رفتن به مطلب

تبلت Samsung Galaxy Note 12.2 PRO رو امروز تحویل گرفتم

AtAgAmEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

عجب چیزیه  :-?

ویرایش شده توسط Mahyar_Curious
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام انشاالله مبارک باشه .

یه سوال دارم آیا میشه فایل های آفیس ویندوز رو بدون اینکه به هم بریزه به تبلت منتقل کرد و ویرایش کرد یا نه ؟

و آیا میشه فونت های فارسی رو روش ریخت ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام انشاالله مبارک باشه .

یه سوال دارم آیا میشه فایل های آفیس ویندوز رو بدون اینکه به هم بریزه به تبلت منتقل کرد و ویرایش کرد یا نه ؟

و آیا میشه فونت های فارسی رو روش ریخت ؟

سلام

انشاالله

بله میشه / بهم نمی ریزن ولی برخی از امکانات آفیس ویندوز تو این نیست ( شاید من نتونستم پیدا کنم ) مثل Word Art

برا نصب هرگونه فونتی باید دستگاه روت بشه / ولی میتونی نوشته های آفیس فارسی رو بدون هیچ مشکلی تو دستگاه ویرایش کنی

لینک به دیدگاه

561.jpg

محمد جان مگه قرار نبود عکس من رو پابلیک نکنی =))

عطا جان مبارکه @};-  عجب چیزیه !!! یک hwbot prime می تونی باهاش بگیری ببینیم اسکورش چقدره؟

HWBP.rar

لینک به دیدگاه

عطا جان مبارکه @};-  عجب چیزیه !!! یک hwbot prime می تونی باهاش بگیری ببینیم اسکورش چقدره؟

attachicon.gifHWBP.rar

=)) =)) =)) =)) :laughing: :laughing: :laughing:

آقا پوریا با عکاس قهربودین اینجوری عکس گرفتین؟ :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

attachicon.gifHWBP.rar

پوریا خان من از پشت رخ گذاشتم کسی نشناسه ولی تمام برو بچه های فروم که گرهمایی لیون آمده بودن همون ثانیه اول متوجه شدن شما هستید ، راه به راه پ.خ میدادن که باقی عکس هارو بفرست :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

attachicon.gifHWBP.rar

سلام

وقتی دما از 75 درجه میره بالا افت کلاک از 1900 میشه 1700 یا 1800

نمیدونم این یکی چطور شد 894 !!! دما تا 82 درجه رفت

تو این کولر رو روشن کردم او آخر تست دما میشد 75 اینا

تو این گرفتم جلو کولر دما از 71 بالا نرفت

دوباره از جلو کولر برداشتم

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

این موضوع رو الان فهمیدم که

میشه تا 5 برنامه رو به صورت شناور باز کرد و اندازه پنجره ها رو هم تغییر داد در حالیکه همزمان میشه تا 4 برنامه دیگه رو هم در حالت MultiWindow باز کرد.این پنجره های شناور برنامه ها رو میشه Minimize هم کرد

attachicon.gif2014-04-22-20-05-30.png

آقا اولا ک مبارکه!!! اینقد خوشمزه تعریف کردی ازش ک دلم کشید... و بعدشم ساعتایی خوبی رو باهاش برات آرزو میکنم

حالا سوالام.. سامسونگ واسه تبلیغات  note 4داره از دست خطو این چیزا میگه ..میخاستم بدونم تو این چجوریه؟تا چه حد کالیبرس بنظرت؟ مثلا دست خطت به همین صورت توی عکسه؟ کلا به این قضیه از یک تا 10 چه نمره ای میدی؟و از نظریاداشت برداری گجت بهتر سراغ داری آیا؟

سوال بعدیم راجع به قلمشه کلا چه کارایی میشه باهاش انجام داد؟ یک چیز شبیه دکمه روش دیدم واسم سوال شده... حس کار باهاش چجوریه؟

و اینکه چند خریدی؟ میبخشی اگه زیاد شد ولی با این تاپیکی که زدی بنظرم اومد بدت نیاد جواب بدی(in a good way...)...  مرسی کلی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا اولا ک مبارکه!!! اینقد خوشمزه تعریف کردی ازش ک دلم کشید... و بعدشم ساعتایی خوبی رو باهاش برات آرزو میکنم

حالا سوالام.. سامسونگ واسه تبلیغات  note 4داره از دست خطو این چیزا میگه ..میخاستم بدونم تو این چجوریه؟تا چه حد کالیبرس بنظرت؟ مثلا دست خطت به همین صورت توی عکسه؟ کلا به این قضیه از یک تا 10 چه نمره ای میدی؟و از نظریاداشت برداری گجت بهتر سراغ داری آیا؟

سوال بعدیم راجع به قلمشه کلا چه کارایی میشه باهاش انجام داد؟ یک چیز شبیه دکمه روش دیدم واسم سوال شده... حس کار باهاش چجوریه؟

و اینکه چند خریدی؟ میبخشی اگه زیاد شد ولی با این تاپیکی که زدی بنظرم اومد بدت نیاد جواب بدی(in a good way...)...  مرسی کلی

:wub: :wub:  :batting eyelashes:   :wub: :wub:

نمره 9 تا 10 هم برا اینکه وقتی اینجوری با قلم می نویسی اگه بخوایی دست خط رو به متن تایپ شده تبدیل کنه باید یه خورده اون اصول نوشتاری رو رعایت کنی

مثلاً "ر" با "د" تو نوشتن در روی خط زمینه ( زمان ابتدایی که می خوندیم ) باید رعایت بشه

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

:wub: :wub:  :batting eyelashes:   :wub: :wub:

attachicon.gif2014-08-31-18-07-08.png

خیلی ممنون بیشتر منظورم این بحث دست خط سامسونک بود ک خب به خیلی چیزا مربوط میشه علاوه بر طرز نوشتن کاربر.. به هر صورت خیلی خوب بود مرسی از جزییات جوابت...موفق باشی...

لینک به دیدگاه

ببخشید منظورم این بود که اگه مثلا با فونت bnazanin توی کامپیوتر فایل word ایجاد کنیم توی تبلت با همون فونت نشون میده و مشکلی پیش نمیاد ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید منظورم این بود که اگه مثلا با فونت bnazanin توی کامپیوتر فایل word ایجاد کنیم توی تبلت با همون فونت نشون میده و مشکلی پیش نمیاد ؟

نه چون اون فونت نصب نیستش و برا نصب فونت باید دستگاه روت بشه پس با اون فونت نشون نمیده ولی نوشته ها هم به هم نمیریزن

لینک به دیدگاه

عطا جان سلام

کاور گرفتی براش ؟

من میخوام فابریکیش رو بگیرم منتها اینجا نیس.

غیر فابریکی ها هم راضیم نمیکنن.

لینک به دیدگاه

من اینو خریدم ۲۳۰۰ ، بعد از یک هفته فروختم ۱۹۰۰

دلایل

سنگینی بیش از حد مجاز

تمام شدن زود باتری و از همه بدتر دییییییر شارژ شدن دستگاه،مثلا بزنی شارژ ۸ ساعت طول میکشه کاملا پر شه.

بد دست بودن

الان یه xperia z2 tablet گرفتم ،محشره، نازک، سبک و باتری عالی

اما در کل از صدای اسپیکراش نهایت لذت رو ببر

لینک به دیدگاه

دلایل

سنگینی بیش از حد مجاز

تمام شدن زود باتری و از همه بدتر دییییییر شارژ شدن دستگاه،مثلا بزنی شارژ ۸ ساعت طول میکشه کاملا پر شه.

بد دست بودن

الان یه xperia z2 tablet گرفتم ،محشره، نازک، سبک و باتری عالی

این دلایل نشون میده شما بدون اطلاع از دستگاه رفتین خریدینش.

کسی که اینو میخره یه چیزی میخواد جایگزین نوت بوکش کنه یه جورایی.

اصلا نباید اینو با تبلت 8 و 10 اینچی مقایسه کرد چه از لحاظ سایز و چه وزن.

در مورد زود تموم شدن باتری نمیدونم تو تبلیغاتش چند ساعت نوشتن.

ولی من 6-7 ساعت کار مداوم رو با وای فای اکتیو رو دیدم تازه برایتنس 100 % .

دیر شارژ شدن هم والله موبایل 2-3 ساعت طول میکشه. البته من خودم تا حالا 2 بار شارژ کردم و قطعا نظر عطایی که خیلی وقته دارتش قابل استناد تره منتها مال من 4 ساعته فول شارژ شده. ابته باتری هم قبلش 15% بوده.

در مورد بد دست بودن هم باز باید پرسید در برابر چی ؟

تبلت 7 و 8 و10 آیا ؟

یا نوت بوک.

من خودم وقتی اینو دستم میگیرم خیلی راحت تر از تبلت 10 اینچی هست برام چون درست مثل نگه داشتن کلاسور هستش در برابر دفتر.

هدفش هم از اول این نبوده که 1 دستی بگیرینش و باهاش راه برین.

در مورد z2 tablet  هم شما برو اونو با tab s مقایسه کن نه با این.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مبارکت باشه

:party:  

انشاالله / ممنونم @};- @};-

دلایل

سنگینی بیش از حد مجاز - من خیلی هم راحت هستم باهاش / 12.2 اینچ هستا نه 7-8 اینچ و باید هم نسبت به اونا سنگین باشه / قبلاً هم 10 نسخه 2014 داشتم

تمام شدن زود باتری و از همه بدتر دییییییر شارژ شدن دستگاه،مثلا بزنی شارژ ۸ ساعت طول میکشه کاملا پر شه.مثلاً چند ساعته تموم یشه ؟؟ من رو حالت روشنایی Auto و سیم کارت اکتیو و WiFi و نت گردی و اپلیکیشن نصب و اجرا بیشتر از 8-7 ساعت استفاده مداوم کردم /  مدت زمان شارژ هم 5-6 ساعت فکر کنم بوده برام -( گوشی گالکسی اس 2 خودم 2 ساعت اینا شارژ میبره !!!! *

بد دست بودن - منظور از چه نظر ؟؟ اگه بخوایی یه دستی از کنار بگیری 5 دقیقه انگشتات دوام نمیاره !!! پس باید بزاری رو کف دستت ( نهایت 20 دقیقه میتونی ) یا اینکه کف دست با تکیه بر ساعد دست میتونی 1 ساعت رو پر کنی

الان یه xperia z2 tablet گرفتم ،محشره، نازک، سبک و باتری عالی مبارکت باشه انشاالله @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جون میخوای دل مارو آب کنی؟

@};- :x @};-

لینک به دیدگاه

سلام عطا جان خوب هستی.

اگه امکانش هست یه تست بگیر ببینم چه امتیازی میگره و تو این تاپیک بزار. @};-  @};-

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=22811&hl=

لینک به دیدگاه

تبلت خوبیه اما خب در مقابل آیپد پخی نیست.

من آیپد ایر رو با مدل ۱۰ اینجی ۲۰۱۴ تو دستم گرفتم.وزن آیپد خیلی کمتر بود.اصن راحت راحت بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من آیپد ایر رو با مدل ۱۰ اینجی ۲۰۱۴ تو دستم گرفتم.وزن آیپد خیلی کمتر بود.اصن راحت راحت بود.

منم برعکس نمیتونم کلاً با محصولات اپل کنار بیام/ اپل هم پیش من ، اونطوری هستش که این پیش شما هستش ;)

لینک به دیدگاه

منم برعکس نمیتونم کلاً با محصولات اپل کنار بیام/ اپل هم پیش من ، اونطوری هستش که این پیش شما هستش ;)
من هم با اپل کنار نمیام ولی خدا وکیلی یه هفته با ایپد کار کنی دیگه دستت میشکنه اینو ورداری.
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان خوب هستی.

اگه امکانش هست یه تست بگیر ببینم چه امتیازی میگره و تو این تاپیک بزار. @};-  @};-

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=22811&hl=

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=22811&p=374946

سلام/ شکر خدا / ممنونم

@};- @};-

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=22811&p=374946

سلام/ شکر خدا / ممنونم

@};- @};-

ممنون.

خیلی هم عالی  @};-  :clapping:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...