رفتن به مطلب

انتشار اولین تصویر از عنوان Call OF Duty 2014

Recommended Posts

شرکت اکتویژن در ماه های گذشته خبر از ساخت نسخه جدیدی از سری بازیهای پرطرفدار Call of duty را داده که توسط استودیو  Sledgehammer Games سازنده Cod Mw 3 ساخته خواهد شد. از زمان اعلام شرکت اکتویژن اطلاعات زیادی از بازی منتشر نکرده و همگان منتظر هستند تا در E3 این شرکت به معرفی نسخه جدید با انتشار ویدئویی از آن بپردازد. حال به گزارش سایت IGN استودیو Sledgehammer Games در کنفرانس GDC 2014 تصویری از کارکتر بازی منتشر کرده که به نظر گرافیک خوبی را داراست و از آنجا که ساخت بازی در مراحل میانی قرار دارد نمی توان به این گرافیک اکتفا کرد و باید منتظر گرافیک نهایی بازی بود. شما در زیر می توانید تصویر را مشاهده نمایید:

81088560307531654918.jpg

ویرایش شده توسط milad pc gamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

با تشکر از شما

خواستم متن کامل این خبر رو تاپیک بزنم  که البته متن بیشتر بود دیدم شما تاپیک زدید !

کال آف بازان اماده باشند چون IGN  اعلام کرده این تصاویری که دیدن توی خود موتور بازی رندر میشدن! وگرافیک حیرت انگیزی داشتن!رقیب دیگه فکر کنم باید حسابی حواسش باشه چون گل بودو به سبزه نیز آراسته شد.!

بعد از شبح بد جوری حوس یک BLACK OPS  دیگه به سرم زده!شوتر فوق سریع دیوانه وار!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

امیدوارم بازی هر چه زودتر ساخته بشه یه حال اساسی گیم بزنیم

لینک به دیدگاه

این بازی Call OF Duty هم هرچی نسخه ازش میاد بیرون زیبا تر از قبل میشه و مثل بعضی از بازیها نیست که بعد از چند تا نسخه به موفقیت نرسه و دیگه ساخته نشه.

ای کاش یک بازی جنگ جهانی هم میساختن دلم داره واسه اینطور بازیها تنگ میشه

لینک به دیدگاه

ّبرای سال 2014 هست یا 2015 ؟؟؟؟

هنوز به طور کامل رونمایی نشده و قرار توی E3 معرفی بشه.

لینک به دیدگاه

اره همون دور و ورا من که بدجور منتظر E3 هستم. عاشق کنفرانس یوبیسافت و EA هستم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...