رفتن به مطلب

نقد و بررسی منصفانه کارت های amd and nvidia از لحاظ زنده بودن تصاویر و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من این تایپک رو ایجاد نکردم که با هم دیگه جر و بحث کنید و به همدیگه امتیاز منفی بدید من نه طرفدار ای ام دی هستم و نه انودیا و چون بنده از دوتا کارت 7970 و 770 استفاده کرده بودم اونم با شرایط مساوی (یعنی مانیتور و بقیه قطعاتمو عوض نکردم ) به این نتیجه رسدم که کارت انویدیا بهتره اینم نظر شخصی منه حالا هر کی با 

نظر بنده موافقه و یا مخالفه برای من هیچ توفیقی نداره چون بنده به اون چیزی که میخواستم رسیدم حالا یکی طرفدارای ام دی است خوشش نمیاد و یکی دیگه خوشش میاد ولی دلیل نمیشه به هم دیگه نمره منفی بدیم خواهشا دیگه بحث این تایپک رو ادمه ندین ممنون از کسانی که برای این موضوع وقت گذاشتن 

لینک به دیدگاه

درود

شما به نکته خیلی خنده داری اشاره کردید اگه مشتری کارتی رو به خاطر تکنولوژی به کار رفته در اون نمیخواد پس هم AMD و هم انودیا هر دوشون دیوانه هستند که سال به سال معماری پردازندشون رو تغییر میدن و اگر فقط به درایور میبود پس هر دو شرکت مریضند دیگه میومدند همون کارت  9800GX 2و یا 4870X2 رو اونقدر درایور میدادند براشون تا کاراییشون برسه به کارت تایتان Z و  295X2

گلم شما منظور من رو نگرفتی !!! منظور من این بود که صرف تکنولوژی برتر و جدید تر نیست که یه محصول رو ممتاز میکنه . بلکه نرم افزارهای و محصولات جانبی هم بسیار مهمه . اگر این دو شرکت هر روز از تکنولوژی بهتری استفاده میکنن برای اینه که نتیجه بهتری بگیرن در واقع تکنولوژی وسیله هستش نه هدف . شما فکر کن که این دو شرکت با هم کاری هم و چندتا شرکت دیگه بیان کارت گرافیکی بسازن که هزار برابر از 7990

قدرت بیشتری داشته باشه اما درایوری نداشته باشه یا اون قدر ضعیف باشه که نتونه از قدرت این کارت گرافیک استفاده کنه . این کارت گرافیک به درد نمیخوره !!

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

گلم شما منظور من رو نگرفتی !!! منظور من این بود که صرف تکنولوژی برتر و جدید تر نیست که یه محصول رو ممتاز میکنه . بلکه نرم افزارهای و محصولات جانبی هم بسیار مهمه . اگر این دو شرکت هر روز از تکنولوژی بهتری استفاده میکنن برای اینه که نتیجه بهتری بگیرن در واقع تکنولوژی وسیله هستش نه هدف . شما فکر کن که این دو شرکت با هم کاری هم و چندتا شرکت دیگه بیان کارت گرافیکی بسازن که هزار برابر از 7990

قدرت بیشتری داشته باشه اما درایوری نداشته باشه یا اون قدر ضعیف باشه که نتونه از قدرت این کارت گرافیک استفاده کنه . این کارت گرافیک به درد نمیخوره !!

لینک به دیدگاه

بله دقیقا این حرف درسته کاری که اپل داره میکنه هم همینه, به خاطر نرم افزار ios که داره با یه گوشی دو هسته ای روون تر از گوشی های چهار هسته ای کار میکنه در ضمن اکثر افرادی عشق کارت گرافیک دارن به خاطر گیم هست و درصد کمی برای مصارف نرم افزاری دیگه هست پس کارت گرافیکی که تصویر بهتری بده برای یک گیمر تو اولویت خواهد بود در ضمن اکثر بازی های موجود با انویدیا سازگاری بهتری دارند و به خاطر همین سازگاری فریم ریت بالاتری رو برای یوزر به ارمغان میارن با توجه به اینکه من خودم از هر دو کارت استفاده کردم توصیه میکنم به گیمر ها که با توجه به اختلاف قیمتی کم کارت های هم رده ی موجود تو بازار انویدیا رو دریابن که از ساپورت نرم افزاریش و آپدیت درایورهاش پشیمون نمیشن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...