رفتن به مطلب

فروش پاور 530 eu

mohammad744
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام این پاور مال خودم هست حدودا 5 ماه استفاد کردم بقیهگارانتیش هنوز هستش پاور بدون ایراد می باشد وفقط قصدم از فروش گرفتن پاور با قدرت بالا تر هستش

قیمت پایه 125 تومن

گام افزایش 5

post-14200-0-70774700-1398933967_thumb.jpg

post-14200-0-68965800-1398934016_thumb.jpg

post-14200-0-92193200-1398934032_thumb.jpg

post-14200-0-18006600-1398934078_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mohammad744
لینک به دیدگاه

یعنی باید حدود 30 ماه گارانتی داشته باشه درسته؟ قیمت آخر؟ کجایید شما؟ 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز فکر کنم اره دقیق حساب نکردم الان رو سیستم خودم هستش از لحاظ گارانتی مشکل نداره من خودم احتمالا تا دو ماه یه گرافیک قوی بگیرم واسه اون گذاشتم اگه یه مشتری خوب بود بفروشم پاور بالا تر بگیرم البته اگه خودتون پاور قوی داشته باشید عوض هم می تونم کنم

قیمت اخر هم که کمتر از پایه نمیشه بعدش هم من اینو چند روز قبل گذاشته بودم الان دلار بالا رفته قیمت ها هم کشیده بالا

من خودم تو شهر تبریز هستم

لینک به دیدگاه

درود...

دوست عزیز عکس از پاور به همراه نام کاربری + نام فروم + تاریخ ضمیمه کنید .

طبق قوانین کلی فروم قبل خرید باید وجود فیزیکی قطعه محرز بشه و خریدار باید وضعیت ظاهری قطعه رو ببینه و بر اون اساس پیشنهاد بده ! 

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا قوانین فروم رو رعایت کنید . ارسال تصویر از کالا به همراه نام کاربری ، نام فروم و تاریخ نوشته شده روی کاغذ اجباریه . در غیر این صورت تاپیک حذف میشه . با تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام با گرین 1030b  (البته نه سر جدید) بکارتون میاد باتعویض؟

لینک به دیدگاه

نه فکر نکنم واسه من همون 600 وات 700 وات کافیه فقط این پا.ور دو تا سیم گرافیک نداره می خوام عوض یا بفروشمش

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز این پاور از نظر توان و سوکت های موجود به گرافیک 560 gtx ti میخوره؟ اگه میخوره که قیمت نهایی و شرایط خرید و ارسال و کیفیت پاور و مدت باقی مانده گارانتی رو بهم بگید....بنده از اهواز هستم.....ممنون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...