رفتن به مطلب

dark Souls II رویای من که به حقیقت پیوست!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اشکال نداره از توی آپشن بازی بخش کنترل ها نگاه کن عملکرد هر دکمه جلوش نوشته شده یکم مطالعه شون کن حفظشون کن تمرین کن باهاشون راه میافتی میتونی به سلیقه خودت ویرایش کنی.

ولی کلا اگر گیم زیاد میزنی یک دونه از این ها بگیر

http://www.microsoft.com/hardware/en-us/p/xbox-360-wireless-controller-for-windows

والا دکمه که خیلی زیاد داره

و اول بازی که فن های کشتن داره یاد میده با چند تا دکمه که اصلا  نمیفهمم که کدومش رو کیبورد !!!!! اصلا گ*ز پیچ ادم میشه تو بازی

تو فکر خرید یکی از این دسته ها هستم ...ولی کم استفادم میشه با این که ۱۰ ساعت در روز تو گیمم :D فقط بازیا شوتررر مولتییی :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم سیستم من وقتی از بهار یخ میزنه تا وسط پاییز!!!!!! این روزها برای من اولین روزهای تست کیس کولر مستر cm sniper storm  با کولر ها و ایر کاندیشن هست  واز انجایی که فن های 200 میلیمتری کیس هوای سرد خیلی زیادی رو وارد سیستم میکنن عملکردشون از بهترین ایر کولر ها هم بهتر شده و دما رو تا حدود 10~14 درجه کاهش دادن!!!ajtuipu7wsma00x2v.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا دکمه که خیلی زیاد داره

و اول بازی که فن های کشتن داره یاد میده با چند تا دکمه که اصلا  نمیفهمم که کدومش رو کیبورد !!!!! اصلا گ*ز پیچ ادم میشه تو بازی

تو فکر خرید یکی از این دسته ها هستم ...ولی کم استفادم میشه با این که ۱۰ ساعت در روز تو گیمم :D فقط بازیا شوتررر مولتییی :D

ده ساعت توی گیمید؟؟؟بعد کنترلر ندارید؟؟با چی درایوینگ میزنید؟فوتبال؟؟ace combat ??;کیبورد و موس خوبن ولی نه برای همه چی بیشتر برای اول شخص ها و استراتژیک و یا کلا نمای ایزومتریک ولی کنترلر هم واجبه.

لینک به دیدگاه

اینم سیستم من وقتی از بهار یخ میزنه تا وسط پاییز!!!!!! این روزها برای من اولین روزهای تست کیس کولر مستر cm sniper storm  با کولر هاست  واز انجایی که فن های 200 میلیمتری کیس هوای سرد خیلی زیادی رو وارد سیستم میکنن عملکردشون از بهترین ایر کولر ها هم بهتر شده و دما رو تا حدود 10~14 درجه کاهش دادن!!!ajtuipu7wsma00x2v.jpg

داداش هوا دیدی زیاد گرم شد برو تو کیس بخواب

ده ساعت توی گیمید؟؟؟بعد کنترلر ندارید؟؟با چی درایوینگ میزنید؟فوتبال؟؟ace combat ??;کیبورد و موس خوبن ولی نه برای همه چی بیشتر برای اول شخص ها و استراتژیک و یا کلا نمای ایزومتریک ولی کنترلر هم واجبه.

گفتم که 90% تو بازیا کالاف انلاین .....:D

لینک به دیدگاه

اینم سیستم من وقتی از بهار یخ میزنه تا وسط پاییز!!!!!! این روزها برای من اولین روزهای تست کیس کولر مستر cm sniper storm  با کولر ها و ایر کاندیشن هست  واز انجایی که فن های 200 میلیمتری کیس هوای سرد خیلی زیادی رو وارد سیستم میکنن عملکردشون از بهترین ایر کولر ها هم بهتر شده و دما رو تا حدود 10~14 درجه کاهش دادن!!!

توی بازی تست بزار ببینیم دما چه طوری هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توی بازی تست بزار ببینیم دما چه طوری هست 

درود همین دیگه وقتی توی idle اینقدر پاینه همین قد رهم تو ی لود کم کن !!تاثیر وحشتناک داره رادیات ها یخ زدن حتی توی اجرا ای سنگین دمای گرافیک 50 درجه میشه!!در صورتی که باید حداقل 60 تا 65 رو بزنه راحت!!الان من داشتم dark souls 2 با تنظیماتی که گفتم مد میکنید توی بازی بهمراه sweetfx بازی میکردم با اینها دما باید از 70 هم رد کنه چون با تنطیمات nvidia inspector لود gpu از %75 هم میگذره!!ولی الان 54 تا 57 درجه است!!

من همیشه  از ابزارهای مانیتورینگ دما استفاده میکنم  وهمیشه در نوار ابزار دما رو نگاه میکنم یعنی همیشه در حال چک کردن هستم .cputemp و evga percision همیشه روشن هستند و خود ai suit 3 هم چون دسترسی داره به سنسورهایی که ایسوس توی سوکت cpu قرار میده  معمولا دقیق ترین دما رو نشان میده  تا برنامه های 3rdparty که معمولا شما رو از وضعیت کلی دما آگاه میکنن و یا فقط تراتلینگ دمایی  رو بهتون خبر میدن.

اینم عکس gpuz

vj89hgszomvd029iva9c.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

آقا رضا ببین با موس و کیبورد میشه راحت بازی کرد چون نسخه ی اول بازی خیلی بد بود و کلیدهای کیبورد همش به ریخته بود و من که نتونستم درستش کن و دیگه بازی نکردم ولی خیلی از بازی خوشم اومده بود. این یکی که دیگه حرف نداره و به هیچ وجه نمیخوام دیدش رو بزنم.

حتما دوستانی که دان کردن ی تست با موس و کیبورد بزنن

لینک به دیدگاه

سلام اقا رضا ما که نفهمیدم این تنظیمات افزایش کارایی رو تو کنترل پنل انویدیا اجرا کنم یا تو خود تنظیمات بازی یا تو نرم افزار GeForce Experience یا تو نرم افزار nvidia inspector 

اینم عکس تنظیمات کنترل پنل انودیا کارت بنده 770 ایسوس اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید که در کل باید روی تمام این چهار تا نرم افزار تغیرات رو انجام بدم یا فقط توی تنظیمات بازی کافیه ممنون

post-11960-0-42885900-1398666109_thumb.jpg

post-11960-0-31852800-1398666121_thumb.jpg

ویرایش شده توسط hossin
لینک به دیدگاه

آقا رضا ببین با موس و کیبورد میشه راحت بازی کرد چون نسخه ی اول بازی خیلی بد بود و کلیدهای کیبورد همش به ریخته بود و من که نتونستم درستش کن و دیگه بازی نکردم ولی خیلی از بازی خوشم اومده بود. این یکی که دیگه حرف نداره و به هیچ وجه نمیخوام دیدش رو بزنم.

سلام. شما چجوری الان فنون کشتنشو که اول بازی داره یاد میده با کیبورد انجام میدین ؟ چجوری میفهمین کدوم دکمه !!! ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اقا رضا ما که نفهمیدم این تنظیمات افزایش کارایی رو تو کنترل پنل انویدیا اجرا کنم یا تو خود تنظیمات بازی یا تو نرم افزار GeForce Experience یا تو نرم افزار nvidia inspector 

اینم عکس تنظیمات کنترل پنل انودیا کارت بنده 770 ایسوس اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید که در کل باید روی تمام این چهار تا نرم افزار تغیرات رو انجام بدم یا فقط توی تنظیمات بازی کافیه ممنون

عزیز من که گفتم کامل توضیح دادم توی nvidia inspector  ضمنا من حتی لینک دانلود دادم براش این ویرایش های من override میکنن تنظیمات بازی رو، ومیرن توی عمق موتور دستکار ی ایجاد میکنن .gefroce exprince و یا کنترل پنل انویدیا این قابلیت رو ندارن و فقط خود تنظیمات بازی ها و رmodify میکنند.درود سوال داشتید بپرسید راهنمایی میکنم.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله با موس و کیبورد هم میشه منتها اگر قبلا این سری رو بای نکرده باشید ممکنه درک درستی از حرکات بازی  و ضربات و دکمه ها نداشته باشدی چون توی پنل تنظیمات همه دکمه ها و عملکردشون دکمه های موس و کیوردن ولی در محیط بازی دکمه های کنترلر 360 نشان دارده میشه .برای مثال دکمه RB دکمه اصلی بازی دکمه ضربه ساده دست راست هستش که روی موس میشه کلیک چپ!ولی توی بازی موقع تمرین نمی گه کلیک چپ و چه کنترلر وصل باشه چه نباشه دکمه 360 نشون داده میشه . این رو من دیشب فهمدم چون از روز اول کنترلر من  روشن بود و من فکر میکردم چون روشنه مثل تمام بازی های دیگه داره دکمه ایکس باکس رو نشون میده!البته این یکجور پیغام هم هست از طرف سازنده یعنی میگه این بازی بهترین حالت و تجربه گیمش با کنترلر خوبی مثل 360 بدست میاد و مبارازات فوق دقیق بازی دقیق تر هم میشن.

لینک به دیدگاه

من تو نرم افزار nvidia inspector بازی dark soul 2  رو ندارم البته نسخه درایو 335 است 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من تو نرم افزار nvidia inspector بازی dark soul 2  رو ندارم البته نسخه درایو 335 است 

نه گرامی NVIDIA INSPECTOR پروفایل هاشو از توی درایور انویدیا لود میکنه بنابراین باید آخرین نسخه درایور 337.50 نصب بشه چون در قبلی پروفایلی برای این بازی تعریف نشده و درایور قبل از ریلیز این بازی 337.50 است.

اینم تاکید انویدیا بر استفاده از این درایور

80mn07ga9vsraca2udk8.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییتون این تنظیماتی که شما فرمودید برای نرم افزار NVIDIA INSPECTOR میشه برای کل بازی ها اعمال کرد یعنی فقط کافیه اسم بازی رو از نرم افزار  INSPECTOR انتخاب کرد و تنظیماتی که شما فرمودید رو اعمال کرد lمثل تصویر زیر که 

بنده برای بازی بتمن تنظیمات رو ویرایش کردم

post-11960-0-82684100-1398671014_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از راهنماییتون این تنظیماتی که شما فرمودید برای نرم افزار NVIDIA INSPECTOR میشه برای کل بازی ها اعمال کرد یعنی فقط کافیه اسم بازی رو از نرم افزار  INSPECTOR انتخاب کرد و تنظیماتی که شما فرمودید رو اعمال کرد lمثل تصویر زیر که 

بنده برای بازی بتمن تنظیمات رو ویرایش کردم

نه  این تنظظیمات برای هر بازی تقریبا فرق داره ولی مثلا روشن کردن امیبنیت اکلوژن یا استفاده از آنتی الیزانیگ یکسانه ولی میزان ها و یا کد ها فرق داره میشه باسرچتوی اینترت راحت پروفایل های تنظیماتی هر بازی رو جست .ضمنا بعد از اینکه این تنظیمات رو اعمال کردی یک نسخه SWEET FX هم بهت میدم کپی کن توی پوشه GAME بازی دیگه معرکه  خواهد بود ضمنا حتما از عکس زیر استفاده کن  این اخرین تغییرات منه اون بخش که قرمز علامت زدم انتی الیزاینگ ترانسپرنسی رو حتما روی همون باشه که من گذاشتم و توی خود بازی انتی الیزاینگ رو ببند. نتیجه عالیه میشه البته حواست به دمای کارت گرافیک باشه.

pg7vh4xf3n58lx0zwwom.jpg

لینک به دیدگاه

اگه میشه لطف کنید اون قسمت هایی که برای تمام بازی ها باید یکسان باشه رو با رنگ قرمز توی نرم افزار NVIDIA INSPECTOR نشان بدید ممنون میشم و اون قسمت هایی که باید با سرچ در اینترنت پیدا کنم رو با رنگ سبز مشخص کنید میدونم براتون زحمت داره ولی خوب شرمنده و اون نرم افزار SWEET FX به چه دردی میخوره و کجا ها باید ازش استفاده کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه میشه لطف کنید اون قسمت هایی که برای تمام بازی ها باید یکسان باشه رو با رنگ قرمز توی نرم افزار NVIDIA INSPECTOR نشان بدید ممنون میشم و اون قسمت هایی که باید با سرچ در اینترنت پیدا کنم رو با رنگ سبز مشخص کنید میدونم براتون زحمت داره ولی خوب شرمنده و اون نرم افزار SWEET FX به چه دردی میخوره و کجا ها باید ازش استفاده کرد

درود حتما نه دردسری نداره !دشمنت.ببین عکس گذاشتم برات دقت کن اون بخش های قرمز تقریبا در اکثر بازی ها یکسانن و لی بخش های سیاه رینگ ممکنه متفاوت باشن مثلا همه بازی ها از آنتی الیزاینگ ترانسپرنسی SPARSE GRID  پشتیبانی نمیکنن و نتیجه ممکنه باعث خرابی تصویر بشه یا مثلا امیبینت اکلوژن هم درسته عمومی ولی ممکنه همه موتور ها ی بازی پشتیبانی نکنن

qfqos3dt45b9q0ki83u.jpg

.بخش دوم سوالت هم در اینجا جواب دادم یک نگاهی بیانداز تا یک سنخه از SWEET FX رو برات آماده کنم.

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییتون اگه ممکن ورژن جدید برنامه SWEET FX رو هم بدید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از راهنماییتون اگه ممکن ورژن جدید برنامه SWEET FX رو هم بدید

این فایل رو دانلود کن انزیپ کن بریز توی پوشه گیم بعد فایل رو آنزیپ کن و بریز توی پوشه GAME دارک سولز 2 بعد اون فایل دوم رو دانلود کن SweetFX_settings و کپی کن توی محل قبلی و جایگزین فایل  اصلی SWEETFX کن اینو خودم کانفیگ کردم بیشترین شارپنس رو میده به بافت ها.

SWEETFX.rar

SweetFX_settings.txt

لینک به دیدگاه

این برنامه فایل اجرایی نداره فکر کنم باید از ورزن قبلی که خودتون تو پست قبلی اشاره کردید استفاده کنم بنده به خاطر اینکه از بازی دارک سولز 2 خوشم نیومد پاکش کردم الان ندارمش که بخوام امتحان کنم ممنون از زحماتی که میکشید اگه یک سایت خارجی که بشه ازش تنظیمات  NVIDIA INSPECTOR  رو برای بازی های مختلف بدست اورد خیلی خوب میشد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این برنامه فایل اجرایی نداره فکر کنم باید از ورزن قبلی که خودتون تو پست قبلی اشاره کردید استفاده کنم بنده به خاطر اینکه از بازی دارک سولز 2 خوشم نیومد پاکش کردم الان ندارمش که بخوام امتحان کنم ممنون از زحماتی که میکشید اگه یک سایت خارجی که بشه ازش تنظیمات  NVIDIA INSPECTOR  رو برای بازی های مختلف بدست اورد خیلی خوب میشد

ویندوزت چیه؟اون فقط زوی 7 جواب میداد و دیگه روی 8. و 8.1 اون اجرا نیمشه حتی نسخه 1.5.1 همین کهگذاشتم برات با اون فایل اجرایی که میگید اسمش کانفیگراتور هستش مشکل داره بنابراین باید از همین نسخه ویرایش استفاده کرد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا ؟دارک سولز ها که خیلی عالین حتما زیاد کشته شدی؟اصلا اشکال نداره اصلا کشته شدن راه پیشرفته توی بازی !هر چند کسانی که قبلی هار تجربه نکردن ممکنه براشون کمی عجیب باشه.

برای پروفایل ها هم سایت های زیادن توی  GEFROCE .CO.UK توی فروم هاش بچه ها پروفایل میسازن عکس میزارن.اسم بازی رو با NVIDIA INSPECTOR PROFILE NAD SEEETING گوگل کن نتیجه میده هرچند این تنظیمات و حالت های گستره بیشماری داره و هر کس ممکنه بسته به سخت افزارش این تنظیمات رو دست کاری کنه مثلا این پروفایلی که من برای دارک سولز اختم HIGH END بوده و اخرین حد گرافیک رو نمایش میده.موفق باشی

لینک به دیدگاه

از بازیش خوشم نیومد فقط دموی اول بازیش خوب بود کلا بازی هایی که هدف خاصی رو دنبال میکنند خوشم میاد مثل tomb rider یا نسخه 4 بازی devil my cry که بهترین بازی که بود باهاش حال کردم 

پس با این توضیحاتی که شما فرمودید برنامه SWEETFX با ویندوز 8.1 مشکل داره پس بایدبیخیال این برنامه شد چون ویندوزم 8.1 است 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از بازیش خوشم نیومد فقط دموی اول بازیش خوب بود کلا بازی هایی که هدف خاصی رو دنبال میکنند خوشم میاد مثل tomb rider یا نسخه 4 بازی devil my cry که بهترین بازی که بود باهاش حال کردم 

پس با این توضیحاتی که شما فرمودید برنامه SWEETFX با ویندوز 8.1 مشکل داره پس بایدبیخیال این برنامه شد چون ویندوزم 8.1 است 

نه من  دارم روی 8.1 باهاش کار میکنمی همین چیزها که برا گفتم وی 8.1 هستن و اون عکس ها .نه تون بخش کانفیگراتور اون EX مشکل داره بنابراین باید از برنامه با کمک همین فایل SWEETFX SETTING استفاده کرد چون این فایل در واقع همون محیط کانفیگراتور هستش و اون برنامه اجازه ویراریش این فایل رو میده به کاربر

لینک به دیدگاه

الان بخوام تنظیمات بازی بازی BatmanOrigins  رو sweet fx پیاده سازی کنم پس با فرمایشات شما باید فایل SWEETFX SETTING رو ویرایش کنم نه خود فایل اجرایی رو اما مشکل اینجاست که چه جوری باید فایل SWEETFX SETTIN رو برای بتمن ویرایش کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...