رفتن به مطلب

Sims 4 در E3 سال جاری حضور دارد

Recommended Posts

خبر خوبی برای طرفداران سری بازیهای Sims منتشر شده وآن حضور Sims 4 در E3 سال جاری است که با ویدئویی هایی از گیم پلی و جزئیات بیشتر به E3 خواهد آمد. به تازگی آقای راشل فرانکلین تهیه کننده بازی در توییتر خود این موضوع را بیان کرده است.

راشل فرانکلین می گوید:

سلام طرفداران sims، تمام شایعات را تایید می کنم و می گویم بله ، sims 4 در E3 حضور دارد.

عنوان شبیه ساز زندگی اجتماعی The Sims 4 در نمایشگاه Gamescom سال گذشته توسط شرکت EA برای PC,LINUX معرفی شد و بوسیله تیم استودیوMaxis در دست توسعه می باشد. این عنوان قرار است درتاریخ نامشخصی از سال جاری عرضه شود. لازم به ذکر است که E3 امسال از 10 الی 12 ژوئن در شهر لس آنجلس برپا می گردد.

مترجم : میلاد جهاندار

منبع

The-Sims-4-alpha-20-1024x745-600x300.jpg

لینک به دیدگاه

میلاد عزیز من تا حالا هیچکدوم از نسخه های این بازی رو انجام ندادم لطفا کمی در مورد بازی و سبک این بازی توضیح بدید.

لینک به دیدگاه

یه جور بازی استراتژیکی که شما مثلا در نقش یک مردی و به زندگی اجتماعی مثل ازدواج کردن - خونه خریدن- کار کردن و چیزهایی که انسان ها در زندگی واقعی می پردازن انجام میدید.

لینک به دیدگاه

من فکر میکردم این بازی دخترونه هستش و در بیشتر فروشگاههای بازی میدیم یکی از پرفروش ترین ها هستش و وقتی تصاویرش رو می‌دیدم خوشم نمی اومد ولی حالا یک نسخه از این بازی رو تهیه میکنم ببینم چیه اینقدر فروش داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...