رفتن به مطلب

نارضایتی نسبی از کیس گرین X-3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز

یک مدت کوتاهی هست که این کیس مهمان خونه ی ما هستو داریم از این نازنازی گرامی مراقبت میکنیم :|

1)توی تصاویر فانتزیی که سایت گرین از کیس هاش گذاشته ، کلا یه شکل و شمایل بهتری توی تصور آدم ایجاد میکنه که موقع دیدن کیس تا حدودی ضدحاله :دی

2) هنگام خریداری کیس ، بعد از باز کردن درب کیس به منظور اسمبل ، متوجه موجود بودن یک یا دو آدامس توی کیس شدیم که فقط یک ساعت یا بیشتر داشتیم !کیس رو تمیز میکردیم :| و این آدامس رو هرطور که شده از سینی کیس پاک میکردیم ! که آخر هم به کل پاک نشد !

3) بعد که رفتیم DVDRW رو نصب کنیم ، دیدیم دوتا از درپوش ها شکسته ! یکیشون هم ضربه خورده بود خم شده بود که ترجیح دادم ضربه خورده رو بردارم و DVDRW رو بذارم جاش

4) بعد به هنگام نصب DVDRW متوجه شدیم یک یا دو عدد از کمربند ها شکسته بودن از قبل ! یک یا دوتا دیگشو هم ما شکستیم ! نه اینکه زور بزنیم یا هرچی ! به حدی ظریف و بی کیفیت هستن که یک بچه 2 ساله یک پیچ خیلی ساده بده اهرم هاش میشکنن خیلی عجیب نیست !گرین برای یک کیس گیمینگ چنین کمربند های بی کیفیتی گذاشته که DVDRW سنگین رو نگه دارن ! دوستان قبل ازاین بنده کیس green trio داشتم که خیلی قدیمی بود ، کمربند های اون کیس پلاستیکشون خیلی خوش کیفیت و محکم بود ! کمربند های این چسکی هستن !

5) باز این مشکلات هیچ ، کیس رو روی فرش گذاشته بودیم واسه اسمبل ، بعد از یک هل دادن آهسته ی کیس ، دوتا از پایه های کیس شکست !! بعد از مشاهده ی پایه ها دیدیم که پایه های کیس هم به شددت پلاستیک بی کیفیت هستن !

6) در آخر اسمبل که با کلی مشکل کابل USB3 رو رسوندیم پشت کیس که بزنیم به مین برد تا در جلو کیس USB3 داشته باشیم !بعد از روشن کردن سیستم دیدیم usb3 جلو کیس گرین کاملا بی کیفیت هست و توی تست بنچمارک بیش از 40-50 سرعت نمیده ! در صورتی که پورت مین برد بالای 100 مارک داره !اصلا چرا باید انتقال دهنده ی USB3 رابط باشه ! چرا مثل بقیه ی کیس ها با فیش به مین برد متصل نمیشه !

7) از انتقاد های دیگه ای که میتونم بکنم ، محفظه ی پشت کیس که به منظور رد کردن سیم ها از پشت قرار داده شده ، خیلی عرض کمی داره ! داشتن عرض دو میلیمتر بیشتر خیلی خیلی میتونست بهتر باشه ! درحدی کم هست که قشنگ کابل ها موقع بستن درب کیس له میشن و تحت فشار درب کیس بسته میشه ! که فکر نمیکنم خوب باشه

8) از انتقاد های دیگه زیر پاور چهار عدد پایه پلاستیکی به منظور عایق بودن و فاصله پاور از کف کیس قرار گرفته ، درصورتی که پاور از کنار میچسبه به کیس و اگه برق داشته باشه منتقل میکنه ! با اینکه دردسر و مشکلات زیادی با این کیس داشتم ، اما در کل راضی هستم ، اما انتظار خیلی بیشتری از برند گرین داشتم !موقع خریداری این کیس ، دوست من به همین قیمت کیس ردمیکس آئلیوس رو خرید که کیس اون خیلی خوش کیفیت هست و اصلا این مشکلات رو نداره طرف ! کم کم دارم از انتخاب خودم پشیمون میشم ...

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

• ارسال 59
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام  اگه کیس خواستی بگیری خوب گرین X7به بعد میگرفتی هم کیفیتش ازX3  بهتر بود هم فضاش باز تر بود خلاصه کلی حال میکردی :D گرین ازX5 به بعدش خوبه حالا به نظرمیرسه هم شانس نداشتی کلا خراب بودمثل اینکه.

لینک به دیدگاه

سلام  اگه کیس خواستی بگیری خوب گرین X7به بعد میگرفتی هم کیفیتش ازX3  بهتر بود هم فضاش باز تر بود خلاصه کلی حال میکردی :D گرین ازX5 به بعدش خوبه حالا به نظرمیرسه هم شانس نداشتی کلا خراب بودمثل اینکه.

عزیز قصد نداشتم کلا بیشتر 200 هزینه کنم ! از ابتدا که قصد داشتم 140 هزینه کنم برای کیس

دیگه با زور 220 خرج کردم !

از نظر شانس که کلا بنده از این نعمت برخوردار نیستم !

در کل از کیس راضیم اما انتظار بیشتری داشتم

به نظرم کیسی که به عنوان گیمینگ مطرح میشه ، نباید چسکی باشه !

لینک به دیدگاه

امیرجان وقتی جنس خارجی با کیفیت با همون قیمت هست کی میاد جنس ایرانی بخره که معلوم نیست از چی ساخته شده!!!!!!!!! =))  =))

ایران 100 سال از دنیای تکنولوژی عقبه نمونش همون تبلتای دیمو و GLX مسخرشه که نه کیفیت صفحه دارن نه صدا و نه هیچ چیز دیگه!!!!!!! :-?

بابا این کیس زباله رو آب کن برو بجاش یدونه ردمکس blade بخر والا هم خوشکل تره هم ارزونتره :D   :D

از مطلبی که گذاشتی واقعا ممنونم خیلی خوبه  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

فک کنم از جنس حلب روغن 18 کیلوی باشه :laughing: اگه سیستم حرفه ی داری عوضش کن

لینک به دیدگاه

بلاخره يكي هست كه من را درك ميكنه :laughing: :laughing:

واقعا ميفهمم كه چي ميكشي داش من خودم وقتي خريد كردم خيلي انتظار بيشتري از اين داشتم حداقل فكر ميكردم واتر كولر h100iتوش جاي ميشه كه اون هم نشد الان مزنم توي سرم كه چرا اول تحقيق نكردم بعد ميخريدم :(

لینک به دیدگاه

پسر خوب X1  که ارزونتر و جم و جور تره

خودم دارمش اما انقد دردسر شما رو نداشتم :wacko:

مطمئنی کیسو باربری شوت نکرده بسمت ولایتتون؟ =)) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امیرجان وقتی جنس خارجی با کیفیت با همون قیمت هست کی میاد جنس ایرانی بخره که معلوم نیست از چی ساخته شده!!!!!!!!! =))  =))

ایران 100 سال از دنیای تکنولوژی عقبه نمونش همون تبلتای دیمو و GLX مسخرشه که نه کیفیت صفحه دارن نه صدا و نه هیچ چیز دیگه!!!!!!! :-?

بابا این کیس زباله رو آب کن برو بجاش یدونه ردمکس blade بخر والا هم خوشکل تره هم ارزونتره :D   :D

متاسفانه کالاهای داخلی بعضا از کالاهای چینی هم بی کیفیت تر هستند !

شما فقط کافیه بازخورد های محصولات GLX رو در سایت همسایه چک کنید.

واقعا یک گند به تمام معنا.

همه از خرابی در هفته های اول خبر می دهند !

لینک به دیدگاه

درود

اون زمانی که 120 تومن بود من یدونه خریدم، به هیچ وجهه همچین مشکلاتی نداشت !(به جز فضای تنگ پشت سینی بورد) ظاهراً بعد از افزایش قیمت، کاهش کیفیت رو هم شاهد هستیم ! :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اون زمانی که 120 تومن بود من یدونه خریدم، به هیچ وجهه همچین مشکلاتی نداشت !(به جز فضای تنگ پشت سینی بورد) ظاهراً بعد از افزایش قیمت، کاهش کیفیت رو هم شاهد هستیم ! :|

دقیقا درست فرمودید.

من خودم قبلا فالکون داشتم و واقعا آدم از کیفیتش حال میکرد از ریز ترین تا درشت ترین قطعاتش.

الانم که ۲سال پیش x۷ گرفتم اینم که دیگه حرفی برای گفتن نداره.

خلاصه به نظر من گرین در زمینه کیس و پاور خیلی عالیه،حالا جدیدا چی شده با نمیدونم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دقیقا درست فرمودید.

من خودم قبلا فالکون داشتم و واقعا آدم از کیفیتش حال میکرد از ریز ترین تا درشت ترین قطعاتش.

الانم که ۲سال پیش x۷ گرفتم اینم که دیگه حرفی برای گفتن نداره.

خلاصه به نظر من گرین در زمینه کیس و پاور خیلی عالیه،حالا جدیدا چی شده با نمیدونم.

لینک به دیدگاه

کیس X3 که پورت USB3 از پشت به مادربرد بخوره، حدود 2 سال هستش که اصلاح شده و بایستی عرض کنم جنسی که شما خریدید حدود 2 یا 3 سالی توی انبار اون بنده خدایی که از خریدید خاک خورده. نکته بعدی اینه که شما اشتباه کردید وقتی کیس رو باز کردید و دیدید ضربه خوردست کیس رو مرجوع نکردید، چون نمایندگان گرین موظف هستند اگر کیس ضربه خورده پس بگیرند(البته به شرطی که سیستم توش نبندید)

نکته دیگه اینه که اون USB3 کیس شما چیزی جز یک رابط نیست و هیچ برد الکترونیکی نداره که بگید کیفیتش پایینه یا چیز دیگه و فقط یک رابطه P2P هستش، ولی مدل های جدید که پورت 20 پین دارند و روی مادربرد می خورن، USB3 اونها روی PCB هستش.  @};- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مگه الکیه تبلت و گوشی درست کردن !

هزار جور علم میخواد ، از صفحه نمایش گرفته تا واحد تغذیه و ... هر بخش برای خودش یه مهندس واقعی میخواد .

کاری که اینها میکنن جنس هایی که قراره تو چین مونتاژ بشه رو میارن میدن دست برده هاشون (نظام کارگری بانوان) و سرهم میکنن ، درست مثل پازل .

بعد اسمش میشه تولید ملی.

کلی محدودیت رو هم برای واردات دور میزنن ، تازه آخر از خودشون یه قهرمان میسازند .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزیز این نکته رو بدونید 

هر شرکتی بسته به نیازبازار و قیمت تمام شده ی کالا میاد شروع به  تولید میکنه . 

شما کیس X9 گرین را ببینید ، با چه کیفیت و استحکامی ساخته شده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه نکته تاسف بار تر اینه که همین دیمو و glx هم ساخت چین هستند نه ایران :-?  دیمو که 100% چینی هست ساخت شرکت LINGYUN چینه حتی عبارت made in iran هم توی چین روی محصولات این شرکت حک میشه! اینکه چرا محصولات دیمو و جی ال ایکس بوجود آمدند اونم با اسم تولید ملی داستان های پیچیده ای داره که قابل گفتن نیست.

به طور کلی موبایل و تبلت ایرانی نداشتیم و نداریم.همون صاایران هم محصول شرکت ساژم فرانسه بود.

لینک به دیدگاه

کیس X3 که پورت USB3 از پشت به مادربرد بخوره، حدود 2 سال هستش که اصلاح شده و بایستی عرض کنم جنسی که شما خریدید حدود 2 یا 3 سالی توی انبار اون بنده خدایی که از خریدید خاک خورده. نکته بعدی اینه که شما اشتباه کردید وقتی کیس رو باز کردید و دیدید ضربه خوردست کیس رو مرجوع نکردید، چون نمایندگان گرین موظف هستند اگر کیس ضربه خورده پس بگیرند(البته به شرطی که سیستم توش نبندید)

نکته دیگه اینه که اون USB3 کیس شما چیزی جز یک رابط نیست و هیچ برد الکترونیکی نداره که بگید کیفیتش پایینه یا چیز دیگه و فقط یک رابطه P2P هستش، ولی مدل های جدید که پورت 20 پین دارند و روی مادربرد می خورن، USB3 اونها روی PCB هستش.  @};-

عزیز بالافاصله خواستم مرجوع کنم

تماس گرفتیم ، گفتن باید بفرستیم گارانتی که حداقل یک هفته یا دو هفته معتلی داری ممکنه تعویض هم نکنن واسط خصوصا اینکه خودش ضربه خوردگی نداره و فقط درپوش ها یکیشون خم شدگی داره ! پس بیخیال شو

بنده که هنوز خاطره ی تلخی که از گارانتی کردن این شرکت داشتم ، مین برد بهشون میدادم یک ماه بعد تحویل میدادن آخرم هیچ کاری نمیکردن!! مجبور شدم بپذریم جنسو ! 

چون هزینه نقد هم اصلا نداشتمو قسطی خریداری کردم نمیتونستم از لیون بگیرم .

چرا عزیز ، کیفیتش کمه خیلی هم کمه ، به چند تا برد تست کردم سرعت همه رو میکشه پایین روی 30-40 ، در صورتی که به خون مین برد میزنی سرعت بنچمارک صد مگ رو رد میکنه :)

حرف الکی نمیام بزنم که !

دوستان عزیز این نکته رو بدونید 

هر شرکتی بسته به نیازبازار و قیمت تمام شده ی کالا میاد شروع به  تولید میکنه . 

شما کیس X9 گرین را ببینید ، با چه کیفیت و استحکامی ساخته شده .

عزیز برند های دیگه ای توی همین رنج یا خیلی پایین تر کیس های خیلی بهتری دارن !

لینک به دیدگاه

اقا من آذر از جناب حسینی این کیس رو تهیه کردم.... و خیلیم راضی هستم...حق با شماست فضای پشت سینی خیلی کمه... ولی این مشکلاتی که شما گفتید رو اصلا نداشتم و باز هم تاکید میکنم که از خریدم کاملا راضی هستم :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز برند های دیگه ای توی همین رنج یا خیلی پایین تر کیس های خیلی بهتری دارن !

سلام

چی مثلا ؟

من ایکس 9 گرفتم 

بگو مطلع بشم بدونم خریدم خوب بوده یا بد

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

اقا من آذر از جناب حسینی این کیس رو تهیه کردم.... و خیلیم راضی هستم...حق با شماست فضای پشت سینی خیلی کمه... ولی این مشکلاتی که شما گفتید رو اصلا نداشتم و باز هم تاکید میکنم که از خریدم کاملا راضی هستم :)

همونطور که گفتم بنده نمیتونستم از جناب حسینی بگیرم

اما در هرحال فکر نمیکنم لوازم جانبی کیس مثل پایه کمربند های کیس من با کیس شما تفاوت داشته باشه !!!

بنده هم نگفتم ناراضی هستم

عرض کردم انتظار بیشتری داشتم !

شما اگه کیس ردمیکس بلید که خیلی از این کیس ارزون تر هست رو از نزدیک مشاهده کنید تفاوت رو احساس میکنید

آئلیوس رو ببینید کلا کیس رو میندازین دور :D

سلام

چی مثلا ؟

من ایکس 9 گرفتم 

بگو مطلع بشم بدونم خریدم خوب بوده یا بد

عزیز انقدر پول که شما دادی ، جنس چینی به این قیمت هم بخری جنس خوبشه :دی

من درمورد x3 و x1 گفتم که مثلا ردمیکس blade ، به قیمت 129 تومن هستش و خیلی از جفتشون زیبا تر و بهتره !

ائلیوس ردمیکس هم که خیلی بهتره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ridmax aelous رو قبول دارم زیباست از کیفیت ساختش خبر ندارم

ولی مدینگ های قشنگی ازش تو نت دیدم

یه مدت عجیب تو فکرم بود بگیرم

دریچه های بالاش که فن ال ای دی میزاری خیلی نمای خوبی پیدا میکنه

لینک به دیدگاه

من با 220 یک کیس Coolermaster گرفتم!

تنها مشکلم باهاش اینه که توش رادیات های 360 و 280 توش جا نمیشه!!!!!

اتفاقا اول هم میخواستم همین X3 رو بگیرم که خدا رو شکر نگرفتم!

گرین فقط پاور هاش توی قیمت مناسب هست!

که البته اگر آدم پول داشته باشه، اون رو هم نمیگیره!

لینک به دیدگاه

فک کنم از جنس حلب روغن 18 کیلوی باشه :laughing: اگه سیستم حرفه ی داری عوضش کن

18 کیلویی نه، 17 کیلویی...  =)) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم خرید این کیس نسبت به ایکس 3 توجیح بهتری داشته باشه

کیس زیباتر- بروزتر-شبیه کیس cooler master 690

http://lioncomputer.ir/product/3645/DeepCool%20PANGU%20Case/

لینک به دیدگاه

200 تومن پول کمی نیست 

اونم برا یک کیس بی کیفیت 

این کیس ها تو رنج قیمت 160 به بالا هست کیفیتشون خبر ندارم کسی این مدل ها داشته ؟ یک توضیحی بده  :)

http://lioncomputer.ir/product/2987/ThermalTake%20Case%20V4%20Black%20%20Vm3000/

http://lioncomputer.ir/product/2739/RaidMax%20Case%20SUPER%20AEOLUS/

http://lioncomputer.ir/product/2738/RaidMax%20Case%20SUPER%20HELIOS/

http://lioncomputer.ir/product/2744/RaidMax%20Case%20Cobra/

http://lioncomputer.ir/product/2981/Case%20Enermax%20CLIPEUS/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...