رفتن به مطلب

15 بازی برتر 2014 و 2015 که باید منتظر آن ها بود

alidadashnejad
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در این تاپیک می خواهم لیست کاملی از بازی های 2014 و 2015 رو قرار بدهم 

با سلام به دوستان
در این تاپیک قصد معرفی 15 بازی برتری که قرار هست در سال ها 2014 و 2015  وارد بازار شوند رو بعرفی کنم

این عناوین از کانال یوتوب frankie on pc گرفته شده 

15- H1ZI

post-14499-0-22719400-1398104588_thumb.jpg
 این بازی توسط SOE : SONY ONLINE ENTERTAINMENT ساپورت خواهد شد و در سبک zombie survival mmo خواهد بود مانند RUST و DAYZ و بر روی موتور planetside 2 در حال ساخت می باشد 

این بازی FREE TO PLAY می باشد که قابلیت ساپورت بیشتر از 1000 نفر فقط در یک سرور را دارا می باشد 

14 - sequels 

شامل بازی هایی که اطلاعات دقیق ازشون نداریم ولی در طول مدت 0 الی 2 عدد تریلر از آن ها دیده ایم 

1 - borderlands the pre-sequel این بازی بین نسخه ی 1 و 2 اتفاق می افتد که فقط برای نسل قبل کنسول ها و پی سی خواهد بود  من به شخصه این بازی رو برای اسیتم خواهم گرفت چون تمام نسخه های این سری دارم 

2 - assassins creed unity که در زمان انقلاب فرانسه اتفاق می افتد 

3 - farcry 4 که هیچ فیلمی از ان منتشر نشده ولی می تونید توی بازی فیل سواری کنید و در هیمالیا بازی اتفاق می افتد که در 2015 می باشد 

4 - metal gear solid V the phantom pain  که سبک open world و هالت مخفی کاری هست البته می تونید همین جوری برید و ....

5 - mirror's edge 2 که با موتور بازی بی نظیر bf4 هست یعنی frostbite 3 به شدت منتظر هستم 

6 - gta v نسخه ی pc 

7 - uncharted جدید دقیق مشخص نیست ولی سازنده Naughty Dog دوست داشتنی می باشد 

8 - the last of us remastered که برای کنسول ps4 خواهد امد که در 1080p , 60fps اجرا خواهد شد 

9 -  batman که امسال در اوکتوبر 14 خواهد امد که به جنگ  اسکرکرو خواهیم رفت و قادر به راندن بت موبیل خواهیم بود 

10 - fallout 4 که شایعه شده بازی mmo خواهد بود امید وارم نباشه چون من دیوانه ی این سری هستم 

13 - WATCH DOGS 

post-14499-0-31740700-1398104625_thumb.jpg

بازی به سبک OPEN WORLD که قابلیت هک کردن همه چیز توی بازی هست و می تونید راه خود را با هک کردن اسان تر یا سخت تر کنید کومپانی سازنده که دیگه همه می دونن  ubisoft هست سازنده سری معروف اساسین این بازی هم یه جورایی از سبک و داینامیک اساسین پیروی می کنند این بازی برای کسانی که کارت گرافیک NVIDIA دارند دارای گرافیک خیره کننده خواهد بود که 780TI هم نمی تواند آن را رام کند ( باز PC سره )

اما چیزی که این بازی رو خاص کرده مخلوط کردن مولتی پیلیر داخل سینگل پلیر می باشد یعنی چی  :-?

مثلا شما داری مراحل اصلی رو بازی می کنی بعد یکی وارد بازی شما می شه به عنوان هکر و می تونه توی مراحل شما اختلال بوجود بیاره اگر اون شخص رو پیدا کنید و بکشینش یا جلوی هک کردنش رو بگیرید توی مراحل اصلی به شما امتیاز می ده و دقیقا برعکس ما جرا 

بازی در نوابر 19 منتشر می شود برای تمام پلتفورم ها 

12 -  WOLFENSTEIN NEW ORDER

post-14499-0-85061100-1398104652_thumb.png

بازی سبک FPS می باشد و سبک کلاسیک بکش بکش رو دارا می باشد 

در واقع بازی زمانی شروع می شود که المان ها جنگ جهانی دوم رو پیروز شده اند و بر تمام دنیا حکم رانی می کنند و یه جوری موفق به ساخت روبات شده اند و بسیار پیشرفت کرده اند و ما قسمتی از گروه مقاوت می باشیم که بر علیه المان می جنگیم 

اگر این بازی برای شما جذاب هست که برای من هست این بازی در می 20 منتشر می شود 

که البته سازنده آن bethesda کبیر هست  :x

11 - THE ORDER 1866

post-14499-0-30717600-1398104669_thumb.jpg

بازی در زمان قرن 19 در لندن اتفاق می افتد که زمان پیشرفت صنعت بوده و یک جور دود قسمتی از شهر را فراگرفته است که ما به مبارزه با هیولایی که شهر رو در تصرف گرفته می رویم 

این بازی انحصاری ps4 می باشد 

که به احتمال زیاد اخر امسال منتشر می شود 

و فقط سینگل پلیر می باشد پس با بازی خیلی قوی رو به رو هستیم 

10 - EVIL WITHIN 

post-14499-0-20688400-1398104709_thumb.jpg

سازنده دوباره bethesda کبیر هست 

که به عنوان کارگاهی هستیم که در حال تحقیق درباره ی قاتلی هست که وقتی به مکان مورد نظر می رسد چیزی فراطبیعی در حال اتفاق می باشد درگیر می شویم گیم پیلی چیزی شبیه dead space خواهد بود فقط بدون فضا  :laughing:  و زمان اتشار اگوست 26 برای تمام پلتفرم ها و فقط سینگل پلیر  و به نظر می یاد بازی بشدت ترسناک باشه 

9 - DESTINY 

post-14499-0-99169700-1398104725_thumb.jpg

بازی فقط برای کنسول ها نسل بعد خواهد بود  :crying: در تاریخ ستبر 9 

در حال حاضر بانجی طی یک قرارداد ۱۰ ساله قرار است همکاری خوبی با اکتیویژن داشته باش

داستان کمی گیج کننده هست فعلا 

سال های بسیاری بعد از GOLDEN AGE که همون پیشرفت در صنایع نظامی می شه جنگ شدیدی بین انسان ها و بیگانگان در می گیرد که باعث نابودی دنیا شده که سربازان باقی مانده به سیاره ی TRAVELER پناه می برند که دیگه جنگی بزرگ تر برای زنده ماندن در می گیرد و ....

شما می تونید هم  انسان باشید و هم بیگانه و قابلیت انتخاب های مختلف برای شما وجود دارد 

خیلی ها باور دارن که سبک MMO این بازی به خود گرفته که یه جورایی درست هست چون تعداد خیلی زیادی کاربر می تونن به یک سرور متصل بشن 

این بازی شاهد گرافیک خیلی بالایی خواهد بود 

8 - DRAGON AGE  INQUISITION 

post-14499-0-87453300-1398104747_thumb.jpg

سبک بازی RPG هست و سازنده بسیار دوست داشتنی یعنی BIOWARE که سازنده ی سری MASS EFFECT هم بوده 

داستان هم به این شکل هست که در واقع 2 دنیا وجود داره دنیایی که ما انسان ها بصورت معمولی   درآن زندگی می کنیم 

و دنیایی که فکر کنم اسمش ویل هست دقیق نمی دونم که در واقع دنیایه معمولی رو از دنیایه خیال DREAM جدا می کنه که زمانی هست که شما خواب هستید که پر از اسرار و موجودات عجیب هست که جادو در واقع از اون جا سرچشمه می گیرد و حالا به  یک شکلی این موجودات موفق شده اند که به دنیایه معمولی بیایند ...

گیم پلی کمی تاکتیکی تر از 2 نسخه قبل خواهد بود و باز هم بازی با موتور frostbite 3 در حال ساخت می باشد 

7 - ALIENS ISOLATION 

post-14499-0-32260400-1398104763_thumb.jpg

نسخه قبلی بازی بسیار بد ساز بود اما در این کی سبک متفاوتی دنبال می شود یعنی survival horror بازی بین اولین و دومین فیلم خواهد بود 

کارکنر بازی دختر امانده خواهد بود که تنها شخص زنده ماده هست و باید به هر شکل که شده زنده به مانند در این بازی خبری از تفنگ و درگیری نخواهد بود در عوض باید از هر چیز بدرد بوخوری که پیدا می کنید استفاده کنید و وسایل مورد نیاز خود برای زنده ماندن رو بسازید 

البته توی سفینه فقط یک بیگانه خواهد بود که قصد شکار شما رو دارد شما حتی می تونید نفس خود را نگه دارید تا بیکانه صدای شما رو نشنود 

که در اکتوبر 7 منتشر می شود برای تمام پلتفرم ها 

6 - WITHER 3 WILD HUNT 

post-14499-0-32355800-1398104808_thumb.jpg

بازی کاملا OPEN WORLD می باشد در سبک RPG 

هیچی در باره این بازی نمی گم چون تا به حال هیچی دربارش نه خوانده ام چون نمی خوام به هیچ وجه بازی برام اسپویل بشه فقط نمی تونم صبر کنم برای این بازی 

5 - THE DIVISION 

post-14499-0-66732600-1398104935_thumb.jpg

برای خواندن داستان به پست دوست عزیز من اقا مهدی برید 

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=28553&hl=

فقط بازی به سبک MMO هست همه می تونن به یک سرور وصل بشن و با دوستان بازی رو پیش ببرند که اگر در مرحله ای یا کاری موفق شید  در بازی دیگران تاثیر می گذارید  که اوبیسافت بشدت درباره ی این بازی هیجان زده هست و همچنین من وقتی که خبر انتشار بازی رو روی پی سی شنیدم خیلی خوش حال شدم و این بازی رو 100 % برای اسیتم خواهم گرفت البته بازی برای UPLAY هست ولی برای استیم هم می اید بازی در انتهای سال می اید 

4 - EVOLVE 

post-14499-0-19393100-1398105091_thumb.jpg

همون استودیو سازنده LEFT FOR DEAD می باشد و بازی در همون سبک هست که در واقع شامل تیم 4 نفره می باشد با این تفاوت که شما باید در جزیره ای پر از بیگانه ها زنده به مانید اما یک موجود هم هست که فقط یک نفر می تواند ان را کنترل کند 

بازی در جولای یا ستبر می اید 

3 - THE FOREST 

post-14499-0-49506300-1398105219_thumb.png

داستان از جایی شروع می شه که در هواپیمای شما در جزیره ای سقوط می گنه و شما گم می شوید به همراه بچه تون و حال باید هر کاری کنید که زنده به مانید (ماهی گیری - استخراج منابع - ساخت پناهگاه - قطع درختان - ساخت سلاح - .... بازی یک جورایی به شما اموزش می ده که چه جوری زنده به مانید ) اما در جزیره موجودات عجیبی و جود دارد که قصد کشتن شما را دارند و داستان تازه شروع می شود پس باید هر جور می توانید زنده به مانید بازی دارای گرافیک بی نظیر هست و کاملا داینامیک و شب روز مه توفان سیل و ... 

این بازی انحصاری برای PC می باشد 

2 - BATTLEFRONT STAR WARS

post-14499-0-32611900-1398105254_thumb.jpg

این بازی همراه با فیلم بعدی جنگ ستارگان خواهد امد 

این بازی به احتمال بالا نیمه ی دوم 2015 خواهد آمد 

سازنده DICE - EA  خواهد با موتور frostbite 3

اطلاعات از بازی وجود ندارد اما امید وارم دایس اشتباهات لانچ BF4 رو دوباره نکنه که باعث نابودی این سری و شاید خود DICE باشد 

1 - STAR CITIZEN 

post-14499-0-06356200-1398105275_thumb.jpg

این بازی در pax east امسال معرفی شد و فقط یک کلمه بی نظیر از هر لحاظ  و این بازی به جرات بازی شماره 1 من هست و هر چقدر قیمت داشته باشه برای استیم خواهم گرفت 

شما در فضای بی کران بازی همراه با بیشتر از هزاران نفر در حال بازی خواهید و هر چیزی که به فکر تون برسه می شه توی این بازی انجام داد 

زمان دقیق برای انشار وجود ندارد ولی حتما برین تریلر این بازی رو ببینید 

تمام شد اوف خیلی بود مخصوصا که هیچ زیر نویس یا نوشته ای نبود و تمام حرف بود و حرف رو باید ترجمه می کردم و ویرایش می کردم خیلی وقتم رو گرفت 

امیدوارم خوشتون آمده باشه من باید کمی عکس و قسمتی هایی از فیلم هم به تاپیک اضافه کنم تا همه چیز درست و کامل باشه 

دوستان این لیست کاملا نظر شخصی فرنکی بوده و دلیل به خوب بودن یا بد بودن بازی ها نمی شه پس شما هم لیست خدوتون رو این پایین قرار بدید و خوش حال می شوم اگر لایک کنید 

لیست اقا مهدی دوستان هرکی بازی دیگری داره اعلام کند در صورت جذاب بودن به لیست اضافه می کنم 

The Crew احتمالا در پاییز 2014
انتشار برای Xbox One, PS4, PC
همیشه بایز های سبک ماشین در توجه بوده اند ولی این بار توجه ها به این بازی بیشتر از بازی های دیگر است . فکرش هم لذت بخش است . یک بازی انلاین وسیع به طوری که رفتن از یک گوشه نقشه به گوشه دیگر حدود 90 دقیقه طول می کشد !
یک بازی انلاین در سبک اکشن اتومبیل رانی ! همه نگاه ها در بخش اتومبیل رانی در شروع نسل جدید به این بازی معطوف شده است . قرار است این بازی از تمامی امکانات و سخت افزار های قدرتمند و سرور های عالی این کنسول ها استفاده کند.
ولی خیلی نگران نباشید چرا که این بازی برای PC نیز منتشر خواهد شد.

Professor Layton and the Azran Legacy انتشار در 28 فوریه

انتشار برای 3DS
این بازی نیاز به معرفی ندارد چرا که هر بار که نسخه ای از ان منتشر شده است خیلی سریع به صدر جدول های فروش چسبیده است . این بار هم باید شاهر داستان های پروفسور لایتون و ماجراجویی هایش باشیم و در دنیای آرزان به ماجراجویی بپردازیم 

Fortnite احتمالا در پاییز 2014

انتشار برای : PC
یک بازی انحصاری PC ان هم با طعم انریل انجین 4 ! یک بازی زامبی کشی ان هم با طعم لذت بخشی از هیجان وصف نا پذیر !
باید دید استدیوی Epic Games’ چه آشی برای بازی کننده ها پخته است .

Deep Down
انتشار برای PS4
از ان جا که همه هیحان نسل 8 را دارند و می خواهند زود تر کنسول ها را تهیه کنند بازی ساز ها هم دست به کار شده اند و سیل بازی های خود را چه به صورت انحصاری و چه به صورت مولتی پلتفرم روانه بازار کرده اند .
اینبار Capcom تصمیم گرفته است که برای شروع یک بازی انحصاری خیلی خوب برای PS4 منتشر کند .
یک بازی RPG که بازی کننده ها را به سمت سیاه چاله ها و اژدها روانه می کند .

Mad Max
انتشار برای Xbox One, PS4, 360, PS3, PC
برای این بازی بهتر است فیلم Mad Max با بازی مل گیبسون را فراموش کنید . این بازی در سبک دنیای باز و ماشین سواری و اکشن است و تا اینجای کار نمایش خوبی را داشته است .
از استدیوی سازنده Just Cause باید یک بازی نسل 8 قوی انتظار داشت .

D4
انتشار برای Xbox One
نام کامل این بازی Dark Dreams Don’t Die است که به اختصار D4 نامیده میشود . این بازی تقریبا برای حسگر کینکت ساخته شده است و کینکت اولین کنترلر این بازی به حساب می آید اما ممکن است بازی با کنترلر دستی Xboxهم سازگار باشد . باید دید آیا این بازی می تواند کینکت را احیا کند .

Quantum Break
انتشار برای Xbox One
فکر کنم همه شما با این بازی آشنایی دارید . این بازی توسط استدیوی Remedy Entertainment خالق مکس پین و آلن ویک ساخته می شود .
تا به حال اطلاعات زیادی از این بازی توسط تریلر ها منتشر نشده است .اما قابلیت متوقف کردن زمان در مبارزات شما در تریلر ها نشان داه شده است . این قابلا می تواند یکی از ویژگی های کلیدی بازی باشد .

انتشار  max payne 4 در سال 2015 از طرف اقا مهدی

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دو سالانه رکود بازی های بزرگ قرار هست رقم بخوره و به احتمال زیاد کارت های گرافیک روی دست سازنده ها باد کنه

لینک به دیدگاه

mirrors edge 2 از قلم افتاد فکر کنم

و این که با اون بازی Witcher 3: Wild Hunt هست.

n85933_the-witcher-3-wild-hunt-wallpaper

لینک به دیدگاه

واقعا کسی لایک نکنه کم لطفی کرده.جامع وزیبا بود.خسته نباشید علی جان @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

فقط یک چیز رو فراموش کردی . این بازیها هر رکدوم برای چه پلتفرمهایی انتشار پیدا میکنن ؟ یکی دو تا رو گفتی . ولی برای همه مشخص نکردی . آخر توضیحات هر کدوم مشخص کن که برای کدوم کنسولها و یا PC با چه سخت افزار مورد نیازی ارئه میشن .البته اگر اطلاعاتش هست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

پس مس افکت کجاست  ؟

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

mirrors edge 2 از قلم افتاد فکر کنم

و این که با اون بازی Witcher 3: Wild Hunt هست.

n85933_the-witcher-3-wild-hunt-wallpaper

mirror's edge 2 در قسمت  14 - sequels  هستش 

واقعا کسی لایک نکنه کم لطفی کرده.جامع وزیبا بود.خسته نباشید علی جان @};- @};- @};-

لطف دارید

فقط یک چیز رو فراموش کردی . این بازیها هر رکدوم برای چه پلتفرمهایی انتشار پیدا میکنن ؟ یکی دو تا رو گفتی . ولی برای همه مشخص نکردی . آخر توضیحات هر کدوم مشخص کن که برای کدوم کنسولها و یا PC با چه سخت افزار مورد نیازی ارئه میشن .البته اگر اطلاعاتش هست .

اوه اقا هامد باعث افتخار هست 

والا برای بیشترشون رو نوشتم که چه پاتفورم هایی هست ولی بقیه رو می رم پیدا می کنم چون خود فرانکی چیزی نگفت درباره ی پلتفرمشون 

سخت افزاری هم که بیشتر این بازی ها بعد از تابستون میاد بس خبری نیست ولی اگر چیزی پیدا کردم به روی چشم فقط به خاطر شما 

درود

پس مس افکت کجاست  ؟

والا مس افکت می ره برای 2016 فکر کنم هیچ خبری ازش نیست تو نخواهد بود تا این دراگون ایج بیاد بعد

اگر خبر خاص و دقیق دارید همین جا قرار بدهید من به پست اول اضافه کنم 

آقا علی پس کراسیس4 گرافیک ذوب کن چی؟؟ جاش گذاشتی؟

من که خبری تا به حال نشنیده ام دربارش اگر خبری دارید همین جا قرار بدهید ممنون می شوم و اون رو وارد پست 1 می کنم 

لینک به دیدگاه

خیلی خوب بود من که منتظر آثار  bethesda هستم !!!!!!!! @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام علی جان خسته نباشی @};-

چند تا رو اجازه بدی عنوان کنم

farcry 4 در سال 2015

====================================
Metal Gear Solid V: Phantom Pain
انتشار برای : Xbox One, PS4, 360, PS3, PC
خیلی بایدگیمر خوش شانس باشد که دو نسخه از بازی متال گیر را در یک سال تجربه کند . سال 2014 کوجیما با تمام قدرت بازی های مورد علاقه ما و مورد علاقه خودش را عرضه می کند تا طوفانی از داستان و گرافیک و گیم پلی را تجربه کنیم . همه چشم ها به استدویو کوجیما و انگشتان او دوخته شده است تا برای اولین بار در تاریخ بتوانیم دو نسخه از متال گیر را در طول 12 ماه تجربه کنیم .
The Elder Scrolls Online  ماه آپریل برای PC و ماه  ژوئن برای کنسول ها
انتشار برای : Xbox One, PS4, PC
فرنچایز Elder Scrolls کمپانی بتسدا همیشه حرف های زیادی برای گفتن دارد حال فکر کنید یک بازی MMO تک نفره برای شما عرضه شود با دنیای وسیع تر از نسخه های قبل و جهانی وحضی تر و سد البته اژدهایی مرگبار تر !
باید دید اینبار بتسدا چه خواب هایی برای بازی کننده ها دیده است .
The Crew احتمالا در پاییز 2014
همیشه بایز های سبک ماشین در توجه بوده اند ولی این بار توجه ها به این بازی بیشتر از بازی های دیگر است . فکرش هم لذت بخش است . یک بازی انلاین وسیع به طوری که رفتن از یک گوشه نقشه به گوشه دیگر حدود 90 دقیقه طول می کشد !
یک بازی انلاین در سبک اکشن اتومبیل رانی ! همه نگاه ها در بخش اتومبیل رانی در شروع نسل جدید به این بازی معطوف شده است . قرار است این بازی از تمامی امکانات و سخت افزار های قدرتمند و سرور های عالی این کنسول ها استفاده کند.
ولی خیلی نگران نباشید چرا که این بازی برای PC نیز منتشر خواهد شد.
Professor Layton and the Azran Legacy انتشار در 28 فوریه
انتشار برای 3DS
این بازی نیاز به معرفی ندارد چرا که هر بار که نسخه ای از ان منتشر شده است خیلی سریع به صدر جدول های فروش چسبیده است . این بار هم باید شاهر داستان های پروفسور لایتون و ماجراجویی هایش باشیم و در دنیای آرزان به ماجراجویی بپردازیم .
FIFA 15 احتمالا پاییز 2014
انتشار براری Xbox One, PS4, 360, PS3, PC
تنها بازی است که نیاز به توضیح ندارد !
Fortnite احتمالا در پاییز 2014
انتشار برای : PC
یک بازی انحصاری PC ان هم با طعم انریل انجین 4 ! یک بازی زامبی کشی ان هم با طعم لذت بخشی از هیجان وصف نا پذیر !
باید دید استدیوی Epic Games’ چه آشی برای بازی کننده ها پخته است .
Game of Thrones Season 1
دست پخی دیگری از استدیو Telltale !
تنها امید واری که به این بازی می شود داشت این است که قظعا زیر دست این استدیو یک بازی خوش ساخت که به داستان اصیل بازی نیز وفا دار خواهد بود را شاهد باشیم . هر چند این استدیو برای سال 2014 روز های شلوغ و سختی را در پیش رو دارد .
Driveclub احتمال انتشار در پاییز 2014
انتشار برای PS4
حقیقتا تا الان باید این بازی را تجربه می کردیم اما به خاطر تعویق های طولانی مدت سازندگان فعلا باید انتظارش را بکشیم.
در حال حاضر باید صبر کرد و دید این بازی که در سبم اتومبیل رانی است که چیز هایی برای ارائه دارد . یک بازی شبیه ساز رانندگی که گرافیک در خور توجه ای دارد .
Plants vs. Zombies: Garden Warfare انتشار از 18 فوریه 2014
انتشار برای Xbox One, 360, PC
این بازی هم نیاز به توضیح ندارد . گرچه دیگر برای همه واضح و شده است که کمپانی EA تقریبا میتواند از هر چزی یک بازی شوتر بسازد !
باید دید دست پخت جدید و گیاهی PopCap’s در سال 2014 چه طعمی خواهد داشت ایا همان خاطرات قبلی را بهتر زنده خواهد کرد و یا اینکه این بازی هم مانند سایر بازی ها زیر دستان EA محکوم با نابودی خواهد بود !
Wolfenstein: The New Order
تا جایی که اطلاع داریم بازی روند خوب و سریعی دارد اما نکته هایی ریز در بازی است که ممکن است در اینده برای بازی ساز مشکل ایجاد کند .
باید دید این بار دشمنان نازی چه آشی را در جنگ جهانی دوم پخته اند !
Deep Down
انتشار برای PS4
از ان جا که همه هیحان نسل 8 را دارند و می خواهند زود تر کنسول ها را تهیه کنند بازی ساز ها هم دست به کار شده اند و سیل بازی های خود را چه به صورت انحصاری و چه به صورت مولتی پلتفرم روانه بازار کرده اند .
اینبار Capcom تصمیم گرفته است که برای شروع یک بازی انحصاری خیلی خوب برای PS4 منتشر کند .
یک بازی RPG که بازی کننده ها را به سمت سیاه چاله ها و اژدها روانه می کند .
Below
انتشار برای Xbox One
از این بازی اطلاعات زیادی در دست نیست و استدیوی سازنده Capybara همچنان در سکوت خبری مراحل ساخت بازی را به پیش می برد. فعلا باید تا E3 صبر کرد و دید آیا از این بازی چیزی منتشر می شود یا نه .
احتمال اینکه این بازی در سال 2014 عرضه شود خیلی خیلی کم است!
Wolf Among Us Season 1 در طول سال 2014
انتشار برای 360, PS3, Vita, PC
یکی از دلایلی که گفتم استدیوی Telltale سال شلوغی دارد این بازی است . باید دید ایا این بازی می تواند موفقیت های دو سال قبل را برای استدیوی Telltale تکرار کند یا نه !
Mad Max
برای این بازی بهتر است فیلم Mad Max با بازی مل گیبسون را فراموش کنید . این بازی در سبک دنیای باز و ماشین سواری و اکشن است و تا اینجای کار نمایش خوبی را داشته است .
از استدیوی سازنده Just Cause باید یک بازی نسل 8 قوی انتظار داشت .
Lightning Returns: Final Fantasy XIII
انتشار برای 360, PS3
باز هم فاینال فانتری و باز هم شخصیت لایتینگ !
هنوز معلوم نیست چند نسخه باید تحت عنوان XIII منتشر شود و چه زمانی Square Enix به نسخه های Final Fantasy XV کوچ خواهد کرد .
D4
انتشار برای Xbox One
نام کامل این بازی Dark Dreams Don’t Die است که به اختصار D4 نامیده میشود . این بازی تقریبا برای حسگر کینکت ساخته شده است و کینکت اولین کنترلر این بازی به حساب می آید اما ممکن است بازی با کنترلر دستی Xboxهم سازگار باشد . باید دید آیا این بازی می تواند کینکت را احیا کند .
Sunset Overdrive
انتشار برای Xbox One
از این بازی تنها یک تریلر و چند عکس تا به حال منتشر شده است اما با همان تریلر هم هواداران این بازی بی شمار شده اد.
یک بازی آخر زمانی شوتر با طعم خنده و تفریح ان هم با طعم دنیای باز !
باید دید دست پخت استدیوی Insomniac که قبلا سابقه بازی Resistance / Ratchet & Clank را برای کنسول PS3 داشته است چگونه خواهد بود .
Quantum Break
انتشار برای Xbox One
فکر کنم همه شما با این بازی آشنایی دارید . این بازی توسط استدیوی Remedy Entertainment خالق مکس پین و آلن ویک ساخته می شود .
تا به حال اطلاعات زیادی از این بازی توسط تریلر ها منتشر نشده است .اما قابلیت متوقف کردن زمان در مبارزات شما در تریلر ها نشان داه شده است . این قابلا می تواند یکی از ویژگی های کلیدی بازی باشد .
Evolve پاییز 2014
انتشار باری Xbox One, PS4, PC
اگر از بازی Left 4 Dead خوشتان بیاید قطعا از این بازی نیز راضی خواهد بود . یک بازی در سبک Left 4 Dead اما به جای زامبی با طعم موجودات فضایی !
Castlevania: Lords of Shadow 2 انتشار در 25 فوریه سال 2014
انتشار برای 360, PS3, PC
این بازی هم نیاز به معرفی ندارد . این نسل 8 ازاین نوع بازی ها کم دارد و باید بازی های بیشتری دراین سبک منتشر شوند .
Broken Age در ژانویه 2014
استدیوی دابل فاین ثابت کرده است که بازی هایی می سازد که نمرات قابل قبولی را دریافت می کند اما برای ناشران یک شکست است و از بازی های استقبال چندانی نمی شود .
حال این استدیو تمام تلاش خود را برا روی انی بازی معطوف کرده است تا این روند را بر هم بزند . قطعا بازی های ساخته شده توسط این استدیو به مزاق منتقدین خوش می ایند اما اینبار دابل فاین بازی کننده ها را نیز هدف گرفته است و می خواهد هر طور که شده دل انها را به دست بیاورد .
Thief انتشار در تاریخ 25 فوریه سال 2014
این بازی هم نیاز به معرفی ندارد . استدیوی Eidos Montreal چند سال است که این بازی را برای انتشاردر نسل 8 اماده می کند وشاید بتوان گفت اولین ریبوت نسل 8 این بازی خواهد بود .
امیواریم که این ریوبت شروعی برای ریبوت های عالی از دیگر عناوین ازیاد رفته باشد .
Infamous: Second Son انتشار در تاریخ 21 مارچ 2014
انتشار برای PS4
این بازی هم قرار بود یکی از عناوین لانچ کنسول PS4 باشد اما بنا به دلایلی تاخیز خورد .
تا به اینجای کار نمایش ها از این بازی فوق عالی بوده است و سطح انتظارات ازاین بازی بالا رفته است . باید دید استدیوی سازنده تا چه حد می تواند این انتظارات را پاسخ دهد .
The Order: 1886 پاییز 2014
انتشار برای PS4
این بازی هم نیاز به معرفی ندارد. شاید بتوان گفت مورد انتظار ترین بازی انحصاری کنسول سونی در سال 2014 این بازی باشد .
گرافیک خارق العاده این بازی در همان نمایش اول نشان داد که این بازی می خواد مسل 8 را به طور کامل نشان دهد !
استدیوی Ready at Dawn که نمرات و کارنامه قابل قبولی برای انتشار سری بازیهای God of War بر روی کنسول دستی PSP داشت اینبار یه قدم بزرگ رو به جلو حرکت کرده است ومی خواهد یک بازی فوق عالی را برای PS4 منتشر کند . تا به اینجا که خوب عمل کرده است باید منتظر ماند و دید !
چه انتظار سختی ..
South Park: The Stick Of Truth انتشار در تاریخ 4 مارچ 2014
انتشار برای 360, PS3, PC
اینقدر که انیمیشن South Park جذاب است بازی این انیمیشن نیز جذاب خواهد بود، حداقل این چیزی است که هواداران این بازی تا کنون گفته اند .
گویا قرار است این بازیبه یکی از سرگرم کننده ترین بازی های سال 2014 تبدیل شود اخ هم به خاطر حضور مستقیم دو شخصیت اصلیSouth Park ! یعنی سازندگان اصلی South Park بر روی ساخته این بازی نظارت و دخالت مستقیم دارند تا این بازی هر چه بیشتر به نسخه های انیمیشن فوق جذاب South Park نزدیک تر باشد .
حال همه موارد بالا رابا سازنده بازی Fallout: New Vegas به همراه دنیای RPG ان هم پر از شوخی و خنده جمع کنید تا بدانید که انتظار کشیدن برای این بازی تا چدحد زجر اور است !
Bayonetta 2
انتشار برای Wii U
این بازی نیازی به توضیح اضاقه ندارد . باز هر چه دلتان می خواهد کمبو بزنید ! ان هم در دنیای شلوغ تر و گیم پلی وسیع تر !
Watch Dogs انتشار در تابستان 2014
انتشار برای Xbox One, PS4, 360, PS3, Wii U, PC
بازی که قرار است رقیبی سر سخت برای GTA باشد و تا به اینجای کار هم هواداران سر سختی برای خود جذب کرده است .
گفته ها در مورد این بزای زیاد است ولی قطعا یکی از بازی های مورد انتظار برای هر قشر گیمر و بازی کننده ها است !
Walking Dead: Season 2 انتشار در طول سال 2014
انتشار برای 360, PS3, PC, Vita
یکی دیگر از پر کار بودن های استدیوی Telltale این بازی است .
باید دید استدیوی در که در طول یک سال 3 بازی مختلف رو تولید و روانه بازار می کند تا چه حد می تواند موفق باشد . ایا سال 2014 سال به اوج رسیدن Telltale خواهد بود یا این استدیوی بعد از یک دوره موفق روبه افول خواهد رفت ؟
The Witcher 3 تابستان 2014
یکی دیگر از بازی های مورد انتظار در سال 2014 ! انقدر که سال 2014 بازی RPG و دنیای باز دارد در سال های دیگر اینگونه نبوده است .
باید دید در اخرکدام یک از این عناوین موفق تر خواهند بود ! این بازی از الان نشان داده است که به دنبال موفقیت های بزرگ و شاید بازی سال شدن است !
The Evil Within
دست پختی دیگر از “شینجی میکامی” کبیر ! اگر سال 2014 سال بازی های RPG نباشد قطعا سال بازی های ترسناک خواهد بود ! همین یک بازی کافی است که ارس در تمام طول سال به دنبال ما باشد .
یک بازی در سبک وحشت و بقا ! تا به اینجای کار هم این بازی در ترساندن بازی کننده ها خوب عمل کرده است و با توجه با سابقه سازنده این بازی می توان امنید وار بود که یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال 2014 شاید یکی از موفق ترین ها هم باشد !
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes انتشار در تاریخ 18 مارچ 2014
انتشار برای Xbox One, PS4, 360, PS3 و کمی دیرتر برای PC
Hideo Kojima کسی است که با نام این بازی پیوند خورده است . مگر می شود کسی این نام را بشوند و یا این سری از بازی ها نباشد !
اما امسال سال پر رونقی برای Hideo Kojima و بازی کننده ها است ! دو بازی از سری بازیهای Metal Gear Solid ان هم در طول یک سال !
دیگر چه می خواهید ؟
Dragon Age: Inquisition پاییز 2014
انتشار برای : Xbox One, PS4, 360, PS3, PC
هر چه از این بازی گفته بشود کم است . قرار است این بازی خاطرات نسخه های اولیه را برایمان زنده کنده !
باید دید BioWare  اینبار چه چیزی در چنته دارد ؟ زقبای سر سختی برای این بازی وجود دارد و اگر کمی کم کاری کند BioWare ، قطعا شکست خورده این نسل و این سال خواهد بود .
تا به اینجای کار BioWare نشان داده است که می خواهد تمام خاطرات را به صورت مامل پاک کند اما رقابت برای انها به شدت سخت است !
Destiny انتشار در تاریخ 9 سپتامبر 2014
انتشار برای Xbox One, PS4, 360, PS3
سازنده سری بازیهای Halo حالا بعد از مدت ها می تواند بازی های خود را به ضورت مولتی پلتفرم منتشر کند .
بعد از اتمام قرار داد Bungie در سال 2009-2010 با مایکروسافت این استدیو خیلی سریع جذب EA شد تا بتواند بر روی ایده های شخصی خود کار کند و حاصل این ایده ها شد Destiny !
باید دید آیا بانجی می تواند افتخارات Halo را با این بازی برای خود تکرار کند .
تا اینجا که موفق بوده است !
Dark Souls 2 انتشار در تاریخ 11 مارچ 2014
انتشار برای 360, PS3, PC
خود را برای یکی از سخت ترین بازی های نسل 8 اماده کنید . این بازی با پایبندی به ریشه های اصلی خود می خواهد لحظات سختی را برای شما فراهم آورد !
از همین الان انگشتان و چشمان خود را اماده کنید و به شدت مراقب دست های بازی کنسول ها کیبورد سیستم خود باشید چرا که چالش های سخت و دنیای بی رحمی برای شما منتظر خواهد شد !
Titanfall انتشار در تاریخ 11 مارچ 2014
انتشار برای Xbox One, 360, PC
افرادی که استدیوی Infinity Ward و سری بازی های Call of Duty را ترک کردند خیلی سریع استدیوی جدید را احداث کردند و شروع به ساخت یک بازی کردند . انها می خواهند نشان دهند که چرا به انها مغز های متفکر Infinity Ward گفته می شد !
تا به اینجا انها نشان اده اند که تمام شایعه ها در مورد انها صحت داشته است و اها بودند که سری Call of Duty MW را ساخته و احیا کرده اند .
بزای در دست ساخت انها یک بازی اکشن جذاب و عالی با گرافیکی ویژه است .
باید دید در انتها آیا انها می توانند همانند سری بازی Call of Duty بازی کننده ها را مجذوب خود کنند !

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

خیلی خوب بود من که منتظر آثار  bethesda هستم !!!!!!!! @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

داره می ترکونه امسال 

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون 

شما هم همچنین 

لینک به دیدگاه

چند تا رو اجازه بدی عنوان کنم

خیلی هم عالی من چندتا رو با اجازه به پست اول بردم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این بازی رو هم دوست خوبی تو این تاپیک معرفی کرده

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=28577

و از همه مهمتر

من عاشق بازی ماشین هستم و حریف میطلبم :D

یکی از مهمترین عنوان های این سبک

project car هست میاد که شاخ بازی forza sport رو بشکونه با گرافیکی واقعا هیولا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا چند تا بازی رو سیستم نصب باشه ادم گیمر حساب میشه :D

post-12892-0-74061600-1398152813_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

:eek: نه

من خودم تا حالا این همه بازی رو یکجا ندیده بودم .سیستم فضای خالی هم داره؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:eek: نه

من خودم تا حالا این همه بازی رو یکجا ندیده بودم .سیستم فضای خالی هم داره؟؟؟

اره درایو بازی یه 120 گیگی خالی داره :laughing:

لینک به دیدگاه

از دوستان کسی چیزی در مورد doom 4 میدونه ؟؟؟؟ مثل تاریخ انتشار یا کنسولش و سایر چیزهاش ؟؟!!!

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

این مورد هم به یاد جنگ جهانی بد نیس

Enemy Front

لینک به دیدگاه

از دوستان کسی چیزی در مورد doom 4 میدونه ؟؟؟؟ مثل تاریخ انتشار یا کنسولش و سایر چیزهاش ؟؟!!!

فقط اینکه اگر WOLFENSTEIN NEW ORDER پیش خرید کنید می تونید beta بازی doom 4 رو هم بازی کنید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از بازیهای زیبا که کم از بازیهایی مثل battelefiled و call of duty نداشت بازی مدال افتخار یا همون medal of honor بود که اخرین نسخه اون warfighter بود.

واقعا جای نسخه جدیدش بین تمام بازی شوتر و تیر اندازی خالیه

من به شخصه حتی تو زمان خودش بهتر از کال اف میدونستمش

اگه خبری از نسخه جدیدش دارید تو تاپیک قرار بدید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه عشق ماشین داری 

نصف بازیهات همین سبک هست 

لینک به دیدگاه

یکی از بازیهای زیبا که کم از بازیهایی مثل battelefiled و call of duty نداشت بازی مدال افتخار یا همون medal of honor بود که اخرین نسخه اون warfighter بود.

واقعا جای نسخه جدیدش بین تمام بازی شوتر و تیر اندازی خالیه

من به شخصه حتی تو زمان خودش بهتر از کال اف میدونستمش

اگه خبری از نسخه جدیدش دارید تو تاپیک قرار بدید

سخنی از طرف EA 

Medal Of Honor's Not Dead, Just Sleeping 
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...