رفتن به مطلب

شرکت EDIOS در E3 عنوان بزرگی را معرفی خواهد کرد

Recommended Posts

با توجه به یک منبع نزدیک به شرکت Eidos Interactive این شرکت قرار است در E3 امسال عنوان بزرگی را معرفی نماید. این موضوع را کاربر shinobi602 توییترکه به نظر می رسد یک منبع نزدیک به Eidos Interactive می باشد در طی یک پستی بیان کرده است.نمی توان حدس زد که عنوان بزرگ چه بازی خواهد بود ولی با توجه به سابقه این شرکت یک عنوان بسیار عالی انتظار می رود. از عناوین شرکت Eidos Interactive می توان به سری بازی های Tomb Raider،Hitman, Deus EX, Kane & Lynch ، Thief و بیشتر اشاره کرد. همچنین احتمال دارد عنوان Sleeping Dogs 2 نیز باشد، چه کسی می داند. در هرصورت منتظر می مانیم تا در E3 مشاهده کنیم این شرکت چه عنوانی را معرفی خواهد کرد. همانطور که می دانید E3 2014 از 10 الی 12 ژوئن در Convention Center شهر لس آنجلس برگزار خواهد شد.

Sleeping-Dogs-1024x640-600x300.jpg

مترجم :میلاد جهاندار

منبع

لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد یا Sleeping Dogs 2هست یا Hitman چون بازی Thief که به تازگی اومده بیرون Deus EXهم که نمیتونه یک بازی بزرگ باشه 

ولی من قبلا تو ی سایتی دیده بودم که hitman جدید در راه هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

sleeping dogs که دوستان خوبم eidos نبود .اون از شرکت united game front بود که ناشرش صاحب eidos هستش یعنی اسکوارانیکس بزرگ!eidos در ساخت sleeping dogs دخالتی نداشته اگر بخواد بازی اعلام بشه بایدببینیداسکوار انیکس چی میگه.

سگ های خواب آلوتوسط موتور آولانچ نسخه آخر که موتور سری just cause هستش توسعه داده شده.

لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد یا Sleeping Dogs 2هست یا Hitman چون بازی Thief که به تازگی اومده بیرون Deus EXهم که نمیتونه یک بازی بزرگ باشه 

ولی من قبلا تو ی سایتی دیده بودم که hitman جدید در راه هست.

deus ex نمی تونه یه بازی بزرگ باشه از اون حرف ها بود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقا میتونم بگم  تنها بازی بزرگ که میتونه باشه همین Deus EX هستش!

لینک به دیدگاه

اتفاقا میتونم بگم  تنها بازی بزرگ که میتونه باشه همین Deus EX هستش!

دقیقا من از ته دل دوست دارم نسخه ی بعدی این بازی منتشر شه 

لینک به دیدگاه

sleeping dogs که دوستان خوبم eidos نبود .اون از شرکت united game front بود که ناشرش صاحب eidos هستش یعنی اسکوارانیکس بزرگ!eidos در ساخت sleeping dogs دخالتی نداشته اگر بخواد بازی اعلام بشه بایدببینیداسکوار انیکس چی میگه.

سگ های خواب آلوتوسط موتور آولانچ نسخه آخر که موتور سری just cause هستش توسعه داده شده.

دوست گرامی برو تاریخچه اسکوئرانیکس رو توی ویکیپدیا بخون میبینی که EDIOS رو بخشی از کارمندای اسکوئرانکیس تشکلیل دادن و درکل این دو شرکت با هم رابطه دارند. درسته در انتشار و ساخت بازی دستی نداشت ولی این منبع چون میگه این دوشرکت بهم مربوط هستن ممکنه اینبار این شرکت بازی را منتشر کنه.

ویرایش شده توسط milad pc gamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گرامی برو تاریخچه اسکوئرانیکس رو توی ویکیپدیا بخون میبینی که EDIOS رو بخشی از کارمندای اسکوئرانکیس تشکلیل دادن و درکل این دو شرکت با هم رابطه دارند. درسته در انتشار و ساخت بازی دستی نداشت ولی این منبع چون میگه این دوشرکت بهم مربوط هستن ممکنه اینبار این شرکت بازی را منتشر کنه.

گرامی درود 

شرکت edios شرکت قدیمی هستش که حال حاضر در تملک شرکت بازی سازی مادر یعنی اسکوار انیکس هستش .و اصلا اینجور نیست که بگی چون تعدادی از کارمندهای های ایدوس اونجا هستن قراره بازی sleeping dog بسازن.خبر اشتباه میشه اینجور!دوما ایدوس خودش درگیره ساخت تامب ریدر نسل بعدی هستش  و اصلا ابدا ربطی نداره  به ساخته استودیو united game front و اسکوار هم ناشر بوده فقط همین .شما باید مفهوم ناشر و توسعه دهنده رو متوجه بشید ؟درسته؟یونایتد گیم فرانت سازنده sleeping dogs  بوده و هیچ ربطی به ایدوس نداشته.لطفا اخبار گمراه کننده ندید.با تشکر

لینک به دیدگاه

گرامی درود 

شرکت edios شرکت قدیمی هستش که حال حاضر در تملک شرکت بازی سازی مادر یعنی اسکوار انیکس هستش .و اصلا اینجور نیست که بگی چون تعدادی از کارمندهای های ایدوس اونجا هستن قراره بازی sleeping dog بسازن.خبر اشتباه میشه اینجور!دوما ایدوس خودش درگیره ساخت تامب ریدر نسل بعدی هستش  و اصلا ابدا ربطی نداره  به ساخته استودیو united game front و اسکوار هم ناشر بوده فقط همین .شما باید مفهوم ناشر و توسعه دهنده رو متوجه بشید ؟درسته؟یونایتد گیم فرانت سازنده sleeping dogs  بوده و هیچ ربطی به ایدوس نداشته.لطفا اخبار گمراه کننده ندید.با تشکر

درود دوست گرامی

اول اینکه من اخبار رو از منبع معتبر میگیرم و از یه جای ناشناخته نمی گیرم. بعدش خودتون می گید در تملک اسکوئر انیکس پس به هم مربوط میشن حال اینکه منبع موردنظر از رو چه حسابی گفته نمی دونم من مترجمی میکنم نه اینکه مطالب رو از خودم دربیارم بنویسم و 100درصد هم منبع موردنظر چیزهایی میدونه که منو شما آگاه نیستیم ازش پس بهتر بحث رو تموم کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من  همه شرکت های بزرگ بازیسازی قبل از E3 میگن میخوان یک چیزی بزرگ رو کنن!باز هم میگم خدمتتون اصلا توی خبر هم اشاره  ایی نشده که ایدوس داره SLEEPING DOGS میسازه اگر منبع خبر خوب میخواید پیشنهاد میدم GAMESPOT عضوشید.

لینک به دیدگاه

دوست من  همه شرکت های بزرگ بازیسازی قبل از E3 میگن میخوان یک چیزی بزرگ رو کنن!باز هم میگم خدمتتون اصلا توی خبر هم اشاره  ایی نشده که ایدوس داره SLEEPING DOGS میسازه اگر منبع خبر خوب میخواید پیشنهاد میدم GAMESPOT عضوشید.

نه من خبر رو از n4g گرفتم که از همه بالاتر هرخبری میشه رو توی خودش جای میده از اونجا گرفتم و اون این سایت و خبر رو معرفی کرد. من کلی سایت میشناسم تخصص منه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...