رفتن به مطلب

Recommended Posts

شرکت سافایر کارت گرافیک Radeon R9 270X را با نام مروارید سیاه، به همراه کولر Tri-X و اوورکلاک کارخانه ای در بازار چین عرضه خواهد کرد.

72u44rbjtlklv56on95r.jpg

این کارت گرافیک که به مانند برادران خود در سری R9 280X مجهز به کولر سه فنه ی Tri-X می باشد، دارای لوله های دفع حرارت آلمینیومی مرغوب است تا خنک سازی این کارت را به نحو احسن به انجام رساند.

9rdvj5tfkjtu2wai96fz.jpg

از ویژگی های برجسته ی این کارت گرافیک می توان به اوورکلاک کارخانه ای بودن آن اشاره کرد، در حالیکه Radeon R9 270X در حالت Reference دارای فرکانس حافظه ی 5600 مگاهرتز DDR5 و فرکانس هسته ی 1000 مگاهرتز می باشد، کارت گرافیک Radeon R9 270X Black Diamond Edition دارای فرکانس هسته ی 1100 مگاهرتز و فرکانس حافظه ی 6000 مگاهرتز است.

58hj9ski5er2cp59qkl4.jpg

LED های رنگی که دما را نشان می دهند بر روی بدنه ی این کارت گرافیگ زیبا وجود دارند، سوییچ بایوس دوگانه UEFI، رابط 256 بیتی حافظه، 2 گیگ حافظه ی DDR5؛ 32ROPs؛ 80TMUs، و وجود 1280 شریان پردازشی از دیگر خصوصیات این کارت گرافیک خانواده ی Curacao می باشد.

منبع: Techpowerup

مترجم: آرمین ابیشی

لینک به دیدگاه

آرمین جان شما این اخبار رو اول ارسال میکنین یا سایت مجله سخت افزار؟

لینک به دیدگاه

آرمین جان شما این اخبار رو اول ارسال میکنین یا سایت مجله سخت افزار؟

مهرداد جان دوست خوبم، متاسفانه من هیچ اطلاعی از اخبار منتشر شده و یا زمان ارسال آنها از طریق سایت های دیگر ندارم. خبرهای منتشره صرفا" از طریق منابع معرفی شده در خبر- مستقیم ترجمه و اینجا ارسال میشه.

اگر بخوام در دیگر سایت ها خبرها رو دنبال کنم یا بخونم خواه ناخواه ممکنه ناخواسته نحوه ی ترجمه کپی بشه. از این رو کلا" از مطالعه ی کلیه ی سایت های خبری ایرانی چشم پوشی می کنم و اگر تصادفا" خبری رو به زبان فارسی در جایی بخونم (حتی عنوانش رو) قطعا" من دیگر ترجمه اش نخواهم کرد.

لینک به دیدگاه

از مقالات ترجمه ی شده ی مستر آرمین بسیار متشکرم، لااقل فاصله ی چندین و چند ساله ی من و دنیای سخت افزار کمتر می شه.

لینک به دیدگاه

مهرداد جان دوست خوبم، متاسفانه من هیچ اطلاعی از اخبار منتشر شده و یا زمان ارسال آنها از طریق سایت های دیگر ندارم. خبرهای منتشره صرفا" از طریق منابع معرفی شده در خبر- مستقیم ترجمه و اینجا ارسال میشه.

اگر بخوام در دیگر سایت ها خبرها رو دنبال کنم یا بخونم خواه ناخواه ممکنه ناخواسته نحوه ی ترجمه کپی بشه. از این رو کلا" از مطالعه ی کلیه ی سایت های خبری ایرانی چشم پوشی می کنم و اگر تصادفا" خبری رو به زبان فارسی در جایی بخونم (حتی عنوانش رو) قطعا" من دیگر ترجمه اش نخواهم کرد.

ممنون بابت جواب,آخه من چند بار اخبار مشابه رو در هر 2 سایت دیدم سوال برام پیش اومد که شما زحمت پاسخ ش رو کشیدین موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...