رفتن به مطلب

از کی یک گیمر شدی ؟ ( خودتون معرفی کنید)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

150px-Vg_icon.svg.png

سلام دوستان دیدم این قسمت تو فرم خالی هست گفتم اضافه کنمش  ^_^ شاید حرفام زیاد حالت خطی نداشته باشه کلا تو خط نمیرم 

همیشه دور میزنم تو همه کارهام  ^_^

گیمر کیست ؟ گیمر کسی هست که  تمام بازی ها ویدئویی خواب خوراکش هستن زندگیش تو بازی خلاصه میشه هرچیزی که

در دنیای واقعی برایش دست نیافتنی هست با گیم ها فتح میکنه شما گیمر هستید ؟ زندگی بدون گیم چه حسی دارد ؟

آیا شما هم تنهایی خودتون با گشت زدن در دنیای مجازی بازی ها پیدا میکنید ؟ یا خستگی از روزهای سخت زندگی با بازی به دست

فراموشی می سپارید ؟ یا نه این دنیا مجازی نیست برای شما نه نه این دنیا واقعی هست برای یک گیمر !

زندگی ما هم یک جور بازی هست هدف ما از زندگی چیست ؟ رسیدن به مرحله آخر زندگی ؟ یا نه گیم اور شدن در شروع زندگی؟

یک روز چشم باز میکنید می بینید 30 ساله شدید اما هنوز در دنیایی  بازی ها سرگردان هستید در جنگل ها تنها در خانه ها تنها 

هنوز به دنبال کلید گمشده درهای بسته هستید .فال اوت زندگی شما کجاست ؟ این تنهایی فال اوت وار در این دنیای پر از انسان های 

خسته بی روح در این جهان بی پایان که از خود خواهی کشتن کشته شدن مملو هست کی به نقطعه پایان می رسد ؟

مرا به جنگل های فارکرای ببر از دنیا واقعی که هر روزش برایم تداعی کننده مشکلات بی پایان هست به جنگل ها به دریاهای فارکرای ببر

من فراموشی خستگی خودم را در گیم پیدا میکنم من یک گیمر هستم ! احساساتم مملو از جی تی ای هست نه اینکه زیر کردن آدم ها با ماشین لذت ببرم 

نه اینکه کشتن ادم ها روح مرا خشن کند من با یک گیم اورشدن در شروع این دنیا هستم کاش دنیا واقعی ما هم بازگشت به شروع داشت

این گفته ها مربوط به یک گیمر واقعی هست این ها  به کسی مربوط هست که گیم سرگرمی اصلی زندگیش هست

در دنیای حال و مدرن امروزه هرکس به سبکی شیوه ایی خودش را سرگرم میکند گاهی گیم یک تفریح کودکانه حساب میشود 

با وجود این یک گیمر با شخصیت های بازی زندگی میکند شاید درکش برای کسی که تنها دنیای او در دنیا واقعی خلاصه میشود

این حرفا سخت و مسخره می باشد ! 

منبع : لیون کامپیوتر

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دیده خودتون از یک گیمر اینجا بیا کنید .

------------------------------------------------------------------

خودتون معرفی کنید و بگید چند ساله دراین دنیا بی انتها سرگردان هستید  :)

اول از خودم من نادر بیاتی هستم حدود 26 سالمه حدود 3 سال گیم ترک کردم اما میخام باز به دنیا بازی ها بر گردم 

همیشه مقالات بازی ها میخونم اما وقتی برای بازی کردن نداشتم احساس میکنم دارم پیر میشم وقتی ندارم تا بازی کنم 

اولین بار 12 سالم بود تو گیم نت ها کلوپ ها بازی میکردم بعدش خودم یک کلوپ پلی استیشن 1 زدم با حدود

5 دستگاه اون زمان 14 سالم بود پول زیادیی خرج کردم که ضرر کردم اما خوب تا دلتون بخاد بازی ها پلی استیشن 1 بازی کردم

بعدها همه کنسول ها فروختم 2 ماه بعدش دیدم احساس میکنم معتاد بازیم  :wacko: خلاصه با بدیختی یک کامپیوتر خریدم یادم نیست

کارت گرافیکش چی بود اما منو دق مرگ کرد :wacko: فروختمش یک سیستم بهتر گرفتم هنوز بازی در سن کم بهترین دوران برا بازی می دونم 

الان حال هوای قدیم ندارم اما باز میخام تجربه کنم شاید باز اسیرش شدیم مشکلات زندگی به فراموشی بسپارم

-------------------------------------------------------------------

موفق باشید . اگه متن کوتاهی درش بود ببخشید  :big hug:

لینک به دیدگاه

فکر کنم این سوال رو توی فروم درستی مطرح می کردی، اینجا تقریباً همه گیمر هستن جز یه چند نفر ( منجمله خودم ) ...  :D

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خسته نباشی

من از زمانی که داییم بلغارستان میرفت و یه روز با خودش یه دستگاه اتاری از سفر اورد شروع به گیم کردم :D و به قدری بهم حال داد که این رویه رو هنوز دارم ادامه میدم اونموقع فکر کنم سوم دبستان بودم

ولی من گیمر رو الان براتون تعریف میکنم

یه روز برای خرید بازی به یکی از فروشگاه های بازی محل رفته بودم برای خرید بازی دیدم یه مرد حدود 55 ساله مثل من عجیب دنبال بازی هست و حتی سوال های جالبی هم از فروشنده میکرد 

خیلی کنجکاو شدم و سر صحبت رو با اون مرد باز کردم و ازش سوال کردم خودتون بازی میکنید

واقعا جدی گفت اره 

حتی بعد به خنده هم گفت مگه ما چمونه

اولش فکر کردم برای بچه یا نوه خودش میخواد ولی سوالهایی که میکرد بوی ناشی بودن نمیداد

برای من خیلی جالب بود 

از یه طرف خودمو پیش بینی میکنم که شاید تو اون سن هم بازی کنم و شبیه اون مرد بشم 

ولی یه تفاوت بین منو اون مرد هست امثال ما که حدود 30 تا 35 سال سن داریم سنمون به زمان ابداء بازی های کامپیوتری میخوره و شاید یه جور اعتیاد بازی رو به کول بکشیم ولی اون مرد چی

اونا سرگرمی هاشون این چیزا نبوده

برای همین برام جالب بود و به نظرم اون مرد گیمر واقعی بودش حتی اگه ساعتهای زیادی پای بازی نباشه

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

فکر کنم این سوال رو توی فروم درستی مطرح می کردی، اینجا تقریباً همه گیمر هستن جز یه چند نفر...  :D

بعضی چیزا هست که جز تحمل دوای دیگه ای نداره.

من یادمه از دوران طفولیت گیمر بودم!

برای بازی چه کتک هایی که خوردم, برای بازی چه دعواهایی کردم, یادش بخیر.

اولین کنسولی که باهاش بازی کردن رو شروع کردم آتاری بود, هیچ وقت اون جوی استیکش رو یادم نمیره اما بازیاش رو به فراموشی سپردم.

دومین کنسول میکرو بود, باز از این کنسول خاطره بیشتری دارم مخصوصا سونیکش رو خیلی دوست داشتم. (مخصوصا اون زمان بازیشو کرایه میکردم)

سومین کنسول سگا بود, این کنسول بخشی جدا ناپذیر از زندگی منو تشکیل داده مخصوصا اون شورش در شهرهاش :D

یکبار ساعت 8 شب بود رفته بودم بازی سگا کرایه کنم که شبانه با آجر بهم حمله کردن و البته جان سالم به در کردم (به همراه داداشم) رفته بودم بازی مورتال کمبات کرایه کنیم :D

کنسول بعدی پلی استیشن 1 بود! این کنسول روزو شبو از من سلب کرد منو از درس انداخت تو اون دوران از بابام کتک خوردم :(

کنسول بعدی پلی استیشن 2 بود, اون زمانی که خریدم هنوز فاکتورشو دارم 260 هزار تومن آب خورد با یک مموری کارت و این بازیا :D

Black - gt4 - Tekken

خلاصه کنسول بعدی پلی 3 بود که متاسفانه وسعم نرسید :wacko:

تو این مراحل بالا 2 تا سیستم خریدم که یکیش خیلی قدیمی بود اصلن برای بازی مناسب نبود و یکی هم یک کارت 5500 داشت که خیلی باهاش بازی کردم .

این اواخر هم یک سیستم دیگه گرفتم با یک کارت 9500 و شبانه روزی باهاش بازی کردم که تا سال پیش عملا بعد اجرای بازی ها کرش میکرد!

در کل من هم مثل دوستمون 2-3 سالی از دنیای بازی دورم و تنها دلیلشم بحث مالی بود.

خیلی هم خلاصه نوشتم که میدونم همه عین من حوصله خوندم متنای طولانی رو ندارن. :big hug:

شاد باشین

لینک به دیدگاه

یادش بخیر به من قول دادن اگه 20 بشی آتاری میخریم برات شدم اما آخر سرم نخریدن 

بچه ها مرفتن کلوپ (اون موقع میگفتیم سونی) من پول نداشتم مگه اینکه کسی هم بازی نداشت پول منم میداد 20 دقیقه بازی میکردم همش هم مجبور بودم بهش ببازم چون میبردم دیگه بازیم نمیداد خوب اون پول داده بود

داداشم کامپیوتر خرید اون موقع هم رگ هکرانه رو داشتم پسورد رو در میاوردم یا بایپس میکردم 

با ترس بازی تا داداش خدا بیامرزم نیاد 

خودش لپ تاپ خرید کامپیوتر رو داد ما اما گرافیکش 16 mb آنبورد بود با ram 128 هیچ کاری نمیشد کنی پولام رو جمع میکردم بازی میخریدم به رویایی که من یه روزی ارتقا بدم بازی ها انبار شد

اما هیچ وقت ارتقا داده نشد و بازی ها رو هنوزم دارم

need for speed 7 بود با چند تا دیگه که گرافیک 32 64 نیاز داشت cd زیاد میخریدم با پول کارگری که پیش بابام میکردم بازی هاروهم خونه پسر عموم تست میکردم

بعد ها گیم نت اومد

چند باری هم مفتی از گیم نت استفاده کردم صاحبش پشت سرور نشسته بود فهمید انداختم بیرون همیشه میرفتم نیگاه میکردم

تا سالها بعد کار کردم خودم لپ تاپی قوی گرفتم اما بازی هایی که داشتم خیلی قدیمی بود تا اومدم به خودم بیام بازی بگیرم زدم تو کار طراحی سایت و هاستینگ و به هیچ وجه وقت بازی کردن ندارم

تو عمرم هیچ وقت طعم بازی کردن رو نچشیدم هیچ وقت یا اگه چشیده باشم همش تیکه تیکه بوده مثل تلویزیون برفکی که پرپر میکنه

هچوقت از بازی لذت نبردم

البته در بازی هایی مثل mortal kombat و igi1 سابقه خطری دارم با اون سیستم داغون کل خیلی هاروخوابوندم

ویرایش شده توسط raminramz
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

منم از موقعی که یادم میاد با آتاری،میکرو،سگا،نینتندو،PS1،PS2،PS3،Xbox،Xbox 360 و با PC بازی کردم !

لینک به دیدگاه

من 8 سالم بود با کنسول میکرو (همون NES :دی) شروع کردم و چند ماه نگذشت کلوپ PS1 تو محلمون باز شد

هر از گاهی با داداشم میرفتیم مدال و گرن توریسم میزدیم به بدن :D وای هنوزم با صاحب اون کلوپ رفیقم  و الان تو کار چوب و مبلمانه

گذشت و اون موقع ها ما پول نداشتیم سونی 1 رو بخریم یه سگا خریدیم تو خونه یه مدت با بازیهای سونیک - کمبت - شورش 1.2.3 و الی آخر حال میکردیم

دوره راهنمایی رو تموم کردم و اونموقع 14-15 سالم بود و مادرم به عنوان هدیه 170 تومن آورد با هم رفتیم خرید تا یه دستگاه PS2 سونی با مموری کارت خریدم

فوتبال 2006 فارسی اولین بازی بود که با کنسول رویایی سونی که اونموقع از کامپیوتر های همرده خودش جلوتر بود تجربه کردم

هنوزم مزه گرافیک خیره کننده اون زیر زبونمه

بعد کمبت شائولین مانک رو خریدم فوق العاده رزمی و خشن بود (دهنم هم سرویس شد تا تمومش کنم :-S )

سپس تیکن 5 و اون بازی که جت لی کاراکتر اصلیش بود (اسمش چی بود؟) سری بازیهای انیمیوشا که داستان قسمت آخرش تو فرانسه و ژاپن بود و بازیگر معروف ژان رینو هم حضور داشت

انقدر هم فکری بود که مغز میخواست برای مراحل عجیبش 8-}  کشتی کج و بازی ماشینی و تخیلی و خیلی باحال BurnOut که تو بحث گرافیک و رانندگی دیوانه وار تک بود

باز هم مدال افتخار که ژانر مورد علاقه منه و باهاش خاطره دارم و چون نوستالژی کودکی من با PS1 بود نسخه جدیدشو 5 بار تمومش کردم

18 سالم شد یه کامپوتر خریدم (نمیدونم فروشنده رو نفرین کنم یا نه؟ :دی) برداشت برام AMD پیچید با گرافیک 512 آنبرد که یک سال و نیم بعد به دیار باقی شتافت و عملا جلو PS2 خودم هیچی نداشت!

مغازه زدم آخرای 18 سالگیم بود یه خدماتی که اوایل فقط تو بحث رایت و کپی مشغول بودم با درآمد اونموقم سیستم سوخته خودمو پلتفرمشو عوض کردم و یه سیستم اینتل خوب با گرافیک 8500 جیفورس بستم و تازه فهمیدم کامپیوتر میتونه پتانسیل بیشتری تو گرافیک نسبت به کنسول داشته باشه! تقریبا بازیهای معروف رو یکی یکی تموم میکردم و میدیدم که پلتفرم برتر PC هست!

20 سالم بود تو فامیلهامون یه پسره بود که وضعش خراب بود و هر روز شیشه میکشید (زیاد باهاشون برو بیا نداشتیم چون فرهنگ غلطی پیش رو گرفته بودن) تو شب 10 محرم ما مسافرت بودیم و جناب میاد به یه طریقی محتوای مغازه و خونه رو (هر چی کوچیک و با ارزش بود مثل طلا - مموری و پلی استیشن نازنینم :phbbbt: ) رو دزدید و فروخت و با پولش (300 تومن جنس رو 60 تومن فروخت برای خرج مواد کوفتی) و همچنان حسرت اون PS2 رو میخورم که تیکن5 رو نمیتونم رو کامپیوتر تجربه کنم! خلاصه ضرر باحالی بهم زد و جالبی اینجاست شکایت نکردیم که آبروش نره اما هنوز هم بعد چند سال همون آدمی هست که بوده! افسوس!

بعد اون بیشتر و بیشتر کار کردم تا یه گرافیک 260GTX که همین 2 ماه پیش فروختم رو خریدم و تجربه گیمینگ الترا رو در سال 2010 رو PC با انواع بازیهای روز :smug: که انصافا کاری کرد کنسول های نسل جدید رو فراموش کنم و بیشتر به PC رو بیارم

هر چند تو ای مدت که شاغل بودم زیاد وقت نداشتم گیمر بمونم اما آخرین بازی که به اتمام رسوندم بازی Castlevania LOS II بود و پیشنهاد میکنم این بازی عالی رو از دست ندید گیم پلی عالی که منو انقدر ترغیب کرد تا این عنوان رو به واچ داگز (فاجعه یوبیساف) ترجیح بدم @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حرف از آغاز شد بذارین یه خاطره تعریف کنم:

من و داداشم کوچولو بودیم چون پسرای داییم آتاری داشتن بابام هم اون زمان ۶ هزار تومن داد آتاری خریدیم حافظه دار.

برای پسر داییم اینا حافظه دار نبود و کارتریج میخورد.

یه شب من و داداشم داشتیم آتاری بازی میکردیم هواپیما نوبتتی سفید و سیاه. به به...

پدرم اومد نشست یکم با کنجکاوی نگاه کرد بعد دسته بازی رو از من خاست و گفت یادم بده.. بماند که تا بازی میکرد میباخت :::دددییی

یه مدت به مین منوال گذشت تا پدرم چون بازی برادرم طولانی میشد و نوبت بازی خودش زود تموم میشد شاکی شد دسته بازی برادرمم گرفت!!!!

من و برادرم رفتیم یه گوشه کز کردیم. پدرمم هم که یکم راه افتاده بود دستش شروع کرده بود به حرکات در جا و ناسزا گفتن به هلیکوپترها و تانکهای دشمن.

هیجان عجیبی گرفته بودش و با دسته خلبانی سخت مشغول بود.. هیجان و آدرنالین زد بالا و ....تق!!!! مربع ته دسته تو یک دست و استوانه تو اون یکی دست:::دددددیییی

هر چی هم سعی کرد مربع و استوانه رو با هم وصل کنه و اون دست رو نبازه نشد که نشد.

برگشت مارو نگاه کرد با غضب گفت اون یکی رو بزن.

هیچی دسته دو رو زدم جای دسته یک بازم رفتم سر جام کز کردم. به دقیقه نکشید که تق!!!!! بلای دسته اول سر دسته دوم هم افتاد و بازهم تلاش نا موفق برای ادامه اون. دست از بازی ولی...

هیچی سرتون رو درد نیارم برگشت با خشم و عصبانیت من و برادرم رو دعوا کرد که بچه مگه تا الان بیدار میمونه!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

منم از موقعی که یادم میاد با آتاری،میکرو،سگا،نینتندو،PS1،PS2،PS3،Xbox،Xbox 360 و با PC بازی کردم !

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

معین جان چیزی مونده که شما بازی نکرده باشی؟ والا ماهم چیز بیشتری یادمون نمیاد:دی + lol

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

post-11583-0-92584200-1406287658_thumb.jpg

دریم کست و بازی خاطره انگیز open world شنمو

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

از استارترعزیز ممنون .واقعا تاپیک قشنگیه @};- .

همچنین ازدوستان با خاطره های جالب و بامزشون.کلی حال داد.مرسی :D

امیدوارم تداوم پیدا کنه دوستان دیگه هم بیان تعریف کنن

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

سلام

متن دوستان رو وقتی می خونم ، یاد خاطرات خودم میوفتم ! فکر کنم اینا اتفاقاتی هست که بیشتریا تجربه کردن.

من هم مثل سایرین انواع کنسول ها رو بازی کردم یا مال خودم بوده یا کرایه و کلوب.

الانم رفتم تو کار بازی انلاین و شبکه محلی و تازه با دوستم یه گیمنت زدیم. تو سایت تک کلوبم مدیر ارشد گیم هستم و آموزش شبکه کردن بازی میزارم که تنها خوشیم این بوده این مدت که بهترین بازیا رو برا ایرانیا شبکه کنم و ارشیو قوی درست کردم!

الانم لبتاب دارم که دیگه کرش میده و شروع کردم به جمع کردن یه سیستم با کلی قرض!

تا الان مین و سی پی یو و رام رو از لیون گرفتم. هاردم دیروز گرفتم. گرافیک و پاور رو پولش رو دادم و منتظرم ارسال بشه و بدستم برسه ( گرافیک وساطت لیون و پاور آقا نوید)

کیس و مانیتور مونده که واجبن و بعد انشالله کولر و رایتر و .... .

گیم برای ما یعنی همه چی.

هر کی بهم میگه چرا اینقدر خرج میکنی در صورتی که نداری! میگم برم موتور بخرم بهتره یا بیوفتم دنبال ..... و ........ . میگه چه ربطی داره ، میگم هر کی یه علاقه ای داره. علاقه من اینه و فکر میکنم سالم باشه.

راستی من عباس هستم ۲۵ سالمه و کارشناس ارشد عمران و منتظر کارت معافیت ;-)

ویرایش شده توسط gosbe
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

گیمر حرفه ای نیستم ولی بازی کردن رو دوست دارم !!!

سوم ابتدایی اینا بودش که کمودور 64 و آتاری بازی میکردم.

ولی هر گیمی رو بازی نمیکنم / حالا خودم رو با رضا جان مقایسه کنم و از 100 نمره بدم به خودم ، میشه 30-35 چون بازی رو آنالیز نمی کنم و فقط میرم تا تموم بشه و دیگه کار زیادی به عوامل اجرایی بازی که کی هستش و چه میکنه و موتور بازی کدوم نسخه هست و .... ندارم

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

من از فک کنم 7 8 سالگیم بود که گیمری رو آغاز کردم اولش میکرو خریده بودم و کلی با اون چند سال ور رفتم ! بعدش سگا خریدم و چن سالی هم با اون اما دیگه واسم سونی نخریدن  :crying:

واسه همین یه کلوپ بود اونجا می رفتم بازی می کردم یادمه یه خانوم جوونی بود تازه مغازه باز کرده بود البته مغازه مال باباش بود فک کنم اینم بعضا میومد به قولی مغازه داری می کرد اون اولا چون کسی نمیومد و فقط من بودم یادمه با 50 تومن کلی بازی می کردم اصلا هم نمی گفت که وقتت تموم شده آی حال میداد اون رزیدنت اویل 3 روبازی می کردم تا می رسیدم به اون نمسیس بلد نبودم کدوم گزینه رو بزنم فرار کنه همیشه گیرش میوفتادم و می مردم  :(

بعد از اون مدت بابام یه کامپیوتر خرید حال بماند که واسش پسورد گذاشت و روزی یه ساعت بیشتر نمی ذاشت بازی کنم در کل بابام خیلی رو اعصابمه  :laughing:

حالا هم که بازی می کنیم منتها دیگه مثل قدیم نیس که هر بازی ای اومد برم بخرم بازی کنم خیلی از بازی ها خوشم نمیاد و قدیم یهو می دیدی 5 ساعت بازی می کردم اما الان دیگه بیش از دو ساعت نمی تونم مغزم خسته میشه دیگه پیر شدیم بابا  *dry#

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

سلام

متن دوستان رو وقتی می خونم ، یاد خاطرات خودم میوفتم ! فکر کنم اینا اتفاقاتی هست که بیشتریا تجربه کردن.

من هم مثل سایرین انواع کنسول ها رو بازی کردم یا مال خودم بوده یا کرایه و کلوب.

الانم رفتم تو کار بازی انلاین و شبکه محلی و تازه با دوستم یه گیمنت زدیم. تو سایت تک کلوبم مدیر ارشد گیم هستم و آموزش شبکه کردن بازی میزارم که تنها خوشیم این بوده این مدت که بهترین بازیا رو برا ایرانیا شبکه کنم و ارشیو قوی درست کردم!

الانم لبتاب دارم که دیگه کرش میده و شروع کردم به جمع کردن یه سیستم با کلی قرض!

تا الان مین و سی پی یو و رام رو از لیون گرفتم. هاردم دیروز گرفتم. گرافیک و پاور رو پولش رو دادم و منتظرم ارسال بشه و بدستم برسه ( گرافیک وساطت لیون و پاور آقا نوید)

کیس و مانیتور مونده که واجبن و بعد انشالله کولر و رایتر و .... .

گیم برای ما یعنی همه چی.

هر کی بهم میگه چرا اینقدر خرج میکنی در صورتی که نداری! میگم برم موتور بخرم بهتره یا بیوفتم دنبال ..... و ........ . میگه چه ربطی داره ، میگم هر کی یه علاقه ای داره. علاقه من اینه و فکر میکنم سالم باشه.

راستی من عباس هستم ۲۵ سالمه و کارشناس ارشد عمران و منتظر کارت معافیت ;-)

بیا که خوب پیدات کردم :laughing: :laughing: :laughing:

عزیز میدونی چطور میشه Left 4 Dead 2 رو با لن چند نفره بازی کرد؟ ما آقامون دراومد نشد :crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

من زیاد خوره بازی نیستم ولی توی بازی پس گیمر خوبی هستم توی مسابقات کشوری در اکباتان امسال توی پس ۲۰۱۳ پنجم شدم، (cgame.ir)

لینک به دیدگاه

ماشاله دوست عزیزمون آقا معین (HEX) تمام کنسولها رو شخم زدن :D

لینک به دیدگاه

از 3 سالگی !! :big hug:

اولش با میکرو همسایه شروع کردم. یک سال بعدش سگا. بعدش PS1 . یک سال بعدش کامپیوتر :D  یادش بخیر اون زمان کمتر کسی کامپیوتر داشت ! گرافیک کامپیوترم 32 مگابایت بود =))

ولی اصلا تو کلوپ بازی نکردم :eek:

ولی همین هفته پیش بود که اعضای فامیل رو جمع کردیم تو یه خونه با 5 تا کامپیوتر، بازی کردیم جاتون خالی :D

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من حدود 10 یا 12 ساله بودم بازی کردن شروع کردم اولین بازیم با کنسول آتاری بودش که بازی Atari River Raid بودش اگه اسمشو درست گفته باشم بعداز اون کنسول کمودور اومدش که اسم بازیهای این کنسول یادم نمی یاد فقط دوتا بازی به اسم گاراگاه وشمشیرزن بودش که ازاین دوتا بازی خیلی لذت می بردم بعد کنسول SEGA اومدش بازیهای Sonic1-2-3 وهمچنین شورش 1-2-3 یادش بخیر دوستان بازی وسترن یادتونه - بعد کنسول PS1 اومد بازی Crash وماشین جنگی خیلی بازی می کردم البته همه اینا رو تو کلوپ محلمون بازی می کردم.

تصویر بازی Atari River Raid

post-15536-0-98938400-1406290980_thumb.png

اینم تصویر بازی های سگا که هنوز دارمشون

post-15536-0-13516700-1406291533_thumb.jpg

ودسته بازی سگا

post-15536-0-61370500-1406291576_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

یادش بخیر 3 سالم بود خونه عمم اینا سوپر ماریو بازی کردم بعد خونه اون یکی عمم با سگا جنگ خلیج بازی میکردم 

گذشت گذشت تا کلاس پنجم معدلم 20 شد بهم گفتن کامپیوتر میخرن بعد برام سگا خریدن :| سونیک 1 2 3 شورش 1 2 3 وسترن اخ روزگار 

الان داره اشکم در میاد  :whew:

حالا یک خاطره : 

داشتم با سکا شورش بازی میکردم صدای تلویزیون زیاد بود بابام هم داشت تلفن صحبت میکرد چشمتون روز بد نبینه ! اومد با پا 3 تا ضربه محکم کوبید رو سگا بیچاره به 3 تکه تقسیم شد تا 2 ماه با بابام صحبت نکردم هاها بعد یک روز اومد شروع کرد منو کتک زدن که چرا حرف نمی زنی ! ( چه رویی هم داره بابام )

تو این مدت میرفتم گیم نت کانتر و دوتا میزدم که بابام خسته شد از دستم مجبور شد برام کامپیوتر بخره ! اولین بازیم هم General zero hour بود که الانم دارم تو گیم رنجر بازی میکنم حدود سال 2006 2007 بود کال اف 4 اومد بخیر گذشت Assisin اومد اونم بخیر گذشت ولی دیگه بازی های بعدی تکو توک میتونیستم روون بازی کنم ( از یک 7300 gs چه انتظاری دارم ) مجبور شدم بزنم تو کار بازی انلاین الانم که کنکور دادم ببینم چی میشه یه سیستم درست ببندم عقده چند سالمو خالی کنم :Praying:

لینک به دیدگاه

از سال 1369 اگه اشتباه نکنم آتاری داشتم

البته الان اگه وقت پیش بیاد فقط فوتبال بازی مبکنم.

لینک به دیدگاه

من هم از قبل اینکه مدرسه برم از این آتاری سفید ها برام خریدن که تفنگ هم داشت. (چقدر هم تفنگ ش زود خراب شد :D )

خیلی بچه بودم.فقط یادم با خواهر بزرگم چقدر قارچ خور بازی میکردیم.

بعد هم که آتاری زوارش در رفت یه سگا خریدیم با مورتال کمبت 3. آی چه حالی میداد...

بهدش هم خونمون رو عوض کردیم رفتیم سیادت (یه محله)

هم سگا بود.هم بعد از ظهر ها نفری صد تومن با دوستم میاوردیم میرفتیم کلوب محله مون.

اون موقع اسم بازی ها رو نمیدونستیم به جز کراش و شورش در شهر!

PS1 بازی میکردیم.مثلا تیکن میخواستیم بازی کنیم میگفتیم دعوا بزار!یا ماشین!

اونموقع اول دوم دبستان بودم.یادش بخیر.

بعد خونمون رو عوض کردیم یه دوست جدید پیدا کردم که PS1 داشت...آقا از صبح تا بعد از ظهر خونشون بازی میکردیم.

مخصوصا درایور...

بعد هم با گیم نت و کانتر آشنا شدیم و GTA.

دیگه گیم نت ها پاتوق بود.

چقدر هم خوب اسنایپ میزدم...یادش بخیر واقعا.

بعد یکی از فامیلامون گیم نت زد کل تابستون اونجا بازی میکردم...مجانی...هیچی هم نمیگفت.

بنده خدا چقدر هم تحویل میگرفت و خودشم باهام بازی میکرد :D

از صبح تا شب اونجا بودم هر روز...ناهار هم همونجا باهم میخوردیم.

البته واسش مشتری هم برده بودم ها...دوستام هم همش اونجا بودن :D

بعد هم چند سالی تو کف PS1 بودیم...PS2 که رویا بود.

تا پنجم دبستان تموم شد و تابستون شد.

رفتیم زاهدان.خونه ی خواهرم اونجا چون شوهرش نظامی انتقالش داده بودن باید میرفتن.

رفتیم اونجا یه PS2 از این بزرگ ها که درش میومد بیرون خریدیم 50 تومن.

یعنی دنیا رو بهم داده بودن...با این قیمت PS1 هم نمیشد گرمسار خرید.

بعد رفتیم تو نخ tekken5 و Most Wanted.چی میشد اون روزها برگرده.

چشم وا میکردیم MW میزدیم...شب هم واسه تنوع GTA

اگه کسی پایه بود هم tekken.

حیف که دوران PS2 زود تموم شد.

اول راهنمایی تموم شد و تابستون شد و PS2 رو 80 فروختم و یه کامپیوتر خریدیم 420.فقط کیس.مانیتور هم از این بشکه ای ها بود که داشتم :D

اولین بازی هایی که نصب کردم CS و GTA

بعد از دوستم Call of juarez the cartel گرفتم...چقدر حال داد...تا آخرش رفتم.

دومیش هم AC بود...وای دیوانه ای بود این بازی.

تا سوم راهنمایی زیاد بازی کردم.

آخرین بازی هم که تموم کردم Walking Dead بود...خاطره انگیر ترین بازی عمرم.(فکر کنم پارسال پیارسال بود)

ولی الان دیگه نه.

هم سیستم قدیمی شده...هم وقتش رو ندارم.

ببخشید طولانی شد.

از استارتر هم بابت این تاپیک جالب ممنونم.

لینک به دیدگاه

سلام

ما رو کلوپ نمیذاشتن بریم : دی

میگفتن کلوپ جای ادم بداست  ^_^

اوایل اومدن سوکت 478 گیمر شدیم :wacko:

از مدرسه میومدم تا 10 شب پشت PC بودم درسامو صبح ساعت 4 تا 7 میخوندم  :eek:

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

استارتر عزیز داغ دل ما را تازه وخاطراتمون زنده نکن

من34 سالمه

اولین کنسولی که باهاش بازی کردم آتاری بود یادش بخیر بازی River Raidبود که بهش میگفتیم هواپیمایی چه حالی میداد وقتی که خیلی بازی میکردی دیوارها نزدیکتر میشدند وای سختر میشد وچند بازی دیگه دزد وپلیش وماهیگیری وتنیس

دومین کنسول میکرو بود که جای اونو هیچ کنسولی برام پر نکرد ونمیکنه که دیروز بازی دابلی دراگون 2باهش میزدم بهترین بازی هم که باهاش حال کردم وهمشونو فتح کردم به ترتیب

Ninja Gaiden 1

Ninja Gaiden 2 - The Dark Sword of Chaos

Ninja Gaiden 3 - The Ancient Ship of Doom

Contra I

Contra II

Double Dragon II - The Revenge

Kage

Teenage Mutant Ninja Turtles III

Tokkyuu Shirei - Solbrain

Captain America and The Avengers

پلیس مخفیCoke Head Junkie

چاقوزن Rush'n Attack

وتعداد زیادی از بازیهای دیگه که خیلین نمیشه نام برداین از میکروچندسال عمرمون رفت پای این کنسول

بعدا سگا خریدم وشورش1.2.3ومایکل وکمبت1.2.3وبعدسامورایی وبعترین بازی که یادمه فتح کردن به قول بروبچ نینجا سگی وشینبی که واسه خودش دنیایی داشت چند سال دیگه تموم شد

بعدش ترک گیم تا3سال بعددوباره بازگشت به دنیای گیم پلی استیشن1خریدم

اویل1.2.3وبهترینش که حال داد اویل1بود وبازی دینوکرسیس ووووووووو

ولی بهترین بازی که اصلا وابدا از یادم نمیره وبعضی مواقع تو خوابم میادLegacy of Kain: Soul Reaver :x  بود

بعدش پلی 2که بازیهای خوبشو همتون تجربه کرد بعدشم ایکسباکس360 گرفتم که اونم بیشترین بازیهاشو دوستان انجام دادن

ببخیشد که سرتونو به درد اوردم :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...