رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد پاور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه ی اساتید من یه سوال درم من یه گرافیک  power color 4670 1gb pcie گرفتم بعدش به کامپیوترم وصل کردم فن میچرخه اما تصویر نمیاد صدای ویندوز میاد اما تصویر نمیده والا فکر کنم برای پاورمه 

این سیستم من هست :core2 dou e6600 رم 4gb و 2تا دی وی دی رایتر و فن و هارد و حالا هم که این گرافیک به نظرتون من یه پاور 350 یا 380 وات بگیرم برای این سیستم کافیه؟ گرافیک راه میوفته؟ممنون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مادربوردتون انبرد داره؟ بنظر میرسه هنوز سیستم داره ازاون سوکت تصویرمیده

لینک به دیدگاه

اگه انبرد داره سیستم رو روشن کنید وکابل مانیتور ازگرافیک جدا کنید وبه انبرد بزنید اگه تصویر داد باید برید بایوس غیرفعالش کنید

لینک به دیدگاه

اگه انبرد داره سیستم رو روشن کنید وکابل مانیتور ازگرافیک جدا کنید وبه انبرد بزنید اگه تصویر داد باید برید بایوس غیرفعالش کنید

ممنون از پاسختون آقا از کجا میشه فهمید آنبرد داره یا نه مدل مادربردم asus p5pl2-e هست این مادر برد آنبورد داره؟

لینک به دیدگاه

کابل مانیتور رو به اون یکی کانکتور DVI که توی خروجی کارت گرافیک هستش وصل کنید ببینید حل می شه یا خیر.

آیا از تبدیل VGA به DVI استفاده می کنید؟؟؟ :
04904815205450863668.jpg

اگر از این تبدیل استفاده می کنید از این هم عکس بگذارید.

لینک به دیدگاه

نه والا من از vga استفاده میکنم رابط vga به dvi هم ندارم که با اون تست کنم اما وقتی با hdmi به تلوزیون lcd مون وصل کردم بازم هیچ نیومد و میگفت لطفا بررسی کنید

لینک به دیدگاه

کابل مانیتور رو به اون یکی کانکتور DVI که توی خروجی کارت گرافیک هستش وصل کنید ببینید حل می شه یا خیر.

آیا از تبدیل VGA به DVI استفاده می کنید؟؟؟ :

04904815205450863668.jpg

اگر از این تبدیل استفاده می کنید از این هم عکس بگذارید.

نه والا من از vga استفاده میکنم رابط vga به dvi هم ندارم که با اون تست کنم اما وقتی با hdmi به تلوزیون lcd مون وصل کردم بازم هیچ نیومد و میگفت لطفا بررسی کنید

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون آقا از کجا میشه فهمید آنبرد داره یا نه مدل مادربردم asus p5pl2-e هست این مادر برد آنبورد داره؟

قبل ازاینکه گرافیک واسه سیستمتون بخرید چطوری سیستم به مانیتور وصل میکردی؟

پشت کیستون نگاه کنید ببینید خروجی vga داره یانه

لینک به دیدگاه

قبل ازاینکه گرافیک واسه سیستمتون بخرید چطوری سیستم به مانیتور وصل میکردی؟

پشت کیستون نگاه کنید ببینید خروجی vga داره یانه

قبل از اینکه بخرم گرافیک داشتم یکی دیگه خریدم اخوی یه 210 داشتم

لینک به دیدگاه

نه از پاورتون نیست داداش اصلا ربطی نداره  بهش کارتتو خوب جا میزنی توشکاف PCl Express

لینک به دیدگاه

قبل از اینکه بخرم گرافیک داشتم یکی دیگه خریدم اخوی یه 210 داشتم

دوست عزیز اینکار که میگم انجام بده خبرشو بده.کیس رو بخوابون.گرافیک رو از اسلات دربیار دوباره بزن جا ولی پیچش نکن.کابل مانیتور روبزن تااخر بره جا پیچ نکن وسیستمو روشن ببین تصویر میده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...