رفتن به مطلب

زیباترین ریسینگ تاریخ برای PC ؟؟!

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این بازی در یک کلام " تاریخی" خواهد بود :x

من دارم یه کارت 290 و سی پی یو 4670k میخرم که هر روز یه مشکلی پیش میاد که عملی نمیشه که بخرم .

امید دارم  با این سیستم رو high بازی کنم :x

به نظرتون کارت 290 dx12 اومد ساپورت میکنه ؟؟؟

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

• ارسال 67
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یه کاربری بود تو یه سایت کنسول محوری فن سونی بود بنده خدا ..  به من میگفت گرافیک GT6 تو PS3 از این بازی بیشتره  :laughing:

از کنسول فن جماعت ازین حرفا خندا دار زیاد میشه شنید . البته شک نکنید کنسول فنا ازاین بازی چون انحصاری کنسولشون نیست شدیدا انتقاد میکنن

امیدوارم بازی متا خوبی کسب کنه دهن این جماعت بسته بشه

درکل project cars یکی از مورد انتظار ترین بازیهایی که بشددت منتظرشم و ایمان دارم روی پتلفروم PC میترکونه

بدون شک با عرضه این بازی دو بازی انحصاری کنسولی فوزرا GT محو میشن

شک نکنید بهترین گرافیک شبیه ساز ریسینگ برای این بازی بروی PC خواهد بود :D

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بهمن جان خسته نباشی

کاملا با گفته شما موافقم من خودم هم بیشترین وقتم برای بازیهای ریسینگ هست و این بازی رو بازی کردم ولی نتونستم نسخه کاملش رو پیدا کنم و نسخه دمو بود

بخاطر همین خیلی از امکانات بازی قفل بودش ولی واقعا واقعا فیزیک بالایی داره این بازی

وقتی حین بازی دوربین رو رو حالت مولتی camera میزاری واقعا حس واقعی به ادم میده

داخل منو بازی قسمتی داره که میتونی تمام زوایای ماشین رو مورد بررسی قرار بدید بیرون و داخل ماشین که واقعا روش کار شده

بهمن جان الان سرچ کردم نسخه کاملش تو نت قرار گرفته ممنون از یاد اوری

http://www.google.com/#q=%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF+%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87+%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84+Assetto+Corsa

در تکمیل فرمایش بهمن جان:

Assetto Corsa یک شبیه ساز نسل بعدی رانندگی برای ویندوز PC از دنیای واقعی است. این بازی توسط Kunos Simulazioni ساخته و طراحی شده است و در ۸ نوامبر ۲۰۱۳ بصورت رسمی منتشر شده است. شرکت سازنده سعی کرده تا در این بازی گیمر را با یک رانندگی در جهان واقعی روبرو کند و سعی کرده از طبیعی ترین سیستم هندلینگ و شبیه سازی برای ساخت این بازی بهره ببرد. این بازی دارای ۵ حالت FREE PRACTICE, HOTLAP, TIME ATTACK, 12 SPECIAL EVENTS, DRIFT MODE میباشد که بطور کلی ۳۵ مدل خودروی زیبا و کارآمد، ۱۶ کلاس خودرو و ۱۱ مسیر متفاوت در گیم پلی این بازی قابل دستیابی می باشند. به گقته سازنده این بازی هر دو هفته بسته آپدیتی برای این بازی در نظر گرفته میشود که هر هفته گیمر با ماشین های جدید و آهنگ های جدیدی برای بازی روبرو میشود

assetto-corsa-1.jpgAssetto%20Corsa%20Early%20Access%202013.Assetto%20Corsa%20Early%20Access%202013.Assetto-Corsa-Early-Access-2013-300x160.

مهدی جان ممنون از مطلب خوبت

باید بگم که هنوز ورژن نهایی این بازی عرضه نشده و همه ورژن هایی که برای دانلود هستن Early Access هستن و به مرور داره تکمیل میشه. همینطور Project C.A.R.S که در واقع مخفف Community Assisted Racing Simulator هستش هم به همون شکل مدتیه که ورژن به ورژن بیرون میاد و هر دفعه چیز هایی بهش اضافه میشه. ولی متاسفانه بر خلاف Assetto Corsa فقط عده خاصی بهش دسترسی دارن و Login داره. 

الان دارم ورژن 0.8.2 شبیه ساز Assetto Corsa رو دانلود میکنم که آخرین ورژن قابل دانلود هستش. تا حالا 3 ورژنش رو دانلود کردم که واقعا هرچی جلوتر میره کامل تر و واقعی تر میشه

لینک به دیدگاه

اوه این بازی مال سازنده های شیفت هست ؟!!!

من اصلا بهش توجه نمیکردم!...بازی شیفت یکی از بهترین ریسینگی هایی بود که دیده بودم (یادمه تازه سیستم جدید خریده بودم اینم نصب کردم...وقتی گرافیکش و دیدم هی تو سر و صورتم میزدم!!... لاکردار شبیه کرابسیس بود!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شرکتش کجاست بریم بشینیم دم درش تا عرضه بشه 

گرافیکش دیوانه کننده است 

خیلی هم واقعی شده 

لینک به دیدگاه

اخ اخ اخ این بازی بیاد پوز اون فورزا مورزا رو بزنیم

البته پوز گرن تویزمو رو نمیزنم چون یکی از بازیای مورد علاقمه :D

رضا جان گفتی که عرضه نسخه نهاییش ماه نوامبره یا اینکه زیق گفته اقا بهمن تیکه تیکه عرضه میشه؟؟؟

انگار قسط بانکه!!!!1 =))  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهدی جان ممنون از مطلب خوبت

باید بگم که هنوز ورژن نهایی این بازی عرضه نشده و همه ورژن هایی که برای دانلود هستن Early Access هستن و به مرور داره تکمیل میشه. همینطور Project C.A.R.S که در واقع مخفف Community Assisted Racing Simulator هستش هم به همون شکل مدتیه که ورژن به ورژن بیرون میاد و هر دفعه چیز هایی بهش اضافه میشه. ولی متاسفانه بر خلاف Assetto Corsa فقط عده خاصی بهش دسترسی دارن و Login داره. 

الان دارم ورژن 0.8.2 شبیه ساز Assetto Corsa رو دانلود میکنم که آخرین ورژن قابل دانلود هستش. تا حالا 3 ورژنش رو دانلود کردم که واقعا هرچی جلوتر میره کامل تر و واقعی تر میشه

لینک دانلود پلیز :دی

لینک به دیدگاه

واقعا گرافیک خیره کننده ای داره .

مهمترین بخش این سری بازی ها از نظر بنده صدا گذاری و شبیه سازی هست .

جایی که صدای غرش موتور viper و هندلینگ فوق العاده nissan skyline فقط در بازی Gran Turismo نمود پیدا میکنه .

ولی خدایی گرافیک یدونست 

لینک به دیدگاه

لینک دانلود پلیز :دی

من دارم ولی نمیدونم اپدیت ورژن 0.8.7 نزدیک 12G هست درسته؟

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته استو کورسا جز بازهای هستش که به سبک کیک استارتر شروع شدن .یعنی یک توسعه دهنده میاد یک اجتماع جمع میکنه میگه من میخوام یک بازی با این مشخصات بسازم این ویژگی هاش این گرافیک این گیم پلیش اینقدر بودجه میخوام فن ها شرع میکنن یه چیزی در اختیار ش قرار میدن و بعد یک بتا میده بیرون اگر گرفت بودجه کامل میدن برای توسعه .

نمونش wasteland 2که در حال توسعه است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان ویدویی اومده بیرون از مقایسه حرکت یک bmw واقعی در پیست Laguna Seca  با نسخه گرافیکش در بازی project cars که بعضی مواقع آدم رو به وحشت می اندازه !!حتما تماشا کنید

توی صفحه اول guru هستش جاهای دیگه هم هست  من دانلود و آپلودش کردم چون بعضی ها ممکنه دست رسی نداشته باشن .

آدم نمیدونه کدوم واقیعه کدوم گرافیک!

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=5edd64961911141dc3b31f8bc8bf4c2d

لینک به دیدگاه

من به شخصه عاشق بازی های ریسینگ هستم.

تمام بازی های Need For Speed رو بازی کردم و همینطور بازی های دیگه ریسینگ مثل گرید..گرن توریسمو و ...

اما هیچکدوم از اینا به اندازه ی Underground 2 بهم حال نداده.

اصلا یه فضای جذابی داشت و هنوزم این بازی و بین بازیام دارم....

موافقاش لایک و بزنن :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من به شخصه عاشق بازی های ریسینگ هستم.

تمام بازی های Need For Speed رو بازی کردم و همینطور بازی های دیگه ریسینگ مثل گرید..گرن توریسمو و ...

اما هیچکدوم از اینا به اندازه ی Underground 2 بهم حال نداده.

اصلا یه فضای جذابی داشت و هنوزم این بازی و بین بازیام دارم....

موافقاش لایک و بزنن :دی

منو به یاد خاطره ها انداختی 

هنوز سیو بازی ها رو نگه داشتم از Under 1 تا rivals 

یادش بخیر خیلی از اسپرت کردن ماشین هاش خوشم میومد  خصوصا چراغ های عقب و جلوش 

نور زیر ماشین  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:

ویرایش شده توسط atisoc0936
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند اسکرین شات ازنسخه ps4 ارائه شده که به وضوع کیفیتی پایین تر از نسخهpc دارند و چون لید پلتفرم Pc  بوده و چند سال روی pc توسعه داده شده الان در طول چند ماه میخواد پورت بشه روی کنسول ها نتیجه خیلی خوب نشده ولی تیم  سارنده گفته بهترین تلاش رومیکنه تا ایکس وان و Ps4 شبیهpc  بشن!انویدیا هم انگار دندان تیز کرده وشایعاتی از افکت های انحصاری روی نسخه به گوش میرسه البته هنوز قطعی نیست!مثلا روی گرافیک نسخه Pc بخوان HBAO+ ;کار کنن !!!!!!!! :wacko: :wacko: ~x( البته تمام عکس های بالا خیلی شون توی Pc  گرفته شده اند روی آخرین حد تنظیمات موتور

اینم از عکس های Ps4

6jz03eko2fb5svfyrna.jpg

triq35ipv9hx2j12srg1.jpg

48huhmgmcgic8thneyf.jpg

sa6l2fa63oi9jc7elab.jpg

i1oue5f9njwn9kx8n84v.jpg

fj1jvj9v4oadiylf816x.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

چند عدد اسکرین جدید اضافه شده  و باز هم  استودیو تقریبا دیوانه ما رو دیوانه تر کرد -به امید ریلیز  هر چه سریعتر!ضمنا سه تا آخر بدجوری من را به فکر فرو برده اند :eek: :-? :-? :eek:

591zvg1b8ttgknh1k0d.jpg

993vqv0bcxo2f607nhw5.jpg

nvpys9afrc50enfhjf.jpg

u3xkb96htpsos8n0elhc.jpg

4yqe0thd4etw06ljmk8.jpg

zqxkp4r1o77nui7ar0g.jpg

whf6p91iixhqjrz9j38e.jpg

s7ewxi0n80wubkonhvq.jpg

p2sbb5zjrb0vxp43yzs.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

آتش اش هم  موشن بلار داره

fl14x96mkgvz0147kt6n.jpg

--دم اگزوز های تیتانیومی  هم تغییر رنگ ایجاد شده بر اثر حرارت -اینو من توی گران توریسمو6 هم ندیدم ام هنوز!!!!!!!

نوشته های علامت گذاری شده تیم پیت استاپ با گچ مخصوص روی تایر ها --که کدوم تایر مال کدوم پیست و چه زمانیه!!!! x, 6 :wacko:

7f70j4kyxbc4slsweum3.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

رضا جان زمان عرضه رسمیش کی میفته؟؟همون 6 ماه دیگس؟ :D

این بازی هم مث asseto corsa خورد خورد عرضه میشه؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود تاریخ ثابته--گرامی asseto corsa  در حد این نیست -اون بودجه اش معلوم نیست اصلا جور بشه فقط pc بوده-این خیلی بزرگ تره -موتور گرافیکیش خیلی قویتره-asseto corsa که چند نسخه مقدماتیش اومده بیرون همه دیدن اصلا در این حد و اندازه ها نیست -فرق داره قضیه اش-

همونطور که گفتم اون یک  بازی کیک استارتر هستش این  رسمیه د رحال توسعه بر روی کنسولهای نسل جدیه و  مراحل پایانی ساخته-

لینک به دیدگاه

درود تاریخ ثابته--گرامی asseto corsa  در حد این نیست -اون بودجه اش معلوم نیست اصلا جور بشه فقط pc بوده-این خیلی بزرگ تره -موتور گرافیکیش خیلی قویتره-asseto corsa که چند نسخه مقدماتیش اومده بیرون همه دیدن اصلا در این حد و اندازه ها نیست -فرق داره قضیه اش-

همونطور که گفتم اون یک  بازی کیک استارتر هستش این  رسمیه د رحال توسعه بر روی کنسولهای نسل جدیه و  مراحل پایانی ساخته-

اقا ما اسما داریما!!!!!!!! :D  :D

... گرامی یعنی چی؟؟؟؟؟؟توهین کردی؟؟!!!!!!!!! =))

اسمم که روی پروفایلمه مث خودت!! :D  :laughing:

اقا این بازی هم مث asseto corsa باید یه فرمون g27 لاجیتک باید براش بری تا با بازی حال کنی؟؟؟

فرمون ارزونتر نیست که بازم لذتشو ببریم؟؟ :(  =))  :crying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا ما اسما داریما!!!!!!!! :D  :D

... گرامی یعنی چی؟؟؟؟؟؟توهین کردی؟؟!!!!!!!!! =))

اسمم که روی پروفایلمه مث خودت!! :D  :laughing:

اقا این بازی هم مث asseto corsa باید یه فرمون g27 لاجیتک باید براش بری تا با بازی حال کنی؟؟؟

فرمون ارزونتر نیست که بازم لذتشو ببریم؟؟ :(  =))  :crying:

بله مصطفی جان گل شرمنده ام یک لحظه دقات نکردم چشم

والا من که با کنترلر 360 بازی میکنم ریسینگ هامو ولی خیلی منتظر کنترلر x1 برای pc و ویندوز  هستم

لینک به دیدگاه

آتش اش هم  موشن بلار داره

fl14x96mkgvz0147kt6n.jpg

درود.خسته نباشی آقا رضا.کلی حال کردیم. :wacko: :wacko: :wacko:

داداش این موشن بلار چی هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود.خسته نباشی آقا رضا.کلی حال کردیم. :wacko: :wacko: :wacko:

داداش این موشن بلار چی هست؟

درود بر شما

وقتی یک جسم سه بعدی توی محیط سه بعدی با سرعتی خاص  در محیط پس زمینه ثابت یا متحرک در حال حرکت باشه یا باسرعت گذر کنه-اگر اون تصویر ضبط شده باشه ویا مثل عکس بالا تبدیل به یک  سینگل فریم یا تکنما بشه اونوقت شما موشن بلار رو خواهید دید یا تاری حرکتی -مثلا در تصویر بالا خودرو با سرعت درحال حرکته و در یک تک فریم میشه تاری حرکتی رو روی محیط و امتداد مسیر حرکت  ماشین مشاهده کرد-چند تا مثال دیگه -وقتی توی باز یهای کرایسیس با کمک موس یا  کنترلر  دوربین  دید شخص رو تغییر میدهید یا به زبان ساده سر کاراکتر رو به چب وراست و بالا و پایین حرکت میدهید میتونید ببنید محیط تار میشه  و اشیا واضح نیستند-در بازی های ریسینگ مثل nfs به وضوح از این افکت موقع استفاده از نیتروژن استفاده میشه.بلار حرکتی موقع  انفجار توی بازی هم  بوجود میاد مثلا توی بتلفیلد یا کال اف نارنجک که منفجر میشه اشیا با سرعت زیادی پرت میشن به اطراف و توی همون 30 یا 60 فریم و یا تک فریم مثل عکس بازهم میشه تاری روی اشیا رو دید-این تاری یک حس سینمایی به تصاویر میده و البته این افکت خودش جز افکت های Post-Processing هستش و استفاده ازموشن بلار های  با کیفیت بالا مثل آنچه در Crysis 3 روی الترا میبنیم فریم رو کاهش خواهد داد.

امیدوارم توضیح خوب باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...