارشیو غول روی هارد کامپیوترت از بازیهای قدیمی تا جدید داشته باشی

چیزی که برای ما خاطرس برای کنسول بازا ارزوست

با توجه به ساختمان معماری کنسولهای جدید که همون X86 هستند براحتی در اینده شبیه سازشون برای کامپیوتر طراحی خواهد شد

در کل من هنوز وارد بحث نشدم  صحبتی باشه در خدمت دوستان هستم

موفق باشید

شما نیومده ترکوندی !!!!!!!!!!!!!!!!

حالا جان من بیا وارد بحث شو!!!

ولی گل گفتی .

اصلا CRYSIS 3 رو یادم نبود !!! کنسول بازا تحویل بگیرن . 

لینک به دیدگاه

دوستان یه نکته ای که بهش اشاره نشده اینه که کنسول فقظ برای گیم ساخته شده و نه چیزه دیگه ای .

اما PC .............................

در واقع الان وجود PC تو هر خونه ای الزامیه .

و کسی که بخاد کنسول تهیه  باید یه PC داشته باشه .

پس جه بهتر هزینه کنسول اضافه رو صرف ارتقاء PC بکته .

لینک به دیدگاه

دوستان یه نکته ای که بهش اشاره نشده اینه که کنسول فقظ برای گیم ساخته شده و نه چیزه دیگه ای .

اما PC .............................

در واقع الان وجود PC تو هر خونه ای الزامیه .

و کسی که بخاد کنسول تهیه  باید یه PC داشته باشه .

پس جه بهتر هزینه کنسول اضافه رو صرف ارتقاء PC بکته .

اصلا وجود کنسول اضافیه !!!

به 3 دلیل :

1. با اضافه کردن بی مورد زبان های برنامه نویسی موجب شده که بعضی از بازی ها از استاندارد pc فاصله بگیرن و در pc درست اجرا نشن

2. به علت ضعیف بودن کنسول ها بازی ها از لحاظ گرافیکی رشد چندانی نمیکنند ( بعضی از دوستان فکر میکنند این که یک کنسول میتونه بازی های 5 - 6 سال بعد از ارائه خودش رو اجرا کنه از توانایی های کنسوله در حالی که اصلا این طور نیست و این نشان در جا زدن بازی هاست که دلیلی جز ضعف کنسول نداره )

3.بازیهای مخصوص !!! این که کنسول ها بازی های مخصوص به خودشون رو دارن همواره یکی از برتری های کنسول ها بوده در حالی که اگر کنسول ها نبودند این بازی ها در سطح بسیار بهتری برای pc میومدن . پس این هم از معایب کنسول هاست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توجه داشته باشید که در هر دوی این سیستم ها 100 دلار هزینه ویندوز هم حساب شده و چون در اینجا ویندوز رایگانه  :D  میتونیم اون 100 دلار رو هم ازش کم کنیم یا باهاش مثلا گرافیک خیلی قویتری بگیریم. 

نکته دیگه این که در سیستم اینتل و انویدیا میشد به جای 750Ti از 660 استفاده کرد که کارایی بالاتری داره و قیمتش تقریبا همون قدر یا شاید ارزونتر هم هست.

لینک به دیدگاه

من که شخصا جفتش رو داشتم، ولی PC رو ترجیح میدم!

به قول مقاله، در کنار بازی، 1000 تا چیز دیگه هم کنارش داری!

و هیچ وقت واسه کنسول هزینه نمیکنم، مگر اینکه پول اضافی داشته باشم!

لینک به دیدگاه

:D

16397382009324351168.jpg

فکر کن موس PC HIGH END ول کنی بعد بشینی با انالوگهای دسته قوطی تو Battlefield 4 نشونه گیری کنی :laughing: مثل اب خوردن با چنگال میمونه اصلا نمیشه

لذت بازی نشونه گیری با موسه

Aim assist . Auto aim نشونه گیری اتوماتیک کنسولها  واقعا نوبه و اماتور کودک پسند :D

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

آخه اگر کنسول توی شرایط برابر فروش داشت که براش بازی مخصوص نمیساختن !!!

مگه کمپانی سازنده بازی احمقه که بازیی رو که با کلی هزینه ساخته فقط برای یک کنسول ارئه بده !!! جز این که خودش سازنده کنسول باشه یا از سازنده کنسول یه پول کلفت برای جبران نداشتن فروش توی کنسول های دیگه بگیره !!!

اگر دوستان کمی فکر کنند خودشون میفهمن که دلیل فروش کنسول ها ایجاد حس نیاز در مشتریه تا حاضر بشه پولش رو صرف خرید وسیله ای کنه که pc تمامی کارهای اون وسیله رو خیلی بهتر انجام میده !

خود من اگر یه روزی بخوام برای بچه خودم یا اقواممون یک وسیله سرگرمی بگیرم براش یه کنسول میگیرم تا راحت وصلش کنه و سرگرم بشه اما برای یه حرفه ای کنسول زیادی بچگانس !!!

لینک به دیدگاه

:D

16397382009324351168.jpg

فکر کن موس PC HIGH END ول کنی بعد بشینی با انالوگهای دسته قوطی تو Battlefield 4 نشونه گیری کنی :laughing: مثل اب خوردن با چنگال میمونه اصلا نمیشه

لذت بازی نشونه گیری با موسه

Aim assist . Auto aim نشونه گیری اتوماتیک کنسولها  واقعا نوبه و اماتور کودک پسند :D

براوو.براوو

کنسولها هیچ حرفی درمقابل پی سی ندارند. بنظرمن قدیما واسه بازی تا مدل میکرو سگا وپلی استیشن 1 ارزش خرید داشتن.الان دیگه نه

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

کنسول بازها یک چیزی رو در نظر نمیگیرن 

1 . با هر بار اپدیت 1001 مشکل

2. هزینه بالای بازی های ps4 حالا بشین تا هک بشه

3. YLOD

4.مشکل خروجی HDMI که تو ps4 شدیدا شایس شک دارید برید سرچ کنید متوجه میشید

5.هزینه بالای PSN در صورتی که در pc برنامه تا دلتون بخواد زیاده که آنلاین بازی کنید

خوب این مشکلات شما و اینم جواب شما در مورد اینکه pc چطوره

1.با اومدن DX12 کنسول چند سال عقب موند و خود شرکت ماکروسافت  سایت های بزرگ هم مرگ کنسول رو اعلام کردن و تا 2015 نسبت به بیل بردی که من دیدم 45% از یوزر های کنسول سمت PC اومدن

2.هزینه مفت بازی ها

3.شرکت های بزرگ مثل Square enix هم دارن میان سمت PC از سری بازی های Final Fantasy میتونید متوجه بشید که صاحب شرکت هم گفته به دلیل استقبال خوب PC بازها بوده که از حد انتظار ما هم بهتر فراتر رفته و در مورد FF 15 هم گفته فعلا تصمیم ندارن و این یعنی خواهد آمد چون اگه نمی خواست بسازه میگفت نه و نمی گفت تصمیم گرفته نشده که در سایت IGN و  GameSpot هم ذکر شده

4.ps4 خراب بشه یعنی فاتحه اما pc قطعه رو عوض میکنی و یا میفروشی جدیدشو میخری و به روزش میکنی که cpu زیاد مهم نیست شما فقط Gpu رو عوض میکنی

5.بازی های انحصاریم که خوب مهم نیست چون بلاخره pc بازی زیاد داره که آدم کیفشو ببره مثل DOTA  و WOW و Black Desert ,ووووووو 

6.برای مقایشه قدرت Pc با PS4 شما بازی Planetside2 رو سرچ کنید که از نظر گرافیک فوق العادس با فول Physix اون موقع متوجه قدرت Pc میشید که در Ps4 اصلا وجود نداره من خودم این بازی رو دارم بازی میکنم واقعا خیره کنندس

و در اخر لذت 4K و فراتر در PC  چیزی دیگس اینم شک دارید YOUTUBE نگاه بندازید

حالا به صورت طنز جوابتون رو بدم :

1 اهنگ گوش کردن حین بازی

2.رایت کردن

3.شما که کنسول دوست هستید فکر کنم پستهاتونم با کنسول میزارید اینجا دیگه نه  ؟؟ :Idea:

4.ما بازی تمام کنسول های  قدیمم بازی میکنیم مثل سگا.نینتندو. اومگا درایو  و و و و و تازشم قارچ خورم داریم

5. فیلم های چیز همون فرهنگی هم میتونیم توش نگه دارم که اوووووه خودش خیلی مزیته  :devilish: (شوخی البته همه دارید میدونم)

6.کنسول بازها  با PC بازا در نیوفتید من خودم همه کنسولارو داشتم همشون به درد نخورن (البته تو ایران) نمیدونم به چیش مینازید ؟؟GOD OF War یا Gears Of War  8-X

7.اونقدر مزیت Pc زیاده که میشه چند جلد کتاب نوشت براش 

8.یادتون باشه کنسول بازا بازی های شما رم با PC میسازن :laughing:

و در اخر کنسول بازا ( اون ممرو Nvidia با DX12 بررررررد )

حالا Picture Fun کنم براتون

بدون شرح

32399v0600x.jpg

اینم سیاست ما PC بازا

1010512486713258072087817879277n.jpg

و در اخر بفرمایید باز برید کنسول بخرید خوب ؟؟ 

تازشم PC بازها خدمات حین بازیم دارن 

black-ops-2-marathon-600x379.jpg

خدایا تو عمرم انقدر کوبنده جواب نداده بودم  :cool:

"و من الله التوفیق" 

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

کل بحثای دوستان یه طرف ، این هم یه طرف :Peace Sign:

عشق است AMD

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

5.بازی های انحصاریم که خوب مهم نیست چون بلاخره pc بازی زیاد داره که آدم کیفشو ببره مثل DOTA  و WOW و Black Desert ,ووووووو 

دوست عزیزم با تمام صحبتهایی که کردید کاملا موافق هستم و خوشحالم میبینم اکثر کاربران لیون کامپیوتر PC GAMER هستند و همین باعث میشه دیگه نرم سمت اون فروم بازی ترتر که از مدیر بگیر تا کاربراش همه قوطی بازن

اما درمورد صحبتتون یه نکته جالب عرض کنم که به نوعی کابوس کنسول گیمرها محسوب میشه

در خبر زیر عنوان شده

original.jpg

لینک زیر با دقت مطالعه کنید

http://www.slashdot.org/topic/cloud/the-quest-to-build-xbox-one-and-ps4-emulators/

کسی که املیتور شبیه ساز PSP برای PC کد نویسی کرده و میدونید چقدر خوب این شبیه ساز روی PC کار میکنه عنوان کرده:

برای اینکه معماری کنسولهای PS3/X360 از POWER PC IBM بهتره مند بودن برای همین هیچوقت هکرها نتونستن شبیه سازی ارائه بدن که بازیهای انحصاری این دو کنسول روی شبیه ساز برای کامپیوتر معماری X86 اجرا بشن

اما داستان برای دو کنسول جدید XBOX ONE / PS4 خیلی فرق میکنه  این دو کنسول هردو معماری X86 دارن که کاملا شبیه به معماری PC هست و ساخت املیتور شبیه سار برای این دو کنسول جدید خیلی خیلی راحته فقط باید صبر کنیم کنسولها هک بشن :D

فکرشو کنید وقتی بازیهای سانتامونیکا یا ناتی داگ روی PC اجرا بشن قیافه این قوطی کنسول فنا چه شکلی میشه . اینا که کل ادعاشون فقط به چندتا بازی انحصاریشونه اینم ازشون بگیرید دیگه هیچی

درکل با توجه به همین شباحت زیاد کنسولهای جدید با PC موجب میشه شاهد پورتهای بی نقص بازیها در اینده برای پلتفروم PC باشیم

نسل طلایی PC GAMING شروع شده و با امدن DX12 و کد نویسی LOW LEVEL برای PC اختلاف PC با کنسولها باز هم کیلومتری میشه 

صبر کنید کنسولها هک بشن ته خندس این نسل :laughing:

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

کنسول بازها یک چیزی رو در نظر نمیگیرن 

1 . با هر بار اپدیت 1001 مشکل

2. هزینه بالای بازی های ps4 حالا بشین تا هک بشه

3. YLOD

4.مشکل خروجی HDMI که تو ps4 شدیدا شایس شک دارید برید سرچ کنید متوجه میشید

5.هزینه بالای PSN در صورتی که در pc برنامه تا دلتون بخواد زیاده که آنلاین بازی کنید

خوب این مشکلات شما و اینم جواب شما در مورد اینکه pc چطوره

1.با اومدن DX12 کنسول چند سال عقب موند و خود شرکت ماکروسافت  سایت های بزرگ هم مرگ کنسول رو اعلام کردن و تا 2015 نسبت به بیل بردی که من دیدم 45% از یوزر های کنسول سمت PC اومدن

2.هزینه مفت بازی ها

3.شرکت های بزرگ مثل Square enix هم دارن میان سمت PC از سری بازی های Final Fantasy میتونید متوجه بشید که صاحب شرکت هم گفته به دلیل استقبال خوب PC بازها بوده که از حد انتظار ما هم بهتر فراتر رفته و در مورد FF 15 هم گفته فعلا تصمیم ندارن و این یعنی خواهد آمد چون اگه نمی خواست بسازه میگفت نه و نمی گفت تصمیم گرفته نشده که در سایت IGN و  GameSpot هم ذکر شده

4.ps4 خراب بشه یعنی فاتحه اما pc قطعه رو عوض میکنی و یا میفروشی جدیدشو میخری و به روزش میکنی که cpu زیاد مهم نیست شما فقط Gpu رو عوض میکنی

6.برای مقایشه قدرت Pc با PS4 شما بازی Planetside2 رو سرچ کنید که از نظر گرافیک فوق العادس با فول Physix اون موقع متوجه قدرت Pc میشید که در Ps4 اصلا وجود نداره من خودم این بازی رو دارم بازی میکنم واقعا خیره کنندس

و در اخر لذت 4K و فراتر در PC  چیزی دیگس اینم شک دارید YOUTUBE نگاه بندازید

حالا به صورت طنز جوابتون رو بدم :

1 اهنگ گوش کردن حین بازی

2.رایت کردن

3.شما که کنسول دوست هستید فکر کنم پستهاتونم با کنسول میزارید اینجا دیگه نه  ؟؟ :Idea:

4.ما بازی تمام کنسول های  قدیمم بازی میکنیم مثل سگا.نینتندو. اومگا درایو  و و و و و تازشم قارچ خورم داریم

5. فیلم های چیز همون فرهنگی هم میتونیم توش نگه دارم که اوووووه خودش خیلی مزیته  :devilish: (شوخی البته همه دارید میدونم)

6.کنسول بازها  با PC بازا در نیوفتید من خودم همه کنسولارو داشتم همشون به درد نخورن (البته تو ایران) نمیدونم به چیش مینازید ؟؟GOD OF War یا Gears Of War  8-X

7.اونقدر مزیت Pc زیاده که میشه چند جلد کتاب نوشت براش 

8.یادتون باشه کنسول بازا بازی های شما رم با PC میسازن :laughing:

و در اخر کنسول بازا ( اون ممرو Nvidia با DX12 بررررررد )

حالا Picture Fun کنم براتون

بدون شرح

32399v0600x.jpg

اینم سیاست ما PC بازا

1010512486713258072087817879277n.jpg

و در اخر بفرمایید باز برید کنسول بخرید خوب ؟؟ 

تازشم PC بازها خدمات حین بازیم دارن 

black-ops-2-marathon-600x379.jpg

خدایا تو عمرم انقدر کوبنده جواب نداده بودم  :cool:

"و من الله التوفیق" 

دوست عزیزم با تمام صحبتهایی که کردید کاملا موافق هستم و خوشحالم میبینم اکثر کاربران لیون کامپیوتر PC GAMER هستند و همین باعث میشه دیگه نرم سمت اون فروم بازی ترتر که از مدیر بگیر تا کاربراش همه قوطی بازن

اما درمورد صحبتتون یه نکته جالب عرض کنم که به نوعی کابوس کنسول گیمرها محسوب میشه

در خبر زیر عنوان شده

original.jpg

لینک زیر با دقت مطالعه کنید

http://www.slashdot.org/topic/cloud/the-quest-to-build-xbox-one-and-ps4-emulators/

کسی که املیتور شبیه ساز PSP برای PC کد نویسی کرده و میدونید چقدر خوب این شبیه ساز روی PC کار میکنه عنوان کرده:

برای اینکه معماری کنسولهای PS3/X360 از POWER PC IBM بهتره مند بودن برای همین هیچوقت هکرها نتونستن شبیه سازی ارائه بدن که بازیهای انحصاری این دو کنسول روی شبیه ساز برای کامپیوتر معماری X86 اجرا بشن

اما داستان برای دو کنسول جدید XBOX ONE / PS4 خیلی فرق میکنه  این دو کنسول هردو معماری X86 دارن که کاملا شبیه به معماری PC هست و ساخت املیتور شبیه سار برای این دو کنسول جدید خیلی خیلی راحته فقط باید صبر کنیم کنسولها هک بشن :D

فکرشو کنید وقتی بازیهای سانتامونیکا یا ناتی داگ روی PC اجرا بشن قیافه این قوطی کنسول فنا چه شکلی میشه . اینا که کل ادعاشون فقط به چندتا بازی انحصاریشونه اینم ازشون بگیرید دیگه هیچی

درکل با توجه به همین شباحت زیاد کنسولهای جدید با PC موجب میشه شاهد پورتهای بی نقص بازیها در اینده برای پلتفروم PC باشیم

نسل طلایی PC GAMING شروع شده و با امدن DX12 و کد نویسی LOW LEVEL برای PC اختلاف PC با کنسولها باز هم کیلومتری میشه 

صبر کنید کنسولها هک بشن ته خندس این نسل :laughing:

تایید میشه !!!!!!!!!!! .

آخه تفنگ آب پاشی رو چه به راکت انداز !!!

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا من فک میکردم فن بوی pc هستم!!!!!!!!!!!!چه بید!!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...