رفتن به مطلب

فروش سیستم حرفه ای با سوکت 1150 مزایده ای

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان گرامی :x

این سیستم با این مشخصات به صورت مزایده فروش میرسد و دارای گارانتی هم میباشند:

من تهران هستم هزینه ارسال با مشتری(تهران و کرج حضوری میام)

cpu intel core i7 4770k

MB Gigabyte Z87X-UD4H

Cpu fan Nuctua NH-U12P

Gpu XFX Double D HD-685X-ZDFC Radeon HD 6850 1GB 256-Bit DDR5

HDD WD Caviar Green 3 TB SATA 64MB

Case Green X9 PREDATOR

Power Supply Green GP1000B-OC Gold Series

DVD writer PLEXTOR

لازم به ذکر است تمامی قطعات حدود 2ماه اسمبل شده و بسیار تمیز میباشد و به صورت کلی کمتر از یک هفته کار کرده باشند و هیچ اورکلاکی انجام نشده صِفر صِفره فک کنین زیر پای خانوم دکتر بوده :D بجز کیس و گرافیک تمام قطعات از خود لیون کامپیوتر خریداری شده است @};- :x

فروش  به صورت یکجا 4 میلیون تومن :daydreaming:

من بدلیل کار در یک شرکت نفتی به شعبه دوبی منتقل شدم وتا دوهفته دیگه از ایران میرم حداقل شش ماه اونجام ...این سیستم واسه خودم 4.700.000 تموم شده

کمتر از قیمت پایه هم سیستم فروش نمیره

این فروش و مزایده تا تاریخ 12.2.1393 برقرار است.

دوستان چون مزایده هست پیشنهاد قیمت هم اینجا درج بشه هم تو پیام خصوصی  بهم قیمت و شماره تون رو بدین تماس میگیرم مشکلی نیست. خواهشا" سرکاری پیام ندین و واسه وقت خودتون و من ارزش قایل باشین.

با تشکر ازدوستان گرام :x @};-

CPU , MB  با هم بفروش میرسد 1700.000 تومن

پاور 1000 گرین سری گلد(500) کیس گرین ایکس9  (450) باهم به قیمت 950.000 تومن

کولر نوکتوآ170 تومن به همراه خمیر سیلیکون اصل نوکتوآ که عمرا" تو بازار گیر نمیاد.

کارت گرافیک هم 450 بفروش میرسه

فقط این قطعات زمانی بفروش میرسند همه ی این قطعاتی که قیمت تکی زدم  مشتری داشته و بفروش رسیده باشند.

عجله هم نداریم عجله کار شیطونه @};- :x

لطفا" فقط خریدارها پیام بزارن. کمتر از قیمت پایه نمیفروشم.

post-13727-0-95996200-1398412619_thumb.jpg

post-13727-0-37059900-1398412628_thumb.jpg

post-13727-0-48357200-1398412659_thumb.jpg

post-13727-0-15639700-1398412670_thumb.jpg

post-13727-0-84751200-1398412686_thumb.jpg

post-13727-0-95106500-1398413053_thumb.jpg

post-13727-0-62823400-1398530392_thumb.jpg

ویرایش شده توسط M.Tavanayi
لینک به دیدگاه

• ارسال 64
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

cpu main case ram

اگه میشه قیمت چهاتاشو بده

دوست عزیز قیمت  پ خ شد

لینک به دیدگاه

در ضمن دوستان تمام قطعات دارای ضمانت میباشند که عکس انداختم از ضمانت نامه ها...کارت گرافیک هم تا 11.2014 گارانتی داره

از راهنمایی های شما دوستان برای فروش هم میتونم استفاده کنم خوشحال میشم از تجربیات اساتید استفاده کنم.

لینک به دیدگاه

سلااااااااااااااام 

به به دوست عزیز . داداش اون سیستم رو فروختی رفتی هواپیما خریدی . قیمت جدا رو برام PM کن یکجا ازت برمیدارم .

لینک به دیدگاه

اینجور فروش رفتنش تقریبل غیر ممکن هست کسی این مقدار پول در حال حاضر فکر نکنم داشته باشه 

شما قیمت تکی بده به نظرم زودتر فروش میره 

لینک به دیدگاه

سلااااااااااااااام 

به به دوست عزیز . داداش اون سیستم رو فروختی رفتی هواپیما خریدی . قیمت جدا رو برام PM کن یکجا ازت برمیدارم .

سلام امیدجان مخلصم دادا لطف داری @};- :x

خب قسمت نشد نگهش دارم تازه میخواستم ssd بگیرم براش که رفتنی شدیم فرستادم برات عزیز @};-

لینک به دیدگاه

اینجور فروش رفتنش تقریبل غیر ممکن هست کسی این مقدار پول در حال حاضر فکر نکنم داشته باشه 

شما قیمت تکی بده به نظرم زودتر فروش میره 

چشم آقا نادر @};-

فقط فروش زمانی انجام میشه که تمام قطعات بفرش برسه تا چند دقیقه دیگه میزنم قیمت تک تک قطعات رو فقط دوماه خوابیدن پس نجومی انتظار نداشته باشین دوستان کم کنم اونم گفتم اگر فروش بره خیلی خوبه نره هم مشکلی ندارم چون مفت رد نمیکنم سیستم رو اونم تو این گرونی :) @};- :x

لینک به دیدگاه

قیمت سی پی یو کولر رو هم واسم بفرستید .

ویرایش شده توسط I7_2020
لینک به دیدگاه

CPU , MB  با هم بفروش میرسد 1700.000 تومن

پاور 1000 گرین سری گلد(500) کیس گرین ایکس9 (450) باهم به قیمت 950.000 تومن

کولر نوکتوآ170 تومن به همراه خمیر سیلیکون اصل نوکتوآ که عمرا" تو بازار گیر نمیاد.

فقط این قطعات زمانی بفروش میرسند همه ی این قطعاتی که قیمت تکی زدم  مشتری داشته و بفروش رسیده باشند.

عجله هم نداریم عجله کار شیطونه @};- :D

لینک به دیدگاه

دادا کیسو خالی چند میدی

شرمنده باهم میفروشم کیس و پاور رو البته اگر مشتری برای پاور 500 و کیس  450

دقت داشته باشین سیستم کلا" یه هفته روشن بود نهایت تو این دوماه :) @};-

لینک به دیدگاه

کیس با هزینه ارسال روی هم 400 خریدارم

قوانین جدید خرید و فروش در انجمن لیون کامپیوتر :

8- در صورت مشخص کردن قیمت پایه ، خریدار مجاز به دادن قیمت پایینتر از آن در تاپیک نمیباشد و می تواند به صورت پیغام خصوصی پیشنهاد خود را ارائه دهد . مگر اینکه صاحب تاپیک در پست اول ، دادن قیمت را آزاد اعلام کند .

نه دوست عزیز

هزینه ارسال با خریدار من تهرانم و تا کرج هم میتونم تحویل بدم حضوری.یعنی بیارم قطعه رو به مشتری تحویل بدم.

لینک به دیدگاه

CPU , MB  با هم بفروش میرسد 1800.000 تومن

قیمت اکش 2 تومن .....100 تومن از هر کدوم کم کردی :wacko:

لینک به دیدگاه

با سلام

عزیز جنس دست دو شده شما 2 ماه تو خونتون بوده حالا استفاده شده نشده در جعبه باز شده ببریی بازار 30 درصد کم میکنن.

تو قیمت ها تجدید نظر کنید قیمت پایه شما برا هرقطعه پنجاه زیر قیمت نو هست کسی هست لنگ 50 تومن باشه! برا خرید کسی که دست دومیخره یا دلال هست یا مشکل مالی داره وگرنه 50 ارزش این همه برو بیا نداره.
این پیشنهاد بود موفق باشی

لینک به دیدگاه

قیمت اکش 2 تومن .....100 تومن از هر کدوم کم کردی :wacko:

cpu نوش الان 1170 و مادربورد 880 هست که میشه 2050 من جفتش رو گذاشتم 1700 یعنی 350 تومن کم کردم سر این دوتا یعنی به نظرت واقعا" یه هفته استفاده شده با 1سال استفاده شده هیچ فرقی نداره درسته اگه زیاد استفاده کرده بودم حق با شما بود @};- :x

لینک به دیدگاه

با سلام

عزیز جنس دست دو شده شما 2 ماه تو خونتون بوده حالا استفاده شده نشده در جعبه باز شده ببریی بازار 30 درصد کم میکنن.

تو قیمت ها تجدید نظر کنید قیمت پایه شما برا هرقطعه پنجاه زیر قیمت نو هست کسی هست لنگ 50 تومن باشه! برا خرید کسی که دست دومیخره یا دلال هست یا مشکل مالی داره وگرنه 50 ارزش این همه برو بیا نداره.

این پیشنهاد بود موفق باشی

یه سوال بپرسم ازتون شما یه ماشین میری بخری یکیش فقط 2000کیلومتر کار کرده یکی دیگه 250.000کیلومتر کار کرده جفتشونم 15میلیون قیمت دارن نوشون تو بازار.

حالا شما خودت کلاهت رو قاضی کن واقعا" حاضری واسه هردوش 12میلیون بدی؟!!! خب پر واضحه اون که کم کارکرد هست رو برمیداری دیگه حتی اگه 500تومن هم بیشتر بدی باز ضرر نکردی و سود کردین

شما انتظار نداشته باش من بخوام سر قطعه ی یه هفته کار کرده 20% تا 30% کم کنم.....................من قیمت کل رو حدود 15درصد کم کردم از قیمت نو ... یعنی حدود هر قطعه 10تا 20 درصد که مطمئنا" کسی ضرر نمیکنه @};- :x

لینک به دیدگاه

قیمت کل  سیستمت  چند؟ واسم پ خ کن.

پ خ شد

post-13727-0-39206900-1398445055_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

یه سوال بپرسم ازتون شما یه ماشین میری بخری یکیش فقط 2000کیلومتر کار کرده یکی دیگه 250.000کیلومتر کار کرده جفتشونم 15میلیون قیمت دارن نوشون تو بازار.

حالا شما خودت کلاهت رو قاضی کن واقعا" حاضری واسه هردوش 12میلیون بدی؟!!! خب پر واضحه اون که کم کارکرد هست رو برمیداری دیگه حتی اگه 500تومن هم بیشتر بدی باز ضرر نکردی و سود کردین

شما انتظار نداشته باش من بخوام سر قطعه ی یه هفته کار کرده 20% تا 30% کم کنم.....................من قیمت کل رو حدود 15درصد کم کردم از قیمت نو ... یعنی حدود هر قطعه 10تا 20 درصد که مطمئنا" کسی ضرر نمیکنه @};- :x

ببینید این قیاس شما قیاس مع الفارق هست . من به حرف شما اعتماد دارم اگر میگید 1 هفته بیشتر کار نکرده صحیح هست, ولی شما خودتون انصاف داشته باشین.

ببینید یک قطعه رو که هم از جعبه دربیارید و استفاده کنین 30 درصد ازش کسر میشه حالا هرچه زمانش بگذره بیشتر کسر میشه. (بحث گارانتی و ضمانت بماند)

ولی چون من به اصل اعتماد متقابل اعتقاد دارم حرف شما رو روی دیده چشم میذارم و قبول میکنم که 1 هفته بیشتر کار نشده.

با هزینه ارسال که برای مشتری هست و این درصد قیمتی که کم کردید خریدش به صرفه نیست.

حال اگر خواستید برای کیس در خدمت هستم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لینک رم هاتون به همراه قیمت مد نطرتون رو برام ارسال میکنید؟
با تشکر

لینک به دیدگاه

ببینید این قیاس شما قیاس مع الفارق هست . من به حرف شما اعتماد دارم اگر میگید 1 هفته بیشتر کار نکرده صحیح هست, ولی شما خودتون انصاف داشته باشین.

ببینید یک قطعه رو که هم از جعبه دربیارید و استفاده کنین 30 درصد ازش کسر میشه حالا هرچه زمانش بگذره بیشتر کسر میشه. (بحث گارانتی و ضمانت بماند)

ولی چون من به اصل اعتماد متقابل اعتقاد دارم حرف شما رو روی دیده چشم میذارم و قبول میکنم که 1 هفته بیشتر کار نشده.

با هزینه ارسال که برای مشتری هست و این درصد قیمتی که کم کردید خریدش به صرفه نیست.

حال اگر خواستید برای کیس در خدمت هستم.

نظر شما متینه ولی خب من هم کمتر واسم صرف نداره ترجیح میدم بیفته تو خونه البته تا الان چند نفر مشتری پیدا شده برا کل کیس ولی خب مزایده ست و فعلا" منتظر هستم @};-

و همونطور که گفتم جنس خوب و سالم هست و دارم 700تومن زیر قیمت نو کل کیس رو قیمت میزارم  مگه جنگه 30% کم کنم :) @};-

مع الفارق رو هم معنیش رو نمیدونم :D @};-

انشاله موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لینک رم هاتون به همراه قیمت مد نطرتون رو برام ارسال میکنید؟

با تشکر

سلام ماهان جان

دادا تک فروشی فقط هموناییکه قیمت دادم هست و رم رو نمیفروشم @};- :x

چون قرار بود ssd  هم اینهفته بخرم تازه هفته قبل خریدمشون که حکم انتقالم از شرکت اومدش دیروز :(

واقعا" دوستان تعریف نباشه ولی انگار دارین نو میخرین اصن تفاوتی نداره

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...