رفتن به مطلب

سرقت مغازه

amirpc
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

خود فیلم اصلی که بانک ازش شات گرفته.

ضمنا یه توضیحی هم بدم:

دستگاه DVR و دوربین های بانک ظاهرا بسیار بی کیفیت رکورد میزنه؛من موندم اگه یه بار این اتفاق برای خود این بانک پیش بیاد اون زمان چیکار مکنن؟؟

ضمن اینکه یه راهنمائی هم بهتون میکنم که 100% به هدفتون میرسین؛اونهم اینه که یخورده وقت و بودجه بزارین و تمامی اطلاعات اعم از عکس و فیلم های موجود از این سرقت رو به دایره ویژه مبارزه با سرقت معاونت آگاهی تهران بزرگ ببرین تا اونا خیلی راحت و شیک سارق رو در اسرع وقت با امکاناتی که دارن،براتون پیدا کنند.چنین اتفاقی 2 سال پیش برای یکی از دوستان پیش اومد که با مراجعه به اداره ی مذکور در عرض 72 ساعت اطلاعات کامل سارق رو برای اداره آگاهی استان فرستادن و ظهر فردای اون روز سارق به همراه مال خر دستگیر شد.

دو سوال:

1=راستی چرا بانک فقط دوربین شماره 2 رو در اختیار شما گذاشت؟؟

2=از کسبه های دیگر در نزدیکی شما دستگاه DVR نداره؟؟

متاسفانه دوربین اکثر بانک ها بی کیفیت هست بنحوی که در شب تقریبا شبهی از تصاویر رو میگیره مثل پلاک اون پراید.

بنده قبلتر هم کیفیت تصاویر دوربین های بانک رو دیدم همشون همینطور هستند و حتی در نور کافی روز هم تصویر مطلوبی ندارند !

سارق های حرفه ای هم اکثرا میدونن اینا بیشتر جنبه مترسک داره !

لینک به دیدگاه

اگه اشتباه نکنم بانک سینا هستش.

و یه نکته ی جالب اینه که سارقین چطور در عرض 39 ثانیه تونستن 4 عدد لپتاپ سرقت کنن؟؟ :-?

لینک به دیدگاه

انشاله که پیدا میشه .

کسی که اینکارو میکنه بدونه که یه روز ناموسشو همینجوری میدزدن .

واقعا ناراحت شدم و دعا میکنم که پیدا بشه .

لینک به دیدگاه

اگه اشتباه نکنم بانک سینا هستش.

و یه نکته ی جالب اینه که سارقین چطور در عرض 39 ثانیه تونستن 4 عدد لپتاپ سرقت کنن؟؟ :-?

نه بانک قوامین هستش . سرقت 16 دقیقه طول میکشه اونجا که دار سوار ماشین میشه باز بر می گرده

لینک به دیدگاه

انشاله که پیدا میشه .

کسی که اینکارو میکنه بدونه که یه روز ناموسشو همینجوری میدزدن .

واقعا ناراحت شدم و دعا میکنم که پیدا بشه .

بله واقعا امید وارم قوانین دزدی تغییراتی توش ایجاد بشه که به این راحتی بخودشون اجازه دزدی ندن

لینک به دیدگاه

تو این تصویر چهر دارم ازش

attachicon.gifcapture364.jpg

اینم برا پلاکش

attachicon.gifcapture254.jpg

بنده سعی کردم از طریق عکس وضوح رو بیشتر کنم اما چون فوکوس دوربین در اون قسمت نیست و کیفیت عکس هم همانطور که مشخص هست چگونه هست تقریبا بی فایده بود

در هر صورت همانطور که عزیزان گفتند و هم خودتون از عکس دومی استفاده خاصی نمی شد کرد

تو عکس اولی هم چهره به صورت نیم روخ ب وضوح مشخص هست که کار رو برای عزیزان پلیس راحت میکنه وگرچه کمی سخت

اما یک پیشنهاد این هست احتمالا در خیابان که مغازه شما هست در همون سمت که ماشین هست چند مغازه قبل تر یا بعد تر هم دوربین مدار بسته در بیرون هست

فیلم های اون هارو هم چک کنید شاید کیفیت اون ها بهتر باشه

انشاالله هر چه زود تر اشخاص شناسایی بشن و یک نکته...

دزدانی که تنها برای بردن 4 عدد لپ تاپ مزاحم شما شدن مطمئنن قبل از دزدی هم بار ها از جلو ویترین شما رد شدند...

لینک به دیدگاه

حالم گرفته شد...خیلی نامردیه...مگه قفل کتابی نداشتی که انبر قفل شکن دستش گرفته...بازم خداتو شکر کن الان جوری شده که میان تو مغازه ها با چاقو و قمه میوفتن به جون فروشنده تو روز روشن...مردمم همه جمع فقط با دوربین عکس و فیلم میگیرن بهم نشون میدن.. دوربین امنیتی بانک که نتونه از این فاصله پلاک رو تشخیص بده پس به چه دردی میخوره...مترسک.....

به نظرمن فیلمشو واسه دانلود بزاری بهتره...که همه ببینن..شاید بتونن تو شناسایی یا کارکردن با نرم افزار کاری انجام بدن...خداروچه دیدی...

مطمئن باش قبلا واسه شناسایی محل اومدن...

ویرایش شده توسط esmigel
لینک به دیدگاه

حالم گرفته شد...خیلی نامردیه...مگه قفل کتابی نداشتی که انبر قفل شکن دستش گرفته...بازم خداتو شکر کن الان جوری شده که میان تو مغازه ها با چاقو و قمه میوفتن به جون فروشنده تو روز روشن...مردمم همه جمع فقط با دوربین عکس و فیلم میگیرن بهم نشون میدن.. دوربین امنیتی بانک که نتونه از این فاصله پلاک رو تشخیص بده پس به چه دردی میخوره...مترسک.....

به نظرمن فیلمشو واسه دانلود بزاری بهتره...که همه ببینن..شاید بتونن تو شناسایی یا کارکردن با نرم افزار کاری انجام بدن...خداروچه دیدی...

مطمئن باش قبلا واسه شناسایی محل اومدن...

سلام چرا قفل ها کتابی ضد سرقت بودن ولی خیلی راحت بریده شدن . اره خدارو شکر وقت داشتن کل مغازه رو خالی کنند .

هیچی به غییر از کرکره برقی امنیت نداره نه دوربین نه دزگیر نه قفل

لینک به دیدگاه

بنده سعی کردم از طریق عکس وضوح رو بیشتر کنم اما چون فوکوس دوربین در اون قسمت نیست و کیفیت عکس هم همانطور که مشخص هست چگونه هست تقریبا بی فایده بود

در هر صورت همانطور که عزیزان گفتند و هم خودتون از عکس دومی استفاده خاصی نمی شد کرد

تو عکس اولی هم چهره به صورت نیم روخ ب وضوح مشخص هست که کار رو برای عزیزان پلیس راحت میکنه وگرچه کمی سخت

اما یک پیشنهاد این هست احتمالا در خیابان که مغازه شما هست در همون سمت که ماشین هست چند مغازه قبل تر یا بعد تر هم دوربین مدار بسته در بیرون هست

فیلم های اون هارو هم چک کنید شاید کیفیت اون ها بهتر باشه

انشاالله هر چه زود تر اشخاص شناسایی بشن و یک نکته...

دزدانی که تنها برای بردن 4 عدد لپ تاپ مزاحم شما شدن مطمئنن قبل از دزدی هم بار ها از جلو ویترین شما رد شدند...

مرسی که وقت گذاشتی

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

دوست گرامی واقعا ناراحت شدم،این مورد  چیزی نیست جرم و جنایت امری معمول شده.

میشه بیشتر در مورد قفلها که بریده شدن توضیح بدی،میدونم حالش رو نداری اما برای تجربه مفیده،فرضا ممکنه مارک قفل چینی بوده  و فلزش خیلی بی کیفیت بوده -اینطوری به دیگران هم کمک کردی.

یه نکته ای هم صرفا از روی دوستی:طبق قانون شما مجاز نیستید بدون دستور قضایی چهره فرد رو حتی اگه نا واضح باشه در اختیار دیگران قرار بدین(نه اینکه دلم به حال سارق بسوزه اما قانونه دیگه یه هو کار دست آدم میده)

ویرایش شده توسط helenjoon
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

دوست گرامی واقعا ناراحت شدم،این مورد  چیزی نیست جرم و جنایت امری معمول شده.

میشه بیشتر در مورد قفلها که بریده شدن توضیح بدی،میدونم حالش رو نداری اما برای تجربه مفیده،فرضا ممکنه مارک قفل چینی بوده  و فلزش خیلی بی کیفیت بوده -اینطوری به دیگران هم کمک کردی.

یه نکته ای هم صرفا از روی دوستی:طبق قانون شما مجاز نیستید بدون دستور قضایی چهره فرد رو حتی اگه نا واضح باشه در اختیار دیگران قرار بدین(نه اینکه دلم به حال سارق بسوزه اما قانونه دیگه یه هو کار دسمرسی

مرسی . اگر شد تصویر قفل ها رو برات میزارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...