رفتن به مطلب

...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اگه هارد به این درگاه متصل باشه میشه روش ویندوز نصب کرد 

منظور موقع بوت مییشناسه هارد رو ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در هر حال من دیگه حوصله و وقت و هارد ساتا 3 ندارم تستش کنم. (البته ظاهرش هیچ فرقی با زمانی که من استفاده کردم نکرده)

اگه کسی بخادش تقدیم میشه به قیمت ناچیز (چون احتمال ایراد داشتن داره . البته همه چی پای خریدار خواهد بود و دوباره پس نمیگیرم ) اینم بگم شاید سالمه سالم باشه .شایدم ایراد قابل تعمیر باشه نمیدونم واقعا . برای من که کار میکرد . با این حال من خیلی قیمت کم میدمش اگه کسی خواست ریسکش با خودش .

این شرایط واقعا جالبه . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این شرایط واقعا جالبه . 

موجود است.

توجه :

من یه چند روز ازش استفاده کرده بودم برای من که کاملا سالم و قابل استفاده بود.

این قطعه چند وقت پیش به دوست عزیزی فروخته شد . که ایشون پس فرستادنش . میگفت مثلنکه به بوردشون نمیخوره یا ایراد داره . در هر حال من دیگه حوصله و وقت و هارد ساتا 3 ندارم تستش کنم. (البته ظاهرش هیچ فرقی با زمانی که من استفاده کردم نکرده)

اگه کسی بخادش تقدیم میشه به قیمت ناچیز (چون احتمال ایراد داشتن داره . البته همه چی پای خریدار خواهد بود و دوباره پس نمیگیرم ) اینم بگم شاید سالمه سالم باشه .شایدم ایراد قابل تعمیر باشه نمیدونم واقعا . برای من که کار میکرد . با این حال من خیلی قیمت کم میدمش اگه کسی خواست ریسکش با خودش .

به نظره شما 65 ت کمه ؟ 

+ حدود 15 ت هزینه ارسالش 

بعد خراب ؟

یه تست بزنیدش 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیدونم شایدم واقعا جالبه . دارم میگم اگه سالم بود که . مفت مال شما شده 50 زیر قیمت  . اگه خراب بودم . انگار دارید پول تست میدید همین .

اخه الان 10 یا 20 تومن پوله که من بیام به خاطرش کلاه برداری کنم . خودم دارم میگم شاید خرابه .

الان یکی تو خ 10 تومن میخاد با همین شرایط . نمیدونم کدوم شهره اگه تبریز باشه میدم بره . تموم . اگه شهر دیگه باشه ولی دیگه 10 تومن نمیصرفه برم پستو . هزینه پست بدمو اینا . فقط الافیش میمونه .

در هر حال تا چن روز اگه کسی نخاستش تاپیکو حذف میکنم. زایع بازی شده .

به قول استادمون که میگفت " الان یک سوال باید ذهن شما رو آزار بده و اون سوال چیه ؟ " 

این سوال اینه = شما که حس ندارید یک دقیقه بزنید به سیستمتون و تست سلامت بگیرید ؛ تعجب میکنم چطور میخاین برین اداره پست برای ارسالش ؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...