رفتن به مطلب

فروش crosshair IV Formula + PhenomII X6 1075T

Recommended Posts

• کاربر ویژه

خوب دادا یک مقدار قیمتو تعدیل کنید تا استقبال هم بشه @};-

لینک به دیدگاه

دوست گرامی قیمت نهایی براتون بفرستادم.اگر موافقین یا قیمت مد نظرتون چیز دیگست اطلاع بدین

ممنون

لینک به دیدگاه

خوب دادا یک مقدار قیمتو تعدیل کنید تا استقبال هم بشه @};-

گرامی من که یکبار قیمتارو تغییر دادم و پایین آوردم یعنی واقعا برای مین و سی پی یو در این حد این قیمتهایی که دادم بالاست؟ الان توی همین سایت لیون خودمون 6350 رو که 6 هسته ای هم هست 429 تومن قیمت گذاشتن. حالا سی پی یوی بنده قدیمی تره و گارانتی هم نداره درست ولی خوب بنده 260 قیمت پایه گذاشتم خیلی زیاده؟ مادربرد رو هم که تمام دوستانی که اینکاره هستن حتما می شناسن. الان برای یه مدل 970 از هر برندی باید حداقل حدود 400 هزینه بشه در صورتی که همین برد بنده حتی بااینکه مدل قدیمی تری هست علاوه بر اینکه امکانات بالاتری از همه مدلهای 970 داره کیفیت ساخت قدرت اورکلاک بالاتر و ساند قوی تری نسبت به همه 970 ها داره و مدلهای fx مثل 8150 رو هم ساپورت می کنه. حالا گارانتی نداره و قدیمی تر از مدلهایی مثل crosshair v formula هست که توی همین بازار خودمون تا چند وقت پیش حدود 790 تومن داشت فروش می رفت. خوب بنده هم قیمت رو برای برد 355 پایه تعیین کردم.

درک می کنم که مشتری وقتی دنبال جنس دسته دوم میاد گاهی انتظار قیمت خیلی پایین داره ولی شما هم قبول بفرمایید وقتی می بینم کارایی این مین و سی پی یو از خیلی مین و سی پی یو های جدید با قیمت مشابه یا برخی مواقع بالاتر خیلی بیشتره خوب منم دلم نمی اد جنسمو مفت بدم بره.

الانم درسته که پول لازم دارم ولی اگر ببینم واقعا توی رنج حدود 630 به بالا نمی تونم اینهارو بفروشم ترجیه می دم نگهشون دارم تا یه مشتری واقعی پیدا بشه تا اینکه با عجله به قیمت 610 و پایینتر بخوام بدم بره.

لینک به دیدگاه

دوست گرامی قیمت نهایی براتون بفرستادم.اگر موافقین یا قیمت مد نظرتون چیز دیگست اطلاع بدین

ممنون

دوست من این قیمت نهایی رو کجا بفرستادید؟

لینک به دیدگاه

دوست من این قیمت نهایی رو کجا فرستادید؟

checki your inbox.

قیمت نهایی پیغام خصوصی کنید.ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

همین الان یکی از کاربران عزیز توی پ خ تقاضای خرید 600 رو دادن که قبول نکردم و واقعا به عللی که توی تاپیک توضیح دادم زیر 630 برام ارزش نداره اونم اگر بخوام ارسال کنم.

ویرایش شده توسط aminel1358
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت شما و دیگر دوستان عزیز

مادربورد و پردازنده رو 625 هزار تومن خریدارم

تحویل هم حضوری

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما و دیگر دوستان عزیز

مادربورد و پردازنده رو 625 هزار تومن خریدارم

تحویل هم حضوری

سلام دوست عزیز

با توجه به اینکه حضوری می تونید تحویل بگیرید و منم اینطوری راحتترم اگر پیشنهاد خیلی بهتری نشد تا پایان امروز درخدمتتون هستم.

لینک به دیدگاه

دوستان گرامی فروخته شد به آقا فرجام عزیز.

از همینجا بابت هر کم و کاست و اشتباهی که از بنده سرزده از دوستان عذرخواهی می کنم. اولین بارم بود توی سایت معامله می کردم و طبعا بی تجربه در این زمینه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از دوست عزیزم

قطعات تحویل گرفته شدند

لینک به دیدگاه

خيلي هوس كردم اون cpu رو ازت بردارم فقط مشكلم اينه كه يه دونه x4 955 دارم اگه اونو يه نفر زحمتشو بكشه ميخرم ازتون

تو همينجام اعلام ميكنم اگه كسي خريدار هست pm بده

از خوده همين سايت ليون هم خريدم خداييش هم كارش نزدم فقط واسه تست بود كه ببينم مشكل نداشته باشه فن اورجينالش هم هست

ویرایش شده توسط mehdidolaty
لینک به دیدگاه

خيلي هوس كردم اون cpu رو ازت بردارم فقط مشكلم اينه كه يه دونه x4 955 دارم اگه اونو يه نفر زحمتشو بكشه ميخرم ازتون

تو همينجام اعلام ميكنم اگه كسي خريدار هست pm بده

از خوده همين سايت ليون هم خريدم خداييش هم كارش نزدم فقط واسه تست بود كه ببينم مشكل نداشته باشه فن اورجينالش هم هست

دوستان همونطور که عرض کردم کالاها به آقا فرجام عزیز فروخته شده. با تشکر از ایشون ختم تاپیک رو اعلام می کنم.

لینک به دیدگاه

دوستان همونطور که عرض کردم کالاها به آقا فرجام عزیز فروخته شده. با تشکر از ایشون ختم تاپیک رو اعلام می کنم.

مبارکشون باشه  چرخش واسش بچرخه :Peace Sign:

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...