رفتن به مطلب

تاریخ انتشار Batman: Arkham Knight تا سال 2015 تاخیر خورد!

Recommended Posts

عنوان Batman: Arkham Knight آخرین نسخه از سری بازیهای Batman: Arkham بوده که توسط استودیو Rocksteady در دست تولید می باشد. حال اخیرا شرکت warner brothers در کنفرانس DC یک تریلری از بازی منتشر نمود که در پایان تریلر تاریخ انتشار بازی سال 2015 نشان داده شد. هنوز این خبر از سوی استودیو Rocksteady تایید نشده و باید منتظر بمانیم. دراین نسخه دشمنان بتمن از جمله Scarecrow،Penguin، Two-Faceو Harley Quinn بازگشته اند تا بتمن را برای همیشه نابود کنند. دراین بین Scarecrow در سراسر شهر گاتهام بمب هایی ذخیره سازی می کند و گازهای سمی را منتشر می کند و موجب می شود مردم گاتهام شهر را تخلیه کرده و جز پلیس ها و دشمنان در شهر گاتهام انسان های دیگری نخواهند ماند. بتمن نیز برای نجات شهر و ازبین بردن دشمنان با اتومبیل مخصوص خود که بتموبیل نام دارد وارد میدان شده وقصد ازبین بردنشان را دارد. شرکت وارنر قرار بود این عنوان را در 14اکتبر سال 2014 برای PC,PS4,XBOX ONE منتشر کند و اگر این خبر صحت داشته باشد باید تاسال 2015 منتظر ماند.

batman-arkham-knight-gamestop-promo-post

مترجم : میلاد جهاندار

منبع

لینک به دیدگاه

این بازی بتمن هم دیگه داره خسته کننده میشه .من که دیگه با این بازی حال نمیکنم فقط شاید گرافیکش اونم یکم بالا بره اگرنه همش تکراری هستش

لینک به دیدگاه

این بازی بتمن هم دیگه داره خسته کننده میشه .من که دیگه با این بازی حال نمیکنم فقط شاید گرافیکش اونم یکم بالا بره اگرنه همش تکراری هستش

اتفاقا یکی ازبازیای بسیار زیبایی که من دیدم batman arkham city بوده.فکرنمیکنم شما گیمر حرفه ای باشین وگرنه این حرفو نمیزدین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آرخام آسیلوم و آرخام سیتی که خیلی باحال بود.

آرخام اوریجین رو وقت نکردم بازی کنم.

بعدیش هم نباید بد باشه...

لینک به دیدگاه

میگن اخریه خیلی خوبه گرافیک بهتر گیم پلی بهتر من حتما بازیش میکنم اوریجن که اصلا طرفش نرفتم جالب نیست فکر کنم بچه هایی که بازی کردن زیاد حال نکردن

لینک به دیدگاه

معین جان سلام.ارخام سیتی اون قسمت که ازاون بالا برج بودچی بود میپرید پایین شما تونستین ردبشین؟؟خیلی سخت بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

2 تا کنسول اومده کلاً صنعت بازی سازی داره عقب گرد میکنه تقریباً هنوز هیچ بازی بدرد بخوری رو حتی معرفی هم نمیکنند بازیسازها اون هایی هم که قبلاً ازشون خبرایی بود به نظر دارن عقب نشینی میکنن و تاریخ دقیقی اعلام نمیکنند یا به تاخیر میاندازن

لینک به دیدگاه

اتفاقا یکی ازبازیای بسیار زیبایی که من دیدم batman arkham city بوده.فکرنمیکنم شما گیمر حرفه ای باشین وگرنه این حرفو نمیزدین

من که نمیگن بازی بدی هست خیلی هم بازی خوبی هستش ولی دیگه همش تکراری شده .بابا حرفه ای

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معین جان سلام.ارخام سیتی اون قسمت که ازاون بالا برج بودچی بود میپرید پایین شما تونستین ردبشین؟؟خیلی سخت بود

درود

فکر کنم آخرای بازی رو داری میگی !

اونجا که اون برج بزرگه رو منفجر می کنه !

یادمه یکم فکری بود.

درست خاطرم نمیاد چون 3-2 سال پیش بازی کردم.

ولی یادمه میزان گیم پلی بالای 75 درصد بود.

فکر کنم سیو داشته باشم ازش.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

معین عزیز آرخام اورجین هم مثل همون دو تا بود فقط گرافیکش بالاتر بود.منم نمیگم بعدیش بده که فقط میگم بسته بندیش عوض شده

لینک به دیدگاه

میگن اخریه خیلی خوبه گرافیک بهتر گیم پلی بهتر من حتما بازیش میکنم اوریجن که اصلا طرفش نرفتم جالب نیست فکر کنم بچه هایی که بازی کردن زیاد حال نکردن

میلاد دیگه هم طرفش نرو .

البته سلیقه ها فرق میکنه

لینک به دیدگاه

درود

فکر کنم آخرای بازی رو داری میگی !

اونجا که اون برج بزرگه رو منفجر می کنه !

یادمه یکم فکری بود.

درست خاطرم نمیاد چون 3-2 سال پیش بازی کردم.

ولی یادمه میزان گیم پلی بالای 75 درصد بود.

فکر کنم سیو داشته باشم ازش.

اره عزیز.اخراش بود.اونجاکه ازحلقه ها ردمیشد.اتفاقا منم 2سال پیش بازی میکردم.گیم پلی واقعا بالایی داشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره عزیز.اخراش بود.اونجاکه ازحلقه ها ردمیشد.اتفاقا منم 2سال پیش بازی میکردم.گیم پلی واقعا بالایی داشت

اون حلقه ها که حالت ترنینگ بود.

خیلی از اونها تو شهر بود.

لینک به دیدگاه

معین عزیز آرخام اورجین هم مثل همون دو تا بود فقط گرافیکش بالاتر بود.منم نمیگم بعدیش بده که فقط میگم بسته بندیش عوض شده

اصلا باحرفت موافق نیستم.اگه اینجور باشه باید همه کالاف ها و فارکرای ها و... مثل هم باشن

لینک به دیدگاه

منم این بازی رو انجام دادم ولی خیلی از این برج پریدنا داشت.مثل اینکه بازیopen بود

لینک به دیدگاه

اصلا باحرفت موافق نیستم.اگه اینجور باشه باید همه کالاف ها و فارکرای ها و... مثل هم باشن

بازی های call of که هر بازی که میومد گجت های مختلف اضافه میشد و سلاح های جدید و میسیون های زیبا کخ تو این آخری تو فضا هم رفته بودن

بازی far cry که نسخه ی دوم و سومش خیلی فرق میکرد

لینک به دیدگاه

اون حلقه ها که حالت ترنینگ بود.

خیلی از اونها تو شهر بود.

اره.اونجا که من میگم میرفت بالاترین نقطه بین برجها وساختمونای اطراف میپرید پایین.چندین حلقه رو باید به شکلای مختلف رد میکردی اگه بینش میسوختی دوباره ازاول

لینک به دیدگاه

بازی های call of که هر بازی که میومد گجت های مختلف اضافه میشد و سلاح های جدید و میسیون های زیبا کخ تو این آخری تو فضا هم رفته بودن

بازی far cry که نسخه ی دوم و سومش خیلی فرق میکرد

دقیقا.درمورد batman هم صدق میکنه این موارد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم این بازی رو انجام دادم ولی خیلی از این برج پریدنا داشت.مثل اینکه بازیopen بود

وقتی داستان بازی تموم می شد از اون علامت سوالا داشت(ریدلر) و از اینا که درست یادم نیست اسمش AR بود فکر کنم و شما تو شهر آزاد بودی و میتونستی ماموریت های اینطوری رو بری !درصد هم کم کم زیاد میشد.

یا دسته ارازل و اوباش رو میزدی و ریدلر ها رو جاهاش رو مشخص می کرد !

لینک به دیدگاه

دقیقا.درمورد batman هم صدق میکنه این موارد

نه اصلا اینطوری نیست چند تا تغییر بزرگ بگو ببینم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...