رفتن به مطلب

مانیتور های"20 تا "23 چه مدلی بهترین کیفیت رو در بین FULL HD ها ارائه میدهد(دوستان معرفی کنید)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز

یه مانیتور با سایز"20 تا "23 با تکنولوژی IPS یا SUPER LED با قابلیت حداقل فول اچ دی با قیمت مناسب میخوام خواهشا دوستان چند مدل معرفی کنند

قیمت تا حدود 800 تومن

ویرایش شده توسط HARE46
لینک به دیدگاه

کسی نبود................

ویرایش شده توسط HARE46
لینک به دیدگاه

سلام مدل های 22 به بالا فول اچ دی هستن

مدلی که توی امضای بنده هست 490 خریدم و کیفیت خوبی داره شما چند میخواین هزینه کنید؟

لینک به دیدگاه

salam aziz age keifiat mikhai boro soraghe manitore ASUS modele Mx239h vali age mikhai khosh gheimat tar bashe hamin model 20 inch begir age gheimate  pain tar mikhai in modele  Samsung 20B315 LED Monitor ro begiri bad nist vali age nazare mano bekhai ASUS hamon modeli ke goftam chon man khodam manitorosho daram vagahn alie 4 sal daram kar mikonam ye akh nagoft  https://www.asus.com/Monitors/MX239H/

لینک به دیدگاه

سلام من از flatron ips 226 استفاده کردم خیلی عالی است 

لینک به دیدگاه

salam aziz age keifiat mikhai boro soraghe manitore ASUS modele Mx239h vali age mikhai khosh gheimat tar bashe hamin model 20 inch begir age gheimate pain tar mikhai in modele Samsung 20B315 LED Monitor ro begiri bad nist vali age nazare mano bekhai ASUS hamon modeli ke goftam chon man khodam manitorosho daram vagahn alie 4 sal daram kar mikonam ye akh nagoft https://www.asus.com/Monitors/MX239H/

سلام خیلی ممنون از راهنمایت

خودم ASUS رو مدنظر داشتم ولی تا حالا کسی نبود که ازش استفاده کرده باشه وبهم بگه چطوری به نسبت LG(چونLG هم کم تا بیش بهتره نسبت به مارک های دیگه).حقیقتش من کیفیت برام در درجه اوله ولی قیمت هم کم وبیش اهمیت داره الان قیمتش چنده مانیتور خودت،از نظر خراب شدن(یا عمر مانیتور) چطوره، آیا کیفیت قطعاتش خوبه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوست گرامی مانیتور فعلاً بدرد بخور با اون شرایطی که در پست اول گفتید توی بازار شاید به تعداد 5 تا مدل نتونید پیدا کنید  ضمناً هزینه ایی که میخواهید بکنید هم مشخص نکردید

ولی اینها که در پایین مینویسم نباید بد باشن

VX229H

VX239H (قبل از عید خریداره شده به قیمت حدود 900 تومن کیفیت بد نیست ولی به قیمتش به نظر من ارزش خرید نداره و رنگها بیشتر طبیعی هستن تا اینکه شارپ و شفاف باشن )

LG 23EA63V

هستن که مورد آخری تقریباً خریدش به علت کم یاب بودن و قیمت بالایی که داره اصلاً قابل توجیه نیستش

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

دوست عزیز تو انتخاب ایسوس شک نکن

http://lioncomputer.ir/product/3284/ASUS%20MX239H%20AH-IPS%2023inch%20Monitor/

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست گرامی مانیتور فعلاً بدرد بخور با اون شرایطی که در پست اول گفتید توی بازار شاید به تعداد 5 تا مدل نتونید پیدا کنید ضمناً هزینه ایی که میخواهید بکنید هم مشخص نکردید

ولی اینها که در پایین مینویسم نباید بد باشن

VX229H

VX239H (قبل از عید خریداره شده به قیمت حدود 900 تومن کیفیت بد نیست ولی به قیمتش به نظر من ارزش خرید نداره و رنگها بیشتر طبیعی هستن تا اینکه شارپ و شفاف باشن )

LG 23EA63V

هستن که مورد آخری تقریباً خریدش به علت کم یاب بودن و قیمت بالایی که داره اصلاً قابل توجیه نیستش

قیمت 800 تومن

به نظرت قیمت شون پایین میاد؟

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از راهنمایی هایتان

ویرایش شده توسط HARE46
لینک به دیدگاه

دوستان چرا این دو مدل ایسوس زیر اختلاف قیمت زیاد داره:

1.ASUS MX239H

2.ASUS VX239H

لینک به دیدگاه

دوستان چرا این دو مدل ایسوس زیر اختلاف قیمت زیاد داره:

1.ASUS MX239H

2.ASUS VX239H

درود

پنل هیچ تفاوتی نمی کنه فقط پایه و دیزاین فرق می کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

پنل هیچ تفاوتی نمی کنه فقط پایه و دیزاین فرق می کنه

+

اسپیکر های قویتر

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان

دوباره تشکر مجدد میکنم برای راهنمای های که کردید.

دوستان آیا این مانیتور هایIPS برای بازی چطوری؟ (به فرض مثال همین دو مدل MX239H و VX239H)

لینک به دیدگاه

دوست من برای بازی بیشتر پنل tn توصیه میشه

ب علت زمان پاسخگویی خیلی بهتر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...