رفتن به مطلب

خرید سیستم گیمینگ 3.5 تا 4 تومان کیس و مانیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

این سیستم رو به خریدار عزیز توصیه می کنم:

0201467533.png

خیلی سیستم عالییه میشه قیمت تموم شدش رو هم بگین که چقدر در میاد؟
لینک به دیدگاه

4,250,000 تومان (قیمت سیستم) + 50,000 تومان (هزینه های جانبیش مثل: اسمبل، ارسال و ... .) = 4,300,000.

ویرایش شده توسط Hessam II
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما واسه همچین سیستمی مانیتور 20 پیشنهاد میدید؟  :huh:

لینک به دیدگاه

عزیز من سیستمم از این هم بالاتره مانیتورم 17 اینچه :D  ^_^

راستی یک چیز دیگه اون رمهای که اقا حسام سفارش دادند الان تو بازار موجود است چون من در به در دنبالشم :I Do not Know: :big hug:  

ویرایش شده توسط مسلم قدیمی
لینک به دیدگاه

پیشنهاد میکنم رمهارو 1600 بگیرید و یه مانیتور 22 بگیرید .

لینک به دیدگاه

شما می دونی با مانیتور 20 اینچ و رزیولیشن اچ دی، کارت 770 چه نرخ فریم ریت خیره کننده ای داره که به مراتب از Full HD بهتر هست؟!!! تو هر بازی به راحتی 60 فریم میده! خیلی راحت! اما فول اچ دی، خودش رو تیکه تیکه کنه، بیش از 45 فریم تو گیم های سطح بالا از نظر گرافیک بصری، فریم نمیده!

لینک به دیدگاه

راستش من لذتی رو که مانیتور بزرگ داره بیشتره ترجیح میدم به چند فریم بالاتر فریم بالای 30 باشه به نظر بنده کافیه تازه به نظر بنده حتی 22 هم کوچیکه و به فکر مانیتور بزرگتره هستم 

و بیشتر دوستان که گیم بازی میکنن و فیلم میبینن هم همین نظر رو دارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستش من لذتی رو که مانیتور بزرگ داره بیشتره ترجیح میدم به چند فریم بالاتر فریم بالای 30 باشه به نظر بنده کافیه تازه به نظر بنده حتی 22 هم کوچیکه و به فکر مانیتور بزرگتره هستم 

منم آره 

مانیتور زیره 22 از بازی چیزی نمیفهمی 

یا فیلم 1080 

لینک به دیدگاه

راستشو بخواین کیفیت رو به اندازه ترجیح میدم یه عمر با مانیتور کوچیک لپتاپ سر کردم برای فیلم دیدنم اگه مانیتور بزرگ باشه باید فیلمارم با کیفیت دانلود کرد که باز دردسرای خودشو داره کلا مانیتور بالای 20 برام جالب نیست

لینک به دیدگاه

راستشو بخواین کیفیت رو به اندازه ترجیح میدم یه عمر با مانیتور کوچیک لپتاپ سر کردم برای فیلم دیدنم اگه مانیتور بزرگ باشه باید فیلمارم با کیفیت دانلود کرد که باز دردسرای خودشو داره کلا مانیتور بالای 20 برام جالب نیست

شما این حرف رو می زنی ولی وقتی تجربه کنی می خوام ببینم همین حرف رو دوباره می زنی یا نه من باشم 22 بر می دارم گرافیک رو بجای ultra روی high می زارم نه این که برعکس و خواهید دید که چقدر تصاویر زیباتر خواهند بود 

دوست من شما امدی مشاوره بگیری اینجا کسایی هستن که یه عمری داشتن مشاوره می دادن یا توی بازی بودن و مانتیتور های مختلف رو امتحان کردن پس به حرف کسانی که تجربه دارن گوش بده اگر می خواهی به بهترین نتیجه برسی 

امیدوارم اشتباه انتخاب نکنی 

لینک به دیدگاه

خیر دوستان. هرگز این اشتباه نیست!

بنده با مانیتورهای مختلف کار کردم!

تجربه ی شخصیم رو میگم: فیلم های بسیار با کیفیت و گیم های بسیار حرفه ای بازی کردم رو رزیولیشن HD و جزئیات الترا، برام فوق العاده بود و مانیتور بزرگ تر از 19 چشمام رو اذیت می کنه! خسته می کنه آدم رو. حتی LED ها سوزش چشم میاره بعضاً کم و بیش! در اینصورت باید از مانیتور فاصله بگیرم! بخاطر شرایطی که دارم، فاصله ی بیش از اینی که در حال حاضر هست، برام ممکن نیست!

بعضی از دوستان به مانیتور های بیش از 22 شاید عادت دارن و کمتر از این مقدار رو کوچیک ارزیابی می کنن و نامناسب می دونن. برای یک کامپیوتر نیمه حرفه ای، 20 اینچ کاملاً متناسب و ایده آل هست! مگر اینکه طرف بسیار حرفه ای باشه در گیم و اینکه کارش گرافیک بصری به صورت حرفه ای باشه! در اینصورت 22 که سهله، 27 اینچ هم واسش کمه!

ضمناً مانیتور بیش از 20 اینچ برای یک سیستم 4 میلیونی، مناسب نیست.

بنده شخصاً ترجیح میدم ایشون یک کولر پردازنده خریداری کنن تا اینکه بخوان مانیتور بزرگتر بخرن.

البته با توجه به عدم موجودی 4670K من نظرم این بود که ایشون پردازنده رو 4130 کور آی 3 بخرن به طور موقت و در عوض اس اس دی خریداری کنن!!!

بعد که 4670K اومد، 4130 رو مثلاً 50 ارزون تر از قیمتی که خریدن، بفروشن و یک عدد 4670K بخرن.

لینک به دیدگاه

والا به نظر بنده ایشون سیستم نورمالی ندارن و با یک گرافیک 770 سیستم ایشون واسه گیم عالی هست 

خیلی هم خوبه واسه بازی های روز بنده با همین سیستم خودم بازی battle field 4  و Call of Ghost رو با تنضیمات High روی رزولیشن فول اچ دی بازی کردم البته بعضی چیزها رو کم میکردم 

گرافیک 560 هاواک رم 4 گیگ بود و البته گرافیک رو چند ماهی میشه فروختم

به نظر بنده با گرافیک 770 تو رزولیشن فول هم خوب میتونن فریم بگیرن البته شاید بعضی چیزها رو کم کنن

البته این جوری که معلومه ایشون نظرشون رو بیست هست و نظر ایشون مهمه.........

لینک به دیدگاه

حرف شما به صورت موقت درسته.

اما سال آینده قطعاً اینطور نخواهد بود! مزیت بزرگش اینه که خریدار رو دیرتر مجاب به ارتقا می کنه و از نظر اقتصادی، صرفه جویی خوبی محسوب میشه.

لینک به دیدگاه

دوستان مانیتور محل کارم مانیتور 20 با رزولوشن 1366*768 و مانیتور منزل 1080p هست .

واقعا تفاوت کیفیت اشکاره .

اما همونطور که دوستمون گفتند تو رزولوشن پایینتر دیرتر نیاز به ارتقا پیدا میکنند .

البته با مانیتور 1080p هم میشه رزولوشن رو تو بازی ها بذاری رو 720p .

به نظر بنده ایشون 22 بگیرند بهتره .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...