رفتن به مطلب

امضاها به 700 هزار رسید راکستار همچنان سکوت کرده است

Recommended Posts

عنوان Gta v در سپتامبر سال گذشته برای PS3,XBOX 360 منتشر شد ولی خبری از انتشار نسخه PC همچون نسخه های قبلی سری بازیهای GTA نبوده است. از ابتدا طرفداران PC برای اینکه راکستار دست به انتشار نسخه PC این عنوان زند به سایت change.org رفته و به دادن امضا به صورتی رای دادن پرداختند. تاکنون که بیش از 200 روز ازتاریخ انتشار GTA V می گذرد بیش از 700هزار نفر برای این کار رای داده اما همچنان راکستار سکوت کرده است. همچنین شایعات بسیاری منتشر شده که خبر از انتشار نسخه PC این عنوان می دهد و برای مثال می توان به صحبت یکی از اعضای شرکت اینتل مبنی برانحصاری نماندن GTA V و منتشر شدن برای PC اشاره نمود. این بازی رکورد فروش GTA IV سال 2008 را نیز توانسته بشکند و در کتاب رکوردهای گینس توانست چندین رکورد برای بدست آوردن آمار فوق العاده در فروشش ثبت نماید. در هرصورت PC بازان همچنان به انتظارشان ادامه داده تا راکستار دراینباره اخباری منتشر کند.

مترجم : میلاد جهاندار

منبع

Grand-Theft-Auto-V-feature-672x372.jpg

لینک به دیدگاه

آخه یکی نیست بگه راک استار چرا دهن ملت رو.....

یک بازی ساختن پوستمون رو کندن از بس که شایعه به خوردمون دادن اگه همین حالا gat v واسه کامپیوتر جلوی من باشه باور نمیکنم و میگم شایعه هستش

بیا دیگه

لینک به دیدگاه

اره والا دارن حرص پی سی بازارو فقط درمیارن نمیدونم مرگشون چیه البته یه بار از دن هوزر مدیر راکستار درباره پی سی پرسیدن رد نکرد ولی درباره نسل بعد همون کنسول PS4,XBOX ONE پرسیدن رد کرد. ولی درکل نمیشه گفت باید ببینیم E3 چیکار میکنن.

لینک به دیدگاه

منت این راکستار رو نکشید! گروه Razor 1911 این بازی رو هک کرد و الان روی سایت رسمی این گروه لینک دانلود بازی اصلی قرار داده شده! فقط حجمش یکم زیاده! حدود 34 گیگ! حداقل 2 روز مداوم طول میکشه دانلودش

http://www.razor1911download.com/grand-theft-auto-v-pc-razor1911-reloaded-multi-تورنت/'> http://www.razor1911download.com/grand-theft-auto-v-pc-razor1911-reloaded-multi-تورنت/

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

ویرایش شده توسط ahmad021
لینک به دیدگاه

اینا اومدن ی پولی به جیب بزنن این وسط و برون پی کارشون. بیخودی دانلود نکنید حتما برداشتن تبدیل کردن مثل بازیwwe که بهترین سخت افزار رو هم که داشته باشی گرافیکش خیلی بد و سرعتش هم در حد مزخرف هست. حالا اینا خوبه یکدفعه میبینی بازی صدا نداره یا هزار جور مشکل مختلف

لینک به دیدگاه

اینا اومدن ی پولی به جیب بزنن این وسط و برون پی کارشون. بیخودی دانلود نکنید حتما برداشتن تبدیل کردن مثل بازیwwe که بهترین سخت افزار رو هم که داشته باشی گرافیکش خیلی بد و سرعتش هم در حد مزخرف هست. حالا اینا خوبه یکدفعه میبینی بازی صدا نداره یا هزار جور مشکل مختلف

نه دادا

یکی از دوستان فروم بازی سنتر دانلود کرده بود و خیلی هم راضی بود

این گروه همون گروهیه که gta iv رو هک کرد!

لینک به دیدگاه

منت این راکستار رو نکشید! گروه Razor 1911 این بازی رو هک کرد و الان روی سایت رسمی این گروه لینک دانلود بازی اصلی قرار داده شده! فقط حجمش یکم زیاده! حدود 34 گیگ! حداقل 2 روز مداوم طول میکشه دانلودش

> http://www.razor1911download.com/grand-theft-auto-v-pc-razor1911-reloaded-multi-تورنت/

داداش خواهشا لینک پروفایل طرف یا لینک تاپیکی اعلام کرده { تو اون فروم } رو بده

لینک به دیدگاه

شاید هم برا pc نده تا به عنوان یه system seller ازش استفاده کنه.

درست مث Red Dead Redemption

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

موقعی که امضا ها 250 هزار نفر بود من شرکت کردم!اینقدر بی خبر موندم ps3 اش رو گرفتم!!

فکر میکنم این بازی برای pc عرضه نشه چون بر طبق گفته خبرنگار ign  اگر قرار باشه عرضه بشه باید 8 تا 9 ماه فاصله زمانی باشه بین اعلام تا ریلیز !یعنی اگر هم الان راک استار اعلام کنه بازرایابیش و پورت بازی حدود 5 تا 7 ماه طول میکشه در صورتی که بازی هنوز پورت نشده باشه  که فکر میکنم هم نشده چون راک استار اینقدر از فروش بازی نسخه کنسول مست بوده که یادش رفته!!!!واگر هم اعلام کنن شاید خیلی طول ببره تا عرضه بشه که دیگه اونوقت اینقدر از عرضه بازی گذشته بازی سرد شده و دیگه اون هیجان رو نداره و همین الان هم خیلی ها نسبت بهش دلسرد شدن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرامی هک چی؟؟مگه کشکه؟؟بازی باید پورت بشه !!!razor یک کرک درست نمیزنه همش کرکم هاش مشکل دارن هنوز Gta iv pc کرک رازور مرنب کرش میکنه اونوقت بازی که هنوز توسط سازنده برای pc پورت نشده رو هک کرده؟؟؟؟چیش روهک کرده؟؟؟چرا اخبار بدون پشتوانه و اشتباه ارائه میدید؟؟

دوستان این بازی احتمال داره برای pc نیاد چون خبرنگار ign هم گفت اگر هم راک استار اعلام کنه باید چند ماه طول بکشه تا بازی پورت بشه بازاریابی بشه بعد عرضه بشه که اونقدر طولانی میشه دیگه سرد میشه و حس و حالنداره.اینقدر راک استار از فروش کنسول مست بوده که یادش رفته و فکر میکنم هنوز نسخه pc رو اگر هم در کار باشه هنوز پورت هم نکرده باشه و خسلس از الان هم که هست زمان بیشتر ببره!

لینک به دیدگاه

حرف رضا جان درسته و گول این هکا رو نخورید جز یه دروغ چیزه دیگه ای نیست. حتی شرکت راکستار قبلا گفته حرف اینا رو باور نکنید دروغ.

لینک به دیدگاه

دوستان من به شما قول میدم این بازی برای PC میاد اینا همه سیاست بازیه راکستار میخواد دوباره سود زیادی کنه  به همین خاطر بازی رو زود نداده بیرون.

لینک به دیدگاه

این سیاست راک استاره چون این بازی بسیار پرطرفداره و احتمالا فکر میکنه هنوز برای این دوره از زمان زوده که این بازی رو با اینهمه امکانات و ریز داستانها برای پی سی بده

میاد صددرصد ولی نه به این زودی احتمالا اخر 2014 البته خبرها روی تابستون هست که من چشمم اب نمیخوره

اون هکی هم که فرمودین من دی وی دی هاشو دیدم

همون نسخه ی ایکس باکس هست احتمالا که با شبیه ساز اجرا میشه و حتما با موس مشکل داره

لینک به دیدگاه

حالا خدا کنه بازی رو واسه pc بدن ما که این همه صبر کردیم تا آخرای 2014 هم صبر میکنیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا شما از پول بدت میاد!   شمایی که گوشی دستته!

دوست عزیز اونی که داره پول میشمره! :D

بابا دارندگان pc رو در جهان 30 درصد هم حساب کنید میدونید چه سود هنگفتی برای راکستار میشه بخاطر جیب خودش هم که شده با این همه درخواستی که شده بازی رو میده بیرون

مطمئن باشید حتما نسخه کامپیوتر میاد 

حالا ممکنه راکستار داره یه کاری میکنه که مثلا باعث بشه کنسول دارها هم برن pc بخرن تا فروش این بازی باز هم بیشتر بشه :laughing: زنده باد pc

مثلا گرافیک بازی رو بیشتر از اینی که هست بکنه!  یا اپدیت ها اضافات dlc هایی بده بیرون که رو کنسول نسازه 

ولی مطمئنا یه حرکتی داره میزنه

کاری میکنه کارستان :)

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

راکستار باید منت ماها رو بکشه که می خواییم بریم به بازیش پول بدیم

والا به آدم یه حس القا میکنه watch dogs بد جوری می خواد بازار این gta رو خراب کنه 

لینک به دیدگاه

http://www.razor1911download.com/grand-theft-auto-v-pc-razor1911-reloaded-multi-تورنت/

لینک تورنت هست و 14398 peer هست

پارس انلاین 230

اسیاتک 80

مخابرات 10

همین الان اقدام به دانلود کنید زمانی که peer ها زیاد باشن دیگه شما از اینرتنت دانلود نمیکنید از یارتون که مثلا 10 گیگ رو دانلود کرده دانلود میکنید اونوقت سرعت بالای 80 مگ هست

لینک به دیدگاه

http://www.razor1911download.com/grand-theft-auto-v-pc-razor1911-reloaded-multi-تورنت/

لینک تورنت هست و 14398 peer هست

پارس انلاین 230

اسیاتک 80

مخابرات 10

همین الان اقدام به دانلود کنید زمانی که peer ها زیاد باشن دیگه شما از اینرتنت دانلود نمیکنید از یارتون که مثلا 10 گیگ رو دانلود کرده دانلود میکنید اونوقت سرعت بالای 80 مگ هست

آقا چرا جو الکی میدید.هنوز راکستار بازی رو تایید نکرده برای پی سی چطور لینک دانلودشو گذاشتید؟

به نظر من تو e3 یه خبر هایی از gta vمیده

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

آقا چرا جو الکی میدید.هنوز راکستار بازی رو تایید نکرده برای پی سی چطور لینک دانلودشو گذاشتید؟

به نظر من تو e3 یه خبر هایی از gta vمیده

جو الکی ؟؟؟ برو دانلود کن :دی

نسخه پی اس تری هست با بایوس ورژن فت گرافیکش هم همون گرافیک پی اس تری فت پنج سال پیشه

لینک به دیدگاه

جو الکی ؟؟؟ برو دانلود کن :دی

نسخه پی اس تری هست با بایوس ورژن فت گرافیکش هم همون گرافیک پی اس تری فت پنج سال پیشه

شما خودتون تست کردید؟کی میاد 35گیگ دانلود کنه بعدشم احتمال داره کار نکنه.

لینک به دیدگاه

شما خودتون تست کردید؟کی میاد 35گیگ دانلود کنه بعدشم احتمال داره کار نکنه.

خب عزیز نسخه پی سیش هم همین حدوداست خود بلوریش که 40 گیگ هست 

ورد اف وارکفت که 80 گیگه تازه نسخه جدیدش بیاد میشه 120 گیگ

منم تست کردم روی سرور و اجرا شد ولی اینترنت کانکشنم پایین بود نتوسنتم گرافیک رو احساس کنم

لینک به دیدگاه

خب عزیز نسخه پی سیش هم همین حدوداست خود بلوریش که 40 گیگ هست 

ورد اف وارکفت که 80 گیگه تازه نسخه جدیدش بیاد میشه 120 گیگ

منم تست کردم روی سرور و اجرا شد ولی اینترنت کانکشنم پایین بود نتوسنتم گرافیک رو احساس کنم

من با حجمش مشكل ندارم.ميدونم نسخه پي سي اگه بياد بالاي 50گيگه.ولي اين 35گيگ ارزششو نداره چون به احتمال 90 درصد يا كار نميكنه يا خيلي مشكل داره

لینک به دیدگاه

من با حجمش مشكل ندارم.ميدونم نسخه پي سي اگه بياد بالاي 50گيگه.ولي اين 35گيگ ارزششو نداره چون به احتمال 90 درصد يا كار نميكنه يا خيلي مشكل داره

اره هنگ بود اولش بعدم وسط سوار شدن پرید از بازی بیرون

لینک به دیدگاه

اره هنگ بود اولش بعدم وسط سوار شدن پرید از بازی بیرون

بله ديگه.اگه اينجوي كار ميكرد كه ديگه راكستار براي gta v روي پي سي مشكلي نداشت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...