رفتن به مطلب

15 بازی برتر 2014 و 2015 که باید منتظر آن ها بود

alidadashnejad
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

http://www.rockpapershotgun.com/2013/02/12/ea-medal-of-honors-not-dead-just-sleeping/

EA بیشتر داره روی BF کار می کنه اما باید منتظر نسخه ی بعدی باشیم شاید 2015 معرفی شه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته game of the year امسال خدمت دوستمون بگم که 100 درصد witcher 3 هستش وعنوانهای دیگه هنوز از کیفیتشون مطمئن نیستیم.

لینک به دیدگاه

البته game of the year امسال خدمت دوستمون بگم که 100 درصد witcher 3 هستش وعنوانهای دیگه هنوز از کیفیتشون مطمئن نیستیم.

1000 درصد باید WITCHER 3 باشه نباشه نمی شه 

لینک به دیدگاه

بازی های یوبی هم خیلی عالیه  مثلا watch dogsوthe division خیلی جالب هستن البته شاید به بازی witcher 3 نرسند .اما به نظر من تا بازیها انتشار پیدا نکنند نمیشه گفت کدوم بهتر هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انتشار  max payne 4 در سال 2015

لینک به دیدگاه

انتشار  max payne 4 در سال 2015

به پست اول اضافه شد انحصاری برای نام شما  :D

لینک به دیدگاه

(*) max payne 4 (*)

واقعا این چند وقت خبرای خوبی از دنیای گیم میاد :max payne 4 وfar cry 4و شاید هم هیتمن جدید

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

پس اینطور که واضح هست پس از ورود به سال میلادی 2015 سالی پر از بازیهای جذاب و سراسر پر گرافیک در انتظار هست اینطور پیش بره باید همه یه خونه تکونی اساسی به سیستمهای نه چندان خاک گرفته خودشون بدن

فقط امییدوارم مثل بازیهایی که تو 2014 تولید شد و گرافیک نسبتا قابل توجهی داشتن ولی از فیلمنامه خبری نبود اینطور نباشه البته نه در مورد همه بازیها داخل پرانتز گفتم

بابا طرف میاد سیستم میبنده شاخ به امید نسل جدید بازیها و اینکه تو هربازی  کمر اون موتور بازی رو بشکنه و حالشو ببره رو 1080p اونوقت با یه فیلمنامه آبکی مواجه میشه که حالش بدجور گرفته میشه

ولی اینطور که از شواهد و قرائن معلومه امید هست که 2015 بازیها از اون حالت یکنواختی در بیان

لینک به دیدگاه

اون دوستمون آقای MESSI فرمودن max payne4 و hitman اگه این دو در راه باشن خیلی عالی میشه چون من به این دو بازی شدیدا علاقه دارم

چون تقریبا نزدیک به هم هست گیم پلیشون

من این سبک بازیها رو دوست دارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...