رفتن به مطلب

عرضه Nano Gaming RAM and SSD توسط Kingmax

Recommended Posts

• کاربر ویژه

Kingmax Nano Gaming RAM and SSD Lines

lvakkxd2xn6k52k1aj.jpg

در سال 2012 برند قدمی کینگمکس اقدام به عرضه Nano Gaming RAM نمودکه این سخت افزار با نقد های مثبت فراوانی همراه بود.در حال حاضر برای انتخاب  چهار نوع کلاک حافظه برای گیمر ها  وجود دارد :1333 MHz, 1600 MHz, 2000 MHz, و 2200 MHz- اکنون کینگ مکس حافظه های Nano Gaming خود را برای علاقه مندان به اورکلاکینگ قبل از  نمایشگاه COMPUTEX 2014 ارائه خواهد نمود.

رم های جدید فقط و فقط نشان دهنده کارایی بالاتر در هردو زمینه فرکانس و و ولتاژ هستند و کینگمکس اعلام نموده که تلاش زیادی به خرج داده تا بتواند بین این دو بخش مهم در حافظه بالانس خوبی ایجاد کند.ضمنا در زمینه خنک کنندگی کینگمکس از تکنولوژی انحصاری نانو کولینگ خود بر روی چیپ ها استفاده نموده تا بتواند پایداری بهتری را در هنگام عملیات اور کلاکینگ به ارمغان بیاورد.

v6qzgrmfw31m6dmvu6r3.jpg

این رم ها د ردو دسته کلاک اور شده عرضه میشوند: DDR3-1866 MHzو  DDR3-2133 MHz و هر دو نیز ازشاخص های پروفایل XMP اینتل پشتیبانی کامل میکنند و از تایمینگ 11-11-11 بهره برده  علاوه بر این برای رسیدن به  کارایی موثر به ولتاژ های 1.5 و 1.65مجهز شده اند.دسترسی سریعتربه این دو نمونه ماژول اجازه افزایش کارایی را داده و همچنین آنها قادر هستند که پایداری سیستم را افزایش داده و میزان CP حافظه را به شکل گسترده ایی افزایش دهند.Nano Gaming RAM ها  plug & play  بوده و به هیچ دستکاری در پارامترهای بایوس نیازمند نیستند و در صورت اجازه سیستم قادر هستند از اورکلاک هوشمند و دینامیک خود استفاده کنند.

g5kcb5pm4urablxabv.jpg

مواد به کار رفته در این نوع ماژول ها از بهترین مواد موجود در این صنعت بوده و استفاده و سازگاری  آنها د رکنار هر سخت افزاری تضمین میکند.تراشه های کینگمکس به تکنولوژی TinyBGA مجهز بوده  که از مزایایی مثل سایز کوچک،کولینگ عالی،وکم مصرف بودن  و سطح پایین تداخلات الکتریکی بهره میبرند.این ویژگی ها حتی به کاربران مبتدی نیز اجازه استفاده از نهایت توان سیستم را به وسیله اورکلاک میدهند.

3xpt9e7bec8t1ljlm3e.jpg

اخیرا قیمت SSD به سطح مطلوبی رسیده است بنابراین گیمر ها میتوانند از این  قطعات موثر در سرعت سیستم استفاده کنند.Kingmax اخیرا بسته به نیاز کاربران نمونه های مختلفی SSDرا ارائه نموده است.SME Xvalue  از سطح بالایی CP برخوردار بوده  و برای کاربران مبتدی بسیار عالی میباشند و قیمت مناسبی نیز دارند.گیمر ها نیز میتوانند از این نمونه با قیمت مناسب و سرعت خوب بهره ببرند.مدل های SMP32/SMP35 Client میتوانند به سرعت های بالاتری رسیده  (سرعت خواندن تا 520mb/s ) , و سرانجام مدل های SMU32/SMU35 Client pro  برای گیمر های حرفه ایی طراحی شده اند که سرعت  خواندن و نوشتنی برابر با 520 mb/s داشته و از 85000  input/output   عملیاتی بر ثانیه یا IOPS بهره میبرند.

منبع GURU

رضا قاسمی

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

متشکر مستر رضا، بنظرتون این رمها به بازار ایران میرسند؟

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متشکر مستر رضا، بنظرتون این رمها به بازار ایران میرسند؟

بله کینگمکس همیشه در بازار ایران حضور داشته و مورد اعتماد بوده من از رم هاش  و فلش هاش داشتم و مدتهای زیادی ازشون استفاده کردم

لینک به دیدگاه

من که خودم شخصا علاقه وافری به ssd ها دارم منتها قیمتشون نسبت به حافظه شون خوب نیس و همچنین زیاد رو گیمینگ تاثیر نداره

لینک به دیدگاه

SSD هاش به نظر جذاب میاد. اگر خوش قیمت بیاد تو ایران به نظر بهتر از کورسیر GS خواهد بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من رم هایه سریه 1600 ش رو تست زدم با تایم 8 تو همون ولتاژ پایش بالا میومد و کار میکرد 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...