رفتن به مطلب

مقایسه و بحث بر روی heatsink های Thermalright برای سوکت 1366

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ضمن شما کاملا اشتباه نتیجه گیری میکنی و فکر میکنی که درست هم هست ....

thermalright IFX14> polimatech megahalem> true 120>>>...> v10

خوب این بین thermalright true copper که از true black قویتره چرا در بین نتیجه گیری بهترین کولرهای شما وجود نداره ؟:D

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

من خودم یک بار v10را تست کردم در دمای محیط28درجه(این دما برا تست خیلی زیاده)با اور 3.8دمای cpuرا نرم افزار خود et6خود مادربورga-x58-ud3rدر نرم افزار اینتل برن تست در بیشترین دما 77درجه نشون داد البته تا 4هم شد اورش بکنم

لینک به دیدگاه

به نظر من در این که v10 p/p خوبی نداره شکی نیست(بدون در نظر گرفتن وزن و سایزش)

تنها مزیتش خنک کردن رم هست که به نظرم راه های بهتری برای خنک کردنش هست

البته برای خودم هم عجیب هست که شرکت بزرگی مثل کولر مستر کولری با این قیمت و کیفیت ارائه کرده حتما یه جای کار اشکال داره

بی صبرانه منتظر تست ها هستم

لینک به دیدگاه

تا تست نشه نباید دوستان عشقی نظر بدن همین :D

لینک به دیدگاه

من تست نکردم ولی مطمئن هستم این کولر عالی هست ..:confused:
تا تست نشه نباید دوستان عشقی نظر بدن همین :D

دقیقاً:confused:

لینک به دیدگاه

دوستان خواهشمندم مسایل اینچنین ساده رو طولانی نکنند که خدایی نکرده باعث دلخوری کسی بشه.منتظر بمونید تا کولرها بیاد و نتایج مربوطه مشخص بشه چون بنده هم میتونم همین الان دلبخواه نظری بدم.

با تشکر از همکاری دوستان گرامی:D

لینک به دیدگاه

دوستان خواهشمندم مسایل اینچنین ساده رو طولانی نکنند که خدایی نکرده باعث دلخوری کسی بشه.منتظر بمونید تا کولرها بیاد و نتایج مربوطه مشخص بشه چون بنده هم میتونم همین الان دلبخواه نظری بدم.

با تشکر از همکاری دوستان گرامی:D

امید جان شما به صفحه اول برو یکی از دوستان یه تست گذاشته بود که v10 حدود 12 درجه از ifx-14 ضعیفتر عمل کرده بود :confused: واقعا آخه عجیبه کولرهای ترمالرایت واقعا عالی هستن و شکی توی قدرت و کاراییشون نیست ولی دیگه نه در این حد که 12 درجه کم نیست :confused:

لینک به دیدگاه

امید جان شما به صفحه اول برو یکی از دوستان یه تست گذاشته بود که v10 حدود 12 درجه از ifx-14 ضعیفتر عمل کرده بود واقعا آخه عجیبه کولرهای ترمالرایت واقعا عالی هستن و شکی توی قدرت و کاراییشون نیست ولی دیگه نه در این حد که 12 درجه کم نیست

بله رضا جان مشاهده کردم.البته هر تستی شرایط خاص خودش رو داره خلاصه من در این مورد نظر نمیدم چون بحث جنجالی تر میشه.فقط خواهشی که دارم اینه که دوستان جو صمیمی خودشون رو رعایت کنند.

لینک به دیدگاه

چه ربطی داره خیلی ها این کولر رو به خاطر حجم و وزن زیادش انتخاب نمیکنن

من گفتم کاربران حرفه ای ، یعنی کسی که زحمت ln2 رو به خودش میده، خنک کننده tec میبنده، یا حداقل از یه واتر کولینگ حرفه ای استفاده میکنه. کسی که برای رسیدن به چند دهم فرکانس بیشتر این همه زحمت به خودش میده مطمئن باشه برای air cooling هم از بهترین استفاده میکنه. در ثانی مگه میخواد کولر رو بغل کنه که سنگینه، میزاره تو کیس بعد هم بهش کاری نداره.

خوب این بین thermalright true copper که از true black قویتره چرا در بین نتیجه گیری بهترین کولرهای شما وجود نداره ؟

بله در این بین، کولر های زیادی هست. ولی چون توی پست قبل تر این کولرها رو عنوان کردم فقط همینها رو نوشتم.

با تشکر از همکاری دوستان گرامی

به هر حال یکی از اهداف این فرومها آشکار شدن واقعیت هست، من و بقیه دوستان هم سعی میکنم اون چیزی که فکر میکنم درسته بازگو کنیم. مسلما اختلاف نظر وجود داره، و فکر نمیکنم این اختلاف نظر باعث دلخوری کسی بشه.

ویرایش شده توسط alirezairan
لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم اگه اینتل یه cpu با 12 هسته میزد شامل یه همچین بحث داغی میشد

دوستان تویه تستی که صفحه اول گذاشتم هم خودم هم بقیه دوستان به کررات گفتن که V10 و حتی V8 نمیتونه رتبه زیر 10 رو داشته باشه.

حداقل اگر هیچ کس این کولر هارو تا به حال از نزدیک ندیده باشه هم میتونه با مراجعه به ده ها رویو و تست و توضیحات یه نتیجه گیری کنه.هیچ کس هم منکر قدرت Thermalright نیست خود من معتقدم این هیت سینک با V10 هم رده میتونه باشه و تو حالت معمولی بهتر و تو اورکلاک شاید ضعیفتر

تا به حال سابقه نداشته که این دو مدل از CoolerMaster یه همچین امتیازی رو گرفته باشن.

این بی انصافیه که بخواین بگین که به سایتها نمیشه اعتماد کرد. بیشتر شما سالهاست که به همین سایتها رجوع میکنین و یا حتی از این سایتها خرید میکنین و همین الانشم مشغول همین کار هستین.

خواهشن کسی از من خرده نگیره.منظوری ندارم ولی اگه قراره که منتظر باشیم تا همه چی به بازار بیاد و بقیه بخرنو استفاده کنن و ببینن که خوبه یا بده و بعد بیان به ما بگن. واسه چی تویه فروما راجع به جدیدترین قطعات و آخرین محصولات بحث میکنیم و به هم خبر میرسونیم و coming soon؟؟؟؟

:D

ببخشید.

من یه دونه V8 دارم که الان رویه یه CPU یه Core i7 950 نصبه 2 تا هم z600 دارم که الان رویه 2 تا xeon وصله. خودمم منتظرم تا Thermalright -IFX-14 Intel BP از راه برسه. شاید بتونم یه تست از این کولر ها بگیرم.

تازه یه بهانه ای هم میشه واسه تخفیف گرفتن از آقای حسینی:confused:

راستی اگه بعضی ها هم به جنس گرون میگن با کیفیت خیالشون راحت Thermalright -IFX-14 Intel BP زیادم ارزون نیست تقریباً تو یه رنج هستن.:->

مخلص همتون. از خوندن پستهای این فروم خیلی حال کردم.

طبق فرمایش مهندس جاوید عزیز فقط 8 روز دیگه مونده تا این هیتسینک به بازار بیاد

لینک به دیدگاه

بزرگ بودن هیت سینک و مس بودن ملاک خوب بودن نیست و گرنه V12 که هرگز لانچ نشد از همه ی اینها بهتر بود بماند که سر V12 چه مسایلی برای CM پیش امد

ولی ...

طبق تستی که دیروز گرفته شد در شرایط یکسان با خمیر یکسان و ...

IFX 14 Pro ، زالمن 9700 ، هایپر 212 همه با یک فن ، دو کولر زالمن و هایپر توی فرکانس 3.86 پردازنده W3520 این دما رو داشتن

سرعت فن هایپر : 1950 دور

سرعت فن زالمن : 2086 دور

هایپر دما در حالت بیکار : 46 - 50

زالمن در حالت بیکار : 45 - 51

هایپر در لود : 59 - 81

زالمن در لود : 60 - 80

نرم افزاری که با اون تست لود گرفته شد WPrime و نوع تست 1024 بود

در مود IFX اطلاعات محرمانه هست :D

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

خیلی نامردیه Thermalright -IFX-14 Intel BP بعد اینهمه انتظار وارد شد ولی به من یکی نرسید.

از بس که من و شماها از این برند تعریف کردیم!خیلی یا واسه این مدل بیعانه دادن و یا حد اقل قولشو گرفتن.

منه از همه جا بی خبر هم هر روز میومدم تو سایت تا ببینم که کی coming soon از زیر عکسش برداشته میشه:D

تا اینکه آقای حسینی فرمودن که چیزی باقی نمونده.

میخواستم بگم از میون دوستانی که قول این هیت‌سینک رو از آقای حسینی گرفتن اگه کسی هستش که مردونگی کنه و هیت سینکشو به من بفروشه ممنونش میشم.راجع به قیمت هم باهاش کنار میام.

اصلاً دلم نمیاد بعد اینهمه صبر کردن برمو هیت‌سینکی رو که 1 ماه پیش میتونستم سفارش بدم و خیالمو راحت کنم بخرم.

حالا من موندمو CPU ای که دماش از دمای دماغ سوخته‌ی من بالا تره! :D(

لینک به دیدگاه

خیلی نامردیه thermalright -ifx-14 intel bp بعد اینهمه انتظار وارد شد ولی به من یکی نرسید.

از بس که من و شماها از این برند تعریف کردیم!خیلی یا واسه این مدل بیعانه دادن و یا حد اقل قولشو گرفتن.

منه از همه جا بی خبر هم هر روز میومدم تو سایت تا ببینم که کی coming soon از زیر عکسش برداشته میشه:D

تا اینکه آقای حسینی فرمودن که چیزی باقی نمونده.

میخواستم بگم از میون دوستانی که قول این هیت‌سینک رو از آقای حسینی گرفتن اگه کسی هستش که مردونگی کنه و هیت سینکشو به من بفروشه ممنونش میشم.راجع به قیمت هم باهاش کنار میام.

اصلاً دلم نمیاد بعد اینهمه صبر کردن برمو هیت‌سینکی رو که 1 ماه پیش میتونستم سفارش بدم و خیالمو راحت کنم بخرم.

حالا من موندمو cpu ای که دماش از دمای دماغ سوخته‌ی من بالا تره! :D(

سلام

دوست من هنوز هیت سینکهای ترمالرایت نرسیده که عزیز در حال حاظر گمرک هست و تا آخر هفته یا شنبه در دسترس هستند ... :D

لینک به دیدگاه

سلام DOMINATOR جان

منظورم از شتر خودم هستم و پنبهدانه هم Thermalright -IFX-14 Intel BP

رضا جان به شما هم شک کرده بودم و خیال داشتم که در اولین اقدام بهت PM بدم و متقاعدت کنم تا هیتسینکتو به من بدی ولی خوب معلومه که لاقل شما هم جزو اون دسته از دوستانی که خوشبحالشون شده نیستی. متاسفانه همه هیتسینکا قبل از اینکه پاش به Lion Computer برسه فروخته شده.

در نهایت اگر الان نتونم این هیتسینک رو تهیه کنم باید هرچه سریعتر آقای حسینی رو متقاعد کنم که تقاضا برای این محصول بازم وجود داره تا دوباره و ایندفه تعداد بیشتری وارد کنن.

راستی رضا جون. آقای حسینی تورو قبول داره. اگه تونستی یه وساطتی کن.من خودم نه روم میشه گلایه کنم و نه روم میشه بیشتر از این وقت آقای حسینی رو بگیرم. البته قطعاً اگه مقدور بود حتماً منم بی نصیب نمیموندم .

ـــــــ در نهایت میدونم که خیلیای دیگه مثل من و شما فکر میکردن که اول امکان خرید هیت سینکا تو سایت قرار میگرفت تا همه بتونن سفارش بدن، و بعد به دست مشتریاش میرسید.

بازم میگم من تمام پستامو با کمال ارادت خدمت همه دوستان مینویسم و اصلاً دوست ندارم که احیاناً کسی رو برنجونم.

لینک به دیدگاه

عزیز شما مطمئنی که فروخته شدن ؟؟؟ من دو روز پیش رفته بودم پیش آقای حسینی و پرسیدم ایشون زنگ زدن و گفتن گمرکه و به زودی آماده فروش میشه ... راستش من خودم هم یه تروبلک برای سوکت 1156 میخواستم .... ای بابا :D

لینک به دیدگاه

عزیز شما مطمئنی که فروخته شدن ؟؟؟ من دو روز پیش رفته بودم پیش آقای حسینی و پرسیدم ایشون زنگ زدن و گفتن گمرکه و به زودی آماده فروش میشه ... راستش من خودم هم یه تروبلک برای سوکت 1156 میخواستم .... ای بابا :D

چی بگم والا...

:Dولی فکر کنم ترو بلک هنوز مونده و فقط ifx-14 تموم شده باشه...

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز فنها هنوز تو گمرکه . و در کل ما خیلی وقته که تصمیم گرفتیم هر کسی که برای کالا بیعانه داده کالا رو بهش بدیم . تعداد این ifX 14 ها خیلی کم بود چون فکر نمیکردم که اینجور طرفدار دشته باشه از اینرو دوستان بیعانه دادن و این کالا به اونها تعلق میگیره و در واردات بعد دوباره میاریمش . ما کالا رو نمیخوایم ترشی بندازیم که میخوایم بفروشیمش و من یک فروشنده هستم و هر کسی زودتر بخره بهش کالا رو میدم . بقیه فنها موجوده .

لینک به دیدگاه

آقای حسینی من نمیدونستم باید بیعانه میدادم پس لطف کنید برای من یه دونه true black 120 + پایه سوکت 1156 و دو عدد فن 12 سانتی ترمالرایت 2000 دور بزارید کنار هزینش هم نقد تقدیمتون میکنم ... البته تخفیف فراموش نشه :D:D

تشکر.

لینک به دیدگاه

آقای حسینی من نمیدونستم باید بیعانه میدادم پس لطف کنید برای من یه دونه true black 120 + پایه سوکت 1156 و دو عدد فن 12 سانتی ترمالرایت 2000 دور بزارید کنار هزینش هم نقد تقدیمتون میکنم ... البته تخفیف فراموش نشه :D:D

تشکر.

رضا جان این فنها موجوده و دوستان پیش خرید هم کردن ولی از هم موجوده چون تعدادش زیاده . فقط فن 2000 فکر کنم کم بیاد . ifx14 هم که تموم شد

لینک به دیدگاه

رضا جان این فنها موجوده و دوستان پیش خرید هم کردن ولی از هم موجوده چون تعدادش زیاده . فقط فن 2000 فکر کنم کم بیاد . Ifx14 هم که تموم شد

آها بسیار خوب موردی نداره آقای حسینی فن پس یه دونه برای من با هیت سینک ترو بلک کنار بزارید نمیخوام حق دوستان ضایع بشه :D فقط پایه سوکت 1156 رو فراموش نکنید ببخشید دو باره تکرار میکنم فقط میخوام یاد آوری کنم که یادتون باشه ...

با تشکر ..

لینک به دیدگاه

بزرگ بودن هیت سینک و مس بودن ملاک خوب بودن نیست و گرنه v12 که هرگز لانچ نشد از همه ی اینها بهتر بود بماند که سر v12 چه مسایلی برای cm پیش امد

ولی ...

طبق تستی که دیروز گرفته شد در شرایط یکسان با خمیر یکسان و ...

Ifx 14 pro ، زالمن 9700 ، هایپر 212 همه با یک فن ، دو کولر زالمن و هایپر توی فرکانس 3.86 پردازنده w3520 این دما رو داشتن

سرعت فن هایپر : 1950 دور

سرعت فن زالمن : 2086 دور

هایپر دما در حالت بیکار : 46 - 50

زالمن در حالت بیکار : 45 - 51

هایپر در لود : 59 - 81

زالمن در لود : 60 - 80

نرم افزاری که با اون تست لود گرفته شد wprime و نوع تست 1024 بود

در مود ifx اطلاعات محرمانه هست :D

موفق باشید

:D

که این طور...؟!!

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز فنها هنوز تو گمرکه . و در کل ما خیلی وقته که تصمیم گرفتیم هر کسی که برای کالا بیعانه داده کالا رو بهش بدیم . تعداد این ifx 14 ها خیلی کم بود چون فکر نمیکردم که اینجور طرفدار دشته باشه از اینرو دوستان بیعانه دادن و این کالا به اونها تعلق میگیره و در واردات بعد دوباره میاریمش . ما کالا رو نمیخوایم ترشی بندازیم که میخوایم بفروشیمش و من یک فروشنده هستم و هر کسی زودتر بخره بهش کالا رو میدم . بقیه فنها موجوده .

آقای حسینیی !

خود شما گفتید که صبر کنید تا کالا ترخیص بشه!!!!!!!!!!!!ـ اینطور نیست؟

حالا میگین که صبر نکنیم،خوب صبر هم نمیکنیم ـ

والا من هم خریدار بودم و حتی 3 بار با شما تلفنی صحبت کردم حتی درخواست کردم که لااقل قیمت تقریبی رو بگید ولی شما باز هم گفتید که صبر کن تا کالا ها ترخیص بشن تا همین دیروز که من آخرین تماسم با شما بود هنوز همه ifx ها تمام نشده بود، چرا اون موقع این امکان رو به من ندادین که فن رو بخرم و باز هم گفتین که باید صبر کنم من خیلی زودتر از اونکه این فنها تموم بشه میخواستم ولی شما این امکان رو ندادین و باز هم گفتین که صبر کنم!

کم لطفی میفرمایید جناب آقای حسینی، وگرنه من مطمئنم که برای شما همه چیز به بازار و معاملات ختم نمیشه.

همچنان مطیع تصمیم بعدی شما در رابطه با این برند هستم.

هیچ جام نمیرم. مشتری بد بیخ ریش فروشندشه.

لینک به دیدگاه

آقای حسینیی !

خود شما گفتید که صبر کنید تا کالا ترخیص بشه!!!!!!!!!!!!ـ اینطور نیست؟

حالا میگین که صبر نکنیم،خوب صبر هم نمیکنیم ـ

والا من هم خریدار بودم و حتی 3 بار با شما تلفنی صحبت کردم حتی درخواست کردم که لااقل قیمت تقریبی رو بگید ولی شما باز هم گفتید که صبر کن تا کالا ها ترخیص بشن تا همین دیروز که من آخرین تماسم با شما بود هنوز همه ifx ها تمام نشده بود، چرا اون موقع این امکان رو به من ندادین که فن رو بخرم و باز هم گفتین که باید صبر کنم من خیلی زودتر از اونکه این فنها تموم بشه میخواستم ولی شما این امکان رو ندادین و باز هم گفتین که صبر کنم!

کم لطفی میفرمایید جناب آقای حسینی، وگرنه من مطمئنم که برای شما همه چیز به بازار و معاملات ختم نمیشه.

همچنان مطیع تصمیم بعدی شما در رابطه با این برند هستم.

هیچ جام نمیرم. مشتری بد بیخ ریش فروشندشه.

درود

حمید جان حتما بنده ایندفعه اینجا اعلام میکنم و بعد کالاها رو میارم و شرایط رو به دوستان اعلام میکنم .

من واقعا نمیدونستم که این فن میتونه خوب فروش داشته باشه . چون دوستان گفته بودن که یه ذره بزرگه و توی هر کیس و مادربوردی جا نمیشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...