رفتن به مطلب

از کی یک گیمر شدی ؟ ( خودتون معرفی کنید)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام علیکم :D

یه اتاری داشتم که یادم نمیاد کی گرفتمش.نمیدونم واسه من بود یا خواهرم.فقط روش ماریو میزدیم.تقریبا سال 79-80 بود که پدر لطف کردن واسم یه Play station 1 گرفتن.اون موقع عشق هرکول بودم و هر روز بازی میکردم بعدش که شورش در شهرو و ازین بازی پکی ها گرفتیم.اینو داشتیم تا سال 82-83 که اینقد گیر دادیم و بزور یه سیستم واسمون جمع شد.دیگه بیشتر روش گارفیلد و فرار مرغی بازی میکردم تا رسید وقتی که Play station 2 اومد به بازار.اون موقع هرچی میگفتم میخریدن که سه سوت واسم فراهم شد :wacko: فقط با اون هیتمن بازی میکردم و سر بازی کردن ترکید :crying: تا افتادم تو خط PES که از 2010 شروع کردم رو همون سیستم لگن قدیمی :laughing: تا گذشت سیستم جدیدمو که تقریبا 3 ساله دارمو خریدم.دیگه رو این هرچی بازی میشد کردم بازی گرافیک خفنو با گرافیک صفر روش اجرا میکردم از جمله GTA Vخودمون که دیگه بعدش بازی نریختم و احتمالا نخواهم ریخت :D

یه خاطره هم بگم:

همون دوران که اتاری داشتم یکم داغون شده بود.انواع نوشیدنی روش ریخته شده بود :laughing: دیگه اخراش بزور با ضربه میاوردم بالا,یه روز شد که با ضربه اروم بالا نبومد.خواهرم یه مشت خفن روش ول کرد که وسط ترک خورد =)) دیگه به فنا رفت انداختیمش کنار *dry#

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام به همه ی گیمرها....تنهاقشری که مث برادرامن،....کلی داستان گفتن داداشای گلم از گیم وگیمری....ماهم گیمربودیم ازطوفولیت،باسگا شروع کردیم باps2به اتمام رسوندیم،متاسفانه محدودیت مالی هیچگاه تابه الان اجازه ی خرید کنسول  هایکنونی(3_4)رو به من نداد ولی باورکنید برام سخته فراموش کنم دنیای گیمری رو....الان که این پستومینویسم بیست سالمه هرکی منو میبینه میگه چرا اینقد به این درو اون درمیزنی تاکنسول بخری.....ولی......

لینک به دیدگاه

اینجانب از وقتی یادم میاد پای PC بودم

از موقعی که یادم میاد GTA SA شروع شد و بیچارمون کرد تا به الان

انقدر طرفدار GTA هستم که بدون گرافیک با یه cpu که الان دارم و تقریبا قدمیه ولی قدتش خوبه با رم 2 GTA V رو زدم حدود 30 فریم هم گرفتم!

و خلاصه هر بازی ای که دستم بیاد مخصوصا سبک open world که بشه ماشین اسپرت کردو چرخید رو پایه ام با کنسول های زیادی هم بازی کردم ولی بازم PC یه چیز دیگس;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...