رفتن به مطلب

فروش سیستم حرفه ای با سوکت 1150 مزایده ای

Recommended Posts

cpu اخرش چند؟

مادربورد سی پی یو 1700 باهم میفروشم

ویرایش شده توسط M.Tavanayi
لینک به دیدگاه

• ارسال 64
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

تهرانی ؟

قیمت آخر کیس رو واسم بفرست 

لینک به دیدگاه

تهرانی ؟

قیمت آخر کیس رو واسم بفرست 

پ خ شد عزیز

لینک به دیدگاه

دوستان کل کیس  رو میفروشم 4میلیون تمام بیچونه تحویل تهران و کرج هم حضوری انجام میدم و شهرستان هزینه ارسال با خریدار...4700برا خودم آب خورده خب :) @};-

همونجور که گفتم عجله ندارم مال خوب رو زمین نمیمونه بالاخره فروش میره....

اینجوری خریدار هم سود خوبی میکنه منم راحت ترم پس نپرسین آخر قیمت کل کیس چند توضیح دادم چقدر کار کرده و دلیل فروش چی هست. :x @};-

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی

فن سی پی یو رو اگر می تونید سریعتر و قبل از بقیه قطعات بفروشید ممنون میشم چون دقیقا می خواستم همینو بخرم و فن شما هم که با نو فرقی نداره و قیمتشم برای بنده مناسبتره. راستی جعبه و تمام تجهیزاتش موجودن؟ من برای AM3+ می خوامش. قیمت آخرش رو هم اگه ممکنه برام پخ کنید.

ویرایش شده توسط aminel1358
لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی

فن سی پی یو رو اگر می تونید سریعتر و قبل از بقیه قطعات بفروشید ممنون میشم چون دقیقا می خواستم همینو بخرم و فن شما هم که با نو فرقی نداره و قیمتشم برای بنده مناسبتره. راستی جعبه و تمام تجهیزاتش موجودن؟ من برای AM3+ می خوامش. قیمت آخرش رو هم اگه ممکنه برام پخ کنید.

سلام قربان

عکس از جعبه ضمانت نامه انداختم و تو پست اول میتونید ببینید حتی خمیر سیلیکون اصلیش هم تو جعبه هست هنوز ولی تا آخر هفته اگه همه قطعات بفروش بره  اون رو هم میفروشم.ببخشید میدونم عجله دارین... @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

هارد چند؟

سالمه؟

گارانتی داره؟

سلام دادا

هارد تا الان 310 مشتری داره بله هم گارانتی داره هم سالمه 100%  . فقط فروشش زمانی هست که بقیه قطعات هم مشتری داشته باشن اگه خریدار هستین قیمتتون رو پیام خصوصی بدین تا درصورت فروش باقی قطعات به قیمت پایه ، به شما من پیام بدم تا هماهنگی های لازم رو انجام بدیم.

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید.بنظرم قیمت گرافیکتون زیاده چون تو همین فروم 345 قیمت زدن هنوزم کسی نخریده البته من برای یکی از دوستام از فروشگاه خریدم 310ت گارانتیش هم تموم شده بود.اگه ممکنه قیمت رم رو هم بدین.

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید.بنظرم قیمت گرافیکتون زیاده چون تو همین فروم 345 قیمت زدن هنوزم کسی نخریده البته من برای یکی از دوستام از فروشگاه خریدم 310ت گارانتیش هم تموم شده بود.اگه ممکنه قیمت رم رو هم بدین.

سلام دادا

این گرافیک هم ضمانت داره و هم سری دو فن هستش بقیه 6850 ها تک فن هستن

لینک به دیدگاه

ببخشید دوستان دنبال مراحل انتقالم از طرف شرکت هستم واسه همین نمیتونم زیاد آنلاین باشم  واسه همین دیر جواب دوستانی که پیام دادن رو دادم بازم عذر میخوام.

تا ساعت 12 شب ، جمعه ، 12 اردیبهشت 93 ، این مزایده  برقراره اگر تمام قطعات زودتر با قیمت مدنظرم  مشتری پیدا کنه زودتر هم تحویل میدم به دوستان  و در صورت فروش نرفتن قطعات کلا" منصرف میشم از فروش البته تا حالا  قطعات هارد  رم مینبورد سی پی یو و کیس و کولرسی پی یو مشتری شون بوده ولی فقط بعضی ها از قیمت پایه کمتروبعضی به قیمت پایه بودن البته بجز کولر و هارد و رم که به قیمت بالاتر از پایه مشتری پیدا شده....فقط مونده CPU MAIN Case , Power

...وممنون از دوستانیکه صبر پیشه کردن.

لینک به دیدگاه

منتظر قیمت تکی مین و cpu هستیم.ً!

دوست عزیزمن به شما پیام خصوصی دادم @};-

شما گفتی فقط CPU رو میخواین من گفتم باهم میفروشم....قیمت پایه هردو  1700 هستش

لینک به دیدگاه

CPU , MB  با هم بفروش میرسد 1700.000 تومن

cpu intel core i7 4770k

MB Gigabyte Z87X-UD4H

پاور 1000 گرین سری گلد(500) کیس گرین ایکس9 پرداتور (450) باهم به قیمت 950.000 تومن

کولر نوکتوآ170 تومن به همراه خمیر سیلیکون اصل نوکتوآ که عمرا" تو بازار گیر نمیاد.

Cpu fan Nuctua NH-U12P

کارت گرافیک  هم 450 بفروش میرسه

Gpu XFX Double D HD-685X-ZDFC Radeon HD 6850 1GB 256-Bit DDR5

هارد سه ترابایت گرین 310 تومن HDD WD Caviar Green 3 TB SATA 64MB

فقط این قطعات زمانی بفروش میرسند همه ی این قطعاتی که قیمت تکی زدم  مشتری داشته و بفروش رسیده باشند.

عجله هم نداریم عجله کار شیطونه @};- :x 

همه قطعات بالا گارانتی و جعبه دارن حتی کیس جعبه اش موجوده فک کنین دارین نوی نو میخرین فوق العاده سالم و تمیز

به دلیل مشغله کاری ممکن فردا(پنجشنبه) نتونم زیاد آنلاین باشم جواب بدم این شماره ی من هست از ساعت 1بعد از ظهر میتونین با من تماس بگیرین:

0912-3665754

لطفا" فقط خریدارها تماس بگیرند. کمتر از قیمت پایه نمیفروشم.

لینک به دیدگاه

cpu intel core i7 4770k

MB Gigabyte Z87X-UD4H

Cpu fan Nuctua NH-U12P

Ram 2x4gig corsair

Power Supply Green GP1000B-OC Gold Series

HDD WD Caviar Green 3 TB SATA 64MB

اینها همه یک جا ازت می خرم - 25% قیمت نو در بازار تهران

تحویل و پرداخت فوری ...

ویرایش شده توسط mr saeed
لینک به دیدگاه

cpu intel core i7 4770k

MB Gigabyte Z87X-UD4H

Cpu fan Nuctua NH-U12P

Ram 2x4gig corsair

Power Supply Green GP1000B-OC Gold Series

HDD WD Caviar Green 3 TB SATA 64MB

اینها همه یک جا ازت می خرم - 25% قیمت نو در بازار تهران

تحویل و پرداخت فوری ...

کمتر از قیمت پایه نمیفروشم.

لینک به دیدگاه

انشالله از قیمت پایه هم  300 بیشتر بفروشی .

نه ریا میشه :cool:

توکل بخدا من جنس در حد آک دارم میفروشم واسه همینم قیمت رو 15 تا20 درصد کم کردم کلی... شد،شد  نشد هم نشده دیگه هر چی قسمت باشه دادا @};- :x

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...